הסעות לקבוצות

השירות העיקרי שחברות הסעות מספקות, הוא שירותי הסעות לקבוצות. הרעיון שעומד בבסיס שירותי הסעות, בין אם זה לתלמידים, עובדים, מטיילים, משלחות וכדומה, הוא לספק שירות הסעה לקבוצה שלמה של אנשים שיש להם מאפיין מסוים משותף, שלשמו שוכרים את השירות.

המאפיין יכול להיות כאמור, מקום עבודה, לימודים במוסד חינוכי דומה, טיול ליעד משותף או כל מאפיין אחר. לכן הבסיס של שירותי הסעות באופן עקרוני, הוא הסעות לקבוצות. אלה יכולות להיות קבוצות קטנות או גדולות, ילדים או מבוגרים, אנשים בלי או עם מוגבלויות בתנועה ועוד.

כיצד בוחרים איזה שירות לספק לקבוצה?

כל קבוצה נדרשת לסוג שירות שונה. הסעות לקבוצות קטנות אינן דומות בהכרח לשירות הסעות לקבוצות גדולות. ההבדל הוא כמובן כמות האנשים, אך הוא יכול גם לבוא לידי ביטוי בצורות אחרות. למשל, מספר השעות או הימים בהם מתבצע השירות, אם זה שירות קבוע, זמני או חד פעמי, כמו כן, ישנם הבדלים האם השירות כולל רק הסעה או אלמנטים נוספים.

חשוב להדגיש, שירות הסעות לקבוצות הוא דבר חיוני מאוד שאין לו תחליף. אף על פי שניתן למצוא אופציות תחבורה נוספות, בין אם זו תחבורה ציבורית או פרטית (רכב פרטי), לצורך הסעות של קבוצות אי אפשר לבחור באופציה אחרת. האופציה הטובה ביותר היא שירות של הסעות מאורגנות.

מדוע שירות הסעות מאורגנות משתלם יותר?

ראשית, בצורה כזו, כל חברי הקבוצה יכולים לנסוע ביחד ואין צורך להפריד ביניהם או לגרום להם לנסוע עם אנשים שהם אינם מכירים.

שנית, בעזרת שירות הסעות מאורגנות, הרי שכל חברי הקבוצה יגיעו באותו זמן אל היעד ולא יאחרו או יתעכבו. כולם יגיעו כקבוצה אחת. דבר שהוא חיוני במקרים שונים, כמו למשל אירועים, טיולים ועוד.

שלישית, לעיתים השירות הוא ייחודי עבור הקבוצה. למשל, כאשר מדובר על שירות הסעות לנכים, אזי שמדובר בשירות שונה מזה שניתן למצוא בתחבורה ציבורית, אשר לא בהכרח ערוכה לכך.

ארבע, מדובר על שירות שכולל לא פעם, דברים נוספים מעבר להסעה, למשל הדרכות, אבטחה ועוד.

נהנים משירות איכותי

על מנת לעבוד עם חברת הסעות בצורה נכונה, צריך לבחון היטב מה הם הצרכים של הקבוצה, בין אם זה מבחינת תנאים, בין אם זה מבחינת שעות, יעד וכל דבר אחר שיכול להשפיע כך או אחרת על השירות. בהתאם יש לבחון עם החברה ממנה מעוניינים לשכור שירות הסעות עבור הקבוצה, האם היא יכולה לענות על הצרכים, באיזה אופן ובאיזו רמה.

חברת הסעות גמבורג RENT A BUS יכולה לספק שירותי הסעות לקבוצות בכל הגדלים, החל מקבוצות קטנות של שישה נוסעים בלבד ועד קבוצות גדולות של עד 60 נוסעים. כל הרכבים שהחברה מספקת מאובזרים וממוזגים, מתוחזקים ונקיים. לפרטים נוספים אודות שירותי הסעות לקבוצות של החברה חייגו עכשיו למספר 9074* ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.

שיתוף:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה