מיניבוס

צוות המומחים של חברת גמבורג הסעות מקבוצת RENT A BUS ריכזו עבורכם את כל מה שצריך לדעת על מיניבוס להשכרה, הסעות מיניבוסים ועוד. כל עוד אתם צריכים מידע מועיל לפני השכרת שירותי הסעות, השורות הבאות נכתבו ממש בשבילכם. קבלו מדריך שכירת שירותי הסעות מיניבוס. 

צריכים חברת הסעות מהימנה שמביאה אתכם אל היעד שלכם בבטחה? אין ספק, שירותי הסעות צריך לבחור בקפידה. חברת ההסעות לא אחראית רק על ההנאה שלכם והנוחות שלכם בזמן הנסיעה. שירותי הסעות מיניבוס אחראיים על כך שאתם תגיעו בשלום ליעד שלכם. כמו כן, חשוב גם לדבר על לוחות הזמנים, שבהם חברת ההסעות חייבת לעמוד. הנה כמה דברים שלא ידעתם כל שירותי השכרת מיניבוס והסעות מיניבוסים בכל הארץ. 

מדריך השכרת מיניבוסים בכל הארץ 

צריכים שירות הסעות או השכרת  מיניבוס בכל הארץ? אולי השכרת מיניבוס לימוזינה בכלל? ביו אם אתם צריכים שירות הסעות מסוג כזה או אחר, אתם רוצים לדעת שאתם בידיים טובות ובטוחות. וזו הסיבה לכך שצוות המומחים של חברת הסעות גמבורג RENT A BUS ארגן עבורכם את המדריך הבא. 

בואו נדבר קודם כל על תחזוקת המיניבוסים להשכרה שאתם עתידים לשכור. מה חשוב לדעת לגבי תחזוקת מיניבוס להשכרה? הנה כל המידע בשורות לפניכם: 

תחזוקה נאותה של מיניבוסים להשכרה בכל הארץ 

חשוב גם לזכור, כאשר מדובר על הסעות מיניבוס או מיניבוס להשכרה, אם חברת ההסעות מתחזקת נכון את המיניבוסים להשכרה שלה, אין סיבה שהם יתקעו בשולי הדרך. אבל אין מה לעשות, תקלות לפעמים מתרחשות. ואם הן מתרחשות, אז כדאי לדעת שחברת ההסעות ערוכה להתמודד עם כל צרה שלא תבוא. 

עוד משהו שאנחנו רוצים שתיקחו בחשבון, גם את הנושא של השוואת מחירים בין חברות הסעות. אם אתם עורכים השוואת מחירים לשירותי הסעה, אתם ודאי נתקלים בהצעות מחיר מאוד נמוכות. מאידך, אתם גם נתקלים בהצעות מחיר יחסית גבוהות. וכעת נשאלת השאלה: ממה נובע הפער בין הצעות המחיר של חברות מיניבוס להשכרה? 

מיניבוס לקרית אתא

ממה נובעים פערים בין הצעות מחיר לשירותי הסעות מיניבוס או מיניבוס להשכרה בכל הארץ? 

הפערים בין הצעות המחיר נובע מתוך כמה וכמה גורמים. למשל, האבזור שיש בכל אוטובוס ומיניבוס. ישנם אוטובוסים עם מערכות מולטימדיה משוכללות, כמו כן מיניבוסים שנחשבים מיניבוס לימוזינה לכל דבר. אם כך, כדי לדייק את הצעת המחיר שלכם, צריך לאפיין נכון את צרכי ההסעה שלכם. במילים אחרות, תוודאו שאתם מקבלים את שירותי ההסעה המדויקים לכם. לא פחות ולא יותר. 

עוד כדאי לדעת, בימינו לכל כלי תחבורה ישנו ספר טיפולים שניתן לבדיקתכם. אם אתם רוצים לוודא כי חברת ההסעות מתחזקת את האוטובוסים והמיניבוסים שלה, זו הדרך לעשות זאת. אתם צריכים לבקש מחברת ההסעה את ספר הטיפולים של המיניבוס המושכר ולבדוק אותו בעצמכם. בספר הטיפולים תוכלו לראות חותמות של כל הטיפולים והתיקונים אשר התבצעו במיניבוס להשכרה אשר אתם שוכרים. ככה תוכלו לוודא שאתם מקבלים שירותי הסעות מיניבוס בטוחים. זה גם מה שיאפשר לכם להקפיד על לוחות הזמנים, תוכלו לוודא שהמיניבוס מתוחזק ולא יתקע בצידי הדרך.

הסעות מיניבוס – שירות בכל הארץ 24/7

הסעות מיניבוס הוא שירות שניתן בכל הארץ 24/7 ע״י חברת גמבורג . הם אופציה נהדרת עבור כמה מקרים שונים. בכל פעם, אנחנו, כנותני שירות מופתעים מחדש לגלות עד כמה מדובר על פתרון פשוט, יעיל ונוח להפליא. מדובר על שיטה שלא רק חוסכת לכם זמן וכסף, שכן אתם לא צריכים להוציא זמן רב על מציאת חניה תוך שאתם משלמים סכומים אסטרונומיים על חניה ודלק, אלא מדובר על פתרון מעולה עבור אלו שרוצים ליהנות ביחד מאירוע מדהים, טיול נפלא, הסעה לעבודה או לבית הספר וכל זה תוך שאתם נוסעים באותן הסעות נוחות ומרווחות.

מיניבוס הוא פתרון נהדר במקרה בו אתם רוצים להביא קבוצה קטנה יחסית, כזו שמספרה נע בין 10 נוסעים לערך ומגיעה עד 30.

עדיף לברר מול החברה את מספר המקומות במיניבוס אותו היא מתכוונת לספק לכם.

אנו יודעים כי הנסיעה היא לא סתם עוד זמן אותו יש 'להעביר'. הנסיעה היא אחד מרגעי השיא של הטיול. מדובר על הרגע של הקבוצה ליצור קשרים אלו עם אלו, להרגיש התרגשות מיוחדת תוך האזנה משותפת למוזיקה, למעשה מדובר על ההזדמנות שלכם להפוך את החוויה של כל היום המיוחד הזה למושלמת.

שירות הסעות במיניבוס במרכז הארץ 24/7

הסעות מיניבוס במרכז משמשים בעיקר עבור הסעות לאירועים וחתונות, במקרה בו איש מהחברים לא רוצה לנהוג, הרי מי רוצה להוציא רכב ולהיות זה שלא מרים צ'ייסר עם כל החבר'ה לאורך הערב כי הוא זה שנוהג. הסעות במרכז הם כמובן פתרון מעולה גם במקרה בו צוות של עובדים רוצה להגיע ביחד למקום העבודה או קבוצה של תלמידים ביחד לבית הספר. הרי איש מכם לא באמת שש לנהיגה המתישה ברחובות הפקוקים לעייפה של ערי המרכז. אז למה שלא תנצלו את הזמן הזה פשוט למנוחה טובה?

הסעות מיניבוסים בצפון הארץ 24/7

הרי הגליל כמו גם הרי הגולן מתאפיינים בנוף עוצר נשימה. אתם לא צריכים להעביר את הנסיעה בהם תוך שאתם נאבקים בכביש המתפתל. אתם יכולים להישען אחורה בנוחות כאשר יש מי שלוקח את ההגה לידיו במקומכם. במידה ואתם מעוניינים בכך תדעו כי אתם יכולים ליהנות מהשירות בדרך לטיול משפחתי בצפון. גם שאתם מבקרים בקברי צדיקים ונהנים מכך שיש מי שאחראי במקומכם בנסיעות ארוכות לאירועים חשובים.

הסעות מיניבוס בדרום 24/7

הסעות מיניבוס בדרום הם פתרון כאשר אתם רוצים שמשהו אחר ינהג בדרך הארוכה לאילת. במקום שאתם תהיו אלו האחראיים עוד נוסעים על הכביש הארוך בדרך לעיר הקיץ הנצחית.

הסעות מיניבוס בזול

הסעות מיניבוס בזול הם מה שאתם יכולים להרשות לעצמכם כבר היום. אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולקבל שירות נפלא מההתחלה ועד הסוף. אצלנו ישנה הקפדה יתרה על בחירה של רכבים מצויינים ונהגים מהמעלה הראשונה. אלו יאפשרו לכם לקבל את השירות הטוב ביותר עבורכם במחירים אטרקטיביים למדי.

אם הנכם מעוניינים לדעת עוד אודות מיניבוס , ניתן לקרוא במדריך הסעות מיניבוסים בקישור הבא

מחירון הסעות מיניבוס

כאשר תבקשו הצעת מחיר עבור השכרת מיניבוס , אתם תיווכחו שישנם הפרשי מחירים מאוד גבוהים בין החברות השונות. לכן כדי לסייע ללקוחותינו ולכלל הציבור, יצרנו מחירון הסעות מיניבוס  עדכני ומפורט.

תוכלו לעיין במחירון הנ״ל אשר מכיל מחירים מדוייקים ועדכניים.

בעתיד נערוך מחירונים נוספים. המחירון הבא שאנו שוקדים עליו מתייחס לתחום הסעות אוטובוסים, ואנו מאמינים שהוא יפורסם בקרוב.

גמבורג הסעות מקבוצת RENT A BUS – הצעות מחיר אטרקטיביות למיניבוס להשכרה בכל הארץ

אז כאשר מדובר על הסעות מיניבוס או השכרת מיניבוס, מאחר שאנחנו מאמינים בהתנהלות צרכנית חכמה, אנחנו מזמינים אתכם לעדכן אותנו אם נתקלתם בהצעות מחיר נמוכות משלנו. חברת גמבורג הסעות – RENT A BUS תמיד מנסה להשוות בין הצעות המחיר השונות שיש בשוק. יחד עם זאת, אנחנו גאים באותה הנשימה גם לציין שאנחנו מספקים שירותי מיניבוס להשכרה מאוד מקצועיים. טיפ שלנו: אם שירותי ההסעות מקצועיים מאוד, לפעמים זה יהיה שווה כמה שקלים יותר. 

מחירון השכרת מיניבוס מעודכן ל – 24/7/2021 – המחירים כוללים מע״מ 

מרחק

כיוון 1

יום שלם עד 12 שעות

צמוד ליומיים – לקוח אחראי ללינה

הערות

עד 50 ק״מ

1000 ש״ח 1400 ש״ח 2600 ש״ח

עד 100 ק״נ

1500 ש״ח 1700 ש״ח 3300 ש״ח

עד 150 ק״מ

1700 ש״ח 2000 ש״ח 3800 ש״ח

עד 200 ק״מ

 2000 ש״ח 2250  ש״ח 4300 ש״ח

עד 300 ק״מ

 2500 ש״ח  4800 ש״ח

עד 400 ק״מ

 3000 ש״ח  5500 ש״ח

ט.ל.ח

המחירים בגדר המלצה בלבד ואינם מחייבים.

בהעברה חד כיוונית הק״מ מחושב לפי המרחק מנ׳ק המוצא אל מק׳ היעד.

בהצמדות הק״מ מחושב לסך כל הק״מ אשר יבוצע באותו יום לפי נק׳ המוצא וסיום בנק׳ המוצא.

המחירים מתייחסים לסוג רכב מיניבוס 20 מקומות.

מיניבוס 10 מקומות5% הנחה במחיר .

מחיר מיניבוס 25 מקומות – תוספת 10%

מיניבוס 30 מקומות מחיר – תוספת 12%

מתעניינים בהצעת מחיר לשירותי הסעות מיניבוס ? נציגי המכירות של חברת גמבורג הסעות מקבוצת Rent A bus Israel ישמחו לסייע לך בכל שאלה

שיתוף:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה