הסעות מיניבוס

משמעות המונח הסעות מיניבוס הכוונה לחברת הסעות אשר אוחזת ומעניקה שירותי הסעות באמצעות מיניבוסים ממגוון דגמים , גדלים , ורמות גימור , לרוב בפריסה ארצית.

מתעניינים בשירות הסעות מיניבוס ? צוות המומחים של חברת גמבורג הסעות מקבוצת RENT A BUS ריכזו עבורכם את כל מה שצריך לדעת על מיניבוס להשכרה, הסעות מיניבוסים ועוד. כל עוד אתם צריכים מידע מועיל לפני השכרת שירותי הסעות, השורות הבאות נכתבו ממש בשבילכם. קבלו מדריך שכירת שירותי הסעות מיניבוס. 

תוכן העניינים

מיניבוס – מה הפירוש ?

מיניבוס הינה מילה בים לאומית אשר נגזרת מהמילה הלועזית MINI-BUS .הכוונה לאוטובוס קטן, או מיני אוטובוס. מדובר בכלי רכב להסעת נוסעים היכול להסיע כעשרה עד עשרים ושלושה נוסעים. ( לפי התקנות בישראל )

מיניבוס לרוב נצרך בקווים קבועים של מקומות עבודה או בתי ספר, וגם במקומות שאוטובוס אינו יכול להיכנס. המיניבוס גם משרה אווירה אינטימית ושל ביחד. רוב המיניבוסים בישראל הינם מתוצרת מרצדס ספרירינטר.

הסעות מיניבוס – חשוב לבחור חברת מיניבוסים נכונה

צריכים חברת הסעות מיניבוס מהימנה שמביאה אתכם אל היעד שלכם בבטחה? אין ספק, שירותי הסעות מיניבוס צריך לבחור בקפידה. חברת ההסעות לא אחראית רק על ההנאה שלכם והנוחות שלכם בזמן הנסיעה. שירותי הסעות מיניבוס אחראיים על כך שאתם תגיעו בשלום ליעד שלכם. כמו כן, חשוב גם לדבר על לוחות הזמנים, שבהם חברת ההסעות חייבת לעמוד. הנה כמה דברים שלא ידעתם כל שירותי השכרת מיניבוס והסעות מיניבוסים בכל הארץ. 

מדריך השכרת מיניבוסים בכל הארץ 

צריכים שירות הסעות או השכרת  מיניבוס בכל הארץ? אולי השכרת מיניבוס לימוזינה בכלל? ביו אם אתם צריכים שירות הסעות מסוג כזה או אחר, אתם רוצים לדעת שאתם בידיים טובות ובטוחות. וזו הסיבה לכך שצוות המומחים של חברת הסעות גמבורג RENT A BUS ארגן עבורכם את המדריך הבא. 

בואו נדבר קודם כל על תחזוקת המיניבוסים להשכרה שאתם עתידים לשכור. מה חשוב לדעת לגבי תחזוקת מיניבוס להשכרה? הנה כל המידע בשורות לפניכם: 

תחזוקה נאותה של מיניבוסים להשכרה בכל הארץ 

חשוב גם לזכור, כאשר מדובר על הסעות מיניבוס או מיניבוס להשכרה, אם חברת ההסעות מתחזקת נכון את המיניבוסים להשכרה שלה, אין סיבה שהם יתקעו בשולי הדרך. אבל אין מה לעשות, תקלות לפעמים מתרחשות. ואם הן מתרחשות, אז כדאי לדעת שחברת ההסעות ערוכה להתמודד עם כל צרה שלא תבוא. 

הסעה במיניבוס ? כדאי שתשוו מחירים

עוד משהו שאנחנו רוצים שתיקחו בחשבון, גם את הנושא של השוואת מחירים בין חברות הסעות. אם אתם עורכים השוואת מחירים לשירותי הסעה, אתם ודאי נתקלים בהצעות מחיר מאוד נמוכות. מאידך, אתם גם נתקלים בהצעות מחיר יחסית גבוהות. וכעת נשאלת השאלה: ממה נובע הפער בין הצעות המחיר של חברות מיניבוס להשכרה? 

מיניבוס לקרית אתא
מיניבוס

כל מה שצריך לבדוק לפני נסיעה במיניבוס

ריכזנו את צוות המומחים של חברת גמבורג הסעות -RENT A BUS כדי לענות על השאלה: מה צריך לבדוק לפני שכירת שירותי הסעות במיניבוס? השכרת מיניבוס תצריך ממכם בדיקה של מספר פרמטרים חשובים, אפילו פרמטרים של בטיחות. בואו נדבר על זה יותר לעומק.

מה פלוני ופלונית צריכים לדעת לפני הסתייעות בשירות חברת הסעות מומלצת? ומי היא בכלל חברת הסעה מומלצת? מה הופך אותה לטובה יותר משאר חברות ההסעות? ריכזנו עבורכם מדריך שירותי הסעות, בשיתוף צוות המקצוענים של חברת גמבורג –  RENT A BUS – הסעות לכלל המטרות ובכל הארץ. כל עוד אתם צריכים שירות של השכרת מיניבוס, השורות הבאות נוגעות לכם. הנה טיפים שחשוב לזכור. 

תוודאו כי חברת ההסעות רשומה בתור חברה מורשית 

כשמדברים על שירותי הסעות מיניבוס, מדברים על בטיחות. אם חברת ההסעות רשומה בתור חברה מורשית והכול תקין, זה כבר ספתח מעולה. תוכלו לברר זאת דרך רשם החברות ותאגידים בישראל. כמו כן, חברת הסעות בטוחה היא חברת הסעה שמובילה אתכם במיניבוסים מתוחזקים למשעי.

לא מתפשרים על מיניבוס מתוחזק למשעי 

שימו לב, אסור להתפשר על הבטיחות שלכם, כמו גם על תחזוקת המיניבוסים. כשאתם עומדים לשכור שירותי הסעת מיניבוס, הכי מומלץ להגיע אל חברת ההסעות עצמה באופן פיזי. אל תסתפקו בלסקור את החברה דרך דפי האינטרנט. ככה תוכלו לוודא כי המיניבוסים לא חבוטים, לא במצב בלאי, לא ישנים וכן בטוחים.

בדיקת מצב מכאני של מיניבוס להשכרה 

הטיפ הזה לא מכווין אתכם להיהפך למכונאי רכב מקצועיים. אמה-מה, בשביל לבדוק מצב מכאני של כלי רכב, לא חובה להיות מוסכניק. שימו לב, לכל כלי רכב צריך להיות צמוד ספר טיפולים. בספר הטיפולים תוכלו להתרשם מכלל הטיפולים המכאניים שהרכב עובר ועבר. אם חברת ההסעות מסרבת להציג בפניכם את הספר הנ”ל, יש בכך בעייתיות מסוימת.  

השוואת מחירים בין חברות הסעה למטרת צרכנות חכמה 

אם אתם צרכנים חכמים וכנראה שאתם אכן כאלו, אתם עומדים לערוך השוואת הצעות מחיר בין חברות ההסעה. אבל שימו לב, ישנן חברות הסעה חובבניות שמתמחרות עצמן נמוך מאוד. זה לא אומר שהשירות שלהם הוא מקצועי. לפעמים עדיף לחפור עוד קצת בכיס ולשלם על שירות מקצועי יותר. 

התרשמות מכלי התחבורה – מבפנים 

אל תסתפקו בהתרשמות חיצונית מכלי התחבורה שחברת ההסעות משמישה. תעשו סיבוב בפנים, תשבו על המושבים ותרגישו אותם. לפעמים יש כל מיני חלקי ברזל שבולטים במושבים, מה שעשוי להוות סכנת נפשות בזמן תאונה, חלילה. 

סימנים איך נדע שהמיניבוס תקין ומאילו סימנים צריך להידלק תמרור אזהרה?

✅ מיניבוס תקין ❤️🏴‍☠️ מיניבוס מסוכן לנסיעה ❌
✅ מספר רישוי מכיל 8 ספרות = מיניבוס עד 3 שנים על הכביש ❌ מס רישוי 7 ספרות = ישן
✅ מיניבוס נקי ומתוקתק = סביר להניח נהג מקפיד ❌ מיניבוס מטונף = לא מתוחזק.
✅ נהג יחיד על הרכב = מיניבוס שמור לרוב❌ מספר נהגים מתחלפים = מיניבוס לרוב לא מתוחזק
✅ שייך לחברה גדולה עם לקוחות רציניים❌ שכרנו חאפר במחיר ״ מציאה ״ – לרוב סכנה ✖️🏴‍☠️

ממה נובעים פערים בין הצעות מחיר לשירותי הסעות מיניבוס או מיניבוס להשכרה בכל הארץ? 

הפערים בין הצעות המחיר נובע מתוך כמה וכמה גורמים. למשל, האבזור שיש בכל אוטובוס ומיניבוס. ישנם אוטובוסים עם מערכות מולטימדיה משוכללות, כמו כן מיניבוסים שנחשבים מיניבוס לימוזינה לכל דבר. אם כך, כדי לדייק את הצעת המחיר שלכם, צריך לאפיין נכון את צרכי ההסעה שלכם. במילים אחרות, תוודאו שאתם מקבלים את שירותי ההסעה המדויקים לכם. לא פחות ולא יותר. 

הסעות מיניבוס – תוודאו שהרכב תקין

עוד כדאי לדעת, בימינו לכל כלי תחבורה ישנו ספר טיפולים שניתן לבדיקתכם. אם אתם רוצים לוודא כי חברת ההסעות מתחזקת את האוטובוסים והמיניבוסים שלה, זו הדרך לעשות זאת. אתם צריכים לבקש מחברת ההסעה את ספר הטיפולים של המיניבוס המושכר ולבדוק אותו בעצמכם. בספר הטיפולים תוכלו לראות חותמות של כל הטיפולים והתיקונים אשר התבצעו במיניבוס להשכרה אשר אתם שוכרים. ככה תוכלו לוודא שאתם מקבלים שירותי הסעות מיניבוס בטוחים. זה גם מה שיאפשר לכם להקפיד על לוחות הזמנים, תוכלו לוודא שהמיניבוס מתוחזק ולא יתקע בצידי הדרך.

הזמנת מיניבוס – למה זה כדאי ומהם היתרונות ?

קיימות המון סיבות אשר מובילות אותנו להזמין מיניבוס. ישנם הזקוקים לשירות הסעות עבור עובדים וזאת באופן יום יומי. יש את מי שזקוק לשירות הסעות מיניבוס עבור הסעת ילדים. וגם יש את מי שירצה לבצע הזמנת הרכב עבור קבוצת מטיילים או עבור אנשים שחוגגים באירוע, והסיבות הן בהחלט רבות ומגוונות. כיום קל יותר להניע תהליכים באמצעות הזמנת מיניבוס לטיולים כאשר יש יתרונות רבים בבחירת חברת הסעות כגון:

פחות פקקים – באמצעות הסעות מאורגנות אפשר לחסוך משמעותית זמן ולהתחמק מהפקקים. נהגי מיניבוס טובים ידעו לנווט את הנסיעה כך שלא יכנסו לפקקים תוך מעבר בנתיבים המתאימים לתחבורה ציבורית.

בטיחות – כאשר נמצאים בידיים טובות: אפשר להנות מנהג שנוסע באופן בטוח משום שהוא נהג מקצועי. כשאתם בוחרים מיניבוס בחרו את הרכב ואת הנהג מחברה ששמה את נושא הבטיחות מעל הכול. חשוב לבחור מומחים שיספקו נהגים שעברו את כל המבדקים האפשריים וכאלה שיש להם ניסיון בהסעות של כל סוגי האוכלוסייה. 

יעילות – אם רוצים להיות יעילים חשוב לבחור את סוג ההסעה המתאימה ולוודא כי היא מתאימה לכמות האנשים שאתם רוצים להסיע. אחת המטרות של הזמנת מיניבוס היא היכולת לפעול באופן יעיל כשמובילים אנשים ממקום למקום החל ממקום עבודה עד לאירועים כמו חתונה או מסיבה. 

שקע חשמל ביתי + מיניבר
שקע חשמל ביתי + מיניבר

הסעות מיניבוס לעובדים – כל היתרונות

חסכון – כשאתם מזמינים מיניבוס לעובדים אשר יסיע אותם בכול יום לעבודה וחזור – אתם חוסכים הוצאות החזקת רכב ותשלום דלק ונסיעות לעובדים. רבות החברות והארגונים אשר בוחרים שירות כזה להסעת עובדים בעיקר כשרוצים לחסוך בעלויות. 

מיתוג – לעיתים רבות חברות אשר משקיעות בהסעות פרטיות החל מעבור עובדים עד לאורחים ומבקרים הן כאלה אשר ממותגות כחברות משקיעות יותר. בין היתר אפשר להירתם לשמירה על הסביבה באמצעות בחירת חברת הסעות טובה שמוציאה רכבים שאינם מזהמים אל הדרך ובכך חוסכת מכוניות שיגיעו אל הכביש ויזהמו את האוויר. 

השקעה בעובדים  – כאשר אתם מספקים הסעות לעובדים או לכל מי שצריך אותן וכשאתם מבצעים הזמנת מיניבוס טוב ואיכותי לנסיעות: אתם משקיעים בעובדים שלכם ובכך שומרים על הבטיחות שלהם במקום העבודה.

מיניבוס משודרג
מיניבוס משודרג

אז מתי זה כדאי לשכור מיניבוס ?

הזמנת מיניבוס כדאית במקרים שבו תרצו להסיע כמו קטנה יחסית של אנשים כמו 6 עד 8 אנשים ואפילו במקרים של הסעה  ל 10 נוסעים. מיניבוסים להסעות הם דרך נפלאה להסיע אנשים לערב חברה או להסיע ילדים לקייטנה ואפשר לשכור מיניבוס למגוון אירועים מסיבות יעדים וכולי. כיום יש חברות שיקצו לכם את הרכב המתאים ביותר על מנת שתוכלו להנות מחסכון, יעילות והסעת אנשים בצורה בטוחה לכל מקום ויעד אפשרי.

השכרת מיניבוס ליום

יותר ויותר ישראלים בוחרים להשאיר את הרכב הפרטי בבית ולהשכיר הסעות מיניבוס. עם זאת, רבים בוחרים בהשכרת מיניבוס לנסיעה בלבד, ללא ליווי לכל היום. בכך, הם מפספסים את החוויה והנוחות של השכרת מיניבוס ליום שלם. 

בהשכרת מיניבוס ליום שלם ניתן לתכנן מסלול גמיש יותר ולהספיק יותר במהלך היום. כשהמיניבוס מלווה אתכם יום שלם, אתם יכולים לתכנן עצירות רבות ולראות יותר. אנו מספקים שירותי ליווי מלא, החל מהתכנון של מסלול הנסיעה והעצירות ועד ליום הנסיעה בפועל. מעטפת הליווי המלאה שלנו היא הדרך שלנו להעניק לכם מניסיוננו, ולעזור לכם להספיק כמה שיותר. בכך, כשאתם בוחרים בנו, תדעו שאתם מוציאים את המירב מהזמן שלכם, ומגיעים בשיא המהירות והיעילות ליעדכם. 

כמו כן, השכרת מיניבוס ליום שלם מאפשרת לכם להגיע ליעדים רחוקים יותר. רבים בוחרים באפשרות זו כשהם יודעים שלפניהם יום ארוך של נסיעה. בכך, נהגינו המנוסים חוסכים לכם את הנהיגה, ומאפשרים לכם להגיע לכל נקודה בארץ. כך, תוכלו להתרווח, ונהגינו יעשו את כל היתר.

מחיר השכרת מיניבוס ליום

סוג מיניבוס מחירמידע נוסף
מיניבוס 10 מקומות1200 – 1800 ₪עד 10 שעות בהתאם לק״מ.
רכב 15 נוסעים1400 – 1980 ₪מתאים גם לטיולים ארוכים.
מיניבוס 20 מקומותהחל מ 1600 ₪תלוי דגם ורמת גימור
מיניבוס 23 מקומות1800 – 2800 ₪מיניבוס נדיר ולכן מחיר נושק למחיר אוטובוס
כמה עולה מיניבוס ליום

הסעות מיניבוס – שירות בכל הארץ 24/7

הסעות מיניבוס הוא שירות שניתן בכל הארץ 24/7 ע״י חברת גמבורג . הם אופציה נהדרת עבור כמה מקרים שונים. בכל פעם, אנחנו, כנותני שירות מופתעים מחדש לגלות עד כמה מדובר על פתרון פשוט, יעיל ונוח להפליא. מדובר על שיטה שלא רק חוסכת לכם זמן וכסף, שכן אתם לא צריכים להוציא זמן רב על מציאת חניה תוך שאתם משלמים סכומים אסטרונומיים על חניה ודלק, אלא מדובר על פתרון מעולה עבור אלו שרוצים ליהנות ביחד מאירוע מדהים, טיול נפלא, הסעה לעבודה או לבית הספר וכל זה תוך שאתם נוסעים באותן הסעות נוחות ומרווחות.

מיניבוס הסעות – הפיתרון המושלם

מיניבוס הוא פתרון נהדר במקרה בו אתם רוצים להביא קבוצה קטנה יחסית, כזו שמספרה נע בין 10 נוסעים לערך ומגיעה עד 30.

עדיף לברר מול החברה את מספר המקומות במיניבוס אותו היא מתכוונת לספק לכם.

אנו יודעים כי הנסיעה היא לא סתם עוד זמן אותו יש ‘להעביר’. הנסיעה היא אחד מרגעי השיא של הטיול. מדובר על הרגע של הקבוצה ליצור קשרים אלו עם אלו, להרגיש התרגשות מיוחדת תוך האזנה משותפת למוזיקה, למעשה מדובר על ההזדמנות שלכם להפוך את החוויה של כל היום המיוחד הזה למושלמת.

הסעות מיניבוס מפנים
הסעות מיניבוס מפנים

הסעות מיניבוסים: המדריך המלא

ֿהרי לכם המאמר הכי מפורט שאי פעם תקראו בנושא הסעות מיניבוסים.

במיניבוס נכנסים בין 10 נוסעים ועד 20 נוסעים.

מיניבוס בהגדרתו הינו כלי תחבורה להסעת נוסעים אשר מדובר במילה שהינה בעצם mini bus

הסעות מיניבוסים מה השימוש העיקרי ?

במיניבוסים משתמשים לרוב להסעת נוסעים. חלק מהמיניבוסים משמשים בתחבורה ציבורית. חלקם בחברות הסעה פרטיות. ישנם המשמשים לצורך הסעות תלמידים , הסעות לאירועים , הסעות לחתונות ועוד.

לרוב גם מדובר ברכב אשר מהווה תחליף למקומות אשר בהם אינו עובר אוטובוס.

כמה מקומות יש במיניבוס?

אז ובכן, ישנם המון גדלים של מיניבוסים. ישנם מיניבוסים בני 10 מקומות ישיבה אשר מכונים לעיתים בטעות בכינוי מונית גדולה. הסעות  מיניבוס מסוג זב לרוב יהיה ברמת גימור סטנדרטית ולא מפוארת.  אולם מצד שני דווקא המיניבוסים המפוארים ביותר , מה שמכונה מיניבוס vip , לרוב יהיו גם הם עד 10 מקומות ישיבה וזאת כדי שיהיו מרווחים ושיהיה מספיק מקום למושבי קפטן . 

לרוב התוצרת של המיניבוסים של המוניות הגדולות יהיו מתוצרת פולקסווגן קראפטר או מרצדס ספרינטר.

חשוב לציין שבתקופת הקורונה מותר לנסוע ברכבים הנ״ל עד 7 נוסעים בלבד.

מיניבוס 14 מקומות 

השלב הבא הינו מיניבוס 14 מקומות .  לרוב מדובר ברכבים ברמה סטנדרטית ומינימלית מתוצרת פורד טרנזיט, המיניבוס הנ״ל אינו מומלץ לנסיעה מחוץ לעיר או לנסיעה ארוכה , ולרוב משמשים לקווי הסעה קבועים של בתי ספר ותלמידים.

במידה ויש לכם ציוד תוכלו להשתמש רק ב-10 מקומות במיניבוס מכיוון שצריך להשאיר מקום לציוד ומזוודות. 

כמה אנשים מותר להסיע במיניבוס הנ״ל בתקופת קורונה ?

בתקופת הקורונה מותר להסיע עד 10 אנשים בלבד במיניבוס הנ״ל

מיניבוס 16 מקומות

השלב הבא הינו מיניבוס 16 מקומות, לרוב מדובר במיניבוסים סטנדרטיים ביותר ואף מיניבוסים ישנים שלרוב שנת הייצור המקסימלית שלהם הינה 2016 , וזאת מכיוון שעקב רגולציה ברישיונות הנהיגה של אוטובוס ציבורי זעיר .

הדגמים הבאים הגיעו כבר עם 19 מקומות ישיבה.

ואם נוסעים במיניבוס הנ״ל עם מזוודות אז כמה מקומות יש במיניבוס?

כאשר תיסעו במיניבוס הנ״ל מחוץ לעיר ( מה שאינו מומלץ ) , ישארו לכם רק 12 מקומות ישיבה במיניבוס . שאר המקומות במיניבוס יהיו לטובת הציוד והמזוודות.

הסעות מיניבוס
הסעות מיניבוס

אז כמה מקומות יש במיניבוס 16 מקומות בקורונה?

בתקופת קורונה ניתן להסיע עד 12 נוסעים בלבד במיניבוס 16 מקומות.

הבסט סלרים best seller – מיניבוס 19 מקומות או מיניבוס 20 מקומות ישיבה

נכון לכתיבת שורות אלו ( לצערי תקופת מגיפת הקורונה) אלו הם 2 המיניבוסים הנמכרים ונפוצים ביותר במדינת ישראל. הרוב המוחלט של המיניבוסים 19 או 20 מקומות ( באיזור 90%) הינם מתוצרת מרצדס ספרינטר ובשאר ה10% הנותרים מתחלקות איווקו ופולקסוואגן קראפטר.

מיניבוסים 19 או 20 מק׳ מגיעים בשלל רמות גימור, לרוב מיניבוס 19 מקומות יהיה מפואר יותר ממיניבוס 20 מקומות . ( אפרט בהמשך ) , רמות הגימור החל מריפודי עור, מערכות סטריאו משוכללות, מטעני usb ועוד.

אז מה ההבדל בין מיניבוס 19 מקומות לבין מיניבוס 20 מקומות?

אז ככה, נכון שבעיני המתבונן מדובר בפרט שולי של מקום ישיבה 1, אולם בפועל מיניבוס 19 מקומות יהיה מפואר יותר, מכיוון שהוא מצוייד בדלת צד חשמלית ועולים מצד הרכב , ולכן מאבדים מקום ישיבה, ואילו במיניבוס 20 מקומות , עולים מהדלת שליד הנהג סטייל מונית שירות, מה שמוריד מהיוקרה של הרכב , ולכן כאשר מוזמנת הסעה עבור אורחים אקלוסיביים , לעולם לא ישלח מיניבוס 20 מקומות.

כמה מקומות יש במיניבוס כאשר יש לנו ציוד?

במיניבוסים הנ״ל כאשר יש ציוד או מזוודות יוותרו לנו רק 16 מקומות ישיבה.

כמה נוסעים מותר במיניבוס בתקופת קורונה?

כל עוד הקורונה איתנו מותר להסיע במיניבוסים הנ״ל רק כ- 15 נוסעים.

הנדירים – מיניבוס 23 מקומות

אז מהו מיניבוס 23 מקומות אשר לרוב גם מכונה מידיבוס?

מדובר בקטגוריה חדשה שיצאה לאחרונה ( איזור שנת 2018 ) . כך שהמיניבוסים הנ״ל יהיו ממודל חדיש ומתקדם.

בכל הקטגוריה שולטת מרצדס ספירנטר.  

אז למה מיניבוס 23 מקומות הינו רכב הסעות מאוד נדיר?

מהסיבות הבאות:

בגלל הבדלי רישיונות בחוק מיניבוס 23 מקומות מצריך מהנוהג עליו רישיון אוטובוס , להבדיל ממיניבוס רגיל אשר מצריך רישיון אוטובוס זעיר ציבורי.

בגלל סעיף מספר 1 – הביטוח של מיניבוס 23 מקומות הינו יקר יותר ומשלמים עליו ביטוח אוטובוס ולא מיניבוס. מה שגורם למיניבוס הנ״ל להיות פחות כלכלי.

ואם אני בכל זאת מתעקש על מיניבוס 23 מקומות – איך אמצא אחד כזה?

אפשר להגיד בפה מלא שכ 90% מהמיניבוסים 23 מקומות ישיבה נמכרו לחברות הסעה מהמגזר החרדי. הסיבה לכך מכיוון ששיטת התמחור במגזר החרדי הינה מחירון הסעות לפי נוסע ולא לפי כל הרכב כולו, דבר שגורם למיניבוס הנ״ל להיות כלכלי ורווחי רק לאוכלוסייה הספציפית הזו אשר חיה לפי חוקים משלה. מה שהופך מיניבוס 23 לרכב נדיר הוא שבנוסף המגזר החרדי וחברות ההסעה החרדיות כמעט שאינן מפרסמות באינטרנט או יש ברשותן אתר.

כמה מקומות יש במיניבוס 23 מקומות בנסיעה מחוץ לעיר

אם אזמין מיניבוס 23 מקומות מחוץ לעיר ישארו ברשותי רק כ19 מקומות נטו.

מיניבוס שחור :מה ההילה סביב מיניבוסים שחורים? מזה מיניבוס שחור?

מיניבוס שחור הוא מיניבוס שברוב המקרים מתוצרת מרצדס ספרינטר. מדובר במיניבוס בעל רמת גימור מהודת ומפוארת יותר. ולכן נחשב ליותר יוקרתי.

במרבית המקרים המיניבוסים השחורים מכילים את אותם מקומות הישיבה כמו אחיהם הלבנים.

קיימים מעט דגמים מפוארים יותר. מיניבוסים אשר מכילים 10 ועד 15 מקומות ישיבה.הצעד הנכון יהיה לברר עם חברת ההסעות כמה אנשים נכנסים במיניבוס.

מיניבוסים שחורים
מיניבוסים שחורים

הזמנת מיניבוס שחור עם חברת הסעות מסודרת

אם יצא לכם לאחרונה לראות לא מעט רכבי הסעות בכבישים זה בגלל שהביקוש להסעות נמצא בשיאו. רוב האנשים מבינים כי נסיעה עם הסעה מסודרת עדיפה על פני לא מעט אפשרויות אחרות. אך אם יצא לכם לבחון את הצבע של רכבי ההסעות? ככל הנראה הבנתם כי יש לא מעט מיניבוסים שחורים. מה ההילה סביב מיניבוסים שחורים? זוהי שאלה שבוודאי עשויה להעסיק אתכם לפני שתעשו בחירה כזאת או אחרת.

מחפשים אחר מיניבוסים מפוארים?

כל אחד שמשכיר שירותי הסעות, ירצה להשכיר מראש מיניבוס מפואר. הסיבה לכך היא שזוהי אפשרות מעולה לנסוע ברכב שיאפשר לכם להרגיש ברמה גבוהה. אם לא תוכלו לעשות זאת ברכב הפרטי שלכם, למה שלא תעשו זאת בעזרת רכב ההסעות?

אצלנו תוכלו מראש לשריין מיניבוסים מפוארים בצבע שחור שייקחו אתכם לכל מקום שתרצו.

פתאום תוכלו להרגיש קצת שונה. תחושו תחושה שאולי לא יצא לכם לחוות עד כה בנסיעה ברכבכם האישי.

הסעות מיניבוסים vip הם מיניבוסים שחורים

אחת מהסיבות השכיחות ביותר שבגינה תוכלו למצוא לא מעט מיניבוסים בצבע שחור היא שהם מתאימים לאירועים שונים. יש כאלה שנוטים להגדיר אותם בתור מיניבוסים vip המיועדים לנסיעות מיוחדות. אם אתם רוצים לחגוג אירוע או להגיע לאירוע מבלי שאף אחד יפספס יהיה עליכם לבחור מיניבוסים מיוחדים. מיניבוסים שיוצרים רושם ראשוני טוב הם כמובן מיניבוסים בצבע שחור. כל המיניבוסים האחרים בצבעים שונים יהיו כאלה שקל מאוד לפספס אותם.

עד שאתם כבר משקיעים כסף על שירותי הסעות איכותיים. מוטב כי הם יהיו עם יבוצעו הסעות מיניבוסים מפוארים . מיניבוסים המיועדים לנסיעות vip ברחבי הארץ.

שקע הטענה ומנשא כוסות
שקע הטענה ומנשא כוסות

על מה להקפיד כאשר בוחרים מיניבוסים vip בצבע שחור?

זה שאתם מראש רוצים להזמין מיניבוס בצבע שחור זה מעולה. אך יש עוד דברים שעליהם אסור להתפשר. בסוף המיניבוס שאותו תזמינו חייב להיות כזה שמתאים לכם כמו כפפה ליד. ראשית יהיה עליכם לוודא כי במיניבוס יש מספיק מקומות בהתאם לכמות הנוסעים הרלוונטית. אל תביאו את עצמכם למצב שבו הרכב לא יתאים לצרכים שלכם. ולא רק בהתאם לכל הפרמטרים הגדולים או הקטנים.

בנוסף עוד אלמנט שלא תוכלו לוותר עליו הוא המיומנות והניסיון של החברה.לא תרצו לקבל שירותי הסעות על ידי חברה לא מנוסה. מיניבוס שחור אינו ערובה לחברה מנוסה.

אנו אחראים לביטחון הנוסעים . זוהי סיבה מספיק טובה לא להתפשר על איכות השירות ובו בזמן על הניסיון של החברה.

מעוניינים בהצעת מחיר להסעה במיניבוס שחור?

חברתנו מחזיקה בצי רכבים מגוון במיוחד. בין היתר תוכלו למצוא גם מיניבוסים מפוארים בצבע שחור. רוצים להזמין מיניבוס בהתאמה אישית? חייגו אלינו – זה הכל !!

מערכת מולטימדיה
מערכת מולטימדיה

חברת הסעות מיניבוסים – המדריך לבחירה הנכונה 

בעת הזמנת שירותי הסעות מיניבוס , חשוב להקפיד שהנכם מזמינים באמת מחברה. שוק ההסעות בישראל מוצף באתרי אפילאציה.

אתר אפילאציה הינו אתר, שברובם המוחלט שייכים למקדמי אתרים בגוגל , אשר מתחזים לחברה לגיטימית,  ובעצם מוכרים את הפניה שלכם. החיסרון והסכנה הממשיים פה זה שאיננו יודעים אם הנהג שדיבר איתנו וסגרנו איתו, אכן בעל כל האישורים.

חברת מיניבוסים ״אמיתית ״ לרוב תהיה בעלת כל האישורים והביטוחים. יהיה לה שם בשוק ומוניטין ברשת. בירור קטן של שם הבעלים של החברה , או אפילו של בעלי הדומיין באתר who is יכול לעורר פלאים. לפתע תגלו שבעל הדומיין בכלל מקדם אתרים בגוגל. בל נשכח גם שכולנו יודעים שאנו חיים במדינת ישראל. הסעות בישראל אינו דבר מוסדר ומדובר בשוק פרוץ. חלק מהאנשים הנ״ל חסרי רחמים ומנצלים תמימות של לקוחות שאינם מבינים.

כיצד נדע שאכן מדובר בחברת הסעות מיניבוס אמיתית?

✅ חברת מיניבוסים אמיתית❌אתר אפיליאציה שממנו צריך להישמר
✅ לחברה אמיתית יש אישור קיום ביטוחים❌ אתר השוואת מחירים לא נושא כך ביטוחים
✅ בתקנון האתר חברה אמיתית נושאת אחריות ❌ אתר שבחזית ״מאגד חברות מומלצות ״ בתקנון מתנער ולא אחראי לכלום
✅ חברה אמיתית בעל כתובת האתר הוא בעל החברה ❌ חברה מתחזה לרוב הדומיין שייך לחברת פירסום או שיווק באינטרנט
✅ חברת מיניבוסים אמיתית תציג לקוחות מוסדיים ❌ ״ חברה מזוייפת ״ צדה לקוחות מזדמנים ותמימים ואין ברשותה רשימת לקוחות

הסעות מיניבוסים בתקופת הקורונה

אנו שמחים לבשר לכם, שעקב דעיכת מגיפת הקורונה covid – 19, החליט משרד הבריאת לבטל את כל ההגבלות לגבי תפוסת המיניבוסים. נכון להיום ניתן לנסוע בתפוסה מלאה כפי שרשום ברישיון הרכב.

לעומת זאת חבישת מסיכה עדיין בגדר חובה .

למרות דעיכת המגיפה , חברת הסעות גמבורג תמשיך לשמור על בריאותכם , מי שלא יהיה עם מסיכה , נהג המיניבוס יחלק לו ללא כל עלות על חשבון הבית !!!

בנוסף הסעות מיניבוסים הינם מוצר הדגל שלנו , ולכן הם עוברים מידי יום שטיפה יסודית למען בריאותכם.

בנוסף כל הנהגים שלנו מחוסנים בחיסון השלישי ונושאי תו ירוק לשמירה על בריאותכם.

מיניבוס

השכרת מיניבוס עם נהג – הפתרון המושלם

מיניבוס עם נהג הינו פיתרון אולטימטיבי מכיוון כשאנחנו נמצאים מאחורי ההגה, האחריות היא עלינו. אנחנו יודעים, שאם ננהג בצורה לא אחראית, בצורה פראית, אז אנחנו עלולים לגרום חס וחלילה לתאונה שתביא לפגיעה בגוף ובנפש, הן בקרב הנוסעים והן בקרב נהגים והולכי רגל אחרים.

כשאנחנו שוכרים שירות הסעות מאורגן, מיניבוס עם נהג עבור קבוצה, בין אם מדובר בילדים או מבוגרים, אזי שהאחריות לכך שהקבוצה תצא ותגיע בשלום, היא על הנהג. אך למעשה, האחריות היא כולה עלינו, מאחר ואנחנו שוכרים את שירותי החברה באופן כללי ובפרט את שירותיו של הנהג.

השכרת מיניבוס עם נהג מחיר

סוג מיניבוס כולל נהגמחירמידע נוסף
מיניבוס 10 מקומות עם נהגהחל מ 1200 ₪צמוד ליום עד 12 שעות
מיניבוס 20 מקומות עם נהג800 – 2400 ₪מחיר לרכב מפואר
מיניבוס עם נהג ליומייםהחל מ 2800 ₪צריך לדאוג לנהג ללינה וכלכלה

הסעה פרטית במיניבוס יתרונות

להסעה פרטית במיניבוס יתרונות רבים. ראשית כל, הסעה במיניבוס חוסכת לכם את הנהיגה, שיכולה להיות מלחיצה וקשה פעמים רבות. בכך, נחסכות לכם הדאגות מהפקקים הארוכים, מציאת חניה והוצאות הדלק והבלאי על הרכב. תוכלו לסמוך על נהגינו המעולים שיסיעו אתכם בבטחה ובנוחות אל יעדכם, ותוכלו לנוח בדרך ולהתרווח.

שנית, הנסיעה במיניבוס נוחה משמעותית מנסיעה ברכב פרטי או בתחבורה ציבורית. המיניבוסים שלנו מרווחים ומאובזרים בכל טוב. תא המטען גדול ויכול להכיל בקלות את כל חפציכם, ולא תצטרכו לחסוך במקום. כמו כן, הכיסאות נוחים ומזמינים, ותוכלו אף להתאים את המשענת ולנמנם. בנוסף, מערכות מולטימדיה וסאונד יעבירו את הנסיעה בנעימים, ולא תרגישו שהדרך חולפת. מערכות בקרת האקלים יוסיפו לכך, באמצעות טמפרטורה מותאמת אליכם.

שלישית, לבחירה בהסעה פרטית במיניבוס יש תרומה רבה לסביבה. מעבר לנוחות ולחיסכון בלחצים עבורכם, מדובר בחיסכון בפליטות מזהמות המזיקות לסביבה. ההסעה מחליפה מספר רכבים ומצמצמת בכך את טביעת הרגל הפחמנית. לכן, הסעות מיניבוס היא בחירה ירוקה המועילה לסביבה, למען עתיד ילדינו.

יתרונות הסעות מיניבוס פרטי מול תחבורה ציבורית

✅ מיניבוס פרטי 😀❌ תחבורה ציבורית 😔
✅ מזמינים בשעה שרוצים 😀 ❌ תלויים בזמני החברה בתקווה שלא תאחר 😔
✅ נהגי קבוע 😀❌ נהגים מתחלפים בתדירות גבוהה😔
✅ בזמן הקורונה יתרון משמעותי 😀❌ מתערבבים עם המוני אנשים בדוחק וסכנה לחלות😔
✅ הרבה יותר מהיר ונוח😀❌ תחבורה ציבורית איטית ומייגעת 😔

הסעות מיניבוס – מה תפקידו של הנהג?

על פניו, לנהג הסעות יש תפקיד מאוד ברור ומוגדר. הוא אמור לנהוג במיניבוס ולהסיע את הנוסעים לכל מקום, על פי התוכנית וההסכם. אך יש לו תפקיד ואחריות רחבים יותר. הוא צריך לוודא שכולם יגיעו בשלום אל היעד, ויותר מזה, שיחזרו בשלום הביתה.לשם כך עליו לא רק לנהוג בצורה רגועה ואחראית, הוא גם צריך לדאוג שהרכב תקין ומוכן לנסיעה, שאמצעי הבטיחות ברכב פועלים, וכן שכולם הנוסעים יושבים בזמן הנסיעה, לא עומדים, מתפרעים או עושים כל דבר אחר שיכול להשפיע על בטיחות הנוסעים.

כיצד בוחרים נהג הסעות  מיניבוס  בצורה נכונה?

בחירת נהג הסעות היא למעשה פונקציה של בחירה בחברת הסעות. כאשר שוכרים מיניבוס עם נהג, אז החברה עצמה מחליטה, על פי סוג הנסיעה, מיקום והצרכים של הלקוח, איזה נהג לצוות לקבוצה. סביר להניח, ככל שהנסיעה תהיה יותר ארוכה, כך הנהג יהיה יותר מנוסה ומקצועי.

צריך לציין עוד נקודה, ישנם מקרים רבים בהם החברה מחליטה לצוות לקבוצה מסוימת יותר מנהג אחד, אם נניח מדובר על נסיעות מאוד ארוכות שיידרשו החלפה בין נהגים, וכן ישנם מקרים בהם החברה תבחר לצוות נהג ספציפי לקבוצה לאורך זמן. אם נניח מדובר על שירות הסעות קבוע (למשל במקרים של הסעות תלמידים, הסעות עובדים ועוד)

נהג הסעות
נהג הסעות

אילו תכונות הכרחיות עבור נהג הסעות מיניבוס?

כל אדם שנוהג ברכב, חייב להיות אחראי, שקול, מתון, ועליו לדעת את גודל האחריות המוטלת עליו. בפרט כשמדובר בנהג הסעות, אשר מאחוריו יושבת קבוצה של עשרה, עשרים, או שלושים נוסעים. הוא אחראי על בטיחותם של כל אחד ואחת מהם.

נהג הסעות מיניבוס גם צריך להיות שירותי, לעזור לנוסעים כשצריך, עליו להיות בן אדם רגוע ושליו, ולהיות קשוב לצרכים של הנוסעים. מאחר וזה המקצוע שלו, אז חשוב גם שיכיר היטב את הדרכים, וכמובן את כל חוקי התעבורה חברת הסעות מומלצת תספק לכם נהגים אחראיים ומקצוענים.

השכרת מיניבוס לחתונה

האם קבעת את תאריך החתונה? בקרוב, תמצא את עצמך מחפש שירות השכרת מיניבוס לחתונה , משימה אשר מלאה בסידורים והכנות. לפני שאתה נכנס לכל הסידורים האלה, עליך לוודא שהאורחים שלך יודעים כיצד להגיע לאולם האירועים שבו מתקיימת החתונה . באמצעות מיניבוס הסעות לחתונה תוכלו להבטיח שכל האורחים יגיעו. אחרי הכל, מה יותר נעים מכניסה למצב שכל האורחים שאתה אוהב ישמחו בשבילך ויוכלו לשתות ללא הגבלה באירוע הכי מאושר שלך? קח את  שירות הסעות המיניבוס לחתונה ותדע שכל מוזמן  יכול להישאר מאוחר בלילה. אם המוזמנים יצטרכו להגיע לחתונה ברכבם הפרטי, הם יוגבלו לפרק זמן מסוים. תהיה להם  שעה שהם יהיו חייבים ללכת. . אך כאשר אחריות הנהיגה ירדה מהם , הם יכולים להישאר במהלך כל האירוע. 

מיניבוס לחתונה מחיר

סוג מיניבוס לחתונהמחירמידע נוסף
מיניבוס 10 מקומות לחתונההחל מ 800 ₪פחות כלכלי לזוגות
מיניבוס 20 מקומות לחתונה1000 – 1800 ₪נחשב למיניבוס הכלכלי ביותר עבורכם
הסעה ל 30 איש לחתונההחל מ 1500 ₪מיניבוס 30 מקומות מחירו יקר – עדיף אוטובוס
מיניבוס לחתונה
מיניבוס לחתונה

השכרת מיניבוס לאירועים

חשבתם על הכל , ועשיתם המון הכנות , אבל מה עם סידורי הסעות לאירועים למוזמנים ?מוזמנים  שלא יופיעו או יתעכבו יגרמו לאי נוחות באירוע. הפתרון המושלם עבורך הוא השכרת מיניבוס לאירוע, המספק פתרון למי שמתקשה לנסוע בעצמו .

לאירועים  תפקיד חשוב באורח חיינו. מחתונות ומסיבות ועד אירועי חברה וכנסים , גמבורג הסעות הינו הבחירה המושכלת להזמנת מיניבוסלאירוע . אנו דור שלישי במתן  שירותי השכרת מיניבוסים לאירועים, יש לנו מיניבוסים חדישים ומפוארים . במהלך השנים, סיפקנו שירותי הסעות לאירועים רבים ושונים, החל מהסעות ועד חתונות,, אירועי חברה וכו ‘.

שירות הסעות במיניבוס במרכז הארץ 24/7

הסעות מיניבוס במרכז משמשים בעיקר עבור הסעות לאירועים וחתונות, במקרה בו איש מהחברים לא רוצה לנהוג, הרי מי רוצה להוציא רכב ולהיות זה שלא מרים צ’ייסר עם כל החבר’ה לאורך הערב כי הוא זה שנוהג. הסעות במרכז הם כמובן פתרון מעולה גם במקרה בו צוות של עובדים רוצה להגיע ביחד למקום העבודה או קבוצה של תלמידים ביחד לבית הספר. הרי איש מכם לא באמת שש לנהיגה המתישה ברחובות הפקוקים לעייפה של ערי המרכז. אז למה שלא תנצלו את הזמן הזה פשוט למנוחה טובה?

הסעות מיניבוסים בצפון הארץ 24/7

הרי הגליל כמו גם הרי הגולן מתאפיינים בנוף עוצר נשימה. אתם לא צריכים להעביר את הנסיעה בהם תוך שאתם נאבקים בכביש המתפתל. אתם יכולים להישען אחורה בנוחות כאשר יש מי שלוקח את ההגה לידיו במקומכם. במידה ואתם מעוניינים בכך תדעו כי אתם יכולים ליהנות מהשירות בדרך לטיול משפחתי בצפון. גם שאתם מבקרים בקברי צדיקים ונהנים מכך שיש מי שאחראי במקומכם בנסיעות ארוכות לאירועים חשובים.

הסעות מיניבוס בדרום 24/7

הסעות מיניבוס בדרום הם פתרון כאשר אתם רוצים שמשהו אחר ינהג בדרך הארוכה לאילת. במקום שאתם תהיו אלו האחראיים עוד נוסעים על הכביש הארוך בדרך לעיר הקיץ הנצחית.

הסעות מיניבוס בשרון – רק עם גמבורג

אנו שמחים לעמוד לרשותכם עם צי מיניבוסים חדיש ונהגים מעולים ומנוסים, ולהציע עבורכם הסעות בשרון . ברשותנו מיניבוסים לכל מטרה ולכל גודל של קבוצה, ונוכל להתאים לכם פתרון אישי. הנהגים שלנו מכירים את אזור השרון לאורכו ולרוחבו, ומכירים כל כביש וכל דרך. בכך, הם יידעו להביא אתכם בשיא המהירות ובמינימום פקקים ליעדכם.

איך נקבע מחיר הסעה במיניבוס?

רוצים להזמין הסעה במיניבוס? אחד מהדברים הראשונים שתצטרכו לדעת זה איך נקבע מחיר הסעה במיניבוס. המחיר לעיתים עשוי להיות האלמנט שידחוף אתכם להזמין שירותי הסעה למקום כזה או אחר. אך מצד שני המחיר עשוי להיות גם האלמנט שירחיק אתכם מהאפשרות הזאת. לכן מוטב כי תנסו להבין מראש על פי מה נקבע מחיר הסעה במיניבוס. לא מספיק רק להסתכל על הסעות מיניבוס מחירון תצטרכו לרדת אל הרזולוציות הכי קטנות שיש. כך תוכלו לדעת איך תוכלו לשלוט על העלויות ולהשפיע עליהם.

איזה סוג של הסעה במיניבוס תרצו להזמין?

כל חברת הסעות שמכבדת את עצמה מחזיקה מגוון רחב של מיניבוסים מסוגים שונים. לכל לקוח על פי הדרישות שלו ישנה אפשרות להתאים את סוג המיניבוס שהכי מתאים לו. מיניבוסים מפוארים באופן טבעי יעלו יותר בהשוואה למיניבוסים פשוטים. אם תסתכלו על הסעות מיניבוס מחירון לא באמת תוכלו לקבל את האבחנה הזאת. זוהי  הסיבה שאתם מוכרחים לרדת לרזולוציות הרבה יותר קטנות.

הסעות מיניבוס – תקבעו מראש לאן בדיוק אתם תרצו לנסוע

לא מספיק לחפש רק חברת מיניבוסים עם מחירים הוגנים, יהיה עליכם לנסות לבנות מסלול מוגדר מראש. כדי שתוכלו לקבל הצעת מחיר מסודרת, יהיה עליכם להכין מראש את מסלול הנסיעה. על פי מסלול הנסיעה החברה המספקת שירותי הסעות יכולה לקבוע את העלות הסופית. הסיבה היא כי ככל שהנסיעה תהיה ארוכה יותר, באופן טבעי יהיה עליכם לשלם בהתאם. על נסיעה ארוכה לא משלמים את אותו המחיר כמו על נסיעה קצרה.

כמה עצירות צריך לבצע בעת הסעה במיניבוס?

יש לכם מספר רב של אנשים שצריך לאסוף בנסיעה עצמה? ככל שתרצו לבצע יותר עצירות, כך המחיר אמור לעלות בהתאם. עצירה מביאה את החברה למצב שבו היא מקדישה זמן רב יותר על מנת לקחת אתכם אל המקום הרצוי. אין מגבלה מבחינת כמות העצירות, אך עליכם להבין כי התשלום יהיה בהתאם לכך. לכן אם אין סיבה שתבצעו עצירות רבות, מוטב כי תדעו שזה יכול להוזיל במידה מסוימת את העלויות.

כמה נוסעים אמורים לנסוע בהסעה במיניבוס?

בעת החיפוש אחר חברת מיניבוסים עם מחירים הוגנים יהיה עליכם להבין מבעוד מועד כמה נוסעים אמורים לנסוע. כמות גדולה של נוסעים תגרום לכך שתצטרכו להזמין מיניבוס גדול או אולי אפילו להזמין אוטובוס. כמות גדולה של נוסעים תייקר את עלות ההסעה, אך בו בזמן גם תחלק את התשלום בין יותר נוסעים. לכן כאשר אתם בוחנים את האפשרות הזאת מוטב כי תיקחו גם את זה בחשבון.

נמאס לכם לשמוע הצעות מחיר מופרזות על שירותי הסעות? חברת הסעות גמבורג מקבוצת RENT A BUS ISRAEL כאן על מנת להעניק לכם שירותי הסעה במיניבוס במחירים לכל כיס. מחירים שיגרמו לכם להבין כי מדובר על האפשרות הכי עדיפה שיש.

מחיר השכרת מיניבוס: כמה עולה השכרת מיניבוס?

רוצים לקבל הצעת מחיר על השכרת מיניבוס? מיניבוס הפך להיות לאמצעי התחבורה המועדף על קבוצות קטנות או בינוניות. המיניבוס קטן יותר מאשר אוטובוס, אך הוא עדיין מסוגל להכיל בתוכו כמות גדולה של נוסעים. זוהי הסיבה כי לא מעט אנשים רוצים לדעת כמה עולה השכרה מיניבוס. אנו ננסה להרים את הכפפה, ולענות לכם על השאלות שעשויות להעסיק אתכם בנושא מחיר השכרת מיניבוס. כי בסוף המטרה היא שתוכלו לנסוע בבטחה – אך גם לא תצטרכו לקרוע את הכיס.

מושבי עור מפנקים
מושבי עור מפנקים

מה מחיר הסעה במיניבוס ואיך הוא נקבע ?

למעשה אפשר להגיד שאין ממש מחיר מוסכם או מפוקח על ידי הממשלה, אולם חברת הסעות גמבורג נעזרה בטובי במוחות של ענף ההסעות בישראל, כדי להקים מחירון הסעות מיניבוס חדש ומעודכן כדי לעשות מעט סדר

מתי עדיף להשכיר מיניבוס ולא אוטובוס?

בעבר כאשר היינו מדברים על שירותי הסעות, האפשרות היחידה שעמדה על הפרק הייתה השכרת אוטובוס. כיום תוכלו למצוא היצע רחב מאוד של אפשרויות, בין היתר גם מיניבוסים. לפני שתבררו מחיר השכרת מיניבוס, כדאי גם לבדוק כמה אנשים נכנסים במיניבוס ואז מוטב כי תבינו מתי האפשרות הזאת עדיפה. האפשרות הזאת עדיפה כאשר תרצו לבצע השכרה ביחד עם קבוצה קטנה של עד 20 איש. קבוצות גדולות יותר יחייבו אתכם להשכיר אוטובוס, אך לא תמיד זוהי כאמור הבחירה הנכונה.

עלות השכרת מיניבוס – מדוע לא לבחור מחיר זול?

לא מעט חברות הסעה יספקו לכם הצעות מחיר שונות. לכל חברה יש את הסטנדרטים שלה כאשר היא מספק לכל לקוח את הצעת המחיר הרצויה. אך עליכם לקחת בחשבון כי הצעת מחיר זולה במיוחד היא לא בהכרח ההצעה הכי טובה שתוכלו לקבל. לרוב כאשר הצעת המחיר היא זולה השירות גם הוא יהיה באיכות ירודה. מוטב כי תבחרו בהצעת מחיר הוגנת, כזאת שלא תקרע לכם את הכיס – אך כזאת שלא תגרום לכם להרגיש שאתם מתפשרים.

כמה עולה השכרה מיניבוס?

יש לא מעט פרמטרים המשפיעים על העלות הסופית של השכרת מיניבוס. אנו ננסה לסקור עבורכם עלות השכרת מיניבוס באופן כללי. אך תיקחו בחשבון כי בסוף המחיר יכול להיות מעט שונה כי יש לא מעט אילוצים שחובה לקחת אותם בחשבון.

הסעות מיניבוס בזול

הסעות מיניבוס בזול הם מה שאתם יכולים להרשות לעצמכם כבר היום. אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולקבל שירות נפלא מההתחלה ועד הסוף. אצלנו ישנה הקפדה יתרה על בחירה של רכבים מצויינים ונהגים מהמעלה הראשונה. אלו יאפשרו לכם לקבל את השירות הטוב ביותר עבורכם במחירים אטרקטיביים למדי.

אנו מתחייבים להעניק שירותי הסעות מיניבוס במחירים הזולים בישראל. כפוף כמובן להצגת הצעה נגדית מחברת הסעות מסודרת וכוללת מיסים כחוק. נסו אותנו ותראו שלא תתאכזבו.

אם הנכם מעוניינים לדעת עוד אודות מיניבוס , ניתן לקרוא במדריך הסעות מיניבוסים בקישור הבא

חברה לשירותי מיניבוסים המלצות

כשאתם באים לבחור חברה לשירותי מיניבוסים, חשוב שתדעו שלא כל החברות זהות. ריכזנו עבורכם כמה המלצות כדי שתדעו אילו פרמטרים לבחון, ומדוע אנו עומדים כמובילים בתחום ההסעות.

ראשית כל, חשוב שתבדקו את השמירה על נהלי הבטיחות והכללים. בסוף, הבטיחות מעל הכל, וחשוב שתוודאו שחברת ההסעות אותה אתם שוקלים מקפידה על כך. אנו מקפידים על הבטיחות באופן המחמיר ביותר. הנהגים שלנו מנוסים ועוברים השתלמויות תקופתיות, ומקפידים על כל החוקים ונהלי הנהיגה. בנוסף, הרכבים שלנו עוברים בדיקות לקראת החורף ובאופן שגרתי, ועומדים בתווי תקן מחמירים.

בנוסף, חשוב שתוודאו שהחברה בה אתם בוחרים קשובה לצרכים שלכם. פעמים רבות חברות אינן מתגמשות ללקוח, ומציעות תנאים נוקשים. אצלנו תמצאו אוזן קשבת לכל צורך ולכל התאמה. נוכל לספק לכם מיניבוס אחד או יותר, ולהתאים את מסלולי הנסיעה אליכם לחלוטין. כמו כן, אנו מציעים שירותי ייעוץ ותכנון מסלולי נסיעה, ונעבוד יחד על מנת שתהיו מרוצים. כך, אנו מסוגלים להתגמש למול כל צורך ייחודי, ומציעים שירות גמיש לחלוטין.

המלצות של לקוחות מרוצים
המלצות של לקוחות מרוצים

מאמרים קשורים:

חברת הסעות מומלצת

מחירון הסעות מיניבוס

כאשר תבקשו הצעת מחיר עבור השכרת מיניבוס , אתם תיווכחו שישנם הפרשי מחירים מאוד גבוהים בין החברות השונות. לכן כדי לסייע ללקוחותינו ולכלל הציבור, יצרנו מחירון הסעות מיניבוס  עדכני ומפורט.

תוכלו לעיין במחירון הנ״ל אשר מכיל מחירים מדוייקים ועדכניים.

בעתיד נערוך מחירונים נוספים. המחירון הבא שאנו שוקדים עליו מתייחס לתחום הסעות אוטובוסים, ואנו מאמינים שהוא יפורסם בקרוב.

מיניבוס לטיול

מחיר מיניבוס לטיול 100 ק״מ עד 300 ק״מ
1000-2000 ש״ח

השכרת מיניבוס לשאטל

המחיר מתייחס לשעת עבודה מינימום 3 שעות
200 ש״ח

הסעות מיניבוס לבר מצווה

התמחור לעד 10 שעות תלןי מהיכן בארץ
800 – 2200 ש״ח

קווים קבועים במיניבוס

הצעה סופית תינתן בטלפון או בפנייה באתר
100 – 400 ש״ח

גמבורג הסעות מקבוצת RENT A BUS – הצעות מחיר אטרקטיביות למיניבוס להשכרה בכל הארץ

אז כאשר מדובר על הסעות מיניבוס או השכרת מיניבוס, מאחר שאנחנו מאמינים בהתנהלות צרכנית חכמה, אנחנו מזמינים אתכם לעדכן אותנו אם נתקלתם בהצעות מחיר נמוכות משלנו. חברת גמבורג הסעות – RENT A BUS תמיד מנסה להשוות בין הצעות המחיר השונות שיש בשוק. יחד עם זאת, אנחנו גאים באותה הנשימה גם לציין שאנחנו מספקים שירותי מיניבוס להשכרה מאוד מקצועיים. טיפ שלנו: אם שירותי ההסעות מקצועיים מאוד, לפעמים זה יהיה שווה כמה שקלים יותר. 

מחירון השכרת מיניבוס מעודכן ל – 24/7/2021 – המחירים כוללים מע״מ 

מרחק

כיוון 1

יום שלם עד 12 שעות

צמוד ליומיים – לקוח אחראי ללינה

הערות

עד 50 ק״מ

1000 ש״ח 1400 ש״ח 2600 ש״ח  

עד 100 ק״נ

1500 ש״ח 1700 ש״ח 3300 ש״ח  

עד 150 ק״מ

1700 ש״ח 2000 ש״ח 3800 ש״ח  

עד 200 ק״מ

 2000 ש״ח 2250  ש״ח 4300 ש״ח  

עד 300 ק״מ

   2500 ש״ח  4800 ש״ח  

עד 400 ק״מ

   3000 ש״ח  5500 ש״ח  

ט.ל.ח

הסעות מיניבוס מחיר – תנאים והגבלות

המחירים בגדר המלצה בלבד ואינם מחייבים.

בהעברה חד כיוונית הק״מ מחושב לפי המרחק מנ׳ק המוצא אל מק׳ היעד.

בהצמדות הק״מ מחושב לסך כל הק״מ אשר יבוצע באותו יום לפי נק׳ המוצא וסיום בנק׳ המוצא.

המחירים מתייחסים לסוג רכב מיניבוס 20 מקומות.

מיניבוס 10 מקומות5% הנחה במחיר .

מחיר מיניבוס 25 מקומות – תוספת 10%

מיניבוס 30 מקומות מחיר – תוספת 12%

מתעניינים בהצעת מחיר לשירותי הסעות מיניבוס ? נציגי המכירות של חברת גמבורג הסעות מקבוצת Rent A bus Israel ישמחו לסייע לך בכל שאלה.

שאלות נפוצות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה