הסעות לגני ילדים

מחפשים שירותי הסעות לגני ילדים ? המשפחה במאה ה-21 מתנהלת בצורה שונה מהעבר. כיום, שני ההורים עובדים במשרה מלאה ומפרנסים את הבית באופן כמעט זהה. לכן, שני ההורים נאלצים לצאת מהבית בשעות הבוקר, לרוב המוקדמות, אל מקום העבודה. 

בשביל שההורים לא יתקעו בפקקי הבוקר הקבועים בכבישי מדינת ישראל, הם מוכרחים לחסוך זמן. כל דקה בבוקר משמעותית בשביל לחסוך זמן ממושך בהמשך בפקק. למרות הדחיפות, בשעות הבוקר להורים קיימת משימה חשובה – להסיע את ילדם לגן. 

ההסעה אל הגן גוזלת מאחד מההורים זמן רב בבוקר. הוא כבול לשעה מסוימת לפניה הוא אינו יכול להגיע אל הגן. לרוב מדובר על החל מהשעה 07:30. עד שההורה יורד את הילד וייסע למקום העבודה הוא יבזבז זמן רב. 

בנוסף, העומס של רכבים רבים המגיעים יחד אל הגן גורם לפקקים באזור. אותם פקקים מעכבים עוד יותר את הנסיעה לאחר מכן. הורים עוצרים בצד הדרך במקומות אסורים ויורדים אל הכביש בצורה מסוכנת. מערך ההסעה הפרטני מהווה נטל על ההורים וסכנה לילדים.  

גמבורג מקפידים על הבטיחות של היקר לכם מכל

הדבר הכי חשוב לנו בהסעת הילדים שלכם אל הגן בבוקר הוא הבטיחות שלהם. ילדכם הקטן הוא הדבר היקר לכם מכל. אתם תעשו הכל על מנת להגן עליו ולהבטיח את שלומו. הפקדת ילדכם בידי גמבורג חברת הסעות , בידי זרים, יכולה להיות קשה מאוד עבורכם. 

הורים מסוימים יעדיפו אף לוותר על עבודתם וייקחו בעצמם את הילד לגן למרות הכל. רובנו לא יכולים לאפשר זאת לעצמנו. מציאת עבודה יכולה להיות קשה גם ככה ולא מומלץ לוותר עליה בקלות. אז מה עושים? 

אנו מציעים לכם שירותי הסעות לגני ילדים בשעות הבוקר. אצלנו תוכלו להיות רגועים שהילדים שלכם, משוש חייכם, נמצאים בידיים טובות. אנו מעסיקים את הנהגים המקצועיים והמנוסים ביותר ובכך מבטיחים שהנסיעה תעבור בשלום. עם החיים של ילדכם אנו לא לוקחים סיכון. 

בנוסף, אנו בודקים את הרקע של הנהגים שלנו ומוודאים שהם עומדים בדרישות בשביל להסיע ילדים. אנו מבינים את החשש שלכם ואנו כאן בשביל להרגיע אתכם. 

חברת הסעות לגני ילדים

החברה שלנו מספקת שירותי הסעות מדי בוקר לגני ילדים. אנו אוספים את הילד שלכם מחוץ לבית ולוקחים אותו עד הכניסה לגן. שם יחכו לו הגננות ויכניסו אותו אל הגן לעוד יום נפלא. כל הילדים נוסעים יחדיו אל הגן בצורה נוחה ובטוחה. 

קיימים כיום מספר התארגנויות של הורים לביצוע נסיעות ב”קאר-פול”, משמע נסיעה משותפת, לגנים. עם זאת, מדובר על פתרון לוקה בחסר. אתם לוקחים סיכון שאחד מההורים ישכח בבוקר שתורו הגיע או שהוא יתעכב ויפגע בכם. אתם מסתכנים בהסעת ילדכם על ידי אדם שאיננו מורשה להסיע ילדים ברכב. 

אנו בטוחים שבמחשבה שנייה אתם תעדיפו פתרון מסודר וחוקי שתוכלו לסמוך עליו. אצלנו לא מתקבלים איחורים ועיכובים מצד הנהגים. איתנו תוכלו להבטיח שתצאו לעבודה בזמן ולא תאלצו לאחר לשווא. 

אנו מציעים את שירות ההסעות לגני ילדים המקצועי ביותר. כלי הרכב שלנו מותאמים לנסיעה של ילדים קטנים ומספקים הגנה ובטיחות מרבית מפני סכנות הכביש. הילדים שלכם ישמחו לנסוע איתנו. 

חברת הסעות לגני ילדים
חברת הסעות לגני ילדים

הסעות אוטובוסים לגני ילדים

אצלנו בחברה תוכלו למצוא גם הסעות באוטובוסים לגני ילדים. אנחנו מספקים שירותי הסעות הן לשעות הבוקר אל הגן, והן בחזרה ממנו. אנו נחסוך מכם את ההגעה לגן בבוקר ובצהרים ונמנע מכם בזבוז זמן מיותר. לאחר שמתרגלים להשתמש בשירותי הסעות לגני ילדים, מבינים שזאת הבחירה הנכונה. 

הנוחות שההורים מרוויחים מהחיסכון שנראה לא משמעותי הוא מדהים. התגובות החיוביות של ההורים שאנו מקבלים באופן תדיר בנוע לשירותי ההסעות מעידות על כך. יותר ויותר הורים בוחרים כיום בפתרון של הסעות אוטובוסים לגני ילדים. 

בנוסף, במידה ואתן הגננות מתכננות לילדי הגן יום טיול נשמח לסייע לכם. השירות שלנו מותאם גם לגנים שלמים היוצאים לטיולים חווייתיים. אתן תוכלו לשבת מקדימה ולפקח על כלל הילדים במהלך הנסיעה בנוחות. 

כיסאות האוטובוסים שלנו מתאימים ובטוחים לנסיעה של ילדים קטנים ומאפשרים לכם לצאת לטיול. אל תוותרו על החלום שלכם לקחת את ילדי הגן ליום מיוחד. אנחנו כאן בשביל לעזור לכם להוציא את התוכנית אל הפועל ולחלום בגדול.    

מה עליי לבדוק באוטובוס המסיע את הילדים שלי ? 

לפני שמזמינים הסעה באוטובוס לגני ילדים מומלץ לערוך מספר בדיקות. בגלל שמדובר על הסעה מיוחדת של ילדים קטנים, כדאי לבדוק מספר דברים ולא יישר להזמין. החיים של הילדים הקטנים חשובים לכם מאוד ויחד נעשה הכל בשביל לשמור עליהם.

ראשית, מומלץ לבדוק שאתם פונים לחברה אמינה. עליכם לסמוך על החברה דרכה אתם מזמינים את שירותי ההסעות. היא צריכה לעמוד בכל התקנים הנדרשים על ידי משרד התחבורה. היא צריכה להיות בעלת המלצות ובעלת ניסיון בהסעת ילדים. 

אל תיקחו סיכון עם חברה מפוקפקת רק בגלל שהמחיר שהיא מציעה הוא יותר זול. החיים של הקטנים חשובים יותר. 

שנית, כדאי לבדוק מיהו הנהג המיועד להסעה. עליכם לוודא עם חברת ההסעות שהם שולחים נהג בעל הרישיונות המתאימים לנסיעה. אנו רוצים להבטיח שהסעת ילדכם הקטנים תעבור בצורה תקינה. לכן, הנהג חייב להיות כשיר ומקצועי. כמו כן, כדאי להדגיש בפני החברה שמדובר על הסעת ילדים קטנים. ניתן אף לבקש נהג נחמד במיוחד בשבילם.  

אוטובוסים מפוקחים ע״י קצין בטיחות בתעבורה מוסמך

במדינת ישראל קיימת רגולציה המסדירה את הפיקוח על הבטיחות של חברות בעלי ציי רכבים. באותן חברות, המחזיקות למשל באוטובוסים, נדרש פיקוח. לפי תקנות התעבורה, קצין בטיחות בתעבורה מוסמך אמור להיות אמון בחברות אלה על תנאי הבטיחות.

תפקיד זה נועד בשביל לסייע לחברות השונות בהבטחת הבטיחות של כלי הרכב שלהם. התקנות מנסות למנוע מצבים של תקלות ברכבים שעלולות להביא לסיכון חיי אדם. במידה ואדם נפגע במהלך הסעה, היה עדיף לוותר עליה מראש. 

מדובר בתפקיד חשוב מאוד לכל חברה והוא מחייב לפי החוק. לצערנו, ישנן חברות בשוק ההסעות הישראלי שלא מקפידות על כך. הדבר מהווה סכנת חיים אמיתית. הן מעדיפות לחסוך בכסף ולהעלים עין מתוך תקווה שלא יקרה כלום במהלך הנסיעה. 

אצלנו תהיו רגועים שלא כך הדבר הזה. אנחנו מעסיקים קצין בטיחות בתעבורה מוסמך שמעולה בעבודתו. הקצין מקפיד על קלה כבחמורה ובעזרתו אנו יודעים שהבטיחות היא הכי חשובה. אנו מבצעים בדיקות שוטפות לאוטובוסים שלנו במוסך. בדיקות אלו מוודאות שוב ושוב שאנו יכולים לנהוג בראש שקט. 

הסעה במיניבוס לגני ילדים

בדרך כלל ההסעות בשעות הבוקר והצהרים נעשות על ידי הסעה במיניבוס. המיניבוסים שלנו מפוארים ונעימים לנסיעה וילדכם ייהנו לנסוע בהם. אנו מאפשרים לכם חופש מוחלט מההסעות. במקום לצאת מוקדם מהעבודה על מנת להספיק להגיע לגן – הזמינו הסעה. 

אתם תוכלו פשוט להמתין לילדים בבית כשהם מגיעים עם ארוחה חמה. אתם לא תיאלצו לעמוד בתור הרכבים בכניסה לגן. ביננו, מדובר על פעולה מיותרת. אתם מגיעים אל הגן, מכניסים את הילד ונוסעים. מדוע לא לתת למישהו אחר שאתם סומכים עליו לעשות את זה? 

היתרונות בהסעה לגני ילדים משמעותיים יותר מהמחיר. זכרו כי לאחר מספר ימים הילדים שלכם יכירו את הנהגים שלנו. הם ישמחו לראות אותם בבוקר ובצהרים. לכן, הם יסכימו לנסוע איתנו במהרה. אל תדמיינו מצבים קורעי לב של ילדים המסרבים לעלות על ההסעה ונפרדים בבכי מהוריהם. 

המיניבוס שלנו מאפשר נסיעה של מספר מצומצם של ילדים. האיסוף בשעות הבוקר יתקצר, וכך גם ההורדה בסיום הגן. על שירות כזה לא מוותרים. 

הסעות מיניבוס לגני ילדים
הסעות מיניבוס לגני ילדים

איך מתבצע תהליך ההזמנה

תהליך ההזמנה של הסעות לגני ילדים הוא פשוט ביותר. לרוב הוא מבוצע ע״י הועד , אולם ניתן לעשות זאת בשתי דרכים – הדרך המסורתית והדרך החדישה. אתם תוכלו לבחור באחת מהן, בהתאם להעדפה שלכם. חשוב להדגיש ששתיהן נעשות בקלות ובמהירות. 

הדרך המסורתית היא בטלפון. תוכלו להרים טלפון לנציגים שלנו והם ישמחו לתת לכם את כלל הפרטים הרלוונטיים. יחד תקבעו את זמני ההסעות, סוג הרכב, נקודות האיסוף ושאר הפרטים. הנציגים שלנו יסייעו לכם בארגון ובתכנון ההסעה. המקצועיות שלהם בתכנון רבה וכנראה תעזור לכם המון. 

דרך נוספת דרכה ניתן להזמין שירותי הסעות לגני ילדים היא באתר האינטרנט שלנו. באתר זה תמצאו מערכת ממוחשבת אליה תוכלו להכניס את כלל הפרטים. לאחר מילוי המסמכים, תשלח אליכם אישור הזמנה ואנו נוכל לצאת לדרך. 

כמו כן, ניתן לבקש מאיתנו לצור עמכם קשר באתר האינטרנט שלנו. מלאו את הפרטים והנציגים יחזרו אליכם במהרה. 

נשמח שתצטרפו אלינו ותהפכו להיות חלק מהמשפחה הגדולה שלנו. אנו בטוחים שלא תתחרטו. 

מתעניינים בהצעת מחיר לשירותי הסעות ? נציגי המכירות של חברת גמבורג הסעות מקבוצת Rent A bus Israel ישמחו לסייע לך בכל שאלה.

שאלות נפוצות

שיתוף:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה