הסעות נס ציונה – הדרך הטובה והנוחה ביותר להגיע לכל מקום

המחיר לרכב הלוך ושוב לפי השעות שהוזמנו (הרכב לא ממתין וואינו צמוד)
כיוון 1. העברה ישירה מנקודה לנקודה
רכב צמוד לפי שעות - במקרה של חריגה בשעות יגבו שעות נוספות
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת יציאה חזרה
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
שעת התייצבות

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת שחרור
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
הסעות נס ציונה

שירותי הסעות פרטיות נס ציונה , נועדו להחליף במקרים רבים מצבים בהם אי אפשר להשתמש בתחבורה ציבורית או כשאין אפשרות להשתמש ברכב פרטי. זה נכון עבור קבוצות מסוגים שונים, בין אם זה משפחות, קבוצות תלמידים במוסדות חינוך, קבוצות ילדים בחוגים ותנועות נוער, עובדים במקומות שונים ועוד.

שירותי הסעות בנס ציונה

אנחנו מספקים ללקוחות שונות, אופציות שונות עבור שירותי הסעות בנס ציונה. כך למשל אנחנו מספקים שירותים עבור מוסדות חינוך שפועלים בעיר, עבור חברות ובתי עסק, וכן עבור מתנ”סים, מרכזים למבוגרים ועוד.

במסגרת השירותים שלנו, אנחנו מספקים רכבי הסעות מסוגים שונים, נהגים מקצועיים, ואפשרות להגיע לכל יעד ברחבי הארץ, על פי דרישה, בין אם זה במסגרת קבועה או מזדמנת, נסיעה של יום אחד או יותר, וכל תנאי וצורך אחר שהלקוחות מבקשים מאיתנו.

בנס ציונה פועלים הרבה אולמות אירועים כך שמן הסתם חברת גמבורג מציעה שירותי הסעות לחתונה בעיר .

חברת הסעות בנס ציונה

בשוק ההיסעים פועלות לא מעט חברות. אז אם כך איך נדע שבחרנו נכון ? חברת גמבורג פועלת כבר בשוק התחבורה וההיסעים כבר למעלה מ70 שנה . אנו גאים להיום דור שלישי בתחום. בפניה אלינו בין אם בטלפון ובין אם דרך האתר. המומחים שלנו יספקו לכם הצעת מחיר הוגנת וזריזה.

הסעות תלמידים בנס ציונה

אחד משירותי הסעות הפופולריות ביותר, בכל הארץ, זה שירות הסעות לתלמידים. מדובר בשירות שניתן במקרים שונים. למשל, כשיש צורך להסיע תלמידים לבתי ספר בתוך העיר או מחוצה. או למשל טיולים שנתיים, אירועי תרבות, אירועי סוף שנה ועוד.

על מנת לספק שירותי הסעות תלמידים, אנחנו דואגים לרכב הסעות מותאם. כמובן שאם יש צורך, אנחנו מספקים יותר מרכב אחד, וכן, אנחנו מספקים נהגים מקצועיים ומנוסים, אשר יסיעו את התלמידים לכל יעד על פי הדרישה.

השכרת אוטובוס בנס ציונה

מדובר בשירות השכרת אוטובוס מטעם חברת הסעות. השירות מוצע לקהל הרחב על מנת לצמצם את מספר כלי הרכב שעל הכביש ולחסוך לציבור הנוסעים נסיעה ברכבם הפרטי. בנוסף, השירות מציע אירוח של תיירים או נוסעים והם לא יצטרכו לנסוע בתחבורה ציבורית שהיא מצומצמת יותר ופחות מאפשרת. שירות זה אמנם עולה מעט יותר מתחבורה ציבורית אך הוא חוסך לנו זמן, עוזר לנו לשלוט על לוח הזמנים ונותן לנו נוחות ופרטיות בצורה הטובה ביותר.

מה עליי לוודא שיש באוטובוס?

על מנת שתהיו כמה שיותר מרוצים מהשירות עליכם לבדוק מול החברה אילו דברים יש באוטובוס. האם קיימת נגישות לקשישים\לבעלי מוגבלויות, האם האוטובוס מותאם לאוכלוסיות השונות, וכמובן שכאשר מדובר בנסיעה ארוכה צריך לבדוק האם יש באוטובוס מיקרופון, מערכת כריזה ועוד.

אילו אישורים עליי לבדוק?

כאשר מזמינים שירות של אוטובוסים חשוב לבדוק שהאוטובוס עבר את כל הבדיקות המקיפות, שלנהג יש אישורים המותירים לו להסיע כמות גדולה של נוסעים\של ילדים וכמובן שלשירות עצמו חייב להיות אישור מטעם משרד התחבורה.

השכרת אוטובוס בנס ציונה בשבת

תושבי נס ציונה ישמחו לשמוע שאין שום סיבה להישאר בבית ביום שבת, ישנו שירות של הסעות בשבת העונה על כל הצרכים. יתרה מזאת, תוכלו להשאיר את רכבכם הפרטי בבית ולהנות מזמן משפחתי בלי להתרכז בכבישים.

השכרת אוטובוס בנס ציונה מחיר

המחיר מתחיל מ300 ש״ח ועד 1800 ש״ח . השירות מתבצע בעזרת חברה מקצועית שבבעלותה מגוון רכבים חדשניים. החברה תמיד תתחשב בצרכי הלקוח ותיתן את ההצעה הטובה והמשתלמת יותר, כאשר היא לא תרוויח תוספת על השירות, להפך, היא תצ’פר ותדאג ללקוחות. מחיר הנסיעה ייקבע בהתאם לסוג האוטובוס, כמות הנוסעים, יעד הנסיעה והאם ישנן עצירות בדרך.

הסעות מיניבוס בנס ציונה

רוצים להגיע ליום מהנה בגבעות הכורכר בנס ציונה? לנסוע לבקר בגבעת האירוסים שבסביבה? אם תכננתם לעשות זאת כקבוצה של חברים או במהלך סוף השבוע, כנראה שאתם זקוקים לתחליף לרכב הפרטי שלכם או לתחבורה הציבורית. הגעתם למקום הנכון – השכרת מיניבוס בנס ציונה לקבוצה של 10 עד 20 אנשים תאפשר לכם להגיע ליעד שלכם בבטחה, לפי לוח הזמנים שלכם ולפי נקודת איסוף שאתם קובעים. אין צורך להתאים את עצמכם ללוח הזמנים של התחבורה הציבורית, או להעמיס על הכבישים עם רכבים פרטיים נוספים. אנו מזמינים אתכם להשתמש בשירותי הסעות לאירועים בנס ציונה באמצעות אחד מהמיניבוסים האיכותיים שלנו, ולהגיע ליעד בנוחות, בפרטיות ומחיר הוגן.

הסעות בנס ציונה טלפון

אם אתם מחפשים שירותי הסעות נס ציונה, אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בטלפון. נציגי השירות ישמחו לספק לכם את כל המידע הרלוונטי בנושא. נדאג לספק לכם את כל הכלים הנדרשים על מנת לארגן שירותי הסעות לקבוצה שלכם. בין אם זה במהלך השבוע או בסופשבוע, ובין אם זה ביעד קרוב או רחוק. אנחנו עומדים לרשותכם בכל עת.

הסעות עובדים

שירות פופולארי נוסף בתחום ההסעות, הוא הסעות עובדים. מדובר על שירות שניתן בחברות גדולות וקטנות בתחומים שונים. השירות ניתן גם באופן קבוע, יומיומי וגם באופן מזדמן על פי הצורך. יש מקרים בהם השירות הוא הכרחי, ובלעדיו העובדים לא יכולים לבצע את עבודתם.

שירות הסעות עובדים, ניתן למשל במצבים הבאים: כאשר יש צורך להסיע עובדים ממקומות שונים לבית העסק. או בפרט אם מדובר בבית עסק שאין אליו גישה אלא בהסעה מאורגנת, כמו כן השירות ניתן במקרים בהם רוצים לצאת לטיול או אירוע אחר במסגרת העבודה. אנחנו דואגים לארגן לכך רכב הסעות מותאם על פי דרישת העסק.

הסעה בעיר מחיר

המחיר עבור השירות יתחיל ב150 ש״ח עבור הסעה במיניבוס בתוך נס ציונה. המחיר יאמיר במידה ונרצה לשכור אוטובוס למספר ימים מה שיכול להקפיץ את המחיר גם לאיזור 5000 ש״ח.

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכל עת, ולקבל מאיתנו את כל המידע הרלוונטי על מנת שנוכל לספק לכם את השירות הנדרש עבורכם. אצלנו תוכלו ליהנות מהצעת מחיר אטרקטיבית עבור כל שירות הסעות שאנחנו מציעים לכם. פנו אלינו עוד היום.

כמה עולה הסעה בנס ציונה ? מחירון עדכני לשבת 2021 – 2022

ניתן לקבל הנחה נוספת בשיחה טלפונית או לחצו לפניה בוואטסאפ

מרחקעד 6 שעתעד 8 שעותיום עבודה עד 12 שעותהערות
עד 50 ק״מ1500 ש״ח 1800 ש״ח 2000 ש״חלא כולל שישי שבת
עד 100 ק״נ 1700 ש״ח 2000 ש״ח2300 ש״ח  לא כולל שישי שבת
עד 150 ק״מ1800 ש״ח   2000 ש״ח2500 ש״ח   לא כולל שישי שבת
עד 200 ק״:מ 2200 ש״ח2400 ש״ח 2700 ש״ח  לא כולל שישי שבת
עד 300 ק״מ 2600 ש״ח 2700 ש״ח 2980 ש״חלא כולל שישי שבת
עד 400 ק״מ 2800 ש״ח3200 ש״ח  3500 ש״ח לא כולל שישי שבת
הסעות בנס ציונה מחיר

תקנון :

ט.ל.ח

  • המחירים בגדר המלצה בלבד ואינם מחייבים.
  • המחיר מתייחס לאוטובוס 55 מק׳ צמוד באמצע שבוע . 
  • מחיר כל חריגה בשעות מחירה 150 ש״ח כולל מעמ
  • עבור  אוטובוס 60 מקומות מחיר – תהיה תוספת 20% . בגין השכרת מידיבוס תהיה הפחתה של 2.5% למחיר.
  • סך הק״מ מחושב לסך כל הק״מ אשר יבוצע באותו יום לפי נק׳ המוצא וסיום בנק׳ המוצא.
  • עבור הסעות בשבת מחיר – ינתן בשיחה טלפונית

לפרטים נוספים תוכלו לדבר איתנו דרך אתר האינטרנט, או לחייג עכשיו למספר הטלפון שלנו 9074*.

 

מתעניינים בשירותי הסעות בנס ציונה ?נציגי המכירות של חברת גמבורג הסעות מקבוצת Rent A bus Israel ישמחו לסייע לך בכל שאלה על שירות הסעות לחתונה? חייגו עכשיו *9074

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Scroll to Top