הסעות לחתונה בדרום

המחיר לרכב הלוך ושוב לפי השעות שהוזמנו (הרכב לא ממתין וואינו צמוד)
כיוון 1. העברה ישירה מנקודה לנקודה
רכב צמוד לפי שעות - במקרה של חריגה בשעות יגבו שעות נוספות
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת יציאה חזרה
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
שעת התייצבות

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת שחרור
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
הסעות לחתונה בדרום

מדוע אתם זקוקים להסעות לחתונה בדרום ? מכיוון שהחלטתם כי החתונה שלכם תיערך בדרום? מדובר על החלטה חכמה, לא מעט מהאולמות הטובים ביותר בארץ נמצאים בדרום. אך כעת נדרש מכם לעשות כל מאמץ בכדי לדאוג שכמה שיותר מהמוזמנים גם יגיעו לחגוג ביחד אתכם. ככל הנראה לא מעט מהם אינם מתגוררים בדרום, ולכן אתם צריכים לדאוג שיהיה להם איך להגיע. עם הסעות לחתונה בדרום תוכלו לוודא כי כל מוזמן גם יוכל להגיע בקלות.

כמה תעלה לכם נסיעה לחתונה בדרום?

בדרך כלל עלות ההסעה יכולה להתחיל מ150 ש״ח עבור מיניבוס קטן , ויכולה לטפס גם לאיזור 3500 ש״ח לאוטובוס מצפון הארץ אל הדרום המרוחק.

לרוב עלות של נסיעה עם מיניבוס לחתונה היא דינמית ועשויה להשתנות מלא מעט סיבות. אך באופן עקרוני העלות מתחילה כמה מאות שקלים ויכולה להסתיים בכמה אלפי שקלים במידה ולבסוף שכרתם אוטובוס לחתונה. אך תמיד תקחו בחשבון כי העלות אמורה להתחלק בין כל הנוסעים ביחד. כך שלא מדובר על עלות גבוהה במיוחד. רוצים לקבל את הצעת המחיר הכי טובה? פשוט תפנו אלינו!

היתרונות בנסיעה לחתונה בדרום

המיניבוסים שלנו הם המיניבוסים הכי מתקדמים שיש, אפשר גם להגיד אותו דבר גם לגבי צי האוטובוסים שלנו , כל האוטובוסים של חברת הסעות גמבורג הינם משנתון מתקדם , ברמת גימור יוקרתית , ומתוחזקים ומטופלים אך ורק במוסכים מורשים ובחלפים מקוריים .

 כך שתוכלו לנסוע לחתונה בדרום בצורה הכי טובה שיש. אם אתם מחפשים הסעות זולות לאירועים בדרום, אצלנו תוכלו לקבל את המחיר הכי משתלם. אנו עושים כל מאמץ בכדי לספק לכל אחת מלקוחותינו מחירים הוגנים. וכמובן בו בזמן גם איכות ללא פשרות. זוהי הדרך האולטימטיבית בשבילנו להיות בטוחים שאנו עושים כל מה שנדרש בכדי שכל נוסע יוכל לצאת מרוצה. אנו החברה היחידה ששמה את טובת הנוסעים בראש סדר העדיפויות. 

מה חשוב לבדוק לפני השכרת הסעות

כאשר אתם מקבלים הצעת מחיר זולה במיוחד על הסעות לחתונה בדרום. זה אמור אוטומטית להדליק לכם נורה אדומה. הרי לא תרצו להביא את עצמכם למצב שבו תקבלו שירות לקוי בגלל המחיר הנמוך שאותו שילמתם לחברת ההסעות. כך שאם קיבלתם הצעת מחיר זולה, עליכם לבחון בדיוק מה אתם מקבלים. מומלץ לבדוק מה יכולה להיות הסיבה שבגינה המחיר כל כך נמוך.

מה עוד עליי לבדוק ?

עוד משהו שחובה לבדוק הוא ביקורת ברשת אודות החברה שאיתה אתם מתכוונים לסגור.

רשת האינטרנט מלאה בביקורות אודות החברות, ישנן קבוצות סגורות בפייסבוק שגם משם ניצן לדלות המון מידע.

עדיף כמובן לסגור עם חברת הסעות בדרום

אתם בתור הזוגות צריכים להבין דבר אחד להבדיל מתחומים אחרים. תחום המזון למשל, שבתחום זה יש משחק , ומסעדה אחת יכולה למכור מזון לא טרי , או אף מקולקל ולכן יכולה להציע מחירים זולים . בתחום ההסעות אין יותר מידי מקום למשחק , ולכן חברה שמציעה מחיר זול אמור לעורר חשד.

אוטובוס לחתונה בדרום

רוצה לדעת אם השכרת אוטובוס לחתונה בדרום היא הבחירה הנכונה עבורך? יש עוד הרבה אנשים איתך באותו מצב בדיוק. יש אנשים שרוצים לדעת, למה להוציא אלפי שקלים כדי לשכור אוטובוס לחתונה? אם החתונה עומדת להיערך בדרום, יש לנו כמה סיבות לא לגרום לכם להטיל ספק בכך. לאחר קריאת המאמר הבא תבינו ששכירת אוטובוס לחתונה הקרובה היא חובה. יש אנשים שיגידו שבמקרים רבים אפילו יש לשכור אוטובוס הסעות. אנו מאפשרים לך להביע את ההצהרה הסופית.

מיניבוס לחתונה בדרום

מיניבוס לחתונה בדרום הוא חובה לחתונה שלכם בדרום. תרצו להזמין אנשים מכל רחבי הארץ לשמח את היום הגדול שלכם. אך יחד עם זאת, עליך לקחת בחשבון שלא כל אחד יכול להגיע לשם כל כך בקלות. מיניבוס החתונה בדרום יכול לפתור בעיות הגעה שונות. כך תוכלו להבטיח כי הנוכחות בחתונה תהיה נוכחות מלאה, וכולם ישמחו אתכם באירוע של פעם בחיים.

הזמינו הסעות לחתונה – גמבורג הסעות

יש לכם כל כך הרבה זמן בכדי להכין את עצמכם לחתונה עצמה! אין שום סיבה שאתם לא תשריינו מראש את חברת ההסעות בתאריך שנוח לכם. אחרי שאתם סוגרים את האולם, הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות זה לשריין חברת הסעות זולות בדרום. כך תוכלו להיות בטוחים כי כל אחד מהאורחים יוכל להגיע בקלות לחתונה. ולא פחות חשוב כל אחד מהם יחזור לבית בשלום.

חברת הסעות גמבורג מנוסה במיוחד בתחום החתונות,  ובמיוחד בהסעות לחתונה בדרום. אתם יכולים להיעזר גם במדריך שלנו :

איך לארגן הסעות לחתונה.

נהגי החברה מנוסים בעבודה מול קהל המוזמנים שלעיתים חוזרים שיכורים כלוט. אם צריך הנהגים עוצרים בדרך כדי שהמוזמנים שלכם יוכלו להתאוורר , העיקר שירגישו טוב.

כמה עולה הסעה לחתונה בדרום ? מעודכן לתאריך 3/9/2021

ניתן לקבל הנחה נוספת בטלפון *9074 או לחצו לקבלת הצעה בוואטסאפ

חיפהקיסריהתל אביבאשדודבאר שבע 
2400220018001600800 באר שבע
2200200014008001600אשדוד
28002500200018001400דימונה
23002100150012001500אשקלון
2400220018001600900אופקים

  • ט.ל.ח
  • המחירים הינם המלצה ואינם מחייבים את גמבורג הסעות.
  • המחיר בשקלים ( שקל ישראלי חדש ) וכוללים מע״מ ומיסים כחוק.
  • התמחור מתייחס ל אוטובוס 55 מקומות.
  • אוטובוס 60 מקומות מחיר – תוספת 25%
  • מידיבוס – הפחתה 2% במחיר
  • מיניבוס 10 מקומות – 32% פחות במחיר.
  • המחירים מתייחסים ליציאה עד 02:00 בלילה מהאולם. – יציאה לאחר מכן בחיוב שעות נוספות.

לחתונה בדרום נוסעים רק עם גמבורג הסעות מקבוצת – RENT A BUS

חולמים להתחתן באחד מהאולמות בדרום? אנו בחברת הסעות גמבורג RENT A BUS כאן על מנת להפוך את החלום שלכם למציאות. אנו מציעים לכם שירותי הסעות מתקדמים שבאמצעותם תוכלו להביא ככל אורח ישירות אל האולם. הנהגים שלנו הם נהגים מנוסים, כאלה שמכירים את הארץ בצורה הכי טובה שיש. כך שתוכלו לדעת כי ההגה נמצא בידיים הכי בטוחות שיש.

למידע נוסף אודות שירותי ההסעות שלנו לחתונות בדרום חייגו עכשיו 9074*

מאמרים קשורים : השכרת אוטובוס לחתונה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Scroll to Top