הסעות למגזר הערבי

המחיר לרכב הלוך ושוב לפי השעות שהוזמנו (הרכב לא ממתין וואינו צמוד)
כיוון 1. העברה ישירה מנקודה לנקודה
רכב צמוד לפי שעות - במקרה של חריגה בשעות יגבו שעות נוספות
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת יציאה חזרה
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
שעת התייצבות

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת שחרור
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
הסעות במגזר הערבי

המגזר הערבי הינו חלק משמעותי במדינת ישראל. תושבי ישראל הערביים מתגוררים בכל חלקי הארץ. חלקם מתגוררים בריכוזים ערביים, למשל באזור המשולש, הנגב או הגליל. אנו נשמח לשרת את כלל המגזר הערבי בשירותי הסעות

אזרחים רבים מהמגזר הערבי אינם מחזיקים ברישיון נהיגה. אחרים אינם מחזיקים בבעלותם רכב פרטי היכול לשמש אותם מדי יום. אזרחים אחרים מתקשים להתנייד בעצמאיות – למשל מפאת גילם המבוגר, או מסיבה אחרת. ישנם גם אנשים שפשוט מעדיפים שלא לנהוג בכבישים משובשים או שאינם מוכרים להם. 

בשביל לאפשר לאותם אזרחים להתנהל בחופשיות ובנוחות ולהגיע ממקום למקום, אנחנו כאן. נשמח להיות הפתרון שלכם ולמנוע מכם לוותר מראש על החלומות והתכנונים שלכם. 

בנוסף, ישנם מקומות בהם התחבורה הציבורית איננה עובדת כלל או כמעט ולא. מחסור בתשתיות, תחנות אוטובוס או תכנון שגוי. המון גורמים מביאים לכך שלא ניתן לתכנן נסיעה על סמך תחבורה ציבורית בלבד בהמון מקומות. 

חברת הסעות במגזר הערבי – גמבורג הסעות תומכים בדו קיום

אנו מספקים שירותי הסעות במגזר הערבי. השירות שלנו מותאם למגזר זה ומאפשר להם לנסוע בנעימים. לכל יעד שרק תרצו ולכל מטרה, שירות ההסעות שלנו יעזור לכם. אל תהססו להרים אלינו טלפון ולקבל את כלל הפרטים לקראת הנסיעה שלכם. 

בשנים האחרונות יותר ויותר תושבים מהמגזר הערבי פונים אלינו לקבלת שירות. לצערנו, קיימות חברות שלא מעוניינות לשרת את המגזר הערבי. מתוך מניע גזעני או מנסיבות אחרות, הם מסרבים ב”אלגנטיות” להזמנת הסעות. חלקם אפילו לא מסתירים זאת ומודיעים ללקוחות שהם לא משרתים ערבים. 

מלבד העובדה שהדבר אסור לפי חוק, לדעתנו הוא איננו ראוי ואין לכך מקום בחברה הישראלית. אצלנו לא תמצאו חוסר שוויון כזה ולא תפגעו מיחס מזלזל. אנו מסיעים כל אדם ואדם ללא הבדלי לאום. הלקוחות שלנו מהמגזר הערבי הם נאמנים ביותר וחוזרים אלינו פעם אחר פעם. 

שירות ההסעות שלנו מאפשר לכם, תושבי המגזר, לנסוע כמו שאתם רוצים. אנו ננפץ את הסטיגמות הקיימות לחוסר במתן שירות למגזר הערבי. תפנו אלינו במהרה ותגלו שעל הנסיעה איתנו לא תתחרטו. 

חברת הסעות במגזר הערבי

מהם השירותים שאתם מספקים לציבור ערביי ישראל ?

אנו מספקים לציבור ערביי ישראל את כלל השירותים שהם נדרשים אליהם. אצלנו כל השירותים שהחברה היהודית זוכה אליהם, כך גם הערבית. לאחר שיחה משותפת נבין מהם השירותים שאתם צריכים ונספק לכם אותם כמו שצריך. 

הסעות עובדים למגזר הערבי

אנו מספקים שירותי הסעות לעובדים בשעות הבוקר והצהרים. עובדים ערבים רבים יוצאים לעבודה בשעות הבוקר המוקדמות. בשעות אלו אין תחבורה ציבורית תקינה היכולה לשמש אותם, בהנחה וקיימת בכלל תחבורה ציבורית. 

בשביל לאפשר לעובדים להימנע מהוצאת רכב פרטי או לוותר על העבודה, ההסעות שלנו מעולות לכם. ניקח אתכם בבוקר, באיזה שעה שיקבע, ישר אל העבודה. נאסוף את כלל העובדים ונוודא שיש להם איך להגיע לעבודה. נחסוך מהם להגיע עייפים אל העבודה ומותשים רק מהדרך אליה. עובדים כאלה פחות טובים ופחות אפקטיביים. 

בסיום יום העבודה, הנהגים שלנו יחזירו את העובדים אל ביתם ויאפשרו להם להתרענן טרם ההגעה הביתה. 

הסעות תלמידים ברשוית הערביות

אנו מסיעים גם תלמידים לבתי ספר. לא בכל יישוב ערבי קיים בית ספר יסודי  ותיכון והתלמידים נאלצים לנסוע לפעמים למקומות מרוחקים. לאלץ את ההורים לקחת ולהחזיר אותם מדי יום עלול לפגוע בשני הצדדים. 

ההורים ייפגעו במקום העבודה שלהם. ההסעה לבית ספר גוזלת זמן ועלולה לפגוע בתחילת יום העבודה. התלמידים נאלצים כל בוקר להמתין להורים, לנסוע בלחץ ולעיתים לאחר. ההסעות שלנו מבטיחות דיוק והגעה בזמן לבית הספר. האינטרס שלכם הוא שילדכם ילמדו כמו שצריך, ישכילו ויתבגרו. 

הסעות תלמידים במגזר הערבי
הסעות תלמידים במגזר הערבי

האם הנהגים דוברי ערבית ?

אנו מעסיקים נהגים מהמגזר הערבי ומהחברה היהודית. כאשר אנו מספקים שירותי הסעות למגזר הערבי, הנהג יהיה דובר ערבית. חשוב לנו שתרגישו בנוח בנסיעה ולא תאלצו להתמודד עם קשיי שפה. חלק מתושבי המגזר אינם יודעים לדבר עברית, או לפחות לא ברמה טובה. 

ישנם בתי ספר במגזר הערבי שלא מלמדים עברית והבוגרים שלהם לא יודעים את השפה. חלק מהיישובים הערביים אינם מתערבבים בחברה היהודית ולא נוצרת להם הזדמנות ללמוד את השפה העברית. קיימים יישובים מתבדלים הנותרים רק בינם לבין עצמם. 

בשביל לאפשר להם לנסוע ולשוחח עם הנהג במידת הצורך, אנו מבינים שהוא חייב לדבר ערבית. לא נרצה שתרגישו לא בנוח בנסיעה שלכם עצמכם. בנוסף, חוסר תקשורת עם הנהג עלול להביא בעיות. בקשות ומענות מכל אחד מהצדדים, שהשני לא מבין, יפגע בנסיעה. 

כבר בעת התכנון של הנסיעה נוודא שתקבלו לנסיעה נהג דובר ערבית. נהג זה גם כנראה מבין את המנטליות הערבית שיכולה להיות שונה מהיהודית. 

חשוב לנו לומר שהמטרה שלנו היא להעניק לכם את השירות הטוב ביותר שאנחנו מסוגלים. כל קבוצה דורשת דברים אחרים ומותאמים להם דברים שונים. ישנן קבוצות שבמקשות כלי רכב מסוים. אחרות מבקשות נהג מבוגר או צעיר. ישנן קבוצות מסוימות שמעדיפות רכב כהה או בהיר, למשל בדרך לחתונה. בדומה, נספק לכם נהג דובר ערבית. 

גמבורג הסעות לטיולים למגזר הערבי

מארגנים טיול? נשמח להסיע אתכם לאן שתצטרכו. לצפון, לדרום, מזרח ומערב – אנחנו כאן לצידכם. שירות ההסעות שלנו לטיולים הוא מהטובים שקיימים כיום במגזר הערבי. כאמור, אנו מוודאים שהנסיעה שלכם אצלנו תהיה חוויה שלא תשכחו. 

יחד נראה נופים מיוחדים, ניסע לטיולים וניקח אתכם לאטרקציות מיוחדות. השירות שלנו מתאים לקבוצות רבות המעוניינות בשירותי הסעות לטיולים. בתי ספר המארגנים טיולים שנתיים ונדרשים להסעה לתלמידים למשך יום או יותר. גם מסגרות עירוניות או משפחות המעוניינות לטייל פונות אלינו. 

התמונה הקבועה של אוטובוסים המסיעים ילדים אל עבר הטיול השנתי שלהם חקוקה אצל כולנו. עם חברת ההסעות שלנו, הנסיעה תיזכר לטובה על ידי התלמידים, הצוות ושאר הנוסעים. 

אנו מספקים אוטובוסים ברמת תחזוקה גבוהה. המושבים תקינים והריפוד חדש. מערכת מיזוג אוויר בהסעות שלנו חזקות ומייצרות אוויר קריר ונעים במהלך הנסיעה. אנו מטפלים ברכבי ההסעות לנו בצורה שוטפת. אתם תוכלו להיות רגועים שההסעה שלכם תיסע בבטחה ותגיעו בשלום ליעדכם. 

ההסעות לטיולים שלנו מאפשרות לכם לצאת לטיול שלכם. אתם לא צריכים להסתמך על קווי אוטובוס. כידוע, קיימים המון יישובים וכפרים ערביים בהם התחבורה הציבורית לוקה בחסר. הסתמכות עליה יכולה להסתיים בכישלון הטיול. אם ניתן להימנע מכך – חבל להתבאס. השירות שלנו מאפשר לכם תכנון והסתמכות ללא הפתעות. 

הסעות לטיולים למגזר הערבי
הסעות לטיולים למגזר הערבי

לסיכום

בין אם אתה רכז בתנועת נוער ערבית, או מנהל מתנ״ס , פנה אלינו לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית מהמומחים של גמבורג הסעות

ניתן להתקשר 24/7 לטלפון *9074 או במייל sales@rentabus.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Scroll to Top