הסעות בפרדס חנה

המחיר לרכב הלוך ושוב לפי השעות שהוזמנו (הרכב לא ממתין וואינו צמוד)
כיוון 1. העברה ישירה מנקודה לנקודה
רכב צמוד לפי שעות - במקרה של חריגה בשעות יגבו שעות נוספות
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת יציאה חזרה
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
שעת התייצבות

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת שחרור
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
הסעות לאירועים בפרדס חנה

שירותי הסעות בפרדס חנה נעשו מבוקשים יותר ויותר כשהם מצליחים לסייע לנו במקרים בהם אנו זקוקים להגיע לאירוע כמו חתונה. או יום גיבוש, עבודה, תערוכה, טקסים וכולי. יש לא מעט יתרונות בשירותי הסעה בעיר פרדס חנה, ועל כך נרחיב במאמר זה. 

הסעות לפרדס חנה

שירות הסעה לפרדס חנה הפך לפופולרי, הן עבור מספר מצומצם של אנשים והן עבור קבוצת אנשים גדולה. להלן מצבים בהם ניעזר בהם  –

אירועי ספורט – אירוע ספורט גדול כמו משחק ליגה, עשוי ליצור חסימה משמעותית בעורקי התנועה. בנוסף, יש לקחת בחשבון שהאזור שנמצא בסמוך לאצטדיון יהיה פקוק ולעיתים גם לא ניתן יהיה לחדור אליו. הסעה של חברת הסעות שמגיעה לפרדס חנה יודעת להתמצא בסיטואציה ולהגיע במהירות ובצורה בטיחותית.  

חתונה, בר /בת מצווה בפרדס חנה – באירועי משפחה לא יהיה מן הנמנע להסדיר שירות הסעה לפרדס חנה שיסיע את האורחים ישירות לאולם . הרכב ימתין להם עד לתום האירוע וישיב אותם חזרה. הסעה לחתונה תסיר מכולם דאגה בכל הקשור לנהיגה ושתייה של אלכוהול. שירות הסעות יאפשר להתחיל את האירוע בזמן וללא איחורים.

כנסים עסקיים – בתי עסק וחברות שמקיימות כנס עסקי אחת לכמה חודשים בעיר פרדס חנה. במצב זה יצטרכו לדאוג להסעה של העובדים עד למקום. שירותי הסעות לפרדס חנה יאפשרו לעובדים להגיע לכנס או לתערוכה . ובהיעדר הרכב הפרטי שלהם ולהימנע מפקקים וחיפוש חנייה.

טיולי תלמידים – טיולים שנתיים יצריכו הסעה של מספר כיתות ברחבי הארץ שמגיעות לפרדס חנה ולעיתים גם עבור שכבה שלמה, ובהתאם לזאת תידרש הסעה של כמה אוטובוסים.

חברת הסעות בפרדס חנה

אז איך נבחר בחברת הסעות בפרדס חנה שכן הבחירה תשפיע על כל חווית הנסיעה שלנו. יש כמה כמה פרמטרים חשובים שכדאי לזהות בזמן חיפוש אחר חברת הסעות להלן שלושה עיקריים – 

אדיבות הנהגים – חשוב שנבחר בחברה שמקדשת את כל עניין היחס האדיב לנוסעים והיא תציין זאת בכל הזדמנות בפרסומים שלה. יחס טוב ישפיע ישירות על החוויה של הנוסע ויגרום לו אף להמליץ לחברים.

מקצועיות – מקצועיות מהווה מושג שכולל תחתיו מספר תתי תחומים ואנו יכולים למנות ביניהם את הדיוק מבחינת זמנים. נהיגה בטוחה בכביש, היכרות עם המסלולים והדרכים ועוד. כשאנו מתחברים עם חברה שחרטה על דגלה – מקצועיות, אנו מרגישים זאת בכל פרט. החל מהפניה הראשונית בטלפון, דרך התקשורת עם הנהגים ונציגי החברה וכלה בתשלום על השירות.

רישיונות וביטוחים – חברה מהימנה דואגת לכל הרישיונות של העסק בהתאם לדרישות של משרד התחבורה וכן דואגת לבטח את הרכבים ואת הנוסעים בביטוחים הרלוונטיים. 

השכרת אוטובוס בפרדס חנה

מחפשים להשכיר אוטובוס בפרדס חנה והאזור? מעולה, הגעתם למקום הנכון. אצלנו בחברה תוכלו לקבל את שרותי השכרת האוטובוס הטובים ביותר שתוכלו למצוא. בכל אזור פרדס חנה כבר יודעים – השכרת אוטובוס רק אצלנו.

האוטובוסים שלנו גדולים, מפוארים ומרווחים. הם יספקו לכם חווית נסיעה נוחה ונעימה, למרות שמדובר באוטובוס. ברגע שתעלו על האוטובוסים שלנו אנחנו בטוחים שתבינו מה הסיפור.

אצלנו תוכלו לקבל אוטובוס לכל מטרה ולכל נסיעה. אנחנו נותנים שירות לכל תושבי האזור ונמצאים יחד איתכם בכל יום על הכבישים. 

האוטובוסים שלנו מתאימים לקבוצות גדולות המחפשות דרך נוחה ומהירה לנסוע ממקום למקום. בתוך פרדס חנה, ליעדים קרובים ואף לרחוקים – הזמינו את שירותי השכרת האוטובוס שלנו.

כמו כן, השירות שלנו מתאים לקבוצות גדולות במיוחד. אנחנו מחזיקים בצי אוטובוסים מהגדולים הקיימים בארץ. כך, אנחנו יכולים לשרת אתכם ולמלא את כל דרישותיכם. 

אף במידה ואתם לא ממלאים את כל מושבי האוטובוס לחלוטין. עדיין, אתם מוזמנים להזמין את השירות שלנו בכל זאת ולהתפנק.

חברת מיניבוסים בפרדס חנה

חברת הסעות מיניבוס בפרדס חנה תספק מענה למגוון רחב של מטרות החל מנסיעות של קבוצת עובדים לנתב”ג ועד לטיול מגבש ומשפחתי ברחבי הארץ. מדבר בכלי רכב קטן מאוטובוס שמכיל בין עשרה  – 25 נוסעים ומהווה חלל מרווח ונינוח, אך עם זאת אינטימי יותר מחלל של אוטובוס. 

גמבורג מספקת לכם שירותי הסעות במיניבוסים בפרדס חנה. המיניבוסים שלנו כבר הפכו לשם דבר בפרדס חנה ובכל האזור. אנחנו בטוחים שבכל מקום אליו תישאו עינכם ברחבי פרדס חנה והאזור תראו אותנו. הנהגים שלנו עובדים במרץ למענכם. 

שירות המיניבוסים שלנו ייקח אתכם לכל מקום שתרצו. בזכותנו, תוכלו להגיע אל יעדכם בנוחות וללא בעיות. קבוצות המחפשות נסיעה לכל מטרה ולכל סיבה – אנחנו הפתרון בשבילכם. 

הסעות מיניבוסים של בתי ספר, עובדים, חוגים, קבוצות של נוער, קבוצות ספורט. הסעות מיניבוסים לפנסיונרים וגמלאים, לצפון ולדרום. לא משנה לאן ומתי, הרימו אלינו טלפון ויחד נתאם בשבילכם את שירותי הסעות המיניבוסים שלנו. 

בשירות הסעות המיניבוסים אצלנו, וביתר השירותים שאנחנו מציעים לכם, תקבלו את הנהגים המקצועיים ביותר. הנהגים שלנו נוהגים בפרדס חנה וכל הסביבה כבר שנים. הם מכירים את הכבישים באזור שלכם כאילו זה היה כף ידם. יחד איתם תוכלו להיות רגועים ובטוחים לכל אורך הנסיעה. לא תצטרכו לשבת דרוכים במושבכם.

מיניבוס בפרדס חנה
מיניבוס בפרדס חנה

מידיבוס פרדס חנה

אצלנו תוכלו להזמין שירותי הסעות במידיבוס בפרדס חנה והאזור. אתם בטח שואלים את עצמכם, מה זה מידיבוס? מה זאת המילה הזאת בכלל? ככל הנראה בחיים לא שמעתם על הרכבים החדשים והמעולים האלה שאנחנו מציעים לכם בפרדס חנה. 

למעשה, ככל הנראה ראיתם אותם כבר בעבר אל לא ידעתם את שמם. אז איך הם נראים? המידיבוסים שלנו הם למעשה מעין רכבי ביניים, בגודל מיוחד. גודלם הינו קטן יותר מאוטובוס רגיל, וגדול יותר מהמיניבוסים שלנו שאתם כבר מכירים. 

גודל מיוחד זה של המידיבוסים שלנו יכול לפתור לכם את כל הבעיות בתכנון הנסיעה שלכם. במקום שתצטרכו להזמין אוטובוס גדול ולשלם לשווא על מושבים מיותרים. יתר על כן, הנוסעים לא יתפרשו וישבו רחוק אחד מהשני ובכך יפגעו בחוויית הנסיעה. 

בדומה, המידיבוס שלנו יאפשר לכם לא להזמין שני מיניבוסים או יותר. במידה ואתם חורגים במספר נוסעים בודד, לא תצטרכו להזמין יותר ממיניבוס. פשוט תזמינו את המידיבוסים שלנו. זאת הדרך הנוחה ביותר העומד לרשותכם, נצלו אותה. 

הסעות לחתונה בפרדס חנה

הוזמנתם לחתונה שנערכת בפרדס חנה? אתם מתחתנים ומעוניינים לפנק את האורחים שלכם בהסעה? אצלנו בחברת ההסעות תוכלו להזמין בנוחות ובקלות הסעות לחתונה בפרדס חנה. 

ההסעות שלנו לחתונה מתאימות גם בשבילכם. בין אם החתונה שלכם נערכת בפרדס חנה ואתם צריכים הסעה בין שכונות העיר השונות. כמו כן, בין אם אתם נוסעים מפרדס חנה לחתונה בכל רחבי הארץ, מהצפון ועד לדרום. וכן ההפך – מכל הארץ היישר אל פרדס חנה. 

לכן, לא משנה איזה שירות אתם צריכים, כדאי לכם לפנות אלינו. אצלנו תוכלו לקבל בדיוק את השירות המתאים לכם ורק לכם. במקום למשל שתצטרכו ליצור קשר עם עוד חברת הסעות, אצלנו תקבלו את המכלול. 

כמו כן, הנציגים שלנו יספקו לכם שירות אדיב ומקצועי. יחד איתכם תוכלו לתכנן בנוחות את מסלול ההסעה אל החתונה שלכם. כך, נבטיח שהאורחים שלכם יגיעו לחתונה בדיוק בזמן שאתם רוצים. תשאירו לנו את הדאגה לדברים האלה. אתם יכולים להתרכז בהמשך הארגונים לחתונה שלכם בראש שקט. 

מחירון הסעות לאירועים ו / או חתונה בפרס חנה

סוג הסעה

מחיר

מידע נוסף

מיניבוס 10 מקומות

700 – 1900 ₪

מיקום האולם יקבע מחיר סופי

הסעה ל 15 נוסעים

800 – 1920₪

מיניבוס 15 מקומות מרוחח ונעים

מיניבוס 20 מקומות

החל מ 1200 ₪

מיניבוס לרוב תוצרת מרצדס

השכרת אוטובוס לחתונה

400-2900 ₪

המחיר החל מכיון 1

הסעות לאירועים בפרדס חנה

בפרדס חנה נערכים מדי יום אירועים רבים. כיום, כמעט כל דבר מצדיק ארגון אירוע מפואר ויוקרתי. אם יש סיבה למסיבה – אנחנו שם. הישראלים לא מנצלים הזדמנות לחגוג ובגדול. 

אירועי בר מצווה ובת מצווה, חינה, אירוסין, ימי הולדת. מסיבות גיוס, ימי נישואין, אירוע חברה ועוד. לכל אירוע שאתם מתכננים, הזמינו את שירות ההסעות שלנו לאירועים בפרדס חנה.

אנחנו מבטיחים לכם שהשירות שלנו ישנה לחלוטין את האירוע שלכם. אתם בוודאי שואלים את עצמכם, מדוע ולמה? אז יש כמה סיבות לכך.

ראשית, הסעה לאירועים בפרדס חנה מספקת לאורחים שלכם חוויה יוקרתית. אנחנו נגיע לאסוף אותם מביתם ונחזיר אותם אליו בסיום האירוע. הם יוכלו להנות בו בחופשיות מבלי לחשוב על הנסיעה הלוך או חזור בשעות מאוחרות. בלי לדאוג לחנייה ופקקים. 

שנית, לחלק מהאורחים שלכם אין בהכרח איך להגיע לאירוע שלכם. אנחנו כאן בשביל להבטיח שכולם יוכלו להגיע בקלות ובלי בעיות. 

בשביל שהאירוע שלכם יצא לפועל כמו שתכננתם ורציתם, הזמינו את ההסעות שלנו לאירועים בפרדס חנה. מחכים לכם.

הסעות לאירועים בפרדס חנה
הסעות לאירועים בפרדס חנה

רדס חנה, עיירה קטנה אך דינמית במרכז הארץ, צמחה בשנים האחרונות והפכה למרכז חיים שוקק. עם גידול האוכלוסייה והעלייה בביקוש לשירותי תחבורה, חברות ההסעות בפרדס חנה הפכו לחלק בלתי נפרד מהיומיום של תושבי המקום. במאמר זה נבחן את תפקידה של חברת הסעות בפרדס חנה, את מגוון השירותים שהיא מציעה, היתרונות שבשימוש בשירותיה, ואת השפעתה על הקהילה המקומית.

היסטוריה של חברת ההסעות בפרדס חנה

הקמת חברות ההסעות בפרדס חנה נבעה מצורך ברור ומיידי לתחבורה אמינה ויעילה. בעיירה שהתפתחה במהירות, הצורך בהסעות לתלמידים, עובדים, ואירועים הפך לנחוץ ביותר. החברות הראשונות שהוקמו בתחום זה נדרשו לספק פתרונות תחבורה חדשניים ולהתמודד עם האתגרים הלוגיסטיים שהציבה אוכלוסייה מתפתחת.

שירותי הסעות לתלמידים

אחד השירותים המרכזיים שחברות ההסעות בפרדס חנה מספקות הוא הסעות לתלמידים. מערכת החינוך המקומית כוללת בתי ספר רבים, וילדים מכל קצות היישוב זקוקים לאמצעי תחבורה בטוחים ונוחים. הנהגים המנוסים והמקצועיים דואגים להבטיח שהילדים יגיעו לבתי הספר ולגנים בשלום ובזמן. בנוסף, מערכות הבטיחות המתקדמות באוטובוסים והמיניבוסים מבטיחות שהילדים נמצאים בידיים טובות לאורך כל הנסיעה.

שירותי הסעות לעובדים

שירותי ההסעות לעובדים הם חלק בלתי נפרד מהפעילות הכלכלית בפרדס חנה. חברות רבות בפרדס חנה ובסביבתה נעזרות בשירותי הסעות עובדים כדי להביא את עובדיהן למקום העבודה בצורה יעילה ונוחה. הסעות מאורגנות מסייעות בהפחתת עומסי התנועה, חוסכות בזמן ובעלות ומבטיחות שהעובדים יגיעו לעבודה רעננים ומוכנים ליום העבודה.

הסעות לאירועים פרטיים וציבוריים

חברות ההסעות בפרדס חנה מספקות גם שירותי הסעות לאירועים פרטיים וציבוריים. חתונות, בר מצוות, ואירועים משפחתיים אחרים מצריכים הסעות מסודרות לאורחים. גם אירועים ציבוריים כמו פסטיבלים, הופעות, וכנסים זקוקים להסעות מאורגנות. השירות כולל תיאום מראש של מסלולים וזמנים, והבטחה שהאורחים יגיעו בנוחות ובזמן לאירוע.

טיולים ונסיעות מאורגנות

חברות ההסעות בפרדס חנה מציעות שירותי הסעות לטיולים ונסיעות מאורגנות. בין אם מדובר בטיול כיתתי, טיול של מקום העבודה, או קבוצת מטיילים פרטית, שירותי ההסעות מספקים פתרון תחבורתי מקיף. האוטובוסים מצוידים במערכות שמע ויזואליות מתקדמות, מערכות מיזוג ואמצעים לנוחות הנוסעים, מה שהופך כל נסיעה לחוויה נעימה ומיוחדת.

חשיבות הבטיחות והאמינות

בטיחות ואמינות הם ערכים מרכזיים בחברות ההסעות בפרדס חנה. הנהגים עוברים הכשרות מקיפות ונדרשים לעמוד בסטנדרטים גבוהים של נהיגה בטוחה. כלי הרכב עוברים בדיקות קפדניות ומתוחזקים בקביעות כדי להבטיח את שלומם של הנוסעים. מערכות הבקרה והפיקוח עוזרות למנהלים לוודא שכל נסיעה מתנהלת בצורה חלקה ובטוחה.

טכנולוגיה ושירות לקוחות

השימוש בטכנולוגיה מתקדמת הוא חלק בלתי נפרד מהשירותים שמציעות חברות ההסעות בפרדס חנה. הזמנת נסיעות באינטרנט, מעקב בזמן אמת אחר מיקום האוטובוסים, ותשלום מקוון הם רק חלק מהשירותים הדיגיטליים הזמינים ללקוחות. השימוש בטכנולוגיה מאפשר ניהול יעיל יותר של השירות והבטחת שביעות רצון הלקוחות.

השפעה על הקהילה המקומית

חברות ההסעות בפרדס חנה משפיעות באופן ישיר על איכות החיים של תושבי המקום. הן מספקות פתרונות תחבורה אמינים ונגישים, תורמות להפחתת העומס בכבישים, ומאפשרות לתושבים להגיע למקומות העבודה, בתי הספר, והאירועים בצורה נוחה ובטוחה. בנוסף, הן תורמות לכלכלה המקומית על ידי העסקת נהגים ועובדים נוספים.

קיימות ואיכות הסביבה

חברות ההסעות בפרדס חנה משקיעות רבות בשמירה על איכות הסביבה. הן משתמשות בכלי רכב חסכוניים באנרגיה ופועלות לצמצום פליטת מזהמים. נסיעה באוטובוסים מפחיתה את הצורך בשימוש בכלי רכב פרטיים, ובכך תורמת להפחתת זיהום האוויר והעומסים בכבישים.

הסעות מיוחדות ונגישות

שירותי הסעות מיוחדים הם חלק חשוב מהשירותים שחברות ההסעות בפרדס חנה מציעות. הסעות לאנשים עם צרכים מיוחדים ונגישות מותאמות הם שירותים הכרחיים להבטחת ניידות ושוויון הזדמנויות. חברות ההסעות מצוידות בכלים המיוחדים ובידע הנדרש כדי לספק שירות מותאם לאוכלוסיות אלו, מה שמאפשר להן להשתלב בפעילות היומיומית בצורה נוחה ובטוחה.

אתגרים ופתרונות

כמו כל תחום, גם תחום ההסעות בפרדס חנה נתקל באתגרים. גידול האוכלוסייה והעלייה בביקוש לשירותי תחבורה מציבים אתגרים לוגיסטיים וניהוליים. עם זאת, חברות ההסעות מצליחות להתמודד עם אתגרים אלו באמצעות חדשנות, השקעה בטכנולוגיה, והכשרת הנהגים. הסכמים עם הרשויות המקומיות והקשבה לצרכי התושבים מסייעים במציאת פתרונות יצירתיים ויעילים.

שיתוף פעולה עם הקהילה

שיתוף פעולה עם הקהילה המקומית הוא אחד מהיסודות החשובים לפעילות מוצלחת של חברות ההסעות בפרדס חנה.

הן פועלות בשיתוף פעולה עם בתי הספר, מוסדות הציבור, והעסקים המקומיים כדי לספק שירותים מותאמים ומענה לצרכים המשתנים של התושבים. הקשר הישיר עם הלקוחות מאפשר לזהות ולפתור בעיות בזמן אמת ולשפר את השירותים באופן מתמיד.

סיכום

חברת ההסעות בפרדס חנה היא חלק בלתי נפרד מהמרקם החברתי והכלכלי של היישוב.

היא מספקת מגוון רחב של שירותים, החל מהסעות לתלמידים ולעובדים, דרך הסעות לאירועים פרטיים וציבוריים ועד לטיולים ונסיעות מאורגנות. החשיבות הרבה שהיא מעניקה לבטיחות, אמינות, טכנולוגיה ושירות לקוחות איכותי תורמת רבות לאיכות החיים של התושבים.

בעזרת שיתוף פעולה עם הקהילה והשקעה בקיימות ואיכות הסביבה, חברת ההסעות בפרדס חנה ממשיכה להוביל ולספק פתרונות תחבורה חדשניים ויעילים לכלל האוכלוסייה.

שירותי הסעות הפעיל באיזור בשבתות

ניתן היום  ליהנות מהסעה בפרדס חנה גם בשבת. במידה והמשפחה מעוניינת לנסוע לים או לטיול ולהותיר את הרכב הפרטי בחניה. רכב הסעה מותאם לכמות האנשים מחברת הסעות מקצועית, ישמח להעניק שירות ביום שבת. בכך לאפשר לכם יום גיבוש משפחתי ואף למנוע מכם נהיגה כמו בכל יום רגיל. 

צי רכבי ההסעות לרשות החברה

חברת הסעות מחזיקה צי רכבים מחודש ומתוחזק שמפשר מגוון ש אלטרנטיבות לכל קבוצה, יעד ומטרה. החל ממוניות גדולות, מכוניות VIP, מיניבוסים, מידביוסים ואוטובוסים. 

שירותי הסעות בפרדס חנה 24/7

ניתן היום למצוא שירות הסעות סביב השעון. גם אם לפתע אתם תזדקקו להסעה, אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת הסעות בפרדס חנה שזמינה עבורכם 24/7. 

מחיר הוגן – אצל גמבורג זה בטוח

כשאנחנו מחפשים חברת הסעות מקצועית, זה לא אומר שנאלץ לשלם כסף רב. חברה אמינה בדרך כלל תתחזק מחירון קבוע שיספק הצעת מחיר ללקוח. כדאי לעשות סקר שוק קצר שיסייע להבין מה הם טווחי המחיר שנהוג לקחת בשוק ההסעות עבור היעד שלנו, כשנקודת היציאה היא מפרדס חנה, כך נדע אם ההצעה שקיבלנו אכן סבירה.

הסעות בפרדס חנה מחיר

בדרך כלל המחיר יתחיל ב 350 ש״ח עבור הסעה פנימית במיניבוס , ויגיע ל 2000 ש״ח עבור אוטובוס צמוד בעיר.

המחיר יקבע בהתאם לכמה וכמה פרמטרים. כמו – יעד הנסיעה, סוג כלי הרכב, כמות העצירות, עונה בשנה ועוד. 

הסעות בפרדס חנה טלפון

במידה ואתם מחפשים חברת הסעות אמינה צרו קשר בטלפון –  עם חברת גמבורג הסעות. אנו מבטיחים לכם חווית נסיעה נעימה לכם ולכל נוסע ובעיקר שירות אדיב ובטיחותי. חברתנו מחזיקה בצי רכבים מרשים וחדשני. אנו יודעים בדיוק איך להנעים לכל נוסע את הנסיעה גם אם היא קצרה ביותר. 

לסיכום למה נוסעים עם גמבורג ולא עם המתחרים

✅ גמבורג הסעות ✖️ מתחרים
✅ פעילים בשבת חגים וכל ימות השבוע✖️ מאוד קשה להשיג באזור פרדס חנה הסעות בשבת
✅ צי רכבים חדיש ומגוןן ✖️ בטוח לא חדש ומתוחזק כמו אצל גמבורג
✅ מחיר הוגן ✖️ שום חברה באזור לא תוכל להתחרות בגמבורג
✅ זמינים בטלפון 24/7✖️ הרבה חברות עונות רק במייל

 

מחירון הסעות בפרדס חנה – מעודכן לשנת 2024

ניתן לקבל הנחה נוספת בשיחה טלפונית או לחצו לפניה בוואטסאפ

מרחקאוטובוס עד 6 שעתאוטובוס יום עבודה עד 12 שעות
עד 50 ק״מ1600 ש״ח 2300 ש״ח
עד 100 ק״מ 2000 ש״ח2600 ש״ח  
עד 150 ק״מ2200 ש״ח  2800 ש״ח  
עד 200 ק״מ 2400 ש״ח3000 ש״ח 
עד 300 ק״מ 2900 ש״ח 3200 ש״ח
עד 400 ק״מ 3300 ש״ח 3900 ש״ח

האותיות הגדולות:

ט.ל.ח

  • המחירים בגדר המלצה בלבד .
  • המחיר מתייחס לאוטובוס צמוד בימי חול . 
  • מחיר כל חריגה בשעות מחירה 150 ש״ח כולל מעמ
  • המחירים מתייחסים לאוטובוס 55 מקומות – בגין אוטובוס 60 מקומות – תהיה תוספת 20% . בגין השכרת מידיבוס תהיה הפחתה של 2.5% למחיר.
  • מיניבוס 10 מקומות – 25% הנחה למחיר.
  • סך הק״מ מחושב לסך כל הק״מ אשר יבוצע באותו יום לפי נק׳ המוצא וסיום בנק׳ המוצא.
  • עבור הסעות בשבת מחיר – ינתן בשיחה טלפונית

לתיאום הסעה או בירורים נוספים חייגו אלינו למספר הטלפון 9074* ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.

מתעניינים בהצעת מחיר לשירותי הסעות ? נציגי המכירות של חברת גמבורג הסעות מקבוצת Rent A bus Israel ישמחו לסייע לך בכל שאלה.

במייל sales@rentabus.co.il

שאלות נפוצות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Scroll to Top