הסעות עם מיניבוס 12 מקומות

המחיר לרכב הלוך ושוב לפי השעות שהוזמנו (הרכב לא ממתין וואינו צמוד)
כיוון 1. העברה ישירה מנקודה לנקודה
רכב צמוד לפי שעות - במקרה של חריגה בשעות יגבו שעות נוספות
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת יציאה חזרה
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
שעת התייצבות

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת שחרור
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
מיניבוס 12 מקומות

הזמנת מיניבוס 12 מקומות

כיום אנו נמצאים במצב שבו לא מעט אנשים רוצים להשכיר רכבי הסעות עם מיניבוס 12 מקומות מפוארים.

זה יכול להיות כדי להגיע לאירוע או אפילו סתם על מנת לנסוע לטיול. היתרונות בנסיעה עם רכב הסעות הם רבים ומגוונים, אך היכולת לנסוע ביחד עם קבוצה של אנשים זה היתרון הבולט.

הסעות עם מיניבוס 12 מקומות מתאים בעיקר לקבוצות קטנות או בינוניות של עד 12 נוסעים. מדובר על מיניבוס קטן יחסית, אך כזה המסוגל לשאת עמו תועלת גבוהה לנסיעות מכל הסוגים.

מחיר הסעות עם מיניבוס 12 מקומות

 • מחיר הסעה לנתב״ג – החל מ 250 ₪
 • הסעת 12 איש לחתונה – החל מ 300 ₪
 • העברה לאילת ל 12 איש – 1600₪ – 3400₪
 • הסעה לכינרת 12 מקומות – 700 ₪ – 2400₪

השכרת מיניבוס 12 מקומות

מתכננים טיול מאורגן? רוצים לטייל בארץ ישראל מבלי לדאוג להגיע ליעד חדש בכל פעם? הפתרון האידיאלי לקבוצות הוא השכרת מיניבוס 12 מקומות לכל היום כולל נהג שילווה אתכם לאורך כל המסע. זהו שירות ידוע ופופולרי מאוד למטיילים. הוא מתאים גם לימי גיבוש, ימי עבודה ו רק למי שרוצה להיות ביחד. משפחות המטיילות ברחבי הארץ. המיניבוס ל 12 נוסעים שנשכר ליום שלם הוא מתאים לנסיעה אל הר החרמון, שבילי ישראל באזור הצפון ובארץ, ים המלח והכותל המערבי. מומלץ לתאם תאריך השכרת מיניבוס 12 מקומות ליום עבודה מלא לפחות שבוע מראש-שבועיים מראש.

מיניבוס 12 מקומות
מיניבוס 12 מקומות

מהו מחיר מיניבוס 12 מקומות?

המחירים של הסעות מיניבוסים יכול לנוע מ150 ש״ח לנסיעה קצרה ועד 5000 ש״ח לנסיעה של מספר ימים והם משתנים בהתאם ללא מעט פרמטרים. אך אפשר להגיד כי העלות של מיניבוס קטן יחסית היא עלות משתלמת במיוחד. מדובר על כמה מאות שקלים לנסיעות קצרות, דבר שיכול להקל עליכם מאוד להגיע ליעדים שונים. קחו בחשבון כי מחיר מיניבוס 12 מקומות מתחלק בין כל הנוסעים ביחד, כך שפתאום ההזמנה הופכת להיות מאוד משתלמת.

למה שתרצו להזמין מיניבוס עם 12 מקומות?

אנשים שונים נוטים לחשוב כי כדאי להם להוציא 2 או 3 רכבים פרטיים, וכך הם לא יצטרכו להזמין מיניבוס 12 מקומות. אך בפועל נסיעה עם מיניבוס לכל יעד שתבחרו היא הרבה יותר נוחה והרבה יותר מגבשת. לא משנה אם הנסיעה היא ארוכה או קצרה, תוכלו לדעת שיש נהג מקצועי שלוקח ומחזיר אתכם. לא תמצאו את עצמכם יושבים זמן רב מאחורי ההגה, בעוד שאר הנוסעים יכולים פשוט להנות מהדרך.

מיניבוס 12 מקומות – יתרונות ללא חסרונות

מיניבוס 12 מקומות יוקרתי מהווה פתרון אידיאלי בהיבטים הבאים:

 1. מבחינת קלות ההגעה: אף אחד לא צריך לנהוג-כולם יושבים בנוחות במיניבוס 12 מקומות ונהנים מהכביש.
 2. גיבוש לנסיעות משותפות: כולם נוסעים יחד במקום בכמה מכוניות, לא רק נהנים מהכביש, אלא גם נהנים מאיחוד (כמובן, במיוחד כשמשפחה גדולה יוצאת לפעילויות או קבוצת חברים יוצאת לכיף ) נוסעים או רוצים להגיע למיקום ספציפי).
 3. חסכון כלכלי: לבעלי עסקים, למשל, ארגון הסעות ל -12 אנשים באמצעות מיניבוס 12 מקומות יכול לחסוך לכל העובדים הוצאות נסיעה לא מבוטלות, מה שמבטיח גם שכולם יכולים להתחיל לעבוד בזמן מבלי לגרום לעבודה מיותרת. עיכובים.
 4. ההנחות ותנאי הפינוק הנפוצים בנסיעה באמצעות מיניבוס 12 נוסעים ואת התרומה לצמצום הנזקים הסביבתיים עקב הוצאת מספר מכוניות פרטיות מהכביש בנסיעות משותפות.

האם מיניבוס מתאים גם לקבוצות גדולות?

תוכלו למצוא מגוון רחב של מיניבוסים בגדלים שונים. כמו שבוודאי הבנתם מיניבוס 12 מקומות מתאים בעיקר לקבוצות של עד 12 אנשים סך הכל. אך תוכלו למצוא בין שלל האפשרויות גם מיניבוסים עבור 15-20 נוסעים בו זמנית. כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק לדעת מראש כמה נוסעים עומדים לנסוע ביחד אתכם.

השלב הבא יהיה לברר עם חברת ההסעות כמה נוסעים נכנסים בכל מיניבוס ?

כך תוכלו להתאים להם את המיניבוס שאמור להיות מתאים כמו כפפה ליד.

מיניבוס 12 מקומות לחתונה

הזמנתם אולם חתונה יוקרתי, מצאתם את שמלת הכלה המושלמת וסגרתם את רשימת האורחים? כעת, נותר לכם לעשות דבר נוסף אחרון – לדאוג להסעות עבור האורחים שלכם! הסעות אורחים הפכו לחלק אינטגרלי מכל חתונה, ממגוון רחב של סיבות.

ראשית, הסעות לחתונה מאפשרות לאורחים שלכם ליהנות מהמשקאות המוצעים באירוע. כולנו יודעים שאם שותים –  לא נוהגים. לכן, נהגים אחראים ייאלצו להימנע משתיית אלכוהול בחתונה שלכם. שכירת מיניבוס עבור האורחים שלכם תפתור את הבעיה ותאפשר להם לבלות בחתונה. 

שנית, הסעות לחתונה חוסכות לכם חיפושי חנייה ארוכים. מטבע הדברים, ככל שמגיעים יותר אורחים, כך הופך חיפוש החנייה לקשה יותר. הסעת אורחים באמצעות מיניבוס ל 12 איש תמנע איחורים מיותרים הנובעים מחיפושים אחרי חנייה. 

שלישית, הסעות לחתונה מאפשרות לאורחים שלכם לישון לאורך הנסיעה. אירועים רבים מסתיימים באמצע הלילה, כך שאורחים שעובדים למחרת בבוקר נאלצים לשוב הביתה מוקדם. שכירת מיניבוס 12 נוסעים עבור האורחים לחתונה תפתור את הבעיה. האורחים שלכם יוכלו לישון בדרכם הביתה ולקום למחרת כמו חדשים.

הסעות ל 12 איש לחתונה
הסעות ל 12 איש לחתונה

הסעות לאירועים ל12 נוסעים

הסעת אורחים לאירועים היא הכרחית אם האירוע שאתם עורכים מתקיים הרחק ממקום מגוריהם של האורחים. יחד עם זאת, הזמנת אוטובוס יכולה להיות יקרה במיוחד. במקום לשלם על אוטובוס שכלל לא תמלאו, אנו מציעים לכם לשכור מיניבוס ל-12 נוסעים. גודלם הקומפקטי מאפשר למיניבוסים שלנו לנסוע למקומות צרים שאין בהם גישה לאוטובוסים. ואולם, אל תתנו לגודל הקומפקטי להטעות אתכם. תאי הנוסעים של המיניבוסים שלנו מרווחים במיוחד והמושבים רחבים ונוחים.

 המיניבוסים שלנו מושלמים לקבוצות המונות עד שנים עשר אנשים, כמו משפחות, קבוצות חברות או עובדים. המיניבוסים שלנו חדישים ויוקרתיים וכוללים את המערכות הבאות:

 • מערכת בקרת אקלים: לא משנה אם האירוע שלכם נערך בימות הקיץ החמים או בחורף הקר. אתם יכולים להיות בטוחים שהנסיעה שלכם תעבור עליכם בנעימים.
 • מערכת מולטימדיה מתקדמת: בזכות הרמקולים העוצמתיים המותקנים במיניבוסים שלנו, תוכלו להאזין למוזיקה האהובה עליכם לאורך הנסיעה.
 • מערכות בטיחות אמינות: אנחנו שמים את הבטיחות במקום הראשון. לכן, כל אחד מהאוטובוסים שלנו מאובזר במערכות הבטיחות המתקדמות ביותר בעולם.

שירות הסעות במיניבוס 12 מקומות

מיניבוס הינו אחד מכלי הרכב הנפוצים ביותר בעולם ההסעות.

הייחודיות שלו היא הגודל האולטימטיבי שלו, שיכול להתאים לכל קבוצה קטנה עד בינונית.

ניתן למצוא מגוון של מיניבוסים, החל ממיניבוסים בעלי 12 מקומות, וכלה במיניבוסים בעלי 25 מקומות.

אנו מציעים השכרה של מיניבוסים בכל הגדלים והסגנונות.

מיניבוס 12 מקומות, לדוגמה, יכול להתאים למגוון אירועים הדורשים הסעה עבור כמות קטנה של אנשים.

החל מאירוע אינטימי, טיול של מספר משפחות, הסעה לבית ספר מיישוב קטן, או הסעת עובדים.

ניתן למצוא מגוון רחב של שימושים שונים להשכרת שירות הסעות במיניבוס 12 מקומות.

אנו מציעים השכרה כזו, לכל מטרה ולכל אירוע.

המיניבוסים שלנו הינם איכותיים וחדישים, כך שתהיה לכם חוויית נסיעה נעימה.

הסעות ל 12 איש לשדה התעופה

בין השימושים הנפוצים ביותר להסעות במיניבוס, ולהסעות באופן כללי, ניתן למצוא את ההסעות לשדה התעופה.

הסעות אלו נפוצות ביותר, ולא בכדי.

טיסה לחו”ל, בין אם מדובר בטיסה למטרות עסקים או למטרות חופשה, היא תמיד מעייפת.

לכן, אנשים רבים מעוניינים להפוך את הדרך אליה לקלה ולנוחה ביותר שאפשר.

הדרך הטובה ביותר לעשות זאת, היא כמובן להשכיר שירות הסעות לשדה התעופה.

כך, תוכלו להימנע מנהיגה ארוכה בדרך לשדה, שתעייף אתכם ותגרום לכם להגיע תשושים ומתוסכלים.

בנוסף, לא תיאלצו לנהוג בשעות הלילה, בהן רוב הטיסות יוצאות.

מצד שני, לא תצטרכו להיסחב עם כל הכבודה בתחבורה ציבורית, ולהסתבך עם שאטלים וקווים מיוחדים.

תוכלו לעלות להסעה, ולהגיע מייד לשדה התעופה, בקלות ובמהירות.

הסעות עובדים ברכב 12 מושבים

כאשר מדובר בהסעות קבועות, בשונה מהסעות חד פעמיות, המטרה הנפוצה ביותר היא הסעות עובדים.

הסעות עובדים הינן הסעות היוצאות בכל יום ממקום מסוים, בשעה קבועה, ודרך מסלול קבוע.

היעד שלהן הוא מקום העבודה- מפעל, שדה חקלאי, או כל עסק אחר.

הסעות אלו מאפשרות יתרונות רבים, הן למעסיק והן לעובדים עצמם.

עבור העובדים, מדובר בדרך הנוחה והישירה ביותר להגעה לעבודה.

לא עוד נסיעה מסובכת בתחבורה ציבורית, החלפות קווים מתישות, והמתנה ארוכה בתחנה.

לא עוד נהיגה מעייפת בשעות הפקקים, וחיפוש אינסופי אחר חנייה.

עם הסעות עבור העובדים שלכם, תוכלו להעניק להם דרך נוחה וזמינה להגעה לעבודה.

לצד זאת, תוכלו להיות בטוחים כי העובדים כולם יכולים להגיע בזמן, ולהתחיל את יומם ערניים ורעננים.

כמה עולה הסעה ברכב זה? מחיר ממוצע 180 ש״ח

זכרו – תעריפים יקרים אינם מעידים על שירות טוב. לפעמים ההיפך הוא הנכון: חברות המציעות מחירים זולים מתחשבות יותר בלקוחותיהן. לכן, אל תתנו לתדמית היוקרתית של המיניבוס להטעות אתכם – הסעה במיניבוס אינה לעשירים בלבד.

התעריפים שלנו תלויים במספר משתנים הקשורים כולם ללקוחות ולאופי הנסיעה. עם הקריטריונים אותם אנו לוקחים בחשבון בקביעת התעריף ניתן למנות את הפרמטרים הבאים:

 • כלי הרכב המוזמן: במידה שאתם נוסעים בקבוצות קטנות, נסיעה במיניבוס היא מושלמת עבורכם. ככל שכלי הרכב גדול יותר, כך עולה המחיר עבור כל נסיעה. לפיכך, נסיעה במיניבוס קומפקטי תהיה זולה בהרבה מנסיעה במידיבוס או באוטובוס.
 • אורך הנסיעה: כידוע, נסיעות ארוכות יותר כרוכות בהוצאות גדולות יותר. לכן, הסעה קצרה לאירוע תהיה זולה יותר מהסעה לנקודות מרוחקות. יחד עם זאת, אתם יכולים להיות בטוחים שהתעריפים שלנו הם הזולים ביותר בשוק.
 • שעת הנסיעה: בניגוד לחברות הסעה אחרות, אנו פועלים עשרים וארבע שעות ביממה ושבעה ימים בשבוע. יחד עם זאת, מחיר הסעה בשעות היום יהיה נמוך ממחירה של הסעה באמצע הלילה.
הסעה ל 12 נוסעים

הסעות ל 12 איש

גמבורג הסעות מספקים את כל שירותי ההסעות ל 12 איש לרבות הסעות נכים, הסעות דתיים, הסעות ל 12נוסעים לקבוצות מיוחדות וכו’. בין אם אתה צריך לנסוע לצפון, לדרום או למרכז הארץ, אנחנו יכולים להגיע לשם. אנו מספקים שירותי הסעות ל 12 אנשים לטיולים עם מדריכים מקצועיים, שירותי הסעות לפעילויות ברחבי הארץ, שירותי הסעות לגמלאים וגמלאים ושירותי הסעות לכותל ולקבר צדיקים. אם אתם צריכים מיניבוס 12 איש הסעות לילדים מחברת הסעות מקצועית ובעלת אינספור המלצות ברשת, יש לנו מספיק אחריות לספק לכם שירותי הסעה מתקדמים.

הסעות ל 12 איש
הסעות ל 12 איש

למה להזמין מכם?

אנחנו בטוחים ברמת השירות שלנו! לכן, אנחנו מזמינים אתכם לבצע סקר שוק מקיף לפני שאתם מזמינים הסעה. במסגרת סקר השוק כדאי לכם לקרוא ברשת ביקורות אודות חברות ההסעה השונות. מאות לקוחות שבוחרים לחזור עלינו שוב ושוב מעידים כאלף עדים: השירות שלנו הוא המשתלם ביותר.

אם כן, מה הופך אותנו לחברת ההסעות הטובה ביותר בישראל?

 • הנהגים שלנו: חברות הסעה רבות בוחרות לחסוך דווקא במקום הכי חשוב, והוא איכות הנהגים. אנחנו מעסיקים רק נהגים מקצועיים ואמינים שמאחוריהם שנות ניסיון רבות. הנהגים שלנו אדיבים, נחמדים ומכירים את כבישי ישראל כמו את כף ידם. 
 • הצי שלנו: אנחנו מציעים צי רכבים מגוון במיוחד הכולל מיניבוסים, מידיבוסים ואוטובוסים. כל כלי הרכב שלנו מאובזרים במערכות הבטיחות המתקדמות ביותר בעולם כדי שנוסעינו ישובו הביתה בבטחה. בנוסף, מצוידים הרכבים שלנו במערכות מולטימדיה מתקדמות, במיזוג אוויר ובמושבים נוחים ומרווחים.
 • האמינות שלנו: לחברה שלנו רקורד מוכח של שירות אמין ועמידה חסרת פשרות בזמנים. אנחנו חרטנו על דגלנו להביא את כל לקוחותינו ליעדם בזמן.

מתי להזמין מיניבוס לקראת נסיעה קרובה?

אל תחכו שיהיה מאוחר מידיי, אנו מציעים לכם להזמין עוד היום מיניבוס 12 מקומות. אל תסתכלו רק על מחיר מיניבוס 12 מקומות, שימו לב גם לכך שאתם מזמינים מיניבוס שמתאים לכם. אחרי שתזמינו את המיניבוס לקראת הנסיעה הקרובה, תוכלו להיות רגועים. אם תזכרו ברגע האחרון – אף אחד לא יכול להבטיח לכם כי יהיה לכם מיניבוס זמין. מוטב כי לא תמצאו את עצמכם במצב שבו תהיו עם הגב לקיר. כי על איכות המיניבוס אינכם יכולים להתפשר.

תהליך הזמנת הסעה ל 12 אנשים

להזמנת טיול או הסעה במיניבוס מפואר ומפנק ל-12 אנשים, נא לשלוח בקשה להצעת מחיר באתר שלנו, או אפשרות נוספת היא להתקשר אלינו בכל שעה 24/7. תרגישו חופשי ליצור קשר, אנחנו כאן בשבילכם ❤️ . גמבורג זמינה תמיד דרך האתר, או שתוכלו ליצור איתנו קשר בטלפון. אם נציגינו עסוקים באותו זמן, בהחלט נשיב לך בהצעה אטרקטיבית בהקדם האפשרי ( לרוב תוך שעתיים ) . על מנת ליהנות משירות הסעות נכון, איכותי ומדויק, עלינו להתאים לכם מיניבוס אשר יתאים למספר הנוסעים ולשירות עצמו ( אם יש ציוד למשל ) . אנו נשאל אותך כמה שאלות חיוניות , זריזות ומהירות, שיעזרו לנו לענות על צרכי שירות ההסעות שלך. כמו כן, נקבע מראש את זמן האיסוף ואת זמן הפיזור.

מעוניינים לברר עוד פרטים ומחירים ?

רוצים להזמין הסעות עם מיניבוס 12 מקומות ? חברת הסעות גמבורג מקבוצת RENT A BUS ISRAEL היא החברה המובילה בישראל להסעות של קבוצות גדולות וקטנות. אצלנו תוכלו למצוא מיניבוס עם 12 מקומות ישיבה, מיניבוס מאוד מרווח עם כל האבזור הדרוש.

מתעניינים בהצעת מחיר לשירותי הסעות ? נציגי המכירות של חברת גמבורג הסעות מקבוצת Rent A bus Israel ישמחו לסייע לך בכל שאלה

ניתן להתקשר 24/7 לטלפון *9074 או במייל sales@rentabus.co.il

סוגי מיניבוסים נוספים שאולי יכולים לעניין אותך ?

מיניבוס 15 מקומות

מיניבוס 23 מקומות

שאלות נפוצות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Scroll to Top