הסעות בראש בעין

ראש העין, היא אחת הערים המתפתחות בישראל בשנים האחרונות. במהלך השנים היא עברה תהליך מואץ של גידול. כמובן מבחינת אוכלוסייה וכתוצאה מכך מבחינת בניית שכונות ומבני מגורים. זה כמובן דרש גם שינויים בסוג, אופי ואיכות השירותים הניתנים לתושבים. שירותים בפרט בכל מה שקשור לנושא של הסעות בתוך ומחוץ לעיר.

חברת הסעות בראש העין

כשמדובר על שירותי הסעות ראש העין, הכוונה היא למשל, בכל מה שקשור להסעות של אנשים מבוגרים או צעירים אל יעדים שונים, הן בתוך העיר והן מחוץ לעיר, הן לצרכי חינוך, בריאות, עבודה וכן לצרכים אחרים.

צריכים הסעה בראש העין? אנחנו כאן בשביל לסייע לכם. במידה ואתם צריכים להגיע ממקום למקום בתוך ראש העין, או לנסוע מחוץ לעיר, תפנו אלינו. החברה שלנו מספקת שירותי הסעות לכל החפצים בכך. השירות אצלנו נעשה באדיבות ובמחיר נוח במיוחד. 

נהגינו בעלי ניסיון רב בכבישי ראש העין והארץ כולה. בזכות זה, מובטח לכם שהנהגים ידעו לבחור בדרכים הטובות ביותר לנסיעה וימנעו מפקקים מיותרים. כמו כן, הניסיון החשוב מהווה פקטור משמעותי במידת הביטחון שאתם יכולים להרגיש במהלך הנסיעה. 

במקום לעמוד בפקקים, לשבת בצפיפות ולהתחיל את היום ברגל שמאל – אנחנו כאן לסייע לכם.

מונית גדולה בראש העין

אנו מספקים שירותי מונית גדולה בתוך ראש העין ומחוצה לה. במקום להזמין מספר מוניות קטנות, להתמודד עם כמה נהגים וחברות – תבחרו פשוט במונית גדולה. המונית תיקח את כולכם יחד אל יעדכם, תחסוך לכם כאב ראש בהזמנה ותבטיח שתגיעו יחדיו. 

שירות זה הינו יוקרתי במיוחד. מונית גדולה ומפוארת מגיעה אל ביתכם ואוספת אתכם. אתם לא נאלצים לשבת מאחורי ההגה, לעקוף בכביש, או להיות לחוצים על הזמנים. אנו עושים את כל זה בשבילכם. אתם תוכלו לשבת בנחת, בצורה מרווחת, להנות מהנסיעה ומהמזגן ופשוט לנסוע. מה יותר נחמד מזה? בוודאי לא לעמוד בתחבורה הציבורית הצפופה והיקרה. 

הסעות מיניבוס בראש העין

מחפשים מיניבוס בראש העין? הגעתם למקום הנכון. אנו מעניקים שירותי הסעות מיניבוס מהטובים ביותר בארץ. צי הרכבים שלנו מלא בכלי רכב חדשים ויפים שזמינים בשבילכם. 

אנו מסיעים קבוצות ממקום למקום במיניבוסים שלנו, בנוחות ובמהירות. בשל גודלם, המיניבוסים מאפשרים לכם חווית נסיעה מרווחת ונעימה. במקביל, הם לא מאלצים את נהגינו להתמודד עם הצפיפות בכבישים שמתמודדים עימם האוטובוסים. המיניבוס הוא הפתרון הטוב ביותר בשבילכם. 

קבוצות קטנות וגדולות, משפחות, חברים – כל מי שמחפש וצריך אנחנו כאן. אל תהססו להתקשר אלינו בכל עניין. 

צעירים ומבוגרים, תלמידים או עובדים. כל קבוצה שרוצה ליהנות משירות הסעות ראש העין, יכולה ליצור איתנו קשר ואנחנו נדאג לספק להם מיניבוס חדיש,. נהוג עם נהג מנוסה, אשר יעמוד לרשות הקבוצה במהלך כל היום וידאג להסיע אותם לכל יעד, לכל מקום, בכל זמן.

אפשר להשתמש בשירות מיניבוס הסעות ראש העין לצורך טיולים, אירועים וכל סוג אחר של הסעה, על פי הצורך. רצוי מאוד להזמין את השירות מראש, זאת על מנת להימנע מעיכובים, דחיות, ומצבים בהם לא נוכל לספק את השירות מסיבות כאלה ואחרות.

הסעות בראש העין
הסעות מיניבוס בראש העין

הסעות עובדים בראש העין

בראש העין שוכנים כיום משרדים גדולים של המון חברות שונות. משרדים אלו מעסיקים עובדים רבים מרחבי ראש העין והאזור. עובדים אלו נדרשים להגיע לעבודה בדרך כלשהי. למרות ההתפתחות של אזורי התעשייה והמסחר בעיר, מערך התחבורה הציבורית עדיין איננו מושלם. 

שירותי הסעות לעובדים מבטיח שכל העובדים יוכלו להגיע בזמן כנדרש למקום העבודה. יתירה מכך, ישנן מקומות עבודה בהם היום מתחיל מוקדם מאוד ומסתיים מאוחר מאוד. במקומות אלו העובדים מתקשים עוד יותר במציאת תחבורה ציבורית נוחה לעבודה ובחזרה ממנה. 

אתם בוודאי חושבים, מדוע שהעובדים לא ייסעו ברכבם הפרטי? תחילה, לא כל העובדים מחזיקים ברישיון נהיגה או ברכב פרטי. בישראל רבות המשפחות המחזיקות רכב אחד בלבד המשרת את כל הבית. לפיכך לא מתאפשר לשני בני הזוג בהכרח להגיע ברכב הפרטי. 

בנוסף, עובדים רבים מעדיפים להימנע מעמידה ממושכת בפקקים בדרך אל העבודה, ובמיוחד בחזור ממנה הביתה. שירותי הסעות מבטיחים שעובדיכם יגיעו רעננים ליום העבודה ויוכלו לחזור לביתם בסופו בנוחות.

הסעות לחתונה בראש העין 

ראש העין מלאה באולמות אירועים שנערכות בהם חתונות על בסיס יום יומי. כחלק מהנוף במציאות ישראלית כבר התרגלנו לראות

הסעות לחתונות. כיום כמעט מדובר על דבר בסיסי בתכנון של חתונה. המון זוגות מעדיפים להזמין הסעה לאורחיהם ולחסוך כאב ראש גדול. 

בשביל שהמוזמנים שלכם יוכלו להגיע בנוחות לחתונה, בלי להתעצבן מהעמידה הממושכת בפקקים או במציאת חנייה. בנוסף, בשביל שכל האורחים והחברים יוכלו לשתות אלכוהול בחתונה, נדרשת הסעה. אף אחד מאיתנו לא רוצה להיות “נהג תורן” ולא לשתות. כאשר אין הסעה, המון חברים נאלצים לשמש בתפקיד זה. 

ממד חשוב יותר הינו העייפות. מרבית החתונות מסתיימות בשעות הלילה המאוחרות, או בשעות הבוקר המוקדמות, תלוי איך תקראו לזה. האורחים שלכם אחרי יום עבודה ארוך ומתיש. לתת להם לעלות על ההגה בשלב כזה, אינה החלטה חכמה במיוחד. מומלץ ועדיף שהם יחזרו בהסעה מאורגנת. הנהגים שלנו יחכו להם ערניים כנדרש וייקחו אותם בבטחה הביתה. 

הסעות בראש העין בשבת 

ציבור גדול מאוד של דתיים ושומרי שבת מתגורר בראש העין. כחלק מצביון דתי זה, אף התושבים החילונים בעיר “נאלצים” לשמור את השבת. בענייננו, אין בעיר שירותי תחבורה ציבורית ואף היקף עבודת המוניות מצומצם. 

אנו מציעים שירותי הסעות – גם בשבת. אנו פונים אל כל האוכלוסייה בראש העין ומציעים להם את שירותנו. גם אם אתם רוצים לנסוע מראש העין בשבת, אנחנו כאן בשבילכם. 

לרוב, לקוחותינו מעוניינים לטייל בארץ ולהנות מיום החופש השבועי שלהם. לפעמים מבקשים לדרום הארץ ולפעמים לצפונה. לפעמים הלקוחות חפצים להגיע לים בתל אביב. לאן שתרצו, אנחנו כאן בשביל לקחת אתכם. 

כמו כן, חשוב לנו לומר ולהדגיש שאנו מכבדים את הציבור הדתי בעיר ושמחים להעניק לו שירות בשאר ימות השבוע. כחלק מכך, נהגנו ינסו ככל יכולתם להימנע מנסיעה בתוך השכונות הדתיות בעיר. 

הסעות בראש העין בזול

אנו מציעים שירותי הסעות בראש העין במחירים זולים ונוחים לכל כיס. המחירים אצלנו הם האטרקטיביים ביותר. אתם מוזמנים להרים אלינו טלפון ולקבל את הצעת המחיר המתאימה לכם. כל לקוח מקבל את המחיר שמותאם אליו.

יחדיו נבחן את זמני הנסיעה שלכם, המרחק, כמות העצירות, מספר הנוסעים ועוד מספר פרמטרים ונציע לכם מחיר זול שמותאם אליכם. 

אצלנו, כל הלקוחות יוצאים מרוצים מהמחיר. בשונה מחברות אחרות, אצלנו לא מחפשים לעשות עליכם “כסף קל” ולעשוק אתכם במחיר גבוה. המחיר אצלנו זול, והשירות מעולה – הכי טוב שאתם יכולים לקבל. 

אנו נשמח מאוד שתצטרפו לקהל לקוחותינו הרבים, שחוזרים אלינו פעם אחר פעם, ויודעים שיקבלו את הטוב ביותר. מוזמנים להיות חלק מהמשפחה. 

תהליך ההזמנה

אנחנו מספקים ללקוחות שלנו , את כל מה שנדרש להם על מנת ליהנות משירותי הסעות ברמה הגבוהה ביותר. לרשותנו צי רכבים מתאים, נהגים מקצועיים וכמובן את התנאים ביותר. זאת על מנת שיוכלו ליהנות משירותי הסעות איכותיים, בין אם מתבצעים בתוך העיר או מחוץ לעיר.

הסעות ילדים בראש העין

אחת הדוגמאות הטובות לסוג השירותים שאנחנו מספקים, הן הסעות ילדים . מדובר על שירות המיועד לתלמידים או לילדים שנמצאים בחוגים, תנועות נוער, קבוצות ספורט או לצרכים אחרים בעיר.

שירותי הסעות ילדים בראש העין מתבצעים באמצעות מיניבוסים ואוטובוסים על פי הצרכים של הילדים. הכל נעשה בתכנון מראש עם המארגנים. אנחנו דואגים לספק את כל המידע הרלוונטי, כולל הצעת מחיר אטרקטיבית. וכך ביום בו יש צורך לבצע את השירות, אנחנו מוכנים לספק אותו כפי שמצופה מאיתנו.

הסעות לים המלח מהעיר

אחד המקומות הפופולאריים ביותר לטיולים בקרב ישראלים וכן בקרב תיירים זרים, הוא ים המלח. אנחנו יכולים למצוא הרבה מאוד תושבי העיר שנוסעים לשם במהלך החגים, חופשת הקיץ ובתקופות אחרות.

אנחנו דואגים לספק שירות הסעות מאורגן באוטובוס וכן מיניבוס לים המלח, על פי הצורך. השירות יכול להתבצע ליום אחד וכן הוא יכול להתבצע לאורך מספר ימים. כולל לינה במקום, על פי הצורך והרצון של חברי הקבוצה.

הסעות לאירועים בראש העין

אם אתם עורכים אירוע בראש העין . או שאתם רוצים לארגן הסעה לחתונה עבור תושבי העיר אל יעד מסוים בו אתם עורכים אירוע. זה הזמן לפנות אלינו ואנחנו נדאג לעזור לכם לארגן שירות הסעות לאירועים מותאם לאורחים שלכם.

מחירון הסעות בראש העין מעודכן לשנת 2021 – 2022 – כמה אמורה לעלות הסעה בראש העין ?

ניתן לקבל הנחה נוספת בשיחה טלפונית או לחצו לפניה בוואטסאפ

מרחקעד 6 שעתעד 8 שעותיום עבודה עד 12 שעותהערות
עד 50 ק״מ1500 ש״ח 1800 ש״ח 2000 ש״חלא כולל שישי שבת
עד 100 ק״נ 1700 ש״ח 2000 ש״ח2300 ש״ח  לא כולל שישי שבת
עד 150 ק״מ1800 ש״ח   2000 ש״ח2500 ש״ח   לא כולל שישי שבת
עד 200 ק:מ 2200 ש״ח2400 ש״ח 2700 ש״ח  לא כולל שישי שבת
עד 300 ק״מ 2600 ש״ח 2700 ש״ח 2980 ש״חלא כולל שישי שבת
עד 400 ק״מ 2800 ש״ח3200 ש״ח  3500 ש״ח לא כולל שישי שבת
מחיר של הסעות בראש העין

תקנון הסעות מחיר :

ט.ל.ח

  • המחיר הינו מחיר מומלץ לצרכן ואינו מחייב בשום אופן את חברת הסעות גמבורג .
  • המחיר מתייחס לאוטובוסים צמודים בימים ראשון עד חמישי . ביום שישי המחיר תקף עד שעה לפני כניסת שבת.
  • מחיר כל שעה נוספת 150 ש״ח כולל מע״מ
  • המחירים מתייחסים לשירות השכרת אוטובוס 55 מקומות – בגין אוטובוס 60 מקומות – תהיה תוספת 20% . בגין  מידיבוס תהיה הפחתה של 2.5% למחיר.
  • סך הק״מ מחושב לסך כל הק״מ אשר יבוצע באותו יום לפי נק׳ המוצא וסיום בנק׳ המוצא.
  • עבור הסעות בשבת מחיר – ינתן בשיחה טלפונית

חייגו עכשיו *9074שיתוף:

שיתוף:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה