הסעות לחיות מחמד

המחיר לרכב הלוך ושוב לפי השעות שהוזמנו (הרכב לא ממתין וואינו צמוד)
כיוון 1. העברה ישירה מנקודה לנקודה
רכב צמוד לפי שעות - במקרה של חריגה בשעות יגבו שעות נוספות
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת יציאה חזרה
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
שעת התייצבות

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת שחרור
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
הסעות לחיות מחמד

הסעות לחיות מחמד הינו שירות הסעה אשר מסופק ע״ חברת הסעות אשר מתמחה ומעסיקה נהגים ומאלפים אשר מוסמכים לכך.

הסעות לחיות מחמד
הסעות לחיות מחמד

השירות נצטרך ע״י בעלים של חיות מחמד הזקוקים להובלה מנקודה א׳ לנקודה ב׳ אשר חברת הסעות סטנדרטית לא תסכים לבצע . למשל הסעה לשדה התעופה.

בעלי חיית מחמד?

התקשרו אל גמבורג עכשיו ומיד !

יש לכם חיית מחמד?

כלב או חתול?

איזה כיף! כיום יותר ויותר אנשים ומשפחות מחליטים לגדל חיית מחמד, ומתאהבים בה מהרגע הראשון.

חיית המחמד הופכת להיות חלק מהמשפחה, ולעיתים אף מקבלת יותר תשומת לב משאר הילדים בבית. את ההתאהבות בחיות המחמד, אי אפשר להסביר במילים. 

כל בעלי חיות המחמד נתקלו בשלב כלשהו במהלך החיים בבעיה הנוגעת להסעתם ממקום למקום.

הקושי בנסיעה יכול לנבוע מגורמים רבים ושונים. למשל, במידה וחיית המחמד לא מסתדרת ברכב המשפחה הפרטי. אם זה בשל חוסר מקום, חוסר התאמה לצרכים השונים של חיית המחמד שלכם. או בשל הקושי של הנסיעה ברכב עם חיית המחמד. 

הבעיה מחמירה כאשר אין לבעלים רכב פרטי משל עצמם. התחבורה הציבורית בישראל – האוטובוסים, הרכבת והמוניות – לא מוכנה להעלות חיות מחמד לנסיעה. אם לא מדובר בכלב נחייה, או בחיית מחמד שנועדה לסייע לבעליה, היא תאלץ להישאר מחוץ לרכב. 

על מנת לאפשר גם לחיית המחמד שלכם, לכלב או החתול האהובים שלכם, הזמינו מאיתנו הסעות לחיות מחמד .

הסעה פרטית לחיות
הסעה פרטית לחיות

שירותי הסעות פרטיים לחברכם ההולך על ארבע

אצלנו בחברה תוכלו להזמין שירותי הסעות פרטיים לחיית המחמד שלכם, לחבר שלכם שהולך על ארבע. בכך, תוכלו להתנייד בקלות ובנוחות עם חיית המחמד ממקום למקום. אנחנו מציעים לכם את שירות ההסעות הטוב ביותר שתוכלו להזמין לחבר הקטן שלכם. 

רכבי ההסעות שלנו מתאימים במיוחד לחיית המחמד שלכם, והם מאפשרים לה נסיעה בטוחה ונוחה. אצלנו לא מכניסים את החיות לתוך כלובים, וכמובן לא דוחסים אותם בצפיפות. חיית המחמד שלכם תקבל אצלנו שירות מפנק מהרגע הראשון. 

במידה ותרצו, תוכלו להצטרף לנסיעה יחד עם חיית המחמד שלכם. במידה ותעדיפו שלא – בין אם מחוסר זמן או מכל סיבה אחרת. תדעו שאתם יכולים לסמוך עלינו שחיית המחמד שלכם בידיים טובות. 

גם לחיות המחמד המבוגרות יותר או הגדולות יותר אנחנו דואגים. אנחנו מבינים בבעלי חיים ונדע להתאים עבורם את כל מה שנדרש. אנו נעזור לכם החל מהיציאה מהבית ובמשך כל הנסיעה, גם אם אתם נוסעים בנפרד. 

מונית פרטית לכלבים

אצלנו תוכלו להזמין מונית פרטית לכלבים. בשירות זה, הכלב האהוב שלכם יקבל מונית פרטית נפרדת רק לעצמו. לא תצטרכו לחשוש מבעיות בדרך עם כלבים אחרים או חיות אחרות. הזמינו מאיתנו מונית פרטית לכלב שלכם ותפנקו אותו כמו שמגיע לו. 

המונית הפרטית שלנו לכלבים מרווחת במיוחד, ומאפשרת לכלב לנוע במהלך הנסיעה. עם זאת, המונית מעוצבת בצורה המאפשרת לנו להבטיח את ביטחון הכלב שלכם. גם בפניות חדות או בעצירות פתאומיות, לכלבכם לא יקרה דבר.

המרחב שלנו מוגן ומרופד במיוחד וישמור על הכלב שלכם בטוח. 

דעו כי הכלב היקר שלכם נמצא בידיים בטוחות ואחריות, אצל אנשים שחיות מחמד הם האהבה הכי גדולה שלהם.

אל תתפשרו על חברה שרק באה להרוויח עליכם והעובדים שלה אינם אוהבי חיות מחמד וכלבים. 

המונית הפרטית מצוידת בכל מה שהכלב שלכם צריך לדרך. מים, אוכל, חטיפים – הכל בשביל שהדרך תעבור בצורה חלקה, נעימה ובטוחה.

בנוסף, אנחנו מקפידים על ניקיון והיגיינה של המוניות ברמה הכי גבוהה שיש. 

הסעה לכלב
הסעה לכלב

הסעות קבוצתיות לחתולים

אתם יכולים להזמין מאיתנו הסעות קבוצתיות לחתולים. במידה ויש לכם כמה חתולים חמודים שמסתובבים לכם בבית. או אם אתם חבורה שיש לכל אחד מכם חתולים. השירות שלנו מעולה בשבילכם ויפתור לכם הרבה בעיות. 

בהסעות הקבוצתיות שלנו לחתולים תוכלו לשנע אותם בקלות ובנוחות לאן שתצטרכו. למשל, במידה ואתם רוצים לנסוע עם החתום שלכם לחו”ל. אנחנו נאפשר לכם לעשות את זה בצורה קלה ובלי בעיות. בפועל, אין לכם ברירה אחרת – נהגי מוניות פרטיות לא יסכימו להסיע את החתול שלכם. 

אנחנו נדאג להביא את החתול או החתולים שלכם היישר מביתכם אל שדה התעופה. יחד איתנו, נביא את ארגז ההטסה הגדול והמסורבל שהחתול שלכם צריך. אנחנו אף נלווה אתכם בכל הליך הביטחון עד הכנסת החתול לארגז ההטסה. 

אצלנו בהסעות הקבוצתיות יתלווה אל החתולים שלכם חתולאי מוסמך שישמור עליהם לאורך הנסיעה. בנוסף, ניתן להפריד בין החתולים השונים לאורך הדרך. כמובן, בלי לכלוא אותם בכלובים או בצפיפות לא נעימה. ההסעות הקבוצתיות שלנו לחתולים הן הכי נוחות עבורכם. 

שירותי הסעות קבועים לקייטנות ולימי כיף

כשמגיע החופש הגדול וכל הילדים יוצאים לקייטנות ולימי כיף ונהנים להם, גם לחיית המחמד שלכם מגיע. היום ניתן למצוא חברות רבות שמפעילות קייטנות וימי כיף – רק לחיות המחמד. במקומות אלו חיית המחמד החמודה שלכם תקבל מגוון עשיר של פעילויות ותחזור אליכם שמחה במיוחד. 

בשביל שחיית המחמד שלכם תוכל אף היא להגיע לקייטנה ולימי הכיף. אתם נדרשים להזמין מאיתנו שירותי הסעות קבועים. אנחנו נסיע את חיית המחמד שלכם בבוקר אל הקייטנה. בסיום היום, נחזיר את החיה היישר אליכם שמחה ומאושרת. 

שירות ההסעות הקבועה שלנו לחיית המחמד שלכם מאפשר לכם נוחות מרבית. במקום שתצטרכו להסיע אותה כל יום אל הקייטנה וחזרה, אנחנו עושים זאת בשבילכם. מה יותר נוח משירות פרטי ויוקרתי זה? 

בנוסף, איתנו אתם יכולים להיות רגועים. אנחנו חברת הסעות בעלת ניסיון רב בהסעות בעלי חיים. ואנחנו מחזיקים כמובן בכל הרישיונות וההיתרים הנדרשים להסעת חיית המחמד שלכם. הצטרפו עוד היום והזמינו מאיתנו הסעה לחיית המחמד. 

עוד באותו נושא :

הסעות לקייטנות

אפשרות לחוגי העשרה לכלבים

דרכנו תוכלו להזמין חוגי העשרה לכלבים. אנחנו מציעים לכם גם חוגי העשרה המתואמים רק לכלבכם בלבד. וגם חוגי העשרה המתאימים לכלב ולבעליו. חוגים אלו מקנים ידע רב מעולם הכלבנות וכן מעמיקים את הקשר בין הכלב והבעלים. 

אנחנו נסיע אתכם לחוגים אלו ונאפשר לכם לקחת חלק בהם. החברה שלנו פועלת בשיתוף עם חוגי העשרה רבים. כך, הדרך הופכת בשבילכם לקלה במיוחד, ולא מצריכה עיסוק וארגון רב. 

לכלב שלכם מגיע! אל תתפשרו על חוגי העשרה לכלב האהוב שלכם. את היתרונות שלהם את תרגישו במהרה ובצורה משמעותית. הרימו אלינו טלפון ותוכלו לשמוע פרטים נוספים על שירות זה מהנציגים שלנו. 

חוגים לכלבים
חוגים לכלבים

אפשרות לשיעורי הגנה עצמית לחתול ע״י חתולאי מוסמך

אצלנו תוכלו להזמין שירות מיוחד וחשוב במיוחד לחתול שלכם. שיעורי הגנה עצמית לחתול שיועברו על ידי חתולאי מוסמך ובעל ניסיון מתאים. שיעורים אלו יכינו את החתול שלכם להתמודד עם בעיות ועם חיות אחרות. 

אתם לא רוצים שהחתול שלכם יחזור לפתע הביתה פצוע וכואב. רשמו אותו לשיעורי הגנה עצמית ותוכלו למנוע מצב כזה. שיעורים אלו מועברים על ידי חתולאי בעל ניסיון רב בתחום ועם הצלחות מוכחות. 

שיעורי ההגנה עצמית מתאימים גם לחתול הבית המפונק ביותר וגם לחתול השמן או הגדול שלכם. החתולאי ידע לעבוד עם כל אחד מהם וללמד אותם בצורה הכי טוב שיש. 

אפשרות לארוחת צהריים אורגנית בהסעה

אצלנו בשירות ההסעות לחיות מחמד תוכלו להזמין ארוחת צהריים אורגנית. לחלקכם אנחנו בטוחים חשוב שחיית המחמד תאכל רק אוכל אורגני. אולי בשל סיבות בריאותיות של חיית המחמד, ואולי בשל העדפה אישית ואידיאולוגית שלכם. 

חברות אחרות לא מספקות שירות יוקרתי זה, המצריך מהם התארגנות ותכנון מתאים. אנחנו כאן בשביל לדאוג לחיית המחמד שלכם ולהציע לה את הטוב ביותר שלנו. בשיחה קצרה עם הנציגים שלנו, תוכלו להזמין ארוחת צהריים אורגנית ובריאה לחיית המחמד שלכם. 

לא תצטרכו יותר לדאוג מהאוכל שיוגש לחיה שלכם במהלך הנסיעה. מהיום תוכלו לדעת שזה בדיוק האוכל שאתם בחרתם לה, והוא המתאים לה ביותר. 

חדש – עקב הביקוש הוספנו תפריט טבעוני לכלבים 

לאור פניות רבות שהלקוחות שלנו העלו בפנינו, הצלחנו להוסיף לשירות שלנו תפריט נוסף. מהיום, תוכלו להזמין אצלנו אוכל טבעוני לכלבים. אנחנו מזמינים אתכם לעיין בתפריט הטבעוני החדש שהוספנו לשירות שלנו. אנחנו בטוחים שתופתעו מהמגוון ומהשפע הרב שתמצאו שם. 

התפריט הטבעוני שלנו לכלבים מיוצר מחומרי הגלם הטובים ביותר והוא מגיע אליהם טרי במיוחד. חשובה לנו התזונה של הכלב שלכם והבריאות שלו ולכן בחרנו להוסיף תפריט זה. בקפדנות בחרנו עבורם את המנות הכי מזינות וטעימות שיש לכלבים. 

המנות הטבעוניות ימתינו לכלב שלכם בעת ההגעה להסעה שלנו. אנחנו בטוחים שהוא יאכל אותם בהנאה רבה במיוחד. 

למה לנסוע איתנו ולא עם המתחרים 

בעת בחירתכם בחברת הסעות לחיית המחמד שלכם, עומדות בפניכם כמה חברות מתחרות. אנחנו ממליצים לכם לנסוע איתנו ולא עם המתחרים. יש לכך המון סיבות ואנחנו בטוחים שתבינו זאת אחרי שתבחרו בנו. 

בקצרה, אצלנו תקבלו את השירות הטוב ביותר ובמחיר הנוח ביותר. אנחנו חברת ההסעות לחיות מחמד בעלת הניסיון המשמעותי בתחום זה. הרכבים שלנו מתאימים במיוחד לחיית המחמד שלכם ואנחנו עושים הכל כדי שהיא תהנה מהדרך. 

בנוסף, המלווים שלנו מקצועיים, משרים תחושת ביטחון עליכם ועל חיית המחמד. וכמובן – האוכל אצלנו הוא מגוון, בריא, איכותי וטעים. אפילו מנות אורגניות וטבעוניות תוכלו למצוא אצלנו. אל תתלבטו יותר. 

כל הסיבות להזמין מאיתנו ולא מחברה אחרת

✅ הזמנת הסעות לחיות מחברת גמבורג הסעות❌ הזמנת הסעה לחיות דרך חברה מתחרה
✅ ניסיון רב שנים בתחום❌ בטוח לא דור שלישי כמונו
✅ גמבורג חברת הסעות בכל התחומים❌ לרוב מדובר במסיע פרטי שזו חלטורה עבורו
✅ רכבים חדשים❌ בטוח לא כמו של גמבורג
✅ מחירים הזולים ביותר בשוק❌ אין סיכוי שיכול להתחרות במחירים שלנו.

הסעות לחיות מחיר

גמבורג מתחייבים לספק את השירות במחירים זולים ושוברי שוק. לא תמיד צריך רק להסתכל על מחירים מכיוון שיש גם את הפן הביטוחי. חשוב מאוד מלבד חיפוש אחר מחיר זול , גם למצוא חברה אמינה בעלת כלי רכב בטיחותיים.

מחירון הסעות לחיות מחמד

סוג הסעה לחיית המחמדמחיר מידע נוסף
הסעה בתוך עיר המגורים80 – 185 ₪מחיר לכיוון – השעות הזולות 10:00 -14:00
הסעה לכלב / חתול לשדה התעופההחל מ 500 ₪תלוי בשעות ובגודל הכלב.
הסעה קבועה בקבוצה לקייטנה עבור חיית המחמד 120 – 200 ₪לפרטים והרשמה מוקדמת התקשרו
הסעה פרטית ברכב מפואר ליום כיף לכלב / חתולהחל מ 2400 ₪שירות אקלוסיבי לאלפיון העליון

שאלות ותשובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Scroll to Top