מיניבוס ביהוד

המחיר לרכב הלוך ושוב לפי השעות שהוזמנו (הרכב לא ממתין וואינו צמוד)
כיוון 1. העברה ישירה מנקודה לנקודה
רכב צמוד לפי שעות - במקרה של חריגה בשעות יגבו שעות נוספות
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת יציאה חזרה
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
שעת התייצבות

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת שחרור
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
מיניבוס ביהוד

בין אם צריך השכרת מיניבוס ביהוד לנסיעה קצרה או ארוכה, המיניבוס חייב לשרת אתכם בצורה הנאותה ביותר. הוא לא יכול להיות קופצני במהלך הנסיעה, בטח שלא להיתקע בשולי הדרך. בכדי להימנע ממצבי ביש כאלו, הצוות של RENT A BUS ריכז עבורכם מידע חשוב, המשיכו לקרוא ותגלו.

כשצריך שירותי הסעות ביהוד, צריך נהגים מקצועיים שיודעים כיצד לנייד אתכם אל יעדכם בבטחה. יחד עם זאת, מיניבוס גם צריך להיות נוח, בטיחותי וחווייתי בנסיעתו. אם צריך למשל מערכות מולטימדיה לנסיעות ארוכות, יש צורך לוודא כי המיניבוס כולל את אלו. צוות המומחים של חברת RENT A BUS ריכז עבורכם מדריך השכרת מיניבוס זול ביהוד, נתחיל עם הבטיחות כי זה הדבר החשוב ביותר. 

בטיחות בשירותי השכרת מיניבוס בשבת ובימי חול 

הבטיחות היא החשובה ביותר, אין ספק בכלל. הבטיחות שלכם תלויה ב-2 פקטורים עיקריים. האחד, יש את הגורם האנושי שזה בעצם הנהג המקצועי של חברת ההסעה. שנית, יש את הגורם הנסיבתי. במילים אחרות, הגורם של תחזוקת המיניבוסים. 

השכרת מיניבוס זול עשויה להיות טריקית. אתם צריכים לוודא שהמחיר הזול לא נובע מהעובדה שהמיניבוס מאוד ישן. בנוסף, יש לוודא כי מיניבוס בזול בשבת לא יתומחר גבוה מדי. יהיה כדאי למצוא חברת הסעות ביהוד שמספקת הסעות מיניבוס זולות במיניבוסים חדישים. וכן, יש כזה דבר בהחלט. 

מהם הגדלים של המיניבוסים שלכם ?

ברשותנו מגוון רב ומגוון של מיניבוסים בשלל גדלים וברמוצת גימור שונות. בהמשך נפרט יותר.

מיניבוס 10 מקומות ביהוד

מחפשים נסיעה משותפת לקבוצה אבל אתם לא קבוצה גדולה מספיק? חברות אחרות מציעות לכם רק הסעות גדולות מאוד שלא מתאימות לכם? בשביל זה אנחנו כאן. אצלנו תקבלו שירותי הסעות עם מיניבוסים 10 מקומות המותאמים אליכם. 

צי הרכבים שלנו כולל גם רכבים המתאימים לקבוצות של עד עשרה נוסעים. צרו עמנו קשר במקום לתאם זמני נסיעה עם נהגי המוניות ביהוד או לקוות שהם יהיו פנויים. שירותי המיניבוס עשרת המקומות שלנו ביהוד יספקו לכם נסיעה בטוחה ומהירה אל יעדכם. 

הנהגים שלנו יחכו לכם במקום ובמועד שנקבע עימם, בלי דאגות. כך, תבטיחו שתצאו בזמן ותגיעו בזמן אל מקום חפצכם. המיניבוס קטן ומותאם לנסיעה ברחובותיה הצרים של יהוד, ויחסוך לכם פקקים רבים. 

מיניבוס 20 מקומות ביהוד

לקבוצות גדולות יותר אנו מציעים מיניבוס בעל 20 מקומות. המיניבוס יסיע אתכם ממקום למקום בתוך יהוד, או בכלל יסיע אתכם ברחבי הארץ. לנסיעות שכאלה, מיניבוס הוא הרעיון הטוב ביותר. מיניבוס 20 מקומות  אשר מתאים לקבוצות רבות ומאפשר להם נסיעה אינטימית. אולי אפילו הנסיעה תתרום לאווירה הטובה של הקבוצה. 

תדמיינו קבוצה של 20 אנשים נסחבת בתחבורה ציבורית. כנראה לא יהיה מקומות ישיבה לכלל הנוסעים. בנוסף, כנראה הנסיעה תלווה בצפיפות, עומס, ויתכן גם באיחורים ועיכובים. תיאלצו להתמודד עם אנשים רבים, נהגים עצבניים והמתנה מרובה לעיתים בחום ובשמש. מדוע שתעשו זאת לעצמכם? אתם יכולים למנוע זאת בצורה פשוטה ביותר – תזמינו דרכנו הסעה. 

מיניבוס 25 מקומות ביהוד

מיניבוס  25 מקומות יכול להתאים לקבוצות רבות ושונות. כידוע, יהוד מורכבת מאוכלוסיות שונות בעלות צרכים המתאימים להם במיוחד. מיניבוס בגודל זה יכול להתאים להרבה מהן. למשל, נניח ואתם קבוצת ספורט שרוצה לנסוע יחדיו לאימון או למשחק. או אולי מדובר על קבוצת חברים גדולה בדרך למסיבה מחוץ לעיר. 

שירותי המיניבוס מאפשרים לנוסעים לשבת בנוחות בכיסאות שלהם ולדבר בנחת עם מי שיושב לידם. במקום ההמולה והבלגן הרגילים בתחבורה ציבורית, כאן תקבלו שקט ונוחות. במידה ומדובר על נסיעה ארוכה למקום רחוק מיהוד תוכלו אף לנצל את הנסיעה במיניבוס. תוכלו להכין משחקים לנסיעה, לשמוע מוזיקה יחדיו, ולצבור חוויות. 

מיניבוס 30 מקומות ביהוד 

למה לשלם יותר אם לא צריך? במקום להזמין אוטובוס, המיועד לחמישים נוסעים, ניתן להזמין דרכנו מיניבוס קטן יותר. הזמנת אוטובוס, בלי צורך בכך, תעלה לכם יותר ותייקר את נסיעתכם. במידה ואתם קבוצה של 30 אנשים, תוכלו לבחור באופציית ביניים זאת. 

מיניבוס 30 מקומות מותאם לקבוצות גדולות ובעל תא מטען מותאם. לפעמים, גם אם אתם טיפה פחות מ-30 איש, עדיין תרצו להזמין הסעה כזאת. למשל, בגלל שזכורה לכם צפיפות במיניבוס. אצלנו אין לכם חשש כזה – מיניבוס 30 המקומות שלנו מרווח ונוח, ומותאם במיוחד אליכם. למרות מרווח זה, הנסיעה בו עדיין נותנת תחושה נעימה בין כולם. 

מיניבוס ביהוד

הסעות מיניבוס יהוד מחיר

אתה יודע, אם אתה מחפש מיניבוס  ביהוד, תוכל למצוא בקלות חברת הסעות מיניבוסים  כל עוד אתה יודע כיצד לעשות זאת. הסעות מיניבוס לכל חלקי הארץ היא בחירה טובה למי שאין לו רכב פרטי מכיוון שהוא יכול להגיע ממקום למקום.  שהם יעברו לפי אמצעי התחבורה שאתה נוסע בהם. לדוגמה, נסיעה באוטובוס היא בדרך כלל הזולה ביותר, ואילו השכרת מיניבוס תהיה לרוב יקרה יותר מנסיעה במונית שירות ציבורית למשל.  כמובן שהמחיר גם ישתנה בהתאם לאן אתה נוסע, הכל מורכב מזמן ההשכרה + מספר הקילומטרים של היעד אליו תבקש להגיע . כמובן שיש הבדלים גם ברמוצ. גימור בין מיניבוס אחד למישנהו. פרמטר זה גם משפיע על המחיר הסופי של השירות מן הסתם.

השכרת מיניבוסים ביהוד לכלל המטרות 

בחברת RENT A BUS אנחנו מייעדים ללקוחות שלנו אך ורק מיניבוסים מתוחזקים למשעי. המיניבוסים שלנו מתוחזקים עד רמת הברגים הכי קטנים במנוע. אנחנו לעולם לא מתפשרים על הדבר החשוב ביותר, שזה נושא הבטיחות של הלקוחות שלנו. 

אם אתם צריכים מיניבוס ביהוד עם נהג מקצועי, אנחנו זמינים לספק לכם את השירות הנאות ביותר. חברת RENT A BUS למודת ניסיון של שנים בתחום של השכרת מיניבוס בזול. על דגל חברתנו חרוט הרצון לסייע ובזול. 

כמה יעלה לכם לשכור מיניבוס ביהוד?

רגע לפני שמקלידים בגוגל מיניבוס ביהוד מחיר נסיעה, רצוי ליצור עמנו קשר. אנו מתחייבים לספק הצעות מחיר אטרקטיביות במיוחד. בין אם צריך הסעות מיניבוס לאירועים ביהוד, או הסעות מיניבוס לטיולים  ליהוד למקום העבודה, אנחנו אמונים על סוג השירות. 

כדאי לדעת, מיניבוס יכול להכיל בדרך כלל עד 20 אנשים. אם אתם צריכים לנייד מספר אנשים גדול יותר, אתם יכולים לשכור מידיבוס ואוטובוסים. מידיבוס יכול להכיל עד כ-40 נוסעים. אוטובוס לצורך העניין, מכיל עד כ-60 אנשים. 

הזמינו עכשיו מיניבוס ביהוד

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו ולקבל את כל המידע שנדרש לכם. צריכים הסעות עובדים ביהוד? הסעות אירועים ביהוד? הסעות לטיולים, פנסיונרים והסעות ילדים, או הסעות לציבור הנכה? תוכלו ליצור קשר דרך אתר האינטרנט, או דרך הטלפון שמספרו 9074* ולקבל את כל הפרטים מהצוות האדיב שלנו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Scroll to Top