השכרת אוטובס

השכרת אוטובוס תתאים עבורנו כשאנחנו רוצים להוציא קבוצה אל יעד מסוים, עומדות לרשותנו אופציות שונות. בראש ובראשונה, אנחנו יכולים להשתמש בתחבורה ציבורית לשם כך, בין אם זה אוטובוס ובין אם זו רכבת. אופציה אחרת היא לשלוח אותם במוניות אל היעד, ואופציה נוספת היא להציע להם להגיע ברכבים פרטיים שלהם.

כל אחת מהאופציות, איננה משתלמת עבורנו לא מבחינה כלכלית ולא מבחינה מעשית. שכן בכל אחת מן האופציות, הם לא יגיעו בזמן, או שלא יגיעו ביחד, או שזה יעלה הרבה מאוד כסף, הרבה מעבר למה שהם יהיו מוכנים לשלם ולמה שאנחנו נוכל להחזיר להם.

תוכן העניינים

השכרת אוטובוסים – האופציה הטובה ביותר

ישנה אופציה נוספת והיא המשתלמת ביותר עבורנו, והיא השכרת אוטובוס. לשם כך, אנחנו יכולים לפנות אל חברת הסעות ולשכור ממנה אוטובוס עם נהג. נהג האוטובוס  יהיה אחראי לאסוף את כל חברי הקבוצה, על פי נקודות איסוף שונות שאנחנו נקבע.

בצורה כזו, כל חברי הקבוצה יגיעו ביחד, בצורה משותפת, לא יצטרכו להשתמש בתחבורה ציבורית לשם כך, ולא יהיה צורך שהם ינהגו ברכבים פרטיים אל היעד. אנחנו גם לא נצטרך לשכור עבורם מוניות. הם יגיעו באוטובוס משותף אחד או יותר, תלוי בכמות הנוסעים.

השכרת אוטובוס לכלל המטרות והצרכים בכל הארץ

השכרת אוטובוס בכל הארץ  הינו שירות שמטרתו לספק צורך בין אם אתם צריכים הסעות לעובדים, הסעות לטיולים או לאירועים, יש בשוק לא מעט חברות הסעה המספקות את השירותים הלאו. אבל כמובן, שאתם לא תרצו לבחור בכל חברת הסעה שתצוץ לכם בגוגל. אם כך, כיצד בוחרים חברת הסעות? ומה צריך לדעת על השכרת אוטובוס?

בין אם פלוני צריך שירותי הסעות ליחיד, או שמא קבוצה צריכה השכרת אוטובוס לטיולים, צריך לבחור בחברת ההסעות הנכונה. בסופו של יום, הכי חשוב לדעת שאתם מפקידים את חייכם בידיים הכי מקצועיות, של נהגים מקצועיים. ומעבר לחייכם, שזה הכי חשוב, אתם גם מפקידים את ההנאה שלכם בידי חברת ההסעה. בואו נבין במה מדובר, כיצד בוחרים חברת הסעה? נתחיל עם עניין הנוחות.

השכרת אוטובוס

השכרת אוטובוס לחתונה

זוגות רבים בשנים האחרונות בוחרים באפשרות של השכרת אוטובוס לחתונה עבור המוזמנים. יש המון יתרונות לשירות זה. ראשית הוא ממקסם את אחוז ההגעה של מוזמנים לאירוע , מכיוון שקיימים מוזמנים שאין ברשותם רכב. לכן אם לא נארגן הסעה מאורגנת באוטובוס, קיים סיכוי גבוה שהם לא יגיען לחתונה. בנוסף השירות גורם לכך שהחתונה תסתיים מאוחר כי המוזמנים מרגישים חופשיים ומשוחררים ויכולים לשתות ולהישאר עד מאוחר. קרא אודות עוד השכרת אוטובוס לחתונה .

כל מה שצריך לדעת על הסעות אוטובוס / השכרת אוטובוס

אין ספק, לא קיים משהו יותר נוח מאשר חברת הסעות אשר מניידת אתכם בבטחה מנקודה א’ ל-ב’. וכל עוד צריך שירותי הסעות, אתם צריכים לוודא כי חברת ההסעה משמישה אוטובוסים נוחים ומתוחזקים. בשורה התחתונה, השכרת אוטובוס מצריכה מחקר מקדים כלשהוא.

במהלך חיפושכם אחר חברת השכרת אוטובוסים מומלצת, אתם תרצו לדעת שאתם מסתייעים בחברה הנכונה. לפיכך, יהיה חשוב לבדוק את המצב התחזוקתי של חברת האוטובוסים. אגב, זה רלוונטי גם לגבי השכרת מיניבוס להסעות. 

השכרת אוטובוס עם נהג

תחום ההסעות בארץ הוא נרחב. ישנן חברות השכרת אוטובוס עם נהג לטיולים, בעוד שישנן חברות הסעות שגם מוכרות דילים של נופש. ככה או ככה, הכי חשוב לבחור נכון את ההסעה שלכם. חייכם בידי הנהגים המקצועיים של חברת גמבורג הסעות RENT A BUS, הנה כל המידע. 

כיצד נבחר חברת הסעות עם נהג? השכרת אוטובוסים עם נהג תאפשר לכם להגיע לכל מקום בארץ ובכל זמן, אבל צריך לדעת שאפשר לסמוך על חברת ההסעות. בשורה התחתונה, שירותי הסעות בוחרים על פי מוניטין מקצועי. אם חברת ההסעות מנוסת מספיק ובעלת מוניטין רב שנים, יהיה כדאי להסתייע בה כנראה. ויחד עם זאת, בכל מקרה צריך לבדוק גם את האוטובוסים עצמם, לא רק את המוניטין של החברה. בואו נדבר גם על זה, בדיקת מצב תחזוקתי של חברת השכרת אוטובוס עם נהג מקצועי. 

גמבורג הסעות מציעים לכם שירותי הסעות עם נהג עם אוטובוסים מתוחזקים

ברת ההסעות המובילה גמבורג מקבוצת Rent A Bus שמה דגש על בטיחות הנוסעים והנהגים, והיא מפקידה על תקנות בטיחות מחמירות. כחלק מהתקנות החברה מבצעת טיפולי תחזוקה מחמירים לכלל הרכבים, הכוללים גם ניקוי, טיהור הרכבים וטיפולים מכניים שונים.

בנוסף לכך, ולא פחות חשוב החברה מפקידה על נהלי בטיחות מחמירים בכל הקשור בנהגים, ברישיונות שלהם ובתפקודם היומיומי. כלל הנהגים בחברה עוברים הכשרות שנתיות, ועומדים בשגרת עבודה הכוללת שעות שינה, מנוחות בנסיעות ארוכות ובקרה מלאה.

כיצד בודקים את המצב התחזוקתי של האוטובוסים?

אוטובוס מתוחזק הוא אוטובוס נוח, אין ספק בכלל. ישנם כל מיני טיפולים שגרתיים שמבצעים באוטובוסים, כמו למשל בדיקת בולמי זעזועים, קפיצים ועוד. בואו ניתן דוגמה לאופן בו תחזוקת אוטובוסים משפיעה על הנוחות בנסיעה. 

אם בולמי הזעזועים באוטובוס כבר ראו ימים טובים יותר, הנסיעה בדרך כלל תהיה קופצנית. ברגע שאוטובוס מסוים אנו מתוחזק בצורה נאותה, הנסיעה בו תהיה עד כדי כך לא נוחה, שממש תהיו עשויים להצטער על השכרת אוטובוס. יחד עם זאת, אוטובוס מתוחזק הוא אוטובוס שפשוט חוויה לנסוע בו. 

השכרת אוטובוס
השכרת אוטובוסים

מה עוד חשוב לדעת על חברת ההסעות שלי?

מה עוד חשוב לדעת על שירותי הסעות אוטובוסים / השכרת אוטובוס? חשוב לדעת שאתם נהנים משירותים מקצועיים ובמחירים אטרקטיביים. במילים קצת אחרות, אנו ממליצים לכם לסקור מחירים שונים באינטרנט. תבדקו מה הם המחירים הממוצעים של שירותי הסעות, תסקרו את השטח ותבחרו בחברת ההסעות הכי מהימנה. 

בסופו של יום, יש לכם באינטרנט לא מעט מחירונים של שירותי הסעות אשר יאפשרו לכם לבחור בחברה הנכונה ביותר לכם. ובמקביל למחקר השוק שלכם, תמיד יהיה חשוב גם לאפיין מראש את צרכי ההסעה שלכם. 

השירות שלנו ניתן לכל מטרה ולכל רחבי הארץ

השכרת אוטובוס עם נהג היא אפשרית לצרכים שונים, לרבות מטרות של טיולי פנסיונרים, טיולים לציבור הנכה, הסעות אוטובוס לחרדים, הסעות קברי צדיקים, הסעות לכותל ועוד. ואם אתם כבר מגיעים לאזורים קסומים כמו אזור הכותל, יש גם האפשרות של נופש באזור. 

חברת הסעות גמבורג מקבוצת RENT A BUS מזמינה אתכם ליצור קשר בכדי להנות ממחירים אטרקטיביים על הסעות & נופשים בכל הארץ. נהגינו המקצועיים מכירים את כל נקודות העניין הכי תיירותיות ומזמינות בארץ, אליהן מגיעים תיירים מכל העולם. זאת ועוד, דרכנו תוכלו להשיג מבצעי נופש בארץ, מבצע נופש בחרמון, מבצע על טיול בכותל ועוד. 

RENT A BUS השכרת אוטובוסים בפריסה ארצית 

ין אם אתם צריכים השכרת אוטובוס עם נהג לטיולים או לכל מטרה אחרת, אנו מזמינים אתכם להנות מכלי תחבורה חדישים ומפנקים. כלי ההסעות של חברת RENT A BUS עוברים את כל הטיפולים השוטפים, לרבות טיפולים שנועדו לשדרג את הנסיעה של לקוחותינו. 

אנו לעולם לא מתפשרים על איכות שירותי השכרת האוטובוסים שלנו, גם לא על הבטיחות של המוסעים שלנו. עם הזמן זכינו לרכוש לעצמנו לקוחות קבועים אשר תמיד מסתייעים בשירותי ההסעות שלנו.

לאילו נקודות חשוב לשים לב?

כשאנחנו בוחרים לשכור אוטובוס מחברת הסעות, חשוב שאנחנו נקפיד על מספר נקודות:

ראשית, אנחנו צריכים להקפיד על כך שהחברה תוכל לספק לנו כמות אוטובוסים מספקת על פי כמות הנוסעים. ייתכן מאוד שאנחנו נידרש רק לאוטובוס אחד. ומצד שני ייתכן מאוד שעל פי כמות הנוסעים נידרש לכמות גדולה יותר. חשוב שאנחנו נדע כמה אנשים אמורים לצאת איתנו, בשביל שנדע כמה אוטובוסים לשכור.

שנית, חשוב לבחון את סוג האוטובוסים, זאת על מנת לספק לנוסעים שלנו חווית נסיעה נעימה. האוטובוס צריך להכיל מושבים נוחים, ותאי אחסון לציוד.  בנוסף רצוי גם מערכות מולטימדיה וכל דבר אחר שיכול להפוך את הנסיעה לחוויה.

שלישית, חשוב להקפיד על כך שהנהג הוא מנוסה ומקצועי וכן שהוא יודע בדיוק מה היעד. 

חשוב שידע מראש לאן אנחנו רוצים להגיע, כמה נקודות איסוף ישנן, היכן נרצה לעצור בדרך. עדיף לקבוע מראש באיזה שעה אנחנו אמורים להגיע אל היעד ועוד.

אוטובוס מבפנים

כיצד בוחרים חברת הסעות בצורה נכונה?

מאחר וקיימות לא מעט חברות הסעות, אז עליכם לבחור חברת הסעות שאתם יודעים שאתם יכולים לסמוך עליה. חברה שאכן תוכל לספק לכם את השירות הטוב ביותר. כמו כן, אתם צריכים לבחור חברה אמינה, מוכרת ומנוסה, אשר עומדים לרשות צוות עובדים איכותי ומקצועי, וצי אוטובוסים ברמה גבוהה שעומד בתקנות הבטיחות המחמירות ביותר.

חברת הסעות אמינה תספק לכם שירות הסעות מעולה מכל הבחינות. זה יכלול בין היתר תחזוקת רכבים באופן שוטף לשמירה על הבטיחות שלכם, תדרוך הנהגים וקורסי רענון נהיגה בתדירות הנדרשת. חברה אמינה תספק לכם שירות הכולל תכנון נסיעה. נוכל לספק המלצות לזמני נסיעות וייעוץ לגבי שעות העומס. החברה גם תספק לכם כל מידע אחר הדרוש לכם בעת השכרת אוטובוס.

מה הם צרכי ההסעות שלכם?

אם אתם צריכים שירותי הסעות אוטובוס לטיולים, כדאי לדעת שחלק מחברות ההסעה עוסקות גם בתחומי התיירות השונים. למשל, תוכלו לשכור אוטובוס טיולים ליום אחד לחרמון, לאזור של ים המלח, ירושלים, טבריה ועוד. כל עוד אתם מעוניינים לטייל בארץ ולחוות אותה במלוא הדרה, השכרת אוטובוס היא אופציה. 

ורגע קטן לפני השכרת הסעות אוטובוס לטיולים, נמליץ לכם גם על מערכות מולטימדיה להנעמת הדרך. הזמנת  מדריכי דרך וטיולים, תאי שירותים באוטובוס ועוד. אם אתם צריכים הסעות אוטובוס עבור פנסיונרים, תאי שירותים למשל יהיו חשובים מאוד. כך גם רלוונטי לגבי טיולים ארוכים הכרוכים בשעות רבות על הכביש. 

הצעת מחיר אטרקטיבית לשירותי הסעות 

השכרת אוטובוס? אתם מוזמנים לקבל מאיתנו הצעת מחיר לשירותי הסעות אוטובוס, השכרת מיניבוס, מוניות גדולות לאירועים ועוד. אם נתקלתם בהצעה אטרקטיבית משלנו, אנחנו מבטיחים לנסות ולהשוות בין ההצעות השונות של חברות ההסעה. רק חשוב לזכור, לפעמים כדאי לשלם קצת יותר בכיס עבור שירות מקצועי.

השכרת אוטובוס עם חברת הסעות גמבורג  RENT A BUS

חברת ההסעות המובילה RENT A BUS מעמידה לרשותכם צי רכבים מפואר ומרשים הכולל בתוכו אוטובוסים, מידיבוסים, מיניבוסים, מוניות גדולות, רכבי הסעות VIP ורכבי הסעות מונגשים לנכים. החברה שמה דגש על בטיחות הנוסעים לפני הכל. לשם כך אנו פועלים  תחת תקנות מחמירות וכללים שנקבעו לאחר שנות פעילות רבות.

בנוסף לכך, ברכבי החברה מותקנות מערכות בטיחות מתקדמות, כמו גם מערכות GPS משוכללות שמספקות לכם שני יתרונות מרכזיים: היתרון הראשון הינו האפשרות של מוקד החברה לעקוב ולוודא כי כל הרכבים עומדים בזמנים, וממוקמים ביעדים שנקבעו על פי דרישות הלקוח. יתרון נוסף הינו היתרון הבטיחותי- מערכות הניווט מאפשרות לנו, לדעת ברגעים של תקלות היכן בדיוק ממוקמים הרכבים ולשלוח עזרה במהירות האפשרית.

למה שתרצו לבצע השכרת אוטובוסים?

לפני שנדבר על מחיר השכרת אוטובוסים, אתם בוודאי רוצים לדעת מדוע תצטרכו לבצע זאת. הרי לא מעט אנשים פשוט נוסעים לכל נקודה שהם רוצים להגיע אליה באמצעות הרכב הפרטי. הסעה עם אוטובוס היא קלה במיוחד, ומורידה מכם את הצורך לדאוג לנסיעה עצמה. פתאום כאשר תבינו את היתרונות השונים של השכרת אוטובוס לא תרצו לצאת עם הרכב הפרטי לאף מקום. נסיעות קצרות או ארוכות תוכלו לבצע אותם בקלות עם חברת הסעות מנוסה.

איך מבצעים הזמנת השכרת אוטובוס?

אם אתם מעוניינים בשירות השכרת אוטובוס,  בין אם זה לאירוע ספציפי ובין אם זה באופן קבוע, התהליך הוא מאוד פשוט. עליכם להצטייד במידע אודות הטיול או ההסעה הדרושה לכם. מידע הכולל נקודות איסוף, נקודות חזור, זמני הגעה, כמות נוסעים, ומטרת הנסיעה.

מחיר השכרת אוטובוס: מה אמור להשפיע על העלויות?

לפני שאתם מבצעים השכרת אוטובוס, יהיה עליכם לברר את העלויות מראש. השכרת אוטובוס ליום שלם מחיר הוא לא אחיד, ויש לא מעט פרמטרים שעלולים להשפיע עליו. חלק מהפרמטרים נמצאים תחת השליטה שלכם, וחלק מהפרמטרים לא נמצאים תחת השליטה שלכם. אך כל עוד תוכלו לשלוט על הפרמטרים, בין היתר ניתן יהיה להשפיע גם על המחיר. אז מה בדיוק משפיע על מחיר השכרת אוטובוס? עשינו עבורכם רשימה קצרה של חלק מהפרמטרים שיקבעו את המחיר הסופי שתצטרכו לשלם על שירותי ההסעות.

מה משפיע על עלות השכרת אוטובוסים?

לא מספיק לשאול כמה עולה השכרת אוטובוסים מחירים, מוטב כי תנסו להשפיע על העלות שאותה תשלמו. הרי אם העלות היא גבוהה תוכלו להוריד אותה על ידי נקיטת מספר פעולות פשוטות.

כמות הנוסעים הרצויה

אם החלטתם לבחון את הנושא של השכרת אוטובוס צמוד יומיים מחיר, יהיה עליכם לקבוע מראש את כמות הנוסעים. כמות הנוסעים היא מהפרמטרים הכי משמעותיים שעשויים להשפיע על המחיר הסופי. הרי ככל שיעלו יותר נוסעים לרכב, כך יהיה עליכם לשלם יותר על השירות שאותו תקבלו. הרי הרכב מותאם על פי כמות הנוסעים שעומדת לנסוע בו. זוהי הסיבה כי מוטב שתנסו להבין מראש כמה נוסעים בדיוק אמורים לנסוע.

התקופה שבה תזמינו שירותי השכרת אוטובוסים

השכרת אוטובוס צמוד שלושה ימים מחיר מושפע בין היתר בתקופה שבה תרצו להזמין את שירותי ההסעה. יש תקופות בשנה שהן תקופות שבהן הביקוש עולה, ולכן גם המחירים צפויים לעלות בהתאם. יש תקופות אחרות שבהן הביקוש הוא נמוך, ולכן תוכלו לקבל הצעות מחיר זולות במיוחד. לכן אם אין לכם אילוצים כאלה או אחרים, מוטב כי תנסו לגלות מעט גמישות עם התאריך. כך תוכלו להוזיל את העלויות בצורה שהיא יחסית משמעותית.

הניסיון של חברת ההסעות

כאשר תזמינו שירותי הסעות מחברה כזאת או אחרת, בוודאי תרצו לדעת כי אינכם לוקחים סיכון. תרצו להיות בטוחים כי החברה שעליה אתם סומכים היא חברה מנוסה ומיומנת. זוהי הסיבה כי העלויות של הסעות דרך חברת הסעות מנוסה ומיומנות יהיו יקרות יותר. חברות לא מנוסות עשויות לקחת עלויות זולות יחסית, אך בו בזמן איכות השירות תהיה בהתאם. מראש מוטב לכם לדעת כי יש לכם על מי לסמוך בנושא הזה.

האיכות של רכב ההסעות / אוטובוס ההשכרה

אין מקום לפשרות כאשר משכירים אוטובוס כזה או אחר. לא משנה לאן אתם מתכננים לנסוע, רצוי שתדעו שהאוטובוס הוא באיכות הכי גבוהה שיש. לא תמיד תוכלו להשיג את מבוקשכם, אך זוהי בהחלט אמורה להיות אחת מהשאיפות שלכם. ככל שהאוטובוס יהיה מפואר ומרווח יותר, כך תצטרכו לשלם יותר. אך ברוב המקרים מדובר על השקעה כספית שתהיה משתלמת כאשר אתם בוחנים את המצב לטווח הרחוק.

רוצים לבצע השכרת אוטובוס במחיר אטרקטיבי? חברת הסעות גמבורג מקבוצת RENT A BUS ISRAEL מגיעה על מנת לשנות את כל מה שאתם מכירים. החברה מציעה שירותי הסעות במחירים משתלמים ובאיכות ללא פשרות. התקשרו עוד היום, ותשריינו את המועד המועדף עליכם!

השכרת אוטובוסים מחירים: כמה עולה השכרת אוטובוסים?

המחיר של השכרת אוטובוסים יכול להתחיל ב300 ש״ח לנסיעה קצרה באוטובוס ועד 9000 ש״ח להשכרת אוטובוסים למספר ימים.

יש לא מעט חברות שיציעו לכם שירותי השכרת אוטובוסים מחירים מוגזמים. הצעת מחיר בחברת הסעות אחת אינה בהכרח תואמת להצעת המחיר שתקבלו בחברה אחרת. זוהי הסיבה שכדי שתוכלו לדעת כמה עולה השכרת אוטובוס יהיה עליכם לבצע השוואת מחירים. השוואת מחירים בין החברות השונות תאפשר לכם להיות בטוחים שאתם עושים בחירה שמתאימה לכם. בחירה שלא תגרום לכך שתצטרכו לשלם ביוקר על שירותי הסעות באוטובוס או בכל רכב אחר. 

המחיר יקר? כך תוכלו להוזיל עלויות

אחרי שבדקתם עלות השכרת אוטובוסים, כעת תוכלו לנסות להוזיל את העלויות. ראשית מוטב כי תוודאו שכל הנוסעים עומדים להגיע להסעה, כי אם הנוסעים לא יגיעו יהיה עליכם לשלם יותר. בנוסף מוטב כי תנסו לצמצם את כמות העצירות של האוטובוס, כמות גדולה של עצירות לאסוף נוסעים גם היא תעלה את המחיר. באופן עקרוני תנסו לסגור את חברת ההסעות את המחיר ואת התשלום מראש. כך לא תמצאו את עצמכם נדרשים לשלם מחיר גבוה. עלות השכרת אוטובוס עשויה להשתנות מסיבות שונות ומגוונות.

השכרת אוטובוס בזול 

חברת הסעות גמבורג מתחייבת לספק שירותי השכרת אוטובוס במחיר הכי זול בארץ . הציגו בפנינו הצעה נגדית אנו מתחייבים להוזיל את ההצעה -בתנאי שמדובר בחברת הסעות מסודרת עם כל הביטוחים .

מחירון השכרת אוטובוס : השכרת אוטובוס ליום מחיר – מעודכן 1/10/2021

ניתן לקבל הנחה נוספת בשיחה טלפונית או פניה בוואטסאפ

מרחק

עד 6 שעת

עד 8 שעות

יום עבודה עד 12 שעות

הערות

עד 50 ק״מ

1500 ש״ח 1800 ש״ח 2000 ש״חלא כולל שישי שבת

עד 100 ק״נ

 1700 ש״ח 2000 ש״ח 2300 ש״ח  לא כולל שישי שבת

עד 150 ק״מ

1800 ש״ח   2000 ש״ח 2500 ש״ח   לא כולל שישי שבת

עד 200 ק״:מ

 2200 ש״ח 2400 ש״ח 2700 ש״ח  לא כולל שישי שבת

עד 300 ק״מ

 2600 ש״ח 2700 ש״ח 2980 ש״חלא כולל שישי שבת

עד 400 ק״מ

 2800 ש״ח 3200 ש״ח  3500 ש״ח  לא כולל שישי שבת
מחירון מדוייק ועדכני

 

האותיות הקטנות : שאצלנו הן דווקא מאוד גדולות 😍

ט.ל.ח

  • המחירים בגדר המלצה בלבד ואינם מחייבים.
  • המחיר מתייחס לאוטובוס צמוד בימי חול . 
  • מחיר כל חריגה בשעות מחירה 150 ש״ח כולל מעמ
  • סך הק״מ מחושב לסך כל הק״מ אשר יבוצע באותו יום לפי נק׳ המוצא וסיום בנק׳ המוצא.

לאחר מכן כל שנותר לכם לעשות הוא ליצור איתנו קשר באמצעות שירות הלקוחות האדיב שלנו, במספר הטלפון 9074*. אנחנו נשמח מאוד לעמוד לרשותכם ולספק לכם את כל המידע על השירות שלנו, ולתאם נסיעה מותאמת בדיוק לצרכים שלכם. 

מתעניינים בהצעת מחיר לשירותי הסעות אוטובוסים ? נציגי המכירות של חברת גמבורג הסעות מקבוצת Rent A bus Israel ישמחו לסייע לך בכל שאלה

ניתן להתקשר 24/7 לטלפון *9074 או במייל sales@rentabus.co.il

גלילה למעלה