רוצים לנסוע עם קבוצה קטנה לטיול באזור כזה או אחר? יהיה עליכם להכין מראש הסעה מאורגנת. אנשים נוטים לחשוב כי הסעות מיועדות אך ורק לקבוצות גדולות. אך גם קבוצות קטנות יחסית יכולות לנסוע ביחד עם הסעה מאורגנת. דווקא קבוצה של 6 אנשים צריכה להתעניין על מחיר הסעה ל-6 אנשים. רגע לפני שתזמינו הסעה לקבוצה קטנה או בינונית אנו מציעים לכם לקרוא את המאמר הבא. כאן תוכלו לקבל את כל הפרטים הנדרשים לכם.

למה עדיף לנסוע בהסעה של 6 אנשים?

לפני שנספר לכם על עלות הסעה ל6 אנשים, מוטב כי תבינו מדוע זה כדאי. הסעה בגודל הזה יכולה להיות רלוונטית עבור קבוצות שלא יכולות לנסוע ברכב פרטי. נסיעה ברכב פרטי מיועדת ברוב המקרים לקבוצות של עד 5 אנשים. לכן במקרה שבו תרצו לנסוע ביחד עם קבוצה גדולה יהיה עליכם להכין את עצמכם בהתאם. נסיעה עם קבוצה בהסעה תחסוך לכם לא מעט מאמץ ובו בזמן תחסוך גם כאבי ראש. יש לכם אפשרות להפוך את כל הפרוצדורה לפשוטה וידידותית.

כמה עולה הסעה ל-6 אנשים? 

מחיר הסעה ל6 אנשים נקבעת בהתאם ללא מעט פרמטרים. כך שגם המחיר שתקבלו כאן הוא לא בהכרח מחיר שיהיה תואם את המציאות. ברוב המקרים העלות של הסעה ל6 אנשים תנוע סביב כמה מאות שקלים. לרוב בין 500-1000 ₪ לנסיעה באזורים שונים בארץ. כמובן שישנה אפשרות למחירים גבוהים יותר במקרה של נסיעות ארוכות. מוטב כי תקבלו הצעת מחיר אישית על פי מסלול הנסיעה הרצוי.

מה משפיע על עלות הסעה ל-6 אנשים?

אחרי שהבנתם פחות או יותר כמה עולה הסעה ל6 אנשים, כעת מגיע השלב שבו תבינו מה משפיע על העלות. הרי הפרמטרים שמשפיעים על העלות עשויים לסייע לכם לשלוט על המחיר. תוכלו לגרום לכך שהשליטה תהיה בידיים שלכם, ותוכלו להתאים את המחיר לתקציב שלכם. אז מהם הפרמטרים השונים שמשפיעים על מחיר ההסעה שאותה תשכירו מראש?

  • במאמר הזה אנו מדברים על מחיר מונית ל6 אנשים, אך בפועל תוכלו למצוא מוניות בגדלים שונים. הגודל של ההסעה בין היתר משפיע על המחיר שאותו תצטרכו לשלם. ככל שההסעה תהיה יותר גדולה, כך מן הסתם יהיה עליכם להכניס את היד אל תוך הכיס.
  • מרחק הנסיעה גם הוא בין היתר משפיע על עלות הסעה ל6 אנשים. ככל שתרצו לנסוע מרחק גדול יותר, כך גם כאן תצטרכו לשלם יותר. נסיעה בתוך העיר לא תעלה בדיוק כמו נסיעה מחוץ לעיר. עליכם לקחת את זה לתשומת הלב שלכם.

רוצים לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית על הסעה ל6 אנשים? חברת הסעות גמבורג מקבוצת RENT A BUS ISRAEL כאן על מנת לקחת אתכם לכל מקום שתרצו עם נהגים מהשורה הראשונה.

מתעניינים בהצעת מחיר לשירותי הסעות ? נציגי המכירות של חברת גמבורג הסעות מקבוצת Rent A bus Israel ישמחו לסייע לך בכל שאלה

ניתן להתקשר 24/7 לטלפון *9074 או במייל sales@rentabus.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה