הסעות לגיל הזהב 

המחיר לרכב הלוך ושוב לפי השעות שהוזמנו (הרכב לא ממתין וואינו צמוד)
כיוון 1. העברה ישירה מנקודה לנקודה
רכב צמוד לפי שעות - במקרה של חריגה בשעות יגבו שעות נוספות
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת יציאה חזרה
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
שעת התייצבות

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת שחרור
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
הסעות לגיל הזהב

לאנשים בגיל הזהב יש יותר זמן לצאת לטיולים ואירועים מחוץ לבית מה שמצריך הסעות לגיל הזהב . העבודה והמשפחה הן כבר לא מרכז החיים, והם יכולים להקדיש את הזמן לעצמם. בישראל, אפשר למצוא היום המוני מסגרות המיועדות לאוכלוסייה זו, כמו מועדוניות ובתי אבות, שנותנים תעסוקה ופעילויות חברתיות ותרבותיות.

כדי לתמוך באורח החיים הדינמי הזה, חשוב להתייחס לצרכים הייחודיים של אוכלוסיית גיל הזהב. חלקם לא יכולים לנסוע לבד ממקום למקום, או שהדבר מהווה עבורם סיכון. רובם לא יתפשרו על איכות כלי הרכב, והשירות שהם מקבלים מהנהג. חלק מהמבוגרים יצטרכו סיוע פיזי, ורכב שיותאם להתמודדות עם קשיים גופניים. 

בנוסף, מדובר באוכלוסייה שחלקה מסתמך רק על קצבת פנסיה, ללא הכנסות נוספות, כך שלא כל כולם יכולים להרשות לעצמם כלכלית שירותי הסעות ממקום למקום.  

מזמינים הסעות לגיל הזהב ? על מה צריך לחשוב כשמסיעים את הגיל השלישי? 

הסעות לגיל הזהב לא זהות להסעות בגילאים אחרים. קודם כל, יש להבין שמדובר באוכלוסייה שלא רוצה להתפשר. אנשים בגיל הזה רוצים לחוות, לזוז, ולעבור ממקום למקום, בלי שיגידו להם שאי אפשר. 

מצד שני, שיעור גבוה בקרב בני הגיל השלישי מעורבים בתאונות דרכים. הסיבה לכך היא מצבם הגופני הייחודי. תוחלת החיים הממוצעת בישראל הולכת וגדלה, ואיתה גם בעיות תפקודיות, והחלשות של הראייה והשמיעה. 

לכן יש להתאים את הרכב שבו מסיעים אותם בדיוק לצרכים אלה. המושב צריך להיות נוח, וגם להיות מותאם לגוף ולסייע ביציבותו. חשוב שיהיה מקום לעובד הסיעודי שלהם, במידה ויש אחד כזה, ושתהיה לו אפשרות להעניק למטופל שלו את מה שהוא צריך. 

מרכיב חשוב נוסף בנסיעה הוא נהג סבלני, אדיב ומנומס, שמכיר את אוכלוסיית הגיל השלישי ויידע להקשיב ולסייע במידת הצורך. ובעיקר, שייסע לאט ובזהירות, כך שיוכל להעביר את הנוסע ממקום למקום בבטיחות. 

ומה עם האנשים שלא יכולים להרשות לעצמם שירות הסעות מבחינה כלכלית? האם הם יוותרו על נסיעות עם חבריהם? שירות הסעות איכותי ומקצועי יידע לא לוותר על לקוחות נאמנים וחוזרים, שאוהבים לצאת ולחוות את החיים. הוא יתאים את המחיר בשבילם ויציע הסעות לקשישים במחירים מוזלים.

הסעות לגיל הזהב – רק ב-גמבורג הסעות מקבוצת -RENT A BUS 

כחברה גדולה ומקצועית, שגאה באיכות הרכבים והשירות שהיא מעניקה, חברת RENT A BUS מציעה שירות הסעות לגיל הזהב במחיר שווה לכל נפש. 

גמבורג הסעות מקבוצת RENT A BUS מחזיקה צי רכבים מתקדמים, שמותאמים לנוסעים בגיל הזהב ותומכים בהם כבר משלב העלייה ועד שלב הירידה. כל רכב עומד בתקני האיכות המחמירים ביותר, מנוקה ומתוחזק כל הזמן. 

נהגי החברה מיומנים בטיפול באוכלוסיית גיל הזהב. הם נוסעים באיטיות ובזהירות על מנת להעביר את הנוסעים בבטיחות, ומתייחסים לכל נוסע באכפתיות, אדיבות ונימוס שמגיע לו.

הסעות לקשישים

אם אתם צריכים שירותי הסעות לקשישים , אתם צריכים חברת הסעה מדויקת שעומדת בלוחות הזמנים. כמו כן, הסעות פנסיונרים וגיל הזהב צריכות להיות נוחות ובטוחות. אם כך, בואו נבין כמה דברים לגבי חברת ההסעות שלכם, המידע הבא בחסות צוות המומחים של גמבורג הסעות מקבוצת – RENT A BUS. 

חברת הסעות לקשישים  מאפשרת לכם להגיע בבטחה ליעד שלכם, וזאת מבי שתצטרכו בכלל לנהוג עד לשם. אם אתם מעוניינים להתרווח בכיסא אחורנית ולהנות מהדרך, שירותי הסעות הם התשובה. בכל מקרה ומקרה, יהיה עליכם לוודא כי אתם מקבלים שירותי הסעות מקצועיים. בואו נבין כיצד מוודאים כי חברת ההסעות אכן מקצועית בתחומי. 

הסעות לקשישים
הסעות לקשישים

שירותי הסעות לקשישים בבטחה, בשלום ובפינוק כל הדרך 

צריכים לוודא כי חברת ההסעות תעמוד בתפקיד שניתן לה, שהוא להביא אתכם בבטחה ליעדכם? אם כך, אתם צריכים לדעת כיצד לבחור חברת הסעות מקצועית. חברת הסעות גמבורג  RENT A BUS ממליצה על הבדיקות הבאות, נתחיל עם נושא התחזוקה של הרכבים. 

על פי צוות המומחים של חברת RENT A BUS, ניתן בקלות לוודא כי כלי התחבורה של חברת ההסעות מתוחזקים. כל מה שעליכם לעשות הוא, להגיע אל חניוני חברת ההסעות שלכם ולהתרשם פיזית מכלי התחבורה. הנה כמה פרמטרים שכדאי לבדוק לפני שכירת שירותי הסעות לקשישים:

מה כדאי לבדוק כששוכרים שירותי הסעות קשישים? 

תוכלו לערוך סיורים מבחוץ ומבפנים לכלי ההסעות, כך תוכלו להתרשם מהמצב התחזוקתי שלהם. כאתם מתרשמים מהמצב החיצוני של כלי ההסעות, יהיה חשוב לוודא כי אף חלקי פח או פלסטיק אינם חבוטים ורופפים. לא פעם, אוטובוס עשוי להיתקע בגלל מצב תחזוקתי לא נאות. מעבר לכך, יהיה גם כדאי לבדוק את המצב הפנימי של כלי התחבורה. 

אם אתם מגיעים אל חניוני חברת ההסעות, יהיה מומלץ תמיד להתרשם מכלי ההסעות מבפנים. תוכלו לעבור בין המושבים ולוודא כי הריפודים אינם בלויים או קרועים. אם אתם מעדיפים להקפיד, אתם תמיד תוכלו גם לבדוק את מערכות המולטימדיה שיש באוטובוסים. כמובן, בהנחה שישנן מערכות כאלו בכלי ההסעות. 

הסעות לגיל הזהב – כיצד מוודאים כי כלי ההסעות מתוחזקים באופן נאות? 

בכל הקשור למצב המכאני של כלי ההסעות, גם זה ניתן לבדיקה. למעשה, אתם יכולים לבדוק זאת די בקלות. אתם לא צריכים להיות מכונאים מדופלמים בכדי להבין מה המצב המכאני של האוטובוסים והמיניבוסים. אתם רק צריכים לבקש את ספר הטיפולים של כלי הרכב. כך תוכלו בעצם לבדוק אילו טיפולים בוצעו ברכבים לאחרונה. 

על פי רוב, חברת ההסעות שלכם לא אמורה לגבות ממכם מחירים גבוהים ממחירון הסעות. לידיעתכם, בימינו יש מחירון הסעות באינטרנט באתרים לא מעטים. תוכלו לאתר לכם מחירון שירותי הסעות לגיל הזהב ולבדוק בעצמכם את המחירים על השירות. 

2 פרמטרים עיקריים לבדיקה לפני שכירת שירות הסעה לקשיש

בסופו של דבר, חשוב לוודא 2 דברים עיקריים. האחד, שאתם מקבלים שירות מקצועי של שירותי הסעות לגיל הזהב. שנית, יהיה חשוב לוודא כי אינכם משלמים מעל המחיר המומלץ לצרכן על שירות זה. אם אתם רוצים לפעול אפילו יותר חכם מבחינה צרכנית, אתם תמיד גם יכולים לערוך השוואת מחירים. 

השוואת מחירים בין חברות הסעה לגיל הזהב תאפשר לכם לבחור בחברת ההסעות הנכונה. כמו כן, ההשוואה תאפשר לכם להוזיל עלויות מסוימות. אם אתם צריכים הצעת מחיר אטרקטיבית על שירותי הסעות לקשישים, חברת RENT A BUS תשמח לספק לכם מענה מקיף ומלא. אנו מאמינים בצרכנות נכונה ונבונה. וזו הסיבה לכך שאנחנו מזמינים אתכם לערוך מחקר שוק מקדים. נתקלתם בהצעת מחיר אטרקטיבית משלנו על שירותי הסעות קשישים? אנו נשמח לעדכון ממכם ונשתדל להשוות בין ההצעות. 

והמחיר? מוזל 

גמבורג הסעות מקבוצת – RENT A BUS מתאימים את השירות ללקוח. לקוחות בגיל השלישי יקבלו את השירות הטוב ביותר, המותאם לצרכיהם, במחיר מוזל המתאים להם.

מתעניינים בהצעת מחיר לשירותי הסעות ? נציגי המכירות של חברת גמבורג הסעות מקבוצת Rent A bus Israel ישמחו לסייע לך בכל שאלה.

 

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Scroll to Top