מונית גדולה לחרמון – מתי לשכור מונית לחרמון?

המחיר לרכב הלוך ושוב לפי השעות שהוזמנו (הרכב לא ממתין וואינו צמוד)
כיוון 1. העברה ישירה מנקודה לנקודה
רכב צמוד לפי שעות - במקרה של חריגה בשעות יגבו שעות נוספות
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת יציאה חזרה
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
שעת התייצבות

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת שחרור
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
מונית גדולה לחרמון

מונית גדולה לחרמון היא לא הדבר הראשון שעולה לנו לראש כשאנחנו חושבים על הסעות לחרמון, בין אם זה עם בני משפחה, חברים, בן או בת זוג, אז אנחנו מתארים נסיעה ברכב פרטי, עם מוזיקה, אוכל והרבה כיף. כשאנחנו חושבים על נסיעה לחרמון בקבוצות גדולות. עובדים, תלמידים או מטיילים שונים. אז אנחנו חושבים על אוטובוס או מיניבוס, עם נהג מקצועי שלוקח אותנו מנקודת היציאה אל ההר.

אך קיימת אפשרות נוספת, שכיחה לא פחות, ומאוד פופולרית בקרב קהלים שונים. הכוונה לאופציה של מונית גדולה לחרמון. הרעיון הוא, שוכרים מונית שיכולה להסיע עשרה נוסעים. פלוס מינוס, עם נהג מנוסה ומקצועי אשר אוסף אותנו מנקודת איסוף מסוימת. נהג שלוקח אותנו אל ההר, וברגע שאנחנו מסיימים ומעוניינים לחזור, הוא מחזיר אותנו אל נקודת האיסוף.

מתי נכון לשכור מונית גדולה לחרמון ?

השכרת מונית גדולה לחרמון, היא פונקציה אידיאלית במספר מקרים. המקרה הראשון הוא, אם מדובר על קבוצה קטנה של נוסעים. למשל, אם מדובר בבני משפחה שאין להם רכב פרטי או אינם מעוניינים לנסוע בתחבורה ציבורית. כמו כן, זה נכון להשתמש בפונקציה זו, אם מדובר על קבוצת מטיילים קטנה. אז לא ישתלם לשכור אוטובוס או מיניבוס.

המקרה השני הוא, אם מדובר על נסיעה ליום אחד. במקרה כזה, גם אם יש אפשרות להשתמש ברכב פרטי או לשכור רכב. עדיין ייתכן מאוד שישתלם יותר לשכור מונית גדולה עם נהג, כך חוסכים את זמן הנהיגה והעייפות הנלווית אליה. אז אפשר להגיע אל ההר רעננים וליהנות בו. בדרך חזרה, אפשר לישון בשקט.

כמובן שאופציה של השכרת מונית גדולה לחרמון, רלוונטית במיוחד עבור אנשים שאין להם רישיון נהיגה או רכב פרטי בבעלותם, וכן עבור אנשים שמגיעים מחו”ל ואינם מעוניינים להגיע אל המקום בתחבורה ציבורית או במסגרת טיול מאורגן.

כיצד שוכרים מונית גדולה?

על מנת לשכור מונית גדולה לחרמון, יש צורך לתאם מראש עם חברת ההסעות. ההבדל בין השכרת רכב הסעות לחרמון לבין רכב הסעות אל יעדים ואתרים אחרים בארץ הוא, שכאן לא תמיד ידוע וברור מתי האתר נפתח ומתי ניתן לגלוש בו. לכן חשוב להיות מעודכנים לגבי מזג האוויר. חשןב לברר לפני ששוכרים מונית, האם האתר פתוח, האם ניתן לגלוש בו, ובכלל מה מצבו.

חשוב מאוד לבצע את השכרת הרכב מספר ימים לפני ולקבוע מועד נסיעה מוקדם ככל האפשר בבוקר. זאת בשביל להגיע אל האתר בהקדם. וכך לא צריך לחכות בתור או להתמודד עם עומס המטיילים.

פנו אלינו ותהנו משירות מקצועי במחיר אטרקטיבי

אנחנו בחברה מספקים שירות השכרת מוניות גדולות לחרמון, עבור כל מי שמעוניין בכך. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום, לקבל מאיתנו את כל המידע בנושא, כולל הצעת מחיר אטרקטיבית. אל תהססו לפנות אלינו בטלפון או דרך טופס צור קשר באתר האינטרנט שלנו.

ניתן להתקשר 24/7 לטלפון *9074 או במייל sales@rentabus.co.il

 
 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Scroll to Top