הסעות למירון

הר מירון הוא ההר הגבוה ביותר בישראל, והוא ממוקם בצפון הארץ בין צפת למעלות תרשיחא. בל״ג בעומר ובימים הסמוכים לו, נערכת בהר מירון הילולה רבת משתתפים. שיאה של ההילולה מתרחש בערב ל״ג בעומר, במעמד הדלקת המדורה המסורתית על גג קברו של רבי שמעון בר יוחאי. 

לאחר הדלקת המדורה, מתחילים ריקודי שמחה המוניים. מלבד הדלקת הדורה והריקודים, מנהגי ההילולה בהר מירון כוללים גם בין היתר הדלקת נרות, הדלקת אבוקות, קריאות בקול, השלכת נרות שמן וחפצים יקרים לאש, תפילות אישיות ובקשות מהצדיק. לבסוף, למחרת ערב הדלקת המדורה, מתקיימים גם טקסי ה-״חלאקה״ המסורתיים, בהם מעניקים תספורת ראשונה לילדים שהגיעו לגיל שלוש.

אולם, בשל מיקומו הצפוני של הר מירון, ההגעה אליו אינה קצרה עבור רבים מן החוגגים ודורשת תכנון מוקדם.

השתתפות בהילולה ובחגיגות, ללא דאגות

חברת ״Rent A Bus״ מפעילה שירותי הסעות למירון בל״ג בעומר ממקומות שונים ומגוונים ברחבי הארץ –  הסעות למירון מירושלים, הסעות למירון מבני ברק וכמו כן גם הסעות למירון מנתניה. כאמור, האירוע השנתי בהר מירון הוא אחד האירועים הגדולים וההמוניים ביותר בישראל. ההילולה התקיימה בכל שנה ברציפות מאז קום המדינה, למעט קיום אירועים מצומצמים בשנת 1967 בעקבות ההמתנה למלחמת ששת הימים, ובשנת 2020 בעקבות התפרצות מגפת הקורונה. 

הכמות הגדולה של החוגגים מחייבת התארגנות והיערכות לקראת הגעתם. לכן, על כל מי שחפץ להגיע ולהשתתף לתכנן את הגעתו בקפידה ולוודא שהוא מגיע בזמן, אחרת הוא עלול להיתקל בקשיים, שכן בשעות השיא של האירוע נחסמים לתנועה כל הכבישים באזור והכניסה אליהם לא מתאפשרת.  

בשנים האחרונות, כדי להקל על החוגגים ולעודד את הגעתם בקבוצות גדולות ולא כיחידים, נעשה שימוש בחניונים סמוכים לאזור כחניוני אוטובוסים, חניונים אלה מיועדים במיוחד להילולה השנתית בל״ג בעומר ולא נעשה בהם שימוש ביתר ימות השנה. באמצעותם, מתאפשרת הגעה בקבוצות גדולות וכמות הרכבים הפרטיים מצטמצמת משמעותית.

חברת ״Rent A Bus״ לוקחת בחשבון את השיקולים הללו ומתכננת את הנסיעה כך שהחוגגים יוכלו להגיע במהרה ובבטחה למחוז חפצם, מבלי שיצטרכו לדאוג משיקולי נסיעה וחנייה באירוע ההמוני הגדול ביותר שמתקיים בשנה. כך, תוכלו להתחיל את החגיגות בראש שקט ונטול דאגות טכניות המתקשרות לדרכי הגעה ודרכי חזרה מן האירוע. 

חברת ״Rent A Bus״ מודעת לכך שהציבור החרדי מהווה מרכיב עיקרי באירוע ההילולה השנתי, ודואגת להתאים את שירותיה אל צרכיו, תוך סיפוק תכנית נסיעה מותאמת אישית הכוללת תכנון נקודות איסוף ופיזור, תכנון לוחות זמנים קפדני, בחירת סוג הרכבים וכמות הרכבים הנדרשים, במטרה שכולם יוכלו להצטרף לחגיגה השנתית.

מעוניינים בהסעה להר מירון בל״ג בעומר מכל חלקי הארץ? חייגו עכשיו ל – 0779725881

 

שיתוף:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה