הסעות בבית שמש

המחיר לרכב הלוך ושוב לפי השעות שהוזמנו (הרכב לא ממתין וואינו צמוד)
כיוון 1. העברה ישירה מנקודה לנקודה
רכב צמוד לפי שעות - במקרה של חריגה בשעות יגבו שעות נוספות
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת יציאה חזרה
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
שעת התייצבות

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת שחרור
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
הסעות בבית שמש

שירותי הסעות בבית שמש

העיר בית שמש, הנמצאת בסמוך לירושלים, מושכת אליה מבקרים רבים הזקוקים לשירותי הסעות בבית שמש . האופי המיוחד של המקום, המשלב בין ישן לחדש, חילונים וחרדים שחיים יחדיו, קוסם להרבה אנשים. בית שמש הינה סמל ודוגמה לדו קיום בין המגזרים השונים בישראל. 

בנוסף, בשנים האחרונות ישנה תנופת בניה גדולה מאוד בבית שמש. נבנים בניינים ובתים רבים המביאים לעיר תושבים רבים. במקביל, נבנו עוד אזורי תעשייה – כיום ישנם שלושה – ומרכזי קניות גדולים ומרשימים שמגיעים אליהם מכל רחבי הארץ. 

למרות זאת, קיים מחסור בשירותי תחבורה ציבורית נוחים ואיכותיים אל בית שמש וממנה. בעיית התחבורה הציבורית קיימת גם בקווים הפנימיים בתוך בית שמש. 

גמבורג חברת הסעות בבית שמש 

הסעות גמבורג מציעים לכם שירותי הסעות מהירים ונוחים. רוצים להגיע ממקום למקום בתוך העיר או לנסוע מחוצה לה? אנחנו כאן בשבילכם. אנו מספיקים שירותים להמון חברות ואנשים פרטיים. אנשים אלו מעוניינים לחסוך לעצמם, לעובדיהם או למשפחתם, את עול הנסיעות ומחפשים שירות אמין, יעיל וזול. 

אנחנו מספקים שירותי הסעות לכל אדם, בכל מועד בו הוא נזקק לשירותינו. כאשר אתם נתקלים בבעיה בתכנון נסיעה כלשהי, לכל מקום בארץ וגם בתוך אזוריה השונים של בית שמש, אנחנו כאן בשבילכם. אל תהססו לפנות אלינו ולקבל את השירות הטוב ביותר. כך, תוכלו להיות רגועים ובטוחים שהנסיעה תעבור חלק. 

חברת הסעות פרטית בבית שמש

עם חברת ההסעות שלנו אתם מקבלים הסעות פרטיות בבית שמש. 

שירות הסעות פרטית יכול לשדרג את הנסיעה שלכם בצורה משמעותית. 

זה יכול להתבטא בכמה דרכים. 

למשל, בהסעות הפרטיות שלנו יש לכם שקט. 

הקבוצה שלכם נוסעת רק היא – בלי מצטרפים נוספים שאין לכם שליטה עליהם. 

לא תצטרכו להתמודד פתאום עם אנשים שלא מתאימים לכם ומתנהגים בצורה שמפריעה לכם. 

במיוחד בתקופה שלנו, פרטיות היא משהו חשוב לכולנו וככה אפשר לשמור עליה. 

בנוסף, בחברת הסעות פרטיות אתם מקבלים שירות וי.אי.פי. 

לכל אחד אכפת מכם – לנציגי השירות, לנהג ולכולם. 

דאגה שתקבלו בחברה שלנו לא תזכו לקבל מאף חברה אחרת.

באילו סוגי רכבים אתם מספקים את השירות ?

אנו מספקים שירותי הסעות בבית הסעות בבית שמש במגוון כלי רכב שכולם כמובן מורשים לביצוע הסעה בשכר. החל ממוניות גדולות , דרך מיניבוסים במגוון גדלים ורמות גימור , מידיבוסים מפוארים , וכמובן אוטובוסים מפוארים וחדשים . בהמשך המאמר נפרט לכם אודות סוגי הרכבים בהם נסיע אתכם. אנחנו נפרט לכם גם אודות איזה סוגי שירותים אנו מספקים .ראו להלן :

מונית גדולה בבית שמש

אם יש לכם נסיעה, אך אתם קצת אנשים – יש לנו פתרון – מונית גדולה בבית שמש . כחלק מצי הרכבים הגדול והחדיש שלנו, אנו מציעים שירותים של מוניות גדולות. מוניות אלו ייקחו אתכם למקום חפצכם, ויחסכו לכם כסף רב על הזמנת כלי רכב אחר וגדול. 

המונית הגדולה מותאמת לצרכים שלכם, ותספק חווית נסיעה יוקרתית, נוחה ואיכותית. אינכם רוצים לנסוע במספר מוניות קטנות, או להגיע בזמנים שונים? מתקשים למצוא מספר רכבים פרטיים? שירותי המוניות הגדולות שלנו הם בול בשבילכם. כמובן, אנו מספקים שירותים אלו גם ללקוחות עם סיבות אחרות המעוניינים בהזמנה. 

הסעות מיניבוס בבית שמש

במידה ואתם קבוצה של אנשים, לא גדולה ולא קטנה. יתכן שאתם רוצים להתפנק ולנסוע בצורה מרווחת. מיניבוס הוא האופציה הטובה ביותר בשבילכם. המיניבוסים שלנו הינם חדישים ויפים, מספקים חוויה רגועה ואינטימית בין הנוסעים. למרות התמונות שכנראה זכורות לכם מהעבר מחברות אחרות, אצלנו המיניבוסים מרווחים. הודות לכך, הנוסעים לא צריכים לשבת בצפיפות אחד ליד השני ולסבול לאורך הנסיעה.  מיניבוס בבית שמש יוכל לפתור בקשה להסעה של קבוצה בת 20 נוסעים ומניעת התפצלותה.

חברת הסעות בבית שמש
הסעות בבית שמש

השכרת אוטובוס בבית שמש

אנו מציעים גם שירותי השכרת אוטובוס צמוד. הנהגים שלנו ישמחו להסיע את הקבוצה שלכם ממקום למקום, בתוך בית שמש, אליה וממנה. הנסיעה באוטובוס מספקת חוויה מיוחדת לקבוצות שאנו משרתים. הנוסעים יכולים לארגן פעילויות גיבוש לאורך הנסיעה, לשמוע שירים יחדיו. תמיד הנוסעים יוצאים עם חיוך על הפנים בסיום הנסיעה. 

לצד זאת, הנסיעה באוטובוס יכולה להיות גם חוויה רגועה לקבוצות שמחפשות זאת. באוטובוס, כמעט כל נוסע יכול לשים את ראשו על אדן החלון ולהירגע לקראת תחילת היום, או בסיומו. לעומת אוטובוס ציבורי, ההסעה מבטיחה שלא יפריעו לכם במהלך הנסיעה. 

השכרת מידיבוס בבית שמש

אנחנו מציעים לכם להשכיר מאיתנו מידיבוס לנסיעה שלכם בבית שמש. 

מידיבוס זה רכב הסעות מהחדשים שיש בישראל והוא, ככל הנראה, יענה על הצורך שלכם. 

זיהינו שיש קבוצות רבות בגודל מאוד מסוים. 

גודל זה קטן מדי לאוטובוס – חבל שהם ישלמו על רכב הסעות גדול מדי. 

אבל הגודל שלהם גדול מדי למיניבוס. 

במצב כזה הם צריכים להזמין עוד מיניבוס, או עוד מונית גדולה וכדומה. 

אף מארגן של קבוצות, משפחה או כל אדם אחר לא ירצה בחלופה שכזו. 

המידיבוסים שלנו פותרים לכם את הבעיה הזאת. 

אתם יכולים להזמין מידיבוס, הוא למעשה רכב בגודל ביניים בין אוטובוס למיניבוס. 

הקבוצה שלכם יכולה לנסוע איתו בנוחות. 

מהרו להזמין מידיבוס מאיתנו.

הסעות עובדים בבית שמש

כידוע, בית שמש מרובה באזורי תעשייה ובמרכזי בילוי ועסקים, בהם מועסקים המון אנשים. עובדים אלו צריכים להגיע אל עבודתם בזמן, ללא איחורים ובעיות. בחלק ממקומות העבודה, תחילת המשמרת הינה בשעה מוקדמות מאוד, ולעיתים אף נגמרת בשעות הלילה המאוחרות. 

בשעות אלה, התחבורה הציבורית איננה עונה על הדרישות ומונעת מעובדים מסוימים להגיע כמו שצריך למקום העבודה. אנחנו כאן בשבילכם! אנחנו נעניק לעובדיכם הסעה ממקום ביתם או ממקום מרכזי, לפי בחירתכם, ונדאג שהעובדים מגיעים בזמן. ההסעה תבטיח שכל עובד יוכל להגיע לעבודה, גם לעובדים חסרי רישיון הנהיגה. 

הסעות עובדים מומלצות במיוחד בבתי עסק וחברות. זאת, משום שאלו יוכלו לפנק את עובדיהם ולהציל אותם מעמידה מרובה בפקקים בשעות העומס. אף אדם אינו שמח לקום מוקדם מאוד בבוקר ולהיתקע בפקק. אנו כמובן גם נחזיר את העובדים בסיום יום העבודה, ונחסוך להם נסיעה ארוכה ומעייפת לאחר יום עבודה מתיש. 

הסעות לחתונה בבית שמש

אתם מארגנים חתונה, דואגים לאולם מפואר, אוכל טעים, צלם מקצועי, שמלה, חליפה ועוד המון ארגונים אחרים. בפועל – מה שהכי חשוב לחתן ולכלה הוא שהחתונה שלהם תהיה שמחה והם יזכרו אותה כרגע המאושר בחייהם. 

ומה יותר כיף מלשמוח, לרקוד ולהנות כשאתם יודעים שכל האורחים שלכם הגיעו לחתונה ויכולים לשמוח איתכם ללא דאגות? 

הסעה לחתונה יכולה לעזור להמון מהאורחים שלכם. חבל לוותר עליה או לפספס אותה בין כלל ההכנות לחתונה. לחלקנו ישנם קרובי משפחה או חברים ללא רישיון נהיגה. אלו יתקשו מאוד להגיע לחתונה בתחבורה ציבורית או במציאת טרמפ עם מוזמן אחר. 

אצל חלקנו, החברים של הזוג מעוניינים להשתכר ולרקוד עד השעות המאוחרות של הלילה. במידה והם יגיעו עם רכבם הפרטי לחתונה, הם לא יוכלו לשתות אלכוהול. אם הם ישתו, הם ידאגו מהנסיעה חזרה הביתה. ההסעה יכולה להציל אורחים מסוימים מלעלות על ההגה לאחר שהם שתו ולסכן את חייהם. 

הסעות לאירועים בבית שמש

אנו מציעים שירותי הסעות לא רק לחתונות, אלא גם לאירועים. אירועי חברה, בר ובת מצווה, ימי הולדת וכל אירוע אחר שאתם מארגנים. האורחים שלכם יגיעו לאירוע רעננים ושמחים, ויתחילו את הכיף וההנאה כבר בעת העלייה להסעה. 

השכרת שירותינו תבטיח שהאורחים שלכם יגיעו יחדיו אל מקום האירוע, ובזמן בו אתם מתכננים. כך, תוכלו להימנע ממצבים של אורחים המגיעים בשעות מאוחרות מאוד. כך גם תוכלו להימנע מהגעה בטפטופים אל מקום האירוע. הסעת האורחים תגרום לכך שהאירוע יתחיל כמו שצריך. האירוע יעמוד בציפיות ובחלומות שלכם, וימנע מכם אכזבות ודאגות מיותרות. 

הסעות טיולים בית שמש

חברת ההסעות שלנו מספקת שירותי הסעות לטיולים בבית שמש ובכל הסביבה. 

באזור זה תוכלו להנות ממגוון רחב של אטרקציות ומסלולים רגליים. 

כמו כן, אף מסעדות ובתי קפה במיוחדים פזורים בכל האזור. 

אם אתם רוצים להגיע לבית שמש והאזור או לנסוע ממנה, החברה שלנו היא הכתובת. 

שירות ההסעות שלנו לטיולים יספק לכם את כל מה שתצטרכו. 

רכבי הסעות מפנקים ונוחים המתאימים לנסיעות ארוכות. 

הרכבים שלנו כוללים את כל השדרוגים שאתם צריכים – מערכות מיזוג אוויר, שמע ומולטימדיה ובטיחות כמובן. 

בנוסף, תקבלו נהגים מקצועיים שיסיעו אתכם לכל אורך הטיול בצורה בטוחה ובמהירות.  

מהרו להזמין מאיתנו הסעות טיולים עוד היום.

טיפים להזמנת הסעה

לפני שמזמינים הסעה חשוב לערוך מספר בדיקות. הבדיקה הראשונה והחשובה ביותר היא אמינות – על איזה חברה אתם סומכים שתסיע אתכם בצורה הטובה ביותר? 

לצערנו, ישנם נהגים הנוסעים בצורה שאיננה זהירה בכביש ומעמידים בסכנה את לקוחותיהם. זאת, שימו לב, רק על מנת לקצר לעצמם את זמני הנסיעה. אצלנו, הנהגים בעלי ניסיון וותק רב על הכביש, כך שאתם יכולים להיות רגועים בעניין זה. נהגינו ייקחו אתכם אל מקום חפצכם בבטחה, וכמובן גם במהירות המתאימה. 

בנוסף, לעיתים חברות מסוימות מתאמות איתכן תאריך, זמן ומקום, אך בפועל הן מאחרות או מתבלבלות. תקלה כזאת יכולה להתחיל את הנסיעה ברגל שמאל. במצבים קיצוניים, להביא לביטול של חלק מהעצירות בדרך, או לפגיעה במקום העבודה למשל. אצלנו מילה זאת מילה. אנו מתכננים את הנסיעות של לקוחותינו בהתאם, כך שנוכל לספק לכל לקוח את השירות הטוב ביותר ולעמוד בהבטחות שלנו. 

הסעות זולות בבית שמש

מה כולנו מחפשים כשאנחנו מזמינים הסעה? 

שמלבד רכב הסעות מפואר ושירות מקצועי שנקבל מחיר זול במיוחד. 

אף אחד מאיתנו לא רוצה להוציא הרבה כסף, לא משנה מה המטרה של הנסיעה. 

חברת ההסעות שלנו מאפשרת לכם בדיוק את זה. 

אצלנו אתם מקבלים תמורה מדהימה עבור המחיר של הנסיעה. 

אנחנו מציעים לכם שירותי הסעות זולות במיוחד בבית שמש והסביבה. 

המחירים שתקבלו אצלנו הם הכי נמוכים בכל האזור!! 

מחירים כאלה אתם יכולים רק לחפש בחברות הסעה אחרות. 

כאמור, התמורה שאנחנו מספקים לכם היא מיוחדת במינה. 

רכבי ההסעות הכי יוקרתיים ומפנקים, הנהגים הכי מקצועיים ומנוסים ליווי אישי וצמוד בכל ההזמנה.

שירותי הסעות בבית שמש בזול 

רבים מכם בטח סבורים שבגלל היוקרתיות והנוחות של ההסעה, היא בוודאי עולה המון כסף. לכן, אתם מוותרים מראש. אנחנו כאן בשביל לשבור את הסטיגמה. שירותי ההסעות שלנו הינם זולים, ונוחים לכל כיס. אנו מציעים מחיר אטרקטיבי במיוחד לקהל לקוחותינו. 

המחיר מותאם כמובן לכל לקוח ולקוח, ומבטיח שתצאו מרוצים מהשירותים שלנו ותחזרו אלינו בעתיד. המחיר שלנו, בשונה ממרבית החברות, משתלם ללקוחות הבוחרים בנו. הם כמובן אף פעם לא מתחרטים על כך. כמות מכתבי התודה שקיבלנו בעבר והיקף הלקוחות הקבועים שלנו יכולים להעיד על כך. 

כמה עולה הסעה בבית שמש ?

המחיר הממוצע לרוב יעמוד על איזור 1650 ש״ח כולל מעמ.

מטה הרכבנו מחירון עבור הסעות בבית שמש .

מחיר הנסיעה אצלנו מערב מספר מדדים, כמו מרחק הנסיעה המתוכנן, שעת הנסיעה וכמובן כמות הנוסעים. מרחק גדול יותר, מספר רב של שעות נזיעה וכמות הנוסעים גדולה יובילו לעליית המחיר. 

אם אתם מעוניינים בהשכרת שירותי הסעות, או אפילו מתחילים לחשוב כן, אל תהססו לפנות אלינו. אנו נשמח לסייע לכם ולהתאים עבורכם את השירות הנדרש, באדיבות וברצון כדי שתהיו מרוצים. אנחנו כאן בשבילכם לכל שאלה הנוגעת למחירים, ודואגים לכל לקוח מא’ ועד ת’. 

מחירון הסעות בבית שמש לשנת 2022

ניתן לקבל הנחה נוספת בשיחה טלפונית או לחצו לפניה בוואטסאפ

מרחקעד 6 שעתעד 8 שעותיום עבודה עד 12 שעותהערות
עד 50 ק״מ1500 ש״ח 1800 ש״ח 2000 ש״חלא כולל שישי שבת
עד 100 ק״נ 1700 ש״ח 2000 ש״ח2300 ש״ח  לא כולל שישי שבת
עד 150 ק״מ1800 ש״ח   2000 ש״ח2500 ש״ח   לא כולל שישי שבת
עד 200 ק״:מ 2200 ש״ח2400 ש״ח 2700 ש״ח  לא כולל שישי שבת
עד 300 ק״מ 2600 ש״ח 2700 ש״ח 2980 ש״חלא כולל שישי שבת
עד 400 ק״מ 2800 ש״ח3200 ש״ח  3500 ש״ח לא כולל שישי שבת

האותיות הגדולות:

ט.ל.ח

  • המחירים בגדר המלצה בלבד .
  • המחיר מתייחס לאוטובוס צמוד בימי חול . 
  • מחיר כל חריגה בשעות מחירה 150 ש״ח כולל מעמ
  • המחירים מתייחסים לאוטובוס 55 מקומות – בגין אוטובוס 60 מקומות מחיר – תהיה תוספת 20% . בגין השכרת מידיבוס תהיה הפחתה של 2.5% למחיר.
  • מיניבוס 20 מקומות – הפחתה 20%
  • הסעה ל 20 נוסעים עם ציוד תדרוש מידיבוס
  • מיניבוס 23 מקומות – 12% פחות במחיר .
  • סך הק״מ מחושב לסך כל הק״מ אשר יבוצע באותו יום לפי נק׳ המוצא וסיום בנק׳ המוצא.
  • עבור הסעות בשבת מחיר – ינתן בשיחה טלפונית

מחפשים חברת הסעות מקצועית ומנוסה בבית שמש ? התקשרו עוד היום לrent a bus וקבלו הצעת מחיר.

זמינים 24/7 בטלפון – *9074

שאלות נפוצות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Scroll to Top