ברשותנו כל סוגי הרכבים להסעות :

אוטובוסים 60 מקומות:

מזה אוטובוס 60 מקומות ?

טיול הדורש השכרת אוטובוס הוא טיול שאסור להקל ראש בו, כיוון שמדובר בקבוצת אנשים גדולה מאוד, וחשוב מכך, קבוצה גדולה של אנשים שחשובים לאנשים שמארגנים את התנועה. כאשר שוכרים אוטובוס בן 60 מושבים שהוא גדול ורחב יותר מאוטובוס רגיל (שיכול להכיל כ -50 נוסעים), חשוב לוודא שהוא יכול לשרת היטב מטרות נסיעות וקבוצות, בין אם באמצעות מערכות מולטימדיה מתקדמות ואיכותיות. על ידי שמירה על מרחב מתאים. בין הליכה למושב, תהנו מחוויית הרכיבה האולטימטיבית ומתנאי הרכיבה האידיאליים.

אוטובוס 55 מקומות

אוטובוס הוא רכב קרקע ממונע גדול שנועד לשאת עשרות נוסעים. אוטובוסים נועדו לנסוע בכבישים, מה שהופך אותם לדינאמיים יותר מכלי רכב אחרים המיועדים לתחבורה ציבורית. רוב האוטובוסים משמשים כחלק ממערכות התחבורה הציבורית או הבינעירונית או למטרות תיירות.

מידיבוס

זהו רכב הסעות בעל ניסיון נהיגה מתקדם. כפי שהשם מרמז, הוא עשוי להידמות לאוטובוס קטן או לאוטובוס מיני גדול. באוטובוס 60 מושבים, במיניבוס יש כ -20 מושבים, ובמיניבוס יש כ 40 מושבים. מספר המושבים שלה הופך אותו למעבורת המושלמת לקבוצות של 20 עד 40 נוסעים. ניתן להשתמש במידיבוס להובלה לכל מטרה, החל משירותי הסעות לחתונות, הובלות מתנות לבר או למבוגר, הובלות יום עבודה או יום כיף לעבודה, ואפילו טיולים משפחתיים ספונטניים.

מיניבוסים בכל הגדלים

ברשותנו מגוון רחב של מיניבוסים בכל הגדלים ובשלל רמות גימור. החל מ 8 מושבים , דרך מיניבוס 10 מקומות , מיניבוס 15 מקומות, והנפוצים ביותר שהם מיניבוסים 19 – 20 מקומות. כדי להתרשם ממגוון המיניבוסין שלנו לחץ כאן

מוניות גדולות

ולימוזינות מפוארות

גלילה למעלה