מיניבוס

צוות המומחים של חברת גמבורג הסעות מקבוצת RENT A BUS ריכזו עבורכם את כל מה שצריך לדעת על מיניבוס להשכרה, הסעות מיניבוסים ועוד. כל עוד אתם צריכים מידע מועיל לפני השכרת שירותי הסעות, השורות הבאות נכתבו ממש בשבילכם. קבלו מדריך שכירת שירותי הסעות מיניבוס. 

צריכים חברת הסעות מהימנה שמביאה אתכם אל היעד שלכם בבטחה? אין ספק, שירותי הסעות צריך לבחור בקפידה. חברת ההסעות לא אחראית רק על ההנאה שלכם והנוחות שלכם בזמן הנסיעה. שירותי הסעות מיניבוס אחראיים על כך שאתם תגיעו בשלום ליעד שלכם. כמו כן, חשוב גם לדבר על לוחות הזמנים, שבהם חברת ההסעות חייבת לעמוד. הנה כמה דברים שלא ידעתם כל שירותי השכרת מיניבוס והסעות מיניבוסים בכל הארץ. 

תוכן העניינים

מדריך השכרת מיניבוסים בכל הארץ 

צריכים שירות הסעות או השכרת  מיניבוס בכל הארץ? אולי השכרת מיניבוס לימוזינה בכלל? ביו אם אתם צריכים שירות הסעות מסוג כזה או אחר, אתם רוצים לדעת שאתם בידיים טובות ובטוחות. וזו הסיבה לכך שצוות המומחים של חברת הסעות גמבורג RENT A BUS ארגן עבורכם את המדריך הבא. 

בואו נדבר קודם כל על תחזוקת המיניבוסים להשכרה שאתם עתידים לשכור. מה חשוב לדעת לגבי תחזוקת מיניבוס להשכרה? הנה כל המידע בשורות לפניכם: 

תחזוקה נאותה של מיניבוסים להשכרה בכל הארץ 

חשוב גם לזכור, כאשר מדובר על הסעות מיניבוס או מיניבוס להשכרה, אם חברת ההסעות מתחזקת נכון את המיניבוסים להשכרה שלה, אין סיבה שהם יתקעו בשולי הדרך. אבל אין מה לעשות, תקלות לפעמים מתרחשות. ואם הן מתרחשות, אז כדאי לדעת שחברת ההסעות ערוכה להתמודד עם כל צרה שלא תבוא. 

עוד משהו שאנחנו רוצים שתיקחו בחשבון, גם את הנושא של השוואת מחירים בין חברות הסעות. אם אתם עורכים השוואת מחירים לשירותי הסעה, אתם ודאי נתקלים בהצעות מחיר מאוד נמוכות. מאידך, אתם גם נתקלים בהצעות מחיר יחסית גבוהות. וכעת נשאלת השאלה: ממה נובע הפער בין הצעות המחיר של חברות מיניבוס להשכרה? 

מיניבוס לקרית אתא
מיניבוס

ממה נובעים פערים בין הצעות מחיר לשירותי הסעות מיניבוס או מיניבוס להשכרה בכל הארץ? 

הפערים בין הצעות המחיר נובע מתוך כמה וכמה גורמים. למשל, האבזור שיש בכל אוטובוס ומיניבוס. ישנם אוטובוסים עם מערכות מולטימדיה משוכללות, כמו כן מיניבוסים שנחשבים מיניבוס לימוזינה לכל דבר. אם כך, כדי לדייק את הצעת המחיר שלכם, צריך לאפיין נכון את צרכי ההסעה שלכם. במילים אחרות, תוודאו שאתם מקבלים את שירותי ההסעה המדויקים לכם. לא פחות ולא יותר. 

עוד כדאי לדעת, בימינו לכל כלי תחבורה ישנו ספר טיפולים שניתן לבדיקתכם. אם אתם רוצים לוודא כי חברת ההסעות מתחזקת את האוטובוסים והמיניבוסים שלה, זו הדרך לעשות זאת. אתם צריכים לבקש מחברת ההסעה את ספר הטיפולים של המיניבוס המושכר ולבדוק אותו בעצמכם. בספר הטיפולים תוכלו לראות חותמות של כל הטיפולים והתיקונים אשר התבצעו במיניבוס להשכרה אשר אתם שוכרים. ככה תוכלו לוודא שאתם מקבלים שירותי הסעות מיניבוס בטוחים. זה גם מה שיאפשר לכם להקפיד על לוחות הזמנים, תוכלו לוודא שהמיניבוס מתוחזק ולא יתקע בצידי הדרך.

הזמנת מיניבוס – למה זה כדאי ומת ומהם היתרונות ?

קיימות המון סיבות אשר מובילות אותנו להזמין מיניבוס. ישנם הזקוקים לשירות הסעות עבור עובדים וזאת באופן יום יומי. יש את מי שזקוק לשירות הסעות מיניבוס עבור הסעת ילדים. וגם יש את מי שירצה לבצע הזמנת הרכב עבור קבוצת מטיילים או עבור אנשים שחוגגים באירוע, והסיבות הן בהחלט רבות ומגוונות. כיום קל יותר להניע תהליכים באמצעות הזמנת מיניבוס לטיולים כאשר יש יתרונות רבים בבחירת חברת הסעות כגון:

פחות פקקים – באמצעות הסעות מאורגנות אפשר לחסוך משמעותית זמן ולהתחמק מהפקקים. נהגי מיניבוס טובים ידעו לנווט את הנסיעה כך שלא יכנסו לפקקים תוך מעבר בנתיבים המתאימים לתחבורה ציבורית.

בטיחות – כאשר נמצאים בידיים טובות: אפשר להנות מנהג שנוסע באופן בטוח משום שהוא נהג מקצועי. כשאתם בוחרים מיניבוס בחרו את הרכב ואת הנהג מחברה ששמה את נושא הבטיחות מעל הכול. חשוב לבחור מומחים שיספקו נהגים שעברו את כל המבדקים האפשריים וכאלה שיש להם ניסיון בהסעות של כל סוגי האוכלוסייה. 

יעילות – אם רוצים להיות יעילים חשוב לבחור את סוג ההסעה המתאימה ולוודא כי היא מתאימה לכמות האנשים שאתם רוצים להסיע. אחת המטרות של הזמנת מיניבוס היא היכולת לפעול באופן יעיל כשמובילים אנשים ממקום למקום החל ממקום עבודה עד לאירועים כמו חתונה או מסיבה. 

חסכון – כשאתם מזמינים מיניבוס לעובדים אשר יסיע אותם בכול יום לעבודה וחזור – אתם חוסכים הוצאות החזקת רכב ותשלום דלק ונסיעות לעובדים. רבות החברות והארגונים אשר בוחרים שירות כזה להסעת עובדים בעיקר כשרוצים לחסוך בעלויות. 

מיתוג – לעיתים רבות חברות אשר משקיעות בהסעות פרטיות החל מעבור עובדים עד לאורחים ומבקרים הן כאלה אשר ממותגות כחברות משקיעות יותר. בין היתר אפשר להירתם לשמירה על הסביבה באמצעות בחירת חברת הסעות טובה שמוציאה רכבים שאינם מזהמים אל הדרך ובכך חוסכת מכוניות שיגיעו אל הכביש ויזהמו את האוויר. 

השקעה בעובדים  – כאשר אתם מספקים הסעות לעובדים או לכל מי שצריך אותן וכשאתם מבצעים הזמנת מיניבוס טוב ואיכותי לנסיעות: אתם משקיעים בעובדים שלכם ובכך שומרים על הבטיחות שלהם במקום העבודה.

אז מתי זה כדאי לשכור מיניבוס ?

הזמנת מיניבוס כדאית במקרים שבו תרצו להסיע כמו קטנה יחסית של אנשים כמו 6 עד 8 אנשים ואפילו במקרים של הסעה  ל 10 נוסעים. מיניבוסים להסעות הם דרך נפלאה להסיע אנשים לערב חברה או להסיע ילדים לקייטנה ואפשר לשכור מיניבוס למגוון אירועים מסיבות יעדים וכולי. כיום יש חברות שיקצו לכם את הרכב המתאים ביותר על מנת שתוכלו להנות מחסכון, יעילות והסעת אנשים בצורה בטוחה לכל מקום ויעד אפשרי.

הסעות מיניבוס – שירות בכל הארץ 24/7

הסעות מיניבוס הוא שירות שניתן בכל הארץ 24/7 ע״י חברת גמבורג . הם אופציה נהדרת עבור כמה מקרים שונים. בכל פעם, אנחנו, כנותני שירות מופתעים מחדש לגלות עד כמה מדובר על פתרון פשוט, יעיל ונוח להפליא. מדובר על שיטה שלא רק חוסכת לכם זמן וכסף, שכן אתם לא צריכים להוציא זמן רב על מציאת חניה תוך שאתם משלמים סכומים אסטרונומיים על חניה ודלק, אלא מדובר על פתרון מעולה עבור אלו שרוצים ליהנות ביחד מאירוע מדהים, טיול נפלא, הסעה לעבודה או לבית הספר וכל זה תוך שאתם נוסעים באותן הסעות נוחות ומרווחות.

מיניבוס הוא פתרון נהדר במקרה בו אתם רוצים להביא קבוצה קטנה יחסית, כזו שמספרה נע בין 10 נוסעים לערך ומגיעה עד 30.

עדיף לברר מול החברה את מספר המקומות במיניבוס אותו היא מתכוונת לספק לכם.

אנו יודעים כי הנסיעה היא לא סתם עוד זמן אותו יש ‘להעביר’. הנסיעה היא אחד מרגעי השיא של הטיול. מדובר על הרגע של הקבוצה ליצור קשרים אלו עם אלו, להרגיש התרגשות מיוחדת תוך האזנה משותפת למוזיקה, למעשה מדובר על ההזדמנות שלכם להפוך את החוויה של כל היום המיוחד הזה למושלמת.

מיניבוס

השכרת מיניבוס עם נהג – הפתרון המושלם

מיניבוס עם נהג הינו פיתרון אולטימטיבי מכיוון כשאנחנו נמצאים מאחורי ההגה, האחריות היא עלינו. אנחנו יודעים, שאם ננהג בצורה לא אחראית, בצורה פראית, אז אנחנו עלולים לגרום חס וחלילה לתאונה שתביא לפגיעה בגוף ובנפש, הן בקרב הנוסעים והן בקרב נהגים והולכי רגל אחרים.

כשאנחנו שוכרים שירות הסעות מאורגן, מיניבוס עם נהג עבור קבוצה, בין אם מדובר בילדים או מבוגרים, אזי שהאחריות לכך שהקבוצה תצא ותגיע בשלום, היא על הנהג. אך למעשה, האחריות היא כולה עלינו, מאחר ואנחנו שוכרים את שירותי החברה באופן כללי ובפרט את שירותיו של הנהג.

מה תפקידו של הנהג?

על פניו, לנהג הסעות יש תפקיד מאוד ברור ומוגדר. הוא אמור לנהוג במיניבוס ולהסיע את הנוסעים לכל מקום, על פי התוכנית וההסכם. אך יש לו תפקיד ואחריות רחבים יותר. הוא צריך לוודא שכולם יגיעו בשלום אל היעד, ויותר מזה, שיחזרו בשלום הביתה.לשם כך עליו לא רק לנהוג בצורה רגועה ואחראית, הוא גם צריך לדאוג שהרכב תקין ומוכן לנסיעה, שאמצעי הבטיחות ברכב פועלים, וכן שכולם הנוסעים יושבים בזמן הנסיעה, לא עומדים, מתפרעים או עושים כל דבר אחר שיכול להשפיע על בטיחות הנוסעים.

כיצד בוחרים נהג הסעות  מיניבוס  בצורה נכונה?

בחירת נהג הסעות היא למעשה פונקציה של בחירה בחברת הסעות. כאשר שוכרים מיניבוס עם נהג, אז החברה עצמה מחליטה, על פי סוג הנסיעה, מיקום והצרכים של הלקוח, איזה נהג לצוות לקבוצה. סביר להניח, ככל שהנסיעה תהיה יותר ארוכה, כך הנהג יהיה יותר מנוסה ומקצועי.

צריך לציין עוד נקודה, ישנם מקרים רבים בהם החברה מחליטה לצוות לקבוצה מסוימת יותר מנהג אחד, אם נניח מדובר על נסיעות מאוד ארוכות שיידרשו החלפה בין נהגים, וכן ישנם מקרים בהם החברה תבחר לצוות נהג ספציפי לקבוצה לאורך זמן. אם נניח מדובר על שירות הסעות קבוע (למשל במקרים של הסעות תלמידים, הסעות עובדים ועוד)

אילו תכונות הכרחיות עבור נהג הסעות מיניבוס?

כל אדם שנוהג ברכב, חייב להיות אחראי, שקול, מתון, ועליו לדעת את גודל האחריות המוטלת עליו. בפרט כשמדובר בנהג הסעות, אשר מאחוריו יושבת קבוצה של עשרה, עשרים, או שלושים נוסעים. הוא אחראי על בטיחותם של כל אחד ואחת מהם.

נהג הסעות מיניבוס גם צריך להיות שירותי, לעזור לנוסעים כשצריך, עליו להיות בן אדם רגוע ושליו, ולהיות קשוב לצרכים של הנוסעים. מאחר וזה המקצוע שלו, אז חשוב גם שיכיר היטב את הדרכים, וכמובן את כל חוקי התעבורה חברת הסעות מומלצת תספק לכם נהגים אחראיים ומקצוענים.

השכרת מיניבוס לחתונה

האם קבעת את תאריך החתונה? בקרוב, תמצא את עצמך מחפש שירות השכרת מיניבוס לחתונה , משימה אשר מלאה בסידורים והכנות. לפני שאתה נכנס לכל הסידורים האלה, עליך לוודא שהאורחים שלך יודעים כיצד להגיע לאולם האירועים שבו מתקיימת החתונה . באמצעות מיניבוס הסעות לחתונה תוכלו להבטיח שכל האורחים יגיעו. אחרי הכל, מה יותר נעים מכניסה למצב שכל האורחים שאתה אוהב ישמחו בשבילך ויוכלו לשתות ללא הגבלה באירוע הכי מאושר שלך? קח את  שירות הסעות המיניבוס לחתונה ותדע שכל מוזמן  יכול להישאר מאוחר בלילה. אם המוזמנים יצטרכו להגיע לחתונה ברכבם הפרטי, הם יוגבלו לפרק זמן מסוים. תהיה להם  שעה שהם יהיו חייבים ללכת. . אך כאשר אחריות הנהיגה ירדה מהם , הם יכולים להישאר במהלך כל האירוע. 

השכרת מיניבוס לאירועים

חשבתם על הכל , ועשיתם המון הכנות , אבל מה עם סידורי הסעות לאירועים למוזמנים ?מוזמנים  שלא יופיעו או יתעכבו יגרמו לאי נוחות באירוע. הפתרון המושלם עבורך הוא השכרת מיניבוס לאירוע, המספק פתרון למי שמתקשה לנסוע בעצמו .

לאירועים  תפקיד חשוב באורח חיינו. מחתונות ומסיבות ועד אירועי חברה וכנסים , גמבורג הסעות הינו הבחירה המושכלת להזמנת מיניבוסלאירוע . אנו דור שלישי במתן  שירותי השכרת מיניבוסים לאירועים, יש לנו מיניבוסים חדישים ומפוארים . במהלך השנים, סיפקנו שירותי הסעות לאירועים רבים ושונים, החל מהסעות ועד חתונות,, אירועי חברה וכו ‘.

שירות הסעות במיניבוס במרכז הארץ 24/7

הסעות מיניבוס במרכז משמשים בעיקר עבור הסעות לאירועים וחתונות, במקרה בו איש מהחברים לא רוצה לנהוג, הרי מי רוצה להוציא רכב ולהיות זה שלא מרים צ’ייסר עם כל החבר’ה לאורך הערב כי הוא זה שנוהג. הסעות במרכז הם כמובן פתרון מעולה גם במקרה בו צוות של עובדים רוצה להגיע ביחד למקום העבודה או קבוצה של תלמידים ביחד לבית הספר. הרי איש מכם לא באמת שש לנהיגה המתישה ברחובות הפקוקים לעייפה של ערי המרכז. אז למה שלא תנצלו את הזמן הזה פשוט למנוחה טובה?

הסעות מיניבוסים בצפון הארץ 24/7

הרי הגליל כמו גם הרי הגולן מתאפיינים בנוף עוצר נשימה. אתם לא צריכים להעביר את הנסיעה בהם תוך שאתם נאבקים בכביש המתפתל. אתם יכולים להישען אחורה בנוחות כאשר יש מי שלוקח את ההגה לידיו במקומכם. במידה ואתם מעוניינים בכך תדעו כי אתם יכולים ליהנות מהשירות בדרך לטיול משפחתי בצפון. גם שאתם מבקרים בקברי צדיקים ונהנים מכך שיש מי שאחראי במקומכם בנסיעות ארוכות לאירועים חשובים.

הסעות מיניבוס בדרום 24/7

הסעות מיניבוס בדרום הם פתרון כאשר אתם רוצים שמשהו אחר ינהג בדרך הארוכה לאילת. במקום שאתם תהיו אלו האחראיים עוד נוסעים על הכביש הארוך בדרך לעיר הקיץ הנצחית.

איך נקבע מחיר הסעה במיניבוס?

רוצים להזמין הסעה במיניבוס? אחד מהדברים הראשונים שתצטרכו לדעת זה איך נקבע מחיר הסעה במיניבוס. המחיר לעיתים עשוי להיות האלמנט שידחוף אתכם להזמין שירותי הסעה למקום כזה או אחר. אך מצד שני המחיר עשוי להיות גם האלמנט שירחיק אתכם מהאפשרות הזאת. לכן מוטב כי תנסו להבין מראש על פי מה נקבע מחיר הסעה במיניבוס. לא מספיק רק להסתכל על הסעות מיניבוס מחירון תצטרכו לרדת אל הרזולוציות הכי קטנות שיש. כך תוכלו לדעת איך תוכלו לשלוט על העלויות ולהשפיע עליהם.

איזה סוג של הסעה במיניבוס תרצו להזמין?

כל חברת הסעות שמכבדת את עצמה מחזיקה מגוון רחב של מיניבוסים מסוגים שונים. לכל לקוח על פי הדרישות שלו ישנה אפשרות להתאים את סוג המיניבוס שהכי מתאים לו. מיניבוסים מפוארים באופן טבעי יעלו יותר בהשוואה למיניבוסים פשוטים. אם תסתכלו על הסעות מיניבוס מחירון לא באמת תוכלו לקבל את האבחנה הזאת. זוהי  הסיבה שאתם מוכרחים לרדת לרזולוציות הרבה יותר קטנות.

לאן בדיוק אתם תרצו לנסוע?

לא מספיק לחפש רק חברת מיניבוסים עם מחירים הוגנים, יהיה עליכם לנסות לבנות מסלול מוגדר מראש. כדי שתוכלו לקבל הצעת מחיר מסודרת, יהיה עליכם להכין מראש את מסלול הנסיעה. על פי מסלול הנסיעה החברה המספקת שירותי הסעות יכולה לקבוע את העלות הסופית. הסיבה היא כי ככל שהנסיעה תהיה ארוכה יותר, באופן טבעי יהיה עליכם לשלם בהתאם. על נסיעה ארוכה לא משלמים את אותו המחיר כמו על נסיעה קצרה.

כמה עצירות צריך לבצע בעת הסעה במיניבוס?

יש לכם מספר רב של אנשים שצריך לאסוף בנסיעה עצמה? ככל שתרצו לבצע יותר עצירות, כך המחיר אמור לעלות בהתאם. עצירה מביאה את החברה למצב שבו היא מקדישה זמן רב יותר על מנת לקחת אתכם אל המקום הרצוי. אין מגבלה מבחינת כמות העצירות, אך עליכם להבין כי התשלום יהיה בהתאם לכך. לכן אם אין סיבה שתבצעו עצירות רבות, מוטב כי תדעו שזה יכול להוזיל במידה מסוימת את העלויות.

כמה נוסעים אמורים לנסוע בהסעה במיניבוס?

בעת החיפוש אחר חברת מיניבוסים עם מחירים הוגנים יהיה עליכם להבין מבעוד מועד כמה נוסעים אמורים לנסוע. כמות גדולה של נוסעים תגרום לכך שתצטרכו להזמין מיניבוס גדול או אולי אפילו להזמין אוטובוס. כמות גדולה של נוסעים תייקר את עלות ההסעה, אך בו בזמן גם תחלק את התשלום בין יותר נוסעים. לכן כאשר אתם בוחנים את האפשרות הזאת מוטב כי תיקחו גם את זה בחשבון.

נמאס לכם לשמוע הצעות מחיר מופרזות על שירותי הסעות? חברת הסעות גמבורג מקבוצת RENT A BUS ISRAEL כאן על מנת להעניק לכם שירותי הסעה במיניבוס במחירים לכל כיס. מחירים שיגרמו לכם להבין כי מדובר על האפשרות הכי עדיפה שיש.

מה מחיר הסעה במיניבוס ואיך הוא נקבע ?

למעשה אפשר להגיד שאין ממש מחיר מוסכם או מפוקח על ידי הממשלה, אולם חברת הסעות גמבורג נעזרה בטובי במוחות של ענף ההסעות בישראל, כדי להקים מחירון הסעות מיניבוס חדש ומעודכן כדי לעשות מעט סדר

הסעות מיניבוס בזול

הסעות מיניבוס בזול הם מה שאתם יכולים להרשות לעצמכם כבר היום. אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולקבל שירות נפלא מההתחלה ועד הסוף. אצלנו ישנה הקפדה יתרה על בחירה של רכבים מצויינים ונהגים מהמעלה הראשונה. אלו יאפשרו לכם לקבל את השירות הטוב ביותר עבורכם במחירים אטרקטיביים למדי.

אם הנכם מעוניינים לדעת עוד אודות מיניבוס , ניתן לקרוא במדריך הסעות מיניבוסים בקישור הבא

מחירון הסעות מיניבוס

כאשר תבקשו הצעת מחיר עבור השכרת מיניבוס , אתם תיווכחו שישנם הפרשי מחירים מאוד גבוהים בין החברות השונות. לכן כדי לסייע ללקוחותינו ולכלל הציבור, יצרנו מחירון הסעות מיניבוס  עדכני ומפורט.

תוכלו לעיין במחירון הנ״ל אשר מכיל מחירים מדוייקים ועדכניים.

בעתיד נערוך מחירונים נוספים. המחירון הבא שאנו שוקדים עליו מתייחס לתחום הסעות אוטובוסים, ואנו מאמינים שהוא יפורסם בקרוב.

גמבורג הסעות מקבוצת RENT A BUS – הצעות מחיר אטרקטיביות למיניבוס להשכרה בכל הארץ

אז כאשר מדובר על הסעות מיניבוס או השכרת מיניבוס, מאחר שאנחנו מאמינים בהתנהלות צרכנית חכמה, אנחנו מזמינים אתכם לעדכן אותנו אם נתקלתם בהצעות מחיר נמוכות משלנו. חברת גמבורג הסעות – RENT A BUS תמיד מנסה להשוות בין הצעות המחיר השונות שיש בשוק. יחד עם זאת, אנחנו גאים באותה הנשימה גם לציין שאנחנו מספקים שירותי מיניבוס להשכרה מאוד מקצועיים. טיפ שלנו: אם שירותי ההסעות מקצועיים מאוד, לפעמים זה יהיה שווה כמה שקלים יותר. 

מחירון השכרת מיניבוס מעודכן ל – 24/7/2021 – המחירים כוללים מע״מ 

מרחק

כיוון 1

יום שלם עד 12 שעות

צמוד ליומיים – לקוח אחראי ללינה

הערות

עד 50 ק״מ

1000 ש״ח 1400 ש״ח 2600 ש״ח  

עד 100 ק״נ

1500 ש״ח 1700 ש״ח 3300 ש״ח  

עד 150 ק״מ

1700 ש״ח 2000 ש״ח 3800 ש״ח  

עד 200 ק״מ

 2000 ש״ח 2250  ש״ח 4300 ש״ח  

עד 300 ק״מ

   2500 ש״ח  4800 ש״ח  

עד 400 ק״מ

   3000 ש״ח  5500 ש״ח  

ט.ל.ח

המחירים בגדר המלצה בלבד ואינם מחייבים.

בהעברה חד כיוונית הק״מ מחושב לפי המרחק מנ׳ק המוצא אל מק׳ היעד.

בהצמדות הק״מ מחושב לסך כל הק״מ אשר יבוצע באותו יום לפי נק׳ המוצא וסיום בנק׳ המוצא.

המחירים מתייחסים לסוג רכב מיניבוס 20 מקומות.

מיניבוס 10 מקומות5% הנחה במחיר .

מחיר מיניבוס 25 מקומות – תוספת 10%

מיניבוס 30 מקומות מחיר – תוספת 12%

מתעניינים בהצעת מחיר לשירותי הסעות מיניבוס ? נציגי המכירות של חברת גמבורג הסעות מקבוצת Rent A bus Israel ישמחו לסייע לך בכל שאלה

שיתוף:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה