מיניבוס 23 מקומות

מזה מיניבוס 23 מקומות ?

מיניבוס 23 מקומות הינו מיניבוס מתוצרת מרצדס ספרינטר. מדובר בעצם באתו דגם בדיוק כמו של המיניבוס 19 מקומות , והמיניבוס 20 מקומות. מה שבעצם חברת מרצדס עשתה הוא ״ לדחוס עוד 3 מקומות ישיבה ״ לטובת צמצום מרווח הרגליים של הנוסעים.

החיסרון ברכב זה הוא שעקב החוקים בישראל כדי לנהוג עליו צריך רישיון D ( אוטובוס ) ולא רישיון D1 או D2 . גם הביטוח לרכב זה יקר יותר מהמיניבוסים הסטנדרטיים.

מיניבוס 23 מקומות חביב ביותר על המגזר החרדי אשר מוכן לספוג את החסרונות הנ״ל . הסעבה לכך מכיוון ששיטת התמחור במגזר זה היא לפי ראש. ניתן לקרוא עוד אודות מיניבוס 23 מקומות במאמר – מדריך סוגי מיניבוסים.

מה ההבדל בין מיניבוס 23 מקומות למידיבוס?

יכול להיות שמנקודת המבט האישית שלכם לא תוכלו להבחין שזהו מיניבוס 23 מקומות , כמו שלא תבחינו בהבדלים משמעותיים בין מיניבוס לבין מידיבוס. ההבדל  העיקרי בין רכבי ההסעות האלה הוא כמובן כמות הנוסעים שניתן להכניס אליהם. אל תוך מידיבוס ניתן להכניס כמות גדולה יותר של נוסעים בהשוואה למיניבוס. הסעה ל23 נוסעים ניתן לבצע רק עם מידיבוסים ולא עם מיניבוסים. כך שלפני שאתם פונים לחברת הסעות מוטב כי תבינו זאת לעומק, ותכוונו בדיוק אל רכב ההסעות הרלוונטי.

יש כאלה שנוטים לחשוב כי מיניבוס מכיל כמות גדולה של מקומות ישיבה, אך בפועל במיניבוס נכנסים עד 21 נוסעים. המשמעות היא שאם תרצו למצוא רכב הסעות רלוונטי, יהיה עליכם לחפש אחר מידיבוס 23 מקומות. מדובר על רכב הסעות בגודל בינוני שיכול להסיע בתוכו עד 23 נוסעים סך הכל. כמות הנוסעים אינה כוללת את הנהג, כך שישנה חשיבות לבחירה נכונה של ההסעה הרלוונטית.

איך תוכלו לדעת איזה רכב הסעות מתאים לכם?

מיניבוס 23 מקומות יכול להתאים לקבוצות של אנשים בגודל הספציפי הזה, ברכבי הסעות לא ניתן לבצע הסעה של נוסעים בעמידה. על מנת שתוכלו לבחור את רכב ההסעות בגודל המתאים יהיה עליכם לפנות אל חברת הסעות מנוסה. חברת הסעות שתוכל לסייע לכם לעשות את הבחירה הנכונה. חברת הסעות יודעת בדיוק איזה הסעה מתאימה ל23 נוסעים ואיזה הסעה מתאימה לקבוצות אחרות. הכי חשוב שתעשו בחירה שלא תגביל אתכם בעת הנסיעה. כי זה לא נעים לנסוע ברכב הסעות קטן או גדול שלא מתאים לכמות הנוסעים הרצויה.

למה משמשת הסעה ל23 נוסעים?

סקרנים לדעת מדוע כדאי לכם להזמין מיניבוס 23 מקומות ישיבה? יכולות להיות לא מעט סיבות, וכל אחד רשאי לעשות את הבחירה על פי השקפת עולמו. בסוף נסיעה עם חברת הסעות אמורה להיות נוחה עבורכם, כזאת שתאפשר לכם להשאיר את הרכב בבית ללא חשש. אז באילו מקרים כדאי לבחור באפשרות הספציפית הזאת?

  • הסעה של קבוצות מטיילים אשר רוצים לטייל ברחבי הארץ. מהיום זה פשוט לנסוע ביחד עם קבוצה בינונית של אנשים לכל נקודה בארץ. כל מה שנדרש מכם לעשות זה רק להזמין מראש הסעה ל23 נוסעים.
  • מידיבוס 23 מקומות יכול להיות רלוונטי עבור עסקים אשר רוצים להציע לעובדים שלהם הסעות מסודרות. תוכלו להסיע בכל פעם 23 עובדים מאזורים שונים בארץ ישירות אל העבודה כך שהם יוכלו להגיע בזמן.
  • הסעת עובדים למקום העבודה כאשר המיניבוסים הסטנדרטיים אינם מספיקים לכמות הנוסעים , ולכן אין ברירה ושוכרים את רכב זה.

מיניבוס 23 מקומות לחתונה

מיניבוס 23 מקומות – מתי נזקק לרכב הזה

אין כל ספק כי חל בלבול לא קטן בקרב רבים התוהים מתי ומה נכון לקחת בכל פעם כאשר מזמינים שירותי הסעה. הבלבול נובע לעיתים מכך שהקבוצה אותה הבאנו היא לא קבוצה סגורה. אולי זה משום שאין מונית המתאימה בדיוק לצרכים שלנו, אולי משום שיש לנו ציוד ואנחנו לא יודעים היכן אנחנו יכולים לאפסן אותו לאורך הנסיעה.

למקרים מהסוג הזה נועדו רכבים כדוגמת מיניבוס 23 מקומות. למה? משום שהוא מתאים לקבוצות המונות בערך עשרים אנשים, מה שקורה לא אחת. תוך שאנחנו מאפשרים להם לשבת ברווחה, להניח את הציוד שלהם בלי להרגיש שהסביבה הופכת מלאה בחפצים בצורה לא ממש נעימה.

מיניבוס 23 מקומות לאירועים

בחירה נהדרת מטעם אחד משמעותי במיוחד. אנו, אלו העוסקים בתחום, יודעים כי לנסיעה משותפת אין משמעות אחת. אנחנו מדברים על חוויה שהיא במידה רבה חוויה על חושית. אנחנו שומעים מוזיקה לאורך הנסיעה, נהנים מרווחה, נושמים עמוק וטוענים מצברים לקראת מה שיגיע.

לכן, גם אם נדמה כי המספר הזה של מקומות הוא מספר גדול מדי, האמינו לנו, זה בדיוק מה שישדרג את החוויה. יאפשר לכם ליהנות אחד עם השני, לצחוק בשמחה, כאשר לכל אחד יש מקום והיכן להניח את התיק שהביא איתו.

בנוסף, הרי כולנו יודעים כי החברים שלכם לא האנשים שיודעים להחליט הכל מראש בצורה הכי טובה. לכן, כאשר יש לכם כמה מקומות נוספים, אתם לא ‘נתקעים’ באמצע היום בלי שיהיה לכם את הכוח לעשות דבר.

מיניבוס 23מקומות לחתונה

השכרת מיניבוס 23 מקומות הינו כלי רגב מעולה לצורך הסעות לחתונה . אולם יש חיסרון 1 והוא ההפרש היחסית גבוה במחיר בינו לבין מיניבוס 20 מקומות . ההפרש יכול להגיע גם ל 20% הבדל בין 2 סוגי מיניבוסים אילו, מה שהופך פחות את העסקה לפחות כדאית עבור הזוגות. אנו ממליצים להזמין רכב זה אך ורק אם הנכם יודעים בוודאות כי באמת תנצלו את כל עשרים ושלוש המקומות ברכב. במידה ולא פשוט זה סתם בזבוז כסף.

הסעה 23 מקומות לחתונה

כי אין שום סיבה שתשאירו נהג תורן . זסאת כאשר אנחנו יכולים למעשה לקחת מכם את המועקה הזו ולתת לכם את השירות הטוב ביותר כל הזמן. אנחנו יודעים כי בעזרת מיניבוס כזה, עם מערכות שמע מתקדמות, תגיעו למסיבה כשאתם כבר ב- ‘הילוך הנכון’ כדי להרים אירוע שלא יישכח.

מיניבוס 23 מקומות לנתב״ג

כי לפעמים אתם עלולים להרגיש כאילו הציוד שלכם יכול למלא אוטובוס שלם לבד. לכן, אנחנו רוצים לתת לכם את היכולת ליהנות מתא מטען גדול. בנוסף גם מרחב לא קטן, כל זה כדי שלא תתביישו להביא עוד מזוודה ועוד מזוודה. חוץ מזה, בבוקר מוקדם או בלילה מאוחר, כל מה שאתם רוצים לעשות הוא לישון. לכן אין שום סיבה שלא תיהנו מהיכולת שלכם לנמנם ברווחה. וכל זאת כאמור בלי להרגיש שהמרפק שלכם נתקע במי שיושב בדיוק ליד.

מיניבוס 23 מקומות יכול להתאים למגוון רחב של לקוחות ונוסעים. אנחנו מאמינים כי הדרך לקבלת שירות נהדר עובר בתקשורת. הנציגים שלנו יתנו לכם המידע הדרוש . כמו גם לשאול את כל מה שהם צריכים לדעת. ביחד אתם והנציגים שלנו תמצאו את הדרך לייצר עבורכם שירות טוב ומדויק. 

מיניבוס 23 מקומות מחיר – החל מ 150 ש״ח בלבד

מחיר נסיעה עם מיניבוס 23 מקומות תלוי במגוון פרמטרים , עכשיו במבצע החל מ150 ש״ח עבור נסיעה קצרה בעיר. במידה ומדובר בטיול המחיר יכול גם להגיע לאיזור 2000 ש״ח. בכל מקרה חברת הסעות גמבורג מוכנה להתחרות בכל הצעה נגדית בתנאי שניתנה ע״י חברת הסעות מורשית.

לסיכום :

חברת הסעות גמבורג מקבוצת RENT A BUS ISRAEL תשמח להעניק לכם שירותי הסעות ברמה הכי גבוהה שיש. כיאה לחברת הסעות מנוסה, תוכלו למצוא היצע רחב מאוד של מידיבוסים בגדלים שונים. אז למה אתם מחכים? בואו לשריין את רכב ההסעות שמתאים לכם לקראת הנסיעה הקרובה שלכם.

מתעניינים בהצעת מחיר לשירותי הסעות עבור 23 נוסעים ? ? נציגי המכירות של חברת גמבורג הסעות מקבוצת Rent A bus Israel ישמחו לסייע לך בכל שאלה

ניתן להתקשר 24/7 לטלפון *9074 או במייל sales@rentabus.co.il

שיתוף:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה