הסעות תיירות

בשנים האחרונות אנחנו רואים עליה חדה בביקוש של תיירים רבים לבוא ולטייל בארץ. זאת בזכות הקמפיינים של משרד החוץ, סדרות ישראליות מוצלחות שכבשו את העולם, וכמובן אטרקציות מקומיות ומקומות קדושים שמסקרנים תיירים מכל רחבי העולם. התיירים אוהבים את האוכל כאן, את ההוואי האותנטי וכן, גם את החוצפה הישראלית.

ענף התיירות צפוי לצמוח עוד יותר לאחר הסכמי השלום שנחתמו עם איחוד האמירויות ובחריין, שאחריהם יגיעו הסכמים עם מדינות נוספות ותיירים חדשים יזכו לגלות את הארץ. על מנת לאפשר להם להנות מהארץ שלנו, אנחנו מספקים שירותי הסעות תיירים ופתרונות תחבורה מתקדמים לנוחיותם המירבית.

הסעות תיירים בארץ

תיירים שמגיעים אלינו לרוב לא מדברים את השפה, לא מכירים את האוכל, ובטח ובטח שלא מכירים את הכבישים. לחברות המספקות הסעות תיירים בארץ ישנה אחריות רבה, הנהגים הם השגרירים הכי טובים שלנו. לנהגים יש אחריות רבה במה יחשבו עליו אחר כך בעולם, ובאיזה תחושה הם יעזבו את המדינה.

מכאן החשיבות של הסעות תיירים בארץ, גם שיהנו ויזכו לגלות אותה על הצד הטוב ביותר, וגם כמובן שיקבלו שירות מהשורה הראשונה. הנהגים של חברת ההסעות RENT A BUS מיומנים בעבודה עם תיירים מכל רחבי העולם, אדיבים, והכי חשוב מקצועיים ואחראיים, כיוון שהבטיחות היא ערך עליון בחברה.

הסעות תיירים באילת

העיר הדרומית של ישראל מסקרנת תיירים רבים, וגם הדרך אליה – כביש הערבה. אילת היא עיר שוקקת חיים, חוף ים מרשים, ובתי מלון מהמרהיבים ביותר במזרח התיכון. חברת RENT A BUS מספקת שירותי הסעות תיירים באילת, ובכל מקום אחר בארץ.

הסעות תיירות בצפון

הייחודיות של ישראל הינה בכך שכל אזור שונה לגמרי מאזור אחר. הצפון הירוק והשופע שונה לגמרי מהמדבר החום והמרהיב. התיירים שלרוב מגיעים ממדינות גדולות הרבה יותר, נדהמים לגלות איך ב-4 שעות של נסיעה מגיעים לאזורים עם נופים אחרים לגמרי, ואקלים שונה לחלוטין. בצפון ניתן לטייל בעשרות אתרי תיירות שונים, מקורות מים טבעיים, אתרי נופש מרהיבים, בתי בד ויקבים מרשימים.

חברת הסעות תיירות

חברת RENT A NUS הינה חברה שהוקמה במטרה לספק פתרונות תחבורה מתקדמים לצרכים רבים. 50,000 נוסעים עם שירותי ההסעות של החברה מדי יום, והיא מספקת חווית נסיעה ברמה הגבוהה ביותר, תודעת שירות גבוהה, ורכבים מתוחזקים ומאובזרים בכל אביזרי הבטיחות הנדרשים.

על מנת לפקח ולוודא כי ההסעות היוצאות מן החברה פועלות כנרדש, בכל הרכבים מותקנות מערכות GPS ובקרת שליטה, זאת על מנת שנראה בזמן אמת את מיקומו המדויק של הרכב. מערכות אלה מסייעות לנו גם לתת מענה מהיר בעת תקלות בלתי צפויות על ידי זיהוי הרכב במהירות.

מחפשים חברת הסעות תיירות? ברוכים הבאים! לתיאום נסיעה, ייעוץ ושאלות נוספות חייגו אלינו עכשיו למספר 9074* ונשמח להסיע אתכם לכל מקום בארץ.

גלילה למעלה