הסעות לגיל הזהב

לאנשים בגיל הזהב יש יותר זמן לצאת לטיולים ואירועים מחוץ לבית. העבודה והמשפחה הן כבר לא מרכז החיים, והם יכולים להקדיש את הזמן לעצמם. בישראל, אפשר למצוא היום המוני מסגרות המיועדות לאוכלוסייה זו, כמו מועדוניות ובתי אבות, שנותנים תעסוקה ופעילויות חברתיות ותרבותיות.

כדי לתמוך באורח החיים הדינמי הזה, חשוב להתייחס לצרכים הייחודיים של אוכלוסיית גיל הזהב. חלקם לא יכולים לנסוע לבד ממקום למקום, או שהדבר מהווה עבורם סיכון. רובם לא יתפשרו על איכות כלי הרכב, והשירות שהם מקבלים מהנהג. חלק מהמבוגרים יצטרכו סיוע פיזי, ורכב שיותאם להתמודדות עם קשיים גופניים. 

בנוסף, מדובר באוכלוסייה שחלקה מסתמך רק על קצבת פנסיה, ללא הכנסות נוספות, כך שלא כל כולם יכולים להרשות לעצמם כלכלית שירותי הסעות ממקום למקום.  

על מה צריך לחשוב כשמסיעים את הגיל השלישי? 

הסעות לגיל הזהב לא זהות להסעות בגילאים אחרים. קודם כל, יש להבין שמדובר באוכלוסייה שלא רוצה להתפשר. אנשים בגיל הזה רוצים לחוות, לזוז, ולעבור ממקום למקום, בלי שיגידו להם שאי אפשר. 

מצד שני, שיעור גבוה בקרב בני הגיל השלישי מעורבים בתאונות דרכים. הסיבה לכך היא מצבם הגופני הייחודי. תוחלת החיים הממוצעת בישראל הולכת וגדלה, ואיתה גם בעיות תפקודיות, והחלשות של הראייה והשמיעה. 

לכן יש להתאים את הרכב שבו מסיעים אותם בדיוק לצרכים אלה. המושב צריך להיות נוח, וגם להיות מותאם לגוף ולסייע ביציבותו. חשוב שיהיה מקום לעובד הסיעודי שלהם, במידה ויש אחד כזה, ושתהיה לו אפשרות להעניק למטופל שלו את מה שהוא צריך. 

מרכיב חשוב נוסף בנסיעה הוא נהג סבלני, אדיב ומנומס, שמכיר את אוכלוסיית הגיל השלישי ויידע להקשיב ולסייע במידת הצורך. ובעיקר, שייסע לאט ובזהירות, כך שיוכל להעביר את הנוסע ממקום למקום בבטיחות. 

ומה עם האנשים שלא יכולים להרשות לעצמם שירות הסעות מבחינה כלכלית? האם הם יוותרו על נסיעות עם חבריהם? שירות הסעות איכותי ומקצועי יידע לא לוותר על לקוחות נאמנים וחוזרים, שאוהבים לצאת ולחוות את החיים. הוא יתאים את המחיר בשבילם ויציע הסעות לקשישים במחירים מוזלים.

הסעות לגיל הזהב – רק ב-גמבורג הסעות מקבוצת -RENT A BUS 

כחברה גדולה ומקצועית, שגאה באיכות הרכבים והשירות שהיא מעניקה, חברת RENT A BUS מציעה שירות הסעות לגיל הזהב במחיר שווה לכל נפש. 

גמבורג הסעות מקבוצת RENT A BUS מחזיקה צי רכבים מתקדמים, שמותאמים לנוסעים בגיל הזהב ותומכים בהם כבר משלב העלייה ועד שלב הירידה. כל רכב עומד בתקני האיכות המחמירים ביותר, מנוקה ומתוחזק כל הזמן. 

נהגי החברה מיומנים בטיפול באוכלוסיית גיל הזהב. הם נוסעים באיטיות ובזהירות על מנת להעביר את הנוסעים בבטיחות, ומתייחסים לכל נוסע באכפתיות, אדיבות ונימוס שמגיע לו. 

והמחיר? מוזל 

גמבורג הסעות מקבוצת – RENT A BUS מתאימים את השירות ללקוח. לקוחות בגיל השלישי יקבלו את השירות הטוב ביותר, המותאם לצרכיהם, במחיר מוזל המתאים להם.

מתעניינים בהצעת מחיר לשירותי הסעות ? נציגי המכירות של חברת גמבורג הסעות מקבוצת Rent A bus Israel ישמחו לסייע לך בכל שאלה.

 

 

שיתוף:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה