הסעות לחתונה

מחפשים שירות הסעות לחתונה? אתם בעמוד הנכון! שמארגנים חתונה, קיימים פרטים שעלינו לקחת בחשבון. ישנם פרטים שמתייחסים לתהליך התכנון ובין אם מדובר בפרטים שקשורים לאירוע. כל פרט  חשוב, ואם לא ביצענו אותו נכון , זה עלול להיות בעייתי מאוד.  הן כלפי המארגנים והן כלפי האורחים שלהם.

אחד הפרטים החשובים בתכנון חתונה, הוא הסעה לחתונה.

חלק גדול מהאורחים יגיעו בכוחות עצמם, חלקם ברכב פרטי והשאר בתחבורה ציבורית. כל אחד עם האפשרויות העומדות לרשותו. אחרים יצטרכו להגיע דרך שירותי הסעה מאורגנים.

הסעה לחתונה

שירות הסעה לחתונה, הוא שירות שבני הזוג או הוריהם, מזמינים כדי להעניק למוזמנים ממקומות רחוקים אפשרות להגיע אל המקום בקלות בטוחה ומאורגנת. כך הם לא יצטרכו לנסוע ברכב פרטי אל האירוע. שמזמינים עבורם הסעה הם לא ינסעו  בתחבורה ציבורית או לחפש מי יסיע אותם לאירוע.

שירות הסעות לחתונה

כדי לארגן הסעה לחתונה, יש לבחון כמה אנשים זקוקים לשירות. ראשית נחשוב כיצד לספק להם אותו בצורה נוחה ומשתלמת. למשל, האם יש צורך לשכור מיניבוס או אוטובוס?  האם נחוץ לאסוף אותם ממקומות שונים, וכמובן, מתי אוספים ומתי מחזירים אותם.

בצורה כזו אפשר לארגן שכל האורחים יגיעו בשירות הסעות למקום האירוע ויחזרו ממנו יחד לביתם.

במידת הצורך שוכרים מספר רכבים להסעות, ודואגים לאסוף את האורחים ממספר נקודות.

הסעות לחתונות – כל מה שצריך לדעת

אחד השירותים החשובים ביותר שאנחנו יכולים לספק לאורחים בחתונה שלנו, הוא שירות הסעות לחתונות. לא תמיד יש צורך בכך, יש מקרים מסוימים בהם זה הכרחי ואז יהיה נכון לספק אותו באופן מסודר בעזרת חברה שמתמחה בכך. שירות זה יכול לעזור לאורחים שלנו וכן יכול לעזור לנו.

שירות הסעה לחתונה, ניתן הרבה פעמים כאשר מדובר על אירועים אשר נערכים במקומות מרוחקים, אליהם לא ניתן להגיע בתחבורה ציבורית ולא תמיד אפשרי גם להגיע ברכב פרטי. כמו כן, כאשר האירוע נערך במקום מרכזי, אזי שהשירות יכול להתאים עבור אנשים שאין להם רכב פרטי או אין להם דרך להגיע אל החתונה בצורה אחרת.

מדוע זה שירות חשוב לאורחים?

שירות הסעות לחתונה, הוא חיוני עבור לא מעט אורחים, הן במקרה והם יכולים להגיע עם רכב פרטי או בדרכים אחרות, ובוודאי אם אין להם דרך להגיע לחתונה בשום צורה שהיא. מעבר לעובדה שאנחנו נרצה שהם יבואו לחתונה ויהיו חלק מהחגיגה, הרי שאנחנו גם נרצה להקל עליהם ולעזור להם להגיע בצורה פשוטה ונוחה.

ולמה שירות הסעות לחתונה הוא כל כך חיוני? מאחר ואנחנו חוסכים להם דילמות כיצד להגיע לחתונה שלנו, הם לא צריכים לשכור רכב או לבקש טרמפ מאורחים אחרים, וכמובן שהם לא צריכים להשתמש בתחבורה ציבורית לשם כך. יתרה מזו, זה יכול לאפשר להם להגיע אל האירוע ולחגוג, בלי להתייחס לשאלה, איך זה ישפיע על החזרה שלהם הביתה.

הסעות לחתונה

כיצד שוכרים הסעות לחתונות בצורה טובה

בשביל לשכור שירות הסעה לחתונה, חשוב לבדוק כמה אנשים זקוקים לשירות הזה, מהיכן הם מגיעים, ומה בדיוק החברה יכולה לספק לנו, על מנת שהאורחים יוכלו להגיע אל האירוע לפני שהוא מתחיל וליהנות ממנו מהתחלה ועד הסוף.

אם כל האנשים אשר אמורים להשתמש בשירות מגיעים מנקודה אחת ספציפית, אז זו לא בעיה לקבוע נקודת איסוף מסוימת עם חברת הסעות. יחד עם זאת, אם מדובר על אורחים אשר מגיעים ממקומות שונים, צריך להחליט האם לשכור מספר רכבי הסעות או שרכב אחד ידאג לאסוף את כל האורחים מנקודות האיסוף השונות.

חברת הסעות לחתונה

אנחנו מספקים ללקוחותינו שירות הסעה לחתונה בכל  הארץ, לפי דרישה.

השירות ניתן ע״י טובי הנהגים שלנו באמצעות צי רכב מותאם. אנו מספקים ללקוחותינו מיניבוסים ואוטובוסים, שיאספו אותם ממקומות ספציפיים. הכל כמובן בהתאם לסיכום מראש, יסיעו אותם לאירוע, ובסופו יסיעו אותם אל נקודת המוצא.

כשבוחרים חברת הסעות לחתונה, חשוב להתייחס לניסיון ואמינות החברה. עוד פן חשוב הינו סוג השירות שהיא מספקת ללקוחות. חשוב לבדוק עד כמה החברה ותיקה, מקצועית ויסודית. אנחנו מבטיחים ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר, כיאה לאירוע של פעם בחיים כחתונה.

כך הזוג, הוריהם והאורחים יכולים להירגע  שהכל יבוצע כפי שסוכם.

כיצד בוחרים שירות הסעות לחתונות בצורה נכונה?

מלבד השאלות הטכניות, מאיפה לאסוף את האורחים, באיזו שעה, עם איזה סוג רכב הסעות, הרי שעלינו לדעת כיצד לבחור את החברה הנכונה שתספק לנו שירות הסעות לחתונה. אנחנו יכולים למצוא בשוק, מספר חרות שיכולות לספק שירות הסעה לחתונה, ועלינו לדעת כיצד לבחור את החברה הנכונה עבורנו.

חברת הסעות לחתונה מחיר

המחירים משתנים ויכולים לנוע בין 300 ש״ח להסעה לחתונה במיניבוס בתוך העיר ועד 2800 ש״ח עבור השכרת אוטובוס לחתונה.

מעוניינים בשירות הסעה לחתונה? זה הזמן ליצור איתנו קשר, נשמח לספק לכם מידע רלוונטי בנושא, כפי שאתם מחפשים.

נשמח לספק  הצעת מחיר אטרקטיבית, וכך תוכלו לתכנן את התקציב  לאירוע  עבור שירותי הסעות.

תקבלו הצעת מחיר שתאפשר לכם לספק לאורחים , שירות הסעות ברמה גבוהה, מקצועית, וכמובן שירות הסעות מקצועי ואמין.

חברת גמבורג הסעות מקבוצת  רנט א באס rent a bus נדאג שהכל יתקתק כמו שעון שוויצרי, ללא עיכובים, ללא איחורים – והכל תחת הקפדה וירידה לפרטים הקטנים.

מתחייבים למחירים הזולים בשוק !!!

אנו יכולים להתחרות עם כל מחיר ומתחייבים לתת את המחיר הזול ביותר בשוק. אנו יכולים להציע זאת מכיוון שלהבדיל מחברות אחרות אנו עובדים על מתח רווחים נמוך.

בקיצור אצלנו תקבלו שירות מכל ה ❤️❤️❤️ ואנו לא עושקים את ציבור המתחתנים.

הסעות זולות לחתונה – מה הסיבה שאנחנו כל כך זולים ?

הסיבה למחירים הזולים שלנו פשוטה מאוד. מכיוון שאנחנו עובדים בכמויות גדולות. ( לפחות 40% משוק ההסעות לחתונה מוזמן דרכנו) , אנו יכולים להרשות לעצמנו. העיקרון מאוד פשוט. חברת הסעות שאינה מתמקצעת בחתונות, לא כדאי עבורה להחזיק סדרן לילה בשביל חתונה אחת או שתיים. בגלל שאנו עובדים בכמיות גדולות השכר של עובדי הלילה מתחלק בין כל ההזמנות.

יתרון נוסף שלנו, מלבד המחירים הזולים משמעותית למקובל בשוק, הוא הפריסה הגדולה. ואסביר, נניח שיש תקלה באחד הרכבים בלילה, הסבירות והמהירות שנספק רכב חלופי הינה מאוד גבוהה ומהירה.  זאת להבדיל מחברת הסעות שביצעה רק חתונה אחת ואין לה נהגים בעבודה.

עוד סיבה למחיר ההסעות לחתונה האטרקטיביים והזולים שלנו נעוצה בגביית התשלום. אנו גובים מקדמה קטנה בהזמנה. מה שנקרא ״דמי רצינות״ ואז התשלום מתבצע ביום החתונה ישירות לנהג במזומן. בצורה זו אנו חוסכים לכם ציבור המתחתנים, עוד 4% של עמלת האשראי. והתשלום שהינכם משלמים לנו במזומן , ואיננו צריכים להמתין לו חודש , הופך אותנו לנזילים מול ספקינו, ובכך אנו מוזילים לכם את מחיר ההסעה.

עדכון חשוב נכון לתאריך 6/6/2021

נכון להיום , עם דעיכת מגיפת הקורונה – covid 19 -הוסרו כל ההגבלות על כמות הנוסעים באוטובוס וניתן לנסוע בתפוסה מלאה.

לקבלת פרטים נוספים אודות כמה מקומות יש באוטובוס  או  כמה נוסעים נכנסים במיניבוס , ניתן לקרוא במאמר המפורט והאמין שכתבנו במיוחד עבורכם.

20/6/2021 עדכון חשוב וטיפים למתחתנים

נכון לכתיבת שורות אלו, רשמית הקורונה עזבה אותנו וצלחנו את המשבר. ענף החתונות והאירועים חזר לימי הזוהר שלו, וכאילו מעולם לא הייתה קורונה .אז ראשית בגלל שחברת הסעות גמבורג נחשבת לאוטוריטה בתחום ההסעות , ומאחורינו רקורד של אלפי זוגות מרוצים. והאמינו לנו לנגד עיננו טובתכם, וכל ייעוץ שאני מייעץ היא נטו לטובתכם. נכון אני לא עושה זאת בחינם , אבל באמת חשוב לי שתהיו מרוצים. לכן החלטתי לתרום לכם מניסיוני העשיר וכתבתי את המאמר: הסעה לחתונה –  איך לתכנן נכון ? המאמר יעשה לכם מעט סדר בבלאגן והעצות בו שוות זהב. מבטיח לעדכן אותו מידי שבוע .

בנוסף חיברתי עבורכם את מחירון הסעות מיניבוס העדכני לשנת 2021 .מחירון זה ישפוך עבורכם מעט אור על המחיר האמיתי אותו יש לשלם. בהמשך מבטיח להעלות מחירונים של הסעות לחתונה, הסעות לאירועים. כמו אעלה מחירון נפרד עבור הסעות אוטובוסים ועוד מגוון רחב של מחירונים. בתור בעלים של אחת מחברות ההסעות המובילות בישראל, אשר נחשבת חברת הסעות בוטיק , אני פועל ואפעל ימים כלילות להסדרת הענף.  אני פועל להפיכת הענף ולשיפור תדמיתו בקרב ציבור המתחתנים ששבע מחברות הסעה שאינן עומדות בהבטחות.

עדכון 24/7/21 – חדש – הכנסנו לימוזינה לחתונה לצי שלנו – ניתן לקרוא אודותיה פרטים נוספים.

כמה עולה הסעה לחתונה – מחירון הסעות לחתונה מעודכן ל – 01/08/2021

ניתן לקבל הנחה נוספת בטלפון *9074 או בוואטסאפ – 03-9153122

חיפה

קיסריה

תל אביב

אשדוד

באר שבע

 

2400

2200

1800

1600

800 

באר שבע

2200

2000

1400

800

1600

אשדוד

1800

1600

800

1400

1800

תל אביב

1600

800

1400

2000

2200

קיסריה

800

1600

1800

2200

2400

חיפה

כמה עולה הסעה לחתונה?
  • ט.ל.ח
  • המחירים הינם המלצה ואינם מחייבים.
  • המחיר בשקלים ( שקל ישראלי חדש ) וכוללים מע״מ ומיסים כחוק.
  • התמחור מתייחס ל אוטובוס 55 מקומות.
  • אוטובוס 60 מקומות מחיר – תוספת 25%
  • מידיבוס – הפחתה 2% במחיר
  • מיניבוס 20 מקומות – 30% פחות במחיר.
  • המחירים מתייחסים ליציאה עד 02:00 בלילה מהאולם. – יציאה לאחר מכן בחיוב שעות נוספות.

מתעניינים בשירותי הסעות לחתונה ?נציגי המכירות של חברת גמבורג הסעות מקבוצת Rent A bus Israel ישמחו לסייע לך בכל שאלה על שירות הסעות לחתונה? חייגו עכשיו *9074

שיתוף:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה