הסעות תיירים

המחיר לרכב הלוך ושוב לפי השעות שהוזמנו (הרכב לא ממתין וואינו צמוד)
כיוון 1. העברה ישירה מנקודה לנקודה
רכב צמוד לפי שעות - במקרה של חריגה בשעות יגבו שעות נוספות
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת יציאה חזרה
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
שעת התייצבות

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת שחרור
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.

שירותי הסעות לתיירים

בשנים האחרונות אנחנו רואים עליה חדה בביקוש של תיירים רבים לבוא ולטייל בארץ. זאת בזכות הקמפיינים של משרד החוץ, סדרות ישראליות מוצלחות שכבשו את העולם, וכמובן אטרקציות מקומיות ומקומות קדושים שמסקרנים תיירים מכל רחבי העולם. התיירים אוהבים את האוכל כאן, את ההוואי האותנטי וכן, גם את החוצפה הישראלית.

ענף התיירות צפוי לצמוח עוד יותר לאחר הסכמי השלום שנחתמו עם איחוד האמירויות ובחריין, שאחריהם יגיעו הסכמים עם מדינות נוספות ותיירים חדשים יזכו לגלות את הארץ. על מנת לאפשר להם להנות מהארץ שלנו, אנחנו מספקים שירותי הסעות תיירים ופתרונות תחבורה מתקדמים לנוחיותם המירבית.

הסעות תיירים בארץ

תיירים שמגיעים אלינו לרוב לא מדברים את השפה, לא מכירים את האוכל, ובטח ובטח שלא מכירים את הכבישים. לחברות המספקות הסעות תיירים בארץ ישנה אחריות רבה, הנהגים הם השגרירים הכי טובים שלנו. לנהגים יש אחריות רבה במה יחשבו עליו אחר כך בעולם, ובאיזה תחושה הם יעזבו את המדינה.

מכאן החשיבות של הסעות תיירים בארץ, גם שיהנו ויזכו לגלות אותה על הצד הטוב ביותר, וגם כמובן שיקבלו שירות מהשורה הראשונה. הנהגים של חברת ההסעות RENT A BUS מיומנים בעבודה עם תיירים מכל רחבי העולם, אדיבים, והכי חשוב מקצועיים ואחראיים, כיוון שהבטיחות היא ערך עליון בחברה.

הסעות תיירים באילת

העיר הדרומית של ישראל מסקרנת תיירים רבים, וגם הדרך אליה – כביש הערבה. אילת היא עיר שוקקת חיים, חוף ים מרשים, ובתי מלון מהמרהיבים ביותר במזרח התיכון. חברת הסעות גמבורג RENT A BUS מספקת שירותי הסעות תיירים באילת, ובכל מקום אחר בארץ.

הסעות תיירות בצפון

הייחודיות של ישראל הינה בכך שכל אזור שונה לגמרי מאזור אחר. הצפון הירוק והשופע שונה לגמרי מהמדבר החום והמרהיב. התיירים שלרוב מגיעים ממדינות גדולות הרבה יותר, נדהמים לגלות איך ב-4 שעות של נסיעה מגיעים לאזורים עם נופים אחרים לגמרי, ואקלים שונה לחלוטין. בצפון ניתן לטייל בעשרות אתרי תיירות שונים, מקורות מים טבעיים, אתרי נופש מרהיבים, בתי בד ויקבים מרשימים.

חברת שירותי הסעות לתיירים בארץ

אנחנו מציעים הסעות לתיירים בארץ כבר שנות רבים, ומנוסים במיוחד בהסעות תיירים לכל מטרה ויעד. באמצעות הניסיון שלנו, אנחנו מסוגלים להציע את חוויית הנסיעה הטובה ביותר, כחלק מטיול בלתי נשכח. אנחנו מכירים את כל מסלולי הטיולים בארץ, ומציעים מעטפת ליווי מלאה, מהתכנון ועד הנסיעה. נוכל לעזור לקבוצות תיירים בכל גודל לתכנן מסלול, עצירות ואטרקציות. אנחנו נדאג לתכנן מסלול יעיל שעובר דרך כל מה שיש לראות, כך שהקבוצה לא תפספס כלום. באופן זה, התיירים יוכלו לראות את הארץ כמו שצריך, ויכירו את יופייה הבלתי נגמר.

בנוסף, אנחנו מציעים שירותי איסוף והסעה לנתב”ג וממנו. כך, אנחנו נדע לספק מענה לתיירים מהרגע שנחתו ועד לרגע שיעזבו. אנחנו מאמינים במתן שירות מקצה לקצה, כך שמלבד ההסעות ברחבי הארץ, נסיע את הקבוצה לנתב”ג. לא משנה מתי הטיסה נוחתת או ממריאה, אנחנו נדאג להיות בנתב”ג בדיוק בזמן. מנתב”ג נוכל לקחת את הקבוצה לכל נקודה בארץ, בכל שעות היממה. אנחנו מציעים הסעות גם בשבתות, כשאין תחבורה ציבורית.

ליווי צמוד לקבוצות

אם הקבוצה שלכם זקוקה למעטפת ליווי שהיא מעבר להסעה בלבד, אנחנו חברת ההסעות עבורכם. אנחנו מאמינים שחוויית הנסיעה היא מרכיב מרכזי ביום מוצלח, ובנוסף מציעים שירות ליווי צמוד לקבוצות. באמצעות שירות הליווי הצמוד שלנו, אנחנו נדע להבטיח שכל התכנון מסביב לנסיעה יתקתק כמו שעון.

ראשית כל, אנחנו מעסיקים נהגים קפדנים ואחראיים, אשר ידאגו לעמוד בזמנים, שכן הזמן שלכם יקר. בכל תחנה בדרך ובכל הגעה ליעד, אנחנו נדאג שתגיעו בזמן, כדי שתוציאו את המירב מזמנכם. אנחנו נלווה אתכם עם רכב ההסעות לאורך היום והמסלול, ותמיד נחכה לכם בזמן. בכך יש יתרון גדול, שכן אנחנו מאפשרים לכם למזער את זמני ההמתנה.

בנוסף, אנחנו מחזיקים בצי רכבים רחב בגדלים מגוונים, המתאים לקבוצות בכל היקף. כך, אנחנו נדע להתאים פתרון הסעה תפור למידותכם, ללא בזבוז מקום וכסף. בנוסף, אנחנו נדאג לתיאום בין הרכבים השונים במידה ומדובר בקבוצה גדולה, כך שכולם יגיעו ביחד. באופן הזה, כל הקבוצה תחווה את היום ביחד, ותהנה מהליווי הצמוד שלנו.

שירותי הסעות לחתונה לתיירים ללא מגבלה בזמנים

אם אתם מארגנים חתונה ומזמינים אורחים מחו”ל, כדאי שתיעזרו בשירותי ההסעות לחתונה לתיירים שאנחנו מציעים. אנחנו פועלים בכל רחבי הארץ, ונדע לספק מענה של הסעות לחתונות בכל מקום שתצטרכו. בנוסף, ברשותנו רכבי הסעה קומפקטיים, המתאימים להסעת קבוצות קטנות של תיירים. אנו מציעים שירות מהשדה למלון או מהשדה לחתונה, וגמישים מאוד במסלול הנסיעה. 

אנחנו מציעים את שירותי הסעות התיירים לחתונה ללא מגבלה בזמנים כלל. גמבורג הסעות עובדים מסביב לשעון בהתאם ללוחות הזמנים שלכם, ומתאימים את עצמנו אליכם ואל הצרכים שלכם. אתם רק תעבירו אלינו את לוח הזמנים של החתונה ואת זמני האיסוף, ואנחנו נגיע. גם אם החתונה צפויה להיגמר בשעות הקטנות של הלילה, אנחנו נחכה לכם. בדומה, אנחנו נביא את האורחים מחו”ל בדיוק בזמן לטיסה, גם אם הזמנים לחוצים.

זאת ועוד, אנחנו מקפידים לבדוק את מסלול הנסיעה בטרם היציאה לדרך. אנחנו מתעדכנים בעומסי תנועה, עבודות בכביש וכל דיווח נוסף. בכך, אנחנו מתאימים את מסלולי הנסיעה מראש ומתאימים אותם גם במהלך הנסיעה, כדי שנגיע ביעילות.

הסעות לחתונות תיירים

רכבים מפוארים ונהגים דוברי שפות

אנחנו מעסיקים נהגים מקצועיים מהשורה הראשונה בשוק, הדוברים שפות רבות ומנוסים בהסעת תיירים מחו”ל. מעת לעת אנחנו בודקים את מספר השפות השונות שנהגינו דוברים, ותמיד מוצאים שפה חדשה. אנחנו נדע להתאים נהג שמדבר את השפה של הקבוצה שלכם, כך שתקבלו שירות מותאם אישית.

זאת ועוד, אנחנו מפעילים צי רכבי הסעות מפוארים ומחזיקים בצי רכבי הסעות נרחב המאובזר ביד רחבה. אנחנו עושים כל שביכולתנו כדי להבטיח לכם חוויית נסיעה מצוינת ונוחה, ולא חוסכים באמצעים. ברכבים המפוארים שלנו תמצאו מערכות סאונד ומיקרופון מתקדמות, כך שתוכלו לשמוע רדיו ולהעביר הדרכות בדרך. יתרה מכך, מערכות מולטימדיה חדישות יעבירו לכם את הנסיעה בנעימים, ולא תרגישו את הדרך כלל. מעבר לכך, אנחנו דואגים כמובן שהמושבים יהיו המרווחים והנוחים ביותר, ותוכלו להשעין אותם לאחור. באופן זה, בזמן שאנחנו מחזיקים בהגה, אתם תוכלו להתרווח ואף לנמנמם במהלך הנסיעה.

בכך, באמצעות הנהגים המצוינים שלנו ורכבי ההסעות המפוארים, אנחנו מציעים עבורכם נוחות מקצה לקצה. השירות מותאם אישית לשפתכם ונוחות הנסיעה מעל ומעבר. 

רכבים מפוארים
רכבים מפוארים

חברת הסעות תיירות

חברת RENT A BUS הינה חברה שהוקמה במטרה לספק פתרונות תחבורה מתקדמים לצרכים רבים. 50,000 נוסעים עם שירותי ההסעות של החברה מדי יום, והיא מספקת חווית נסיעה ברמה הגבוהה ביותר, תודעת שירות גבוהה, ורכבים מתוחזקים ומאובזרים בכל אביזרי הבטיחות הנדרשים.

על מנת לפקח ולוודא כי ההסעות היוצאות מן החברה פועלות כנרדש, בכל הרכבים מותקנות מערכות GPS ובקרת שליטה, זאת על מנת שנראה בזמן אמת את מיקומו המדויק של הרכב. מערכות אלה מסייעות לנו גם לתת מענה מהיר בעת תקלות בלתי צפויות על ידי זיהוי הרכב במהירות.

מחפשים חברת הסעות תיירות? ברוכים הבאים! לתיאום נסיעה, ייעוץ ושאלות נוספות חייגו אלינו עכשיו למספר 9074* ונשמח להסיע אתכם לכל מקום בארץ.

הסעות תיירים מחירים

סוג הסעה

מחיר

מידע נוסף

מיניבוס מנתב״ג לתל אביב

100 – 300 $

תלוי ביום ובסוג המיניבוס

מיניבוס צמוד ליום

300 – 550 $

עד 200 ק״מ

מיניבוס לימוזינה ליום

החל מ 1000 $

עד 200 קילומטר ליום

השכרת אוטובוס ליום

500 – 800 $

עד 10 שעות ו – 200 ק״מ

לסיכום

במידה ויש לכם קרובי משפחה החיים מעבר לים ומעוניינים להגיע לביקור שורשים בישראל, אל תהססו – התקשרו עכשיו אל מומחי ההסעות של גמבורג אשר יבנו עבורכם תכנית אופטימלית.

שאלות נוספות

Scroll to Top