הסעות בבת ים

אם אתם תרים אחר הסעות בבת ים , הגעתם למקום שבדיוק חיפשתם. בת ים היא עיר מיוחדת מאוד. צמודה לתל אביב-יפו ובעלת חופים יפים, שקטים ונקיים לעומת שכנתה הרועשת. בת ים נהנית מכל יתרונות המגורים במרכז כמעט מבלי חסרונות- רוב הרעש, והלכלוך מתנקז לערים אחרות. בת ים נשארת רגועה יחסית ומתאימה למגורים עירוניים ובורגניים שקטים.

כמו בכל עיר המכילה תושבים בכלל קבוצות הגיל. יש צורך גם בבת ים בשירותי חברת הסעות. תחבורה ציבורית כמקור תנועה מוביל מתאימה לגילאים ספציפיים בלב. לרוב החל משנות התיכון ועד סוף שנות השלושים. לפני כן מסוכן לנסוע לבד בתחבורה ציבורית ממקום למקום. לאחר מכן לא תמיד הדבר נחשב למכובד ובגילאים מאוחרים יותר גם לא בטיחותי. לא כולם יכולים לממן מוניות בכל נסיעה וגם לא לכולם יש רכב פרטי. 

כלומר, שירותי חברת הסעות בתוך עיר הם קריטיים וחשובים.

חברת ההסעות שלנו מספקת שירותי הסעה לכל תושבי העיר ולכל מי שמעוניין להגיע אליה. יש לנו מגוון אוטובוסים ומיניבוסים מרווחים ומפוארים ואנחנו שמחים לעזור למי שצריך להתנייד בתוך העיר, אליה ומחוצה לה.

שירותי הסעות לבת ים – רק עם גמבורג

ניתן לשכור שירותי חברת ההסעות שלנו מכל מקום בארץ כדי להגיע לבת ים. את רבים מתושבי המרכז כבר גילו את האיכויות של העיר ומגיעים אליה בהמוניהם בסופי שבוע, לטייל ולנפוש. גם קבוצות גלישה גילו את הים של בת ים, ואפילו ארגונים המספקים לאנשים בעלי מוגבלויות פיזיות להגיע לים מעדיפים לעשות זאת בבת ים.

חברת הסעות בבת ים עתירת המלצות

אם מחפשים הסעה שתיקח ממקום למקום ברחבי העיר, הכי מתבקש לשכור חברת הסעות מקומית מהעיר. הנהגים שלנו יכירו את העיר באופן הטוב ביותר ויוכלו לספק לנוסעים שלהם חוויית נסיעה נעימה. הם יכירו את האטרקציות המיועדות לילדים משום שהם נוהגים ללכת אליהן עם ילדיהם, וידעו להמליץ על מקומות בילוי ופנאי.

גם אם סתם מתחשק לטייל בעיר היפה או מסביב, אין יותר פשוט מלצלצל אלינו, לשכור אוטובוס או מיניבוס לכמה שעות ופשוט לצאת לטייל.

באילו רכבים מסופק השירות ?

השירות שלנו מסופק במגוון רחב מאוד של כלי רכב. כולם חדשים , מתוחזקים ומטופחים. להלן הרכבים :

גמבורג מונית גדולה בת ים

קח את שירות ההסעות של מונית גדולה בבת ים, המיועד להסעת מגוון רחב ומגוון של קהלים. לדוגמה, אם אתה צריך להסיע משפחה או חברים, בין אם זה לפעילויות, אירועים או חתונות . גם עבור טקסים, נסיעות או כל דבר אחר. אנחנו מאפשרים לשכור מונית גדולה וליהנות משירות הסעות פרטי. לא מדובר בפתרון תחבורה ציבורית או שימוש במכוניות פרטיות. אנשים רבים משתמשים במספר רב של שירותי מוניות בבת ים, כולל דרכנו. אנו מספקים שירות זה לקהלים שונים בעיר בהתאם לצרכיהם. אנו מספקים גם שירות הסעות מוניות גדול לבת ים. למי שגר מחוץ לעיר מסיבות אישיות או אחרות ורוצה להגיע לשם.

הסעות מיניבוס בת ים

אם מעוניינים לרכוש הסעה במיניבוס לכמות מצומצמת של אנשים או שמעדיפים לספק חוויית נסיעה יוקרתית, יש לנו צי מיניבוסים בבת ים . צי איכותי שיוכל לספק זאת. ישנן חברות בעלות מיניבוסים בלבד וישנן חברות גדולות יותר בעלות מספר סוגי רכבים, כמונו. אם יש צורך בהסעת כמות גדולה של אנשים, נוכל לספק מיניבוסים לצד אוטובוסים גדולים, בהתאם לצורך.

השכרת אוטובוס בבת ים

אנחנו מציעים שירותי השכרת אוטובוסים עם נהג ברחבי העיר, מכל מקום ולכל מקום. אנחנו לא נרתעים מפקקים והנהגים שלנו מיומנים ויכולים לעבור גם ברחובות הכי קטנים. בגלל שהנהגים שלנו מקומיים הם לא יסתבכו בדרך ולא יהססו לעבור במקומות צרים.

אילו סוגי הסעות אתם מספקים ?

אנחנו מספקים את כל סוגי ההסעות, החל מהסעות לחתונה , דרך הסעות לאירועים , טיולים , קווי הסעה קבועים לעובדים ועוד . להלן חלק קטן מהשירותים שלנו

הסעות לחתונה בבת ים

אפשר לשכור הסעות לחתונה כדי להגיע לחתונה כמו שצריך רעננים ונקיים, מבלי לבזבז זמן יקר על חיפוש חניה. לחילופין אפשר לעשות זאת גם כדי להגיע כל המשפחה או החברים יחד. כקבוצה, ולעשות שמח בקבלת פנים או בהגעה לריקודים. גם אורחים שמגיעים ממושב או מקום מרוחק יכולים להזמין לעצמם הסעה ולפטור את עצמם מנהיגה ארוכה בדרכים. 

כמובן שהסיבה הכי טובה להזמין הסעה ולא לנהוג היא היכולת לשתות אלכוהול בחתונה ולחגוג אותה כמו שצריך.

הסעות לאירועים בבת ים

אנחנו מספקים שירותי הסעות לכל סוגי האירועים בעיר. מסיבת יום הולדת, חתונות, ערבי הוקרה וכל אירוע שיכול לעלות על הדעת. אין יותר משמח מלהגיע לאירוע בידיעה שאין צורך לחפש חניה. שאפשר לשתות אלכוהול ללא הגבלה ושלא צריך לפחד שאחד האורחים האחרים יחנה צפוף מידי וישרוט את הרכב.

הסעות בבת ים בשבתות , חגים , ומועדים

גם מי שכן משתמש בתחבורה ציבורית בעיר במהלך השבוע נתקל בבעיה. בשבת ובסופי שבוע התחבורה הציבורית בעיר מינימלית עד כמעט ולא קיימת. נוסף על כך אין כמעט חברות שמספרות שירותי הסעות בשבת. למרות זאת, ניתן להזמין דרכנו שירותי הסעות גם במהלך השבת, ולא להימנע משפע הבילויים שיש לעיר להציע. גם אם אין רכב פרטי- זו לא סיבה לא לצאת לבלות ביום המנוחה!

האם לחברת גמבורג יש הרבה רכבים ?

צי הרכבים שלנו גדול ומגוון וכולל סוגים רבים ושונים של אוטובוסים ומיניבוסים. בכך אנחנו יכולים להבטיח שנספק מענה מותאם אישית לכל אחד ואחד בהתאם לצרכים שלו. גם הנהגים שלנו מנוסים ומיומנים ביותר ואנחנו יחד איתם עושים הכל כדי לספק חוויית נסיעה מעולה לכל הלקוחות.

שירותי הסעות בבת ים מסביב לשעון

כחלק מן השירות הרחב והמלא שאנו נותנים אנחנו מספקים שירותי הסעות בבת ים 24/7. כלומר שבעה ימים בשבוע בכל שעות היממה. לא משנה היכן נתקעתם, אם התחשק לכם לעשות טיול לילי קבוצתי או משפחתי או לקבוע הסעה בשעות שהן לאחר סיום פעילות התחבורה הציבורית- אנחנו תמיד נהיה זמינים ונוכל לקבוע הסעה לכל שעה שיהיה בה צורך.

הסעות בבית ים מחיר – החל מ 150 ש״ח בלבד !!!

אם זאת מחיר הסעה ממוצע לעיר מוערך באיזור 1800 ש״ח.

מחיר ההסעה בתוך בת ים ייקבע על פי מספר גורמים כמו כמות השעות שיש צורך בנסיעה, כמות הנוסעים, מרחק הנסיעה וכמות הרכבים הדרושים. המחירים אינם קשיחים ואנחנו מתאימים את מה שאנחנו מספקים בדיוק למה שצריך כדי שלא תרגישו מרומים או ששילמתם יותר ממה שהייתם אמורים.

הסעות בבת ים טלפון

אז אם אתם מחפשים שירותי הסעות בבת ים או בסמוך אליה- הגעתם למקום הנכון! אנחנו נעשה ככל שביכולתנו להבטיח שתקבלו את ההסעה הנדרשת, במהירות ובנוחות. הנהגים שלנו יעזרו לכם באדיבות ובשמחה ויחכו לפעם הבאה שבה יפגשו אתכם. 

כל מה שעליכם לעשות זה ליצור איתנו קשר בטלפון 9074*, ואנחנו נדאג לספק לכם את כל המידע הרלוונטי בנושא. 

לסיכום

יש לנו מגוון לקוחות מרוצים שחוזרים אלינו שוב ושוב ואנחנו נשמח לעמוד גם בציפיות שלכם ולהפוך להיות ספקי ההסעות הקבועים שלכם, בכל שעה ביום, לכל מקום שהוא.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה