הסעות בעתלית

המחיר לרכב הלוך ושוב לפי השעות שהוזמנו (הרכב לא ממתין וואינו צמוד)
כיוון 1. העברה ישירה מנקודה לנקודה
רכב צמוד לפי שעות - במקרה של חריגה בשעות יגבו שעות נוספות
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת יציאה חזרה
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
שעת התייצבות

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת שחרור
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
הסעות בעתלית

מפשים חברת הסעות בעתלית ? המאמר הזה בדיוק בתשובה בשבילכם . עתלית היא יישוב ששייך למועצת חוף הכרמל ומונה מעל ל – 10000 תושבים. היא משתרעת על חוף ים קסום אליו מגיעים לנפוש מדי קיץ, אנשים מכל קצוות הארץ. תושבי היישוב יזדקקו לא פעם לשירותי הסעות למגוון צרכים ויעדים. לרוב הם יעזרו בחברה שמספקת הסעות בעתלית. במאמר זה נרחיב אודות שירותי הסעות בעתלית ומה הקריטריונים בבחירה של חברת הסעות. 

שירות הסעות לעתלית בכל שעות היממה

מלבד תושבי היישוב שיסתייעו בהסעות, רבים יבקשו להגיע לעתלית לצורך מטרות שונות. לעיתים התחבורה הציבורית לא תיתן מענה הולם ומדויק ולכן יהיה צורך בשירות הסעות לעתלית כמו במקרים של  – קבוצת תיירים שבאה לבקר ביישוב ובכל האטרקציות התיירותיות שהמקום מציע, תלמידים שמגיעים בכל קצוות הארץ לביקור במחנה המעפילים הידוע בעתלית, למשפחות שמגיעות בקבוצות לנפוש על חוף הים של עתלית וכו’. 

גמבורג – חברת הסעות בעתלית – עתירת המלצות

חברות הסעות ביישוב עתלית תספקנה מענה עבור התושבים במקרים שיש צורך להגיע לנתב”ג בשעות הקטנות של הלילה. או במקרים של טיולי משפחות שמעוניינות לנסוע יחד לטיול מגבש. במקרה של אירוע חתונה שמרבית המוזמנים מגיעים מעתלית, נזמין להם הסעה לחתונה . וכך מתאפשר להם לשמוח ולשתות אלכוהול מבלי לחשוש מהנהיגה ומסיבות נוספות. 

הסעות מיניבוסים בעתלית

כמו כן, חברת הסעות מקצועית מחזיקה במנעד של כלי רכב בניהם ניתן למצוא את המיניבוס הקומפקטי. מדובר בכלי רכב שהוא קטן יותר מאוטובוס וגדול יותר ממונית גדולה.  מיניבוס יכול להכיל בין עשרה נוסעים ועד ל- מיניבוס 25 נוסעים בממוצע. היתרון העיקרי שלו שהוא כלי רכב מרווח, אך עם זאת מספק את התחושה האינטימית והמגבשת.  

חברת הסעות בעתלית שפתוחה בשבת

הסעות בשבת  יאפשרו לכל תושב עתלית שמעוניין להעניק למשפחתו, לעובדיו או לעצמו את החוויה הנעימה והמעשירה של מנוחת סוף שבוע. כאשר מדובר בקבוצה גדולה של אנשים שיוצאת לטיול בשבת, יהיה צורך בארגון ובתיאום מוקפד. כולם זקוקים להגיע בזמן לאותה נקודה ולחלק לא  תמיד יהיה רכב פרטי וגם אם יש צריך לשלם על דלק ולחפש מקום חנייה – כל זה נשמע כמו טיול מעייף לשבת הקצרה  – כדי להצליח ליהנות ממנוחת השבת ולטעון מצברים, נעזרים בהסעה מעתלית וכך מפיקים את המיטב מהיום הזה.

אילו רכבי הסעות ברשותכם ?

חברה מקצועית ואיכותית שמספקת שירותי הסעות אמורה להחזיק צי רכבים מרשים וחדשני. בנוסף, רצוי שהחברה תחליף את הרכבים שלה מדי שלוש שנים ותחדש אותם בכל הטכנולוגיה המתקדמת. בצי רכבים של חברה שמכבדת את עצמה ניתן יהיה לזהות מגוון של אוטובוסים, מיניבוסים, מידיבוסים, מוניות גדולות, ואנים VIP ועוד. כל אלה מאובזרים ומתוחזקים על ידי קצין ביטחון מוסמך שבודק אותם מדי חודש בחודשו.

מהן שעות הפעילות שלכם?

לעומת התחבורה הציבורית שאינה פעולת סביב השעון ודי מוגבלת בשעות שלה. חברת הסעות ביישוב עתלית תספק הסעה 24/7. שירות זה הוא משמעותי שכן לעיתים יש צורך באופן ספונטני בשירות הסעה לנסיעת בזק עבור קבוצה או כיתה או לצורך נסיעה לנמל התעופה

הסעות בעתלית מחיר – החל מ 150 ש״ח בלבד !!!!

שאלת המחיר הינה נושא מפתח לכולם וחשוב להבין ממה מורכב המחיר של שירות הסעות בעתלית. אמנם כל חברה תעבוד בצורה קצת שונה. אך ישנם כמה וכמה פרמטרים שישפיעו על המחיר כשמדובר בשירותי הסעות ובניהם – 

גודל הרכב –  חברת הסעות מסוגלת לספק מענה לכל דרישה בזכות צי רכבים שמתוכו ניתן לבחור את סוג הרכב וזה תלוי בגודל הקבוצה. לגודל הרכב תהיה השפעה ישירה על המחיר, מאחר שככל שהרכב גדול יותר כך הוא גם יצריך יותר דלק.

מרחק הנסיעה – גם למרחק הנסיעה תהיה השפעה ישירה על מחיר. מאחר שהמשמעות הינה יותר צריכת דלק ויותר זמן מחברת ההסעות. 

זמן ההסעה –  מי לא מכיר את המשפט הנכון  – “זמן שווה כסף”, כך גם במקרה של שירות הסעות בעתלית. לעתים הסעה שתארך זמן רב יותר, ללא קשר למרחק הנסיעה, אלא שהייה של הנהג לצד הקבוצה, כך גם המחיר יהיה גבוה יותר.  

הסעות בעתלית טלפון – *9074

חברת גמבורג הסעות מספקת שירות הסעות עבור כל אחד ולכל יעד. חברתנו מחזיקה במגוון רכבים מפוארים ומאובזרים. כולם במגוון התאמות ומוצרים חדשניים. מושבים מרופדים ונוחים, מזגן מפוצל וחדש ועוד מגוון של שיפורים. כל מה שתדרשו זה ליצור קשר עם החברה בטלפון ולהזמין את ההסעה שתתאים לכם כמו כפפה.  

מחירון הסעות עתלית עבור אוטובוס – נכון ל 3/9/2021

ניתן לקבל הנחה נוספת בשיחה טלפונית או לחצו לפניה בוואטסאפ

מרחקעד 6 שעתעד 8 שעותיום עבודה עד 12 שעותהערות
עד 50 ק״מ1500 ש״ח 1800 ש״ח 2000 ש״חלא כולל שישי שבת
עד 100 ק״נ 1700 ש״ח 2000 ש״ח2300 ש״ח  לא כולל שישי שבת
עד 150 ק״מ1800 ש״ח   2000 ש״ח2500 ש״ח   לא כולל שישי שבת
עד 200 ק״:מ 2200 ש״ח2400 ש״ח 2700 ש״ח  לא כולל שישי שבת
עד 300 ק״מ 2600 ש״ח 2700 ש״ח 2980 ש״חלא כולל שישי שבת
עד 400 ק״מ 2800 ש״ח3200 ש״ח  3500 ש״ח לא כולל שישי שבת

דגשים לשים לב אליהם :

ט.ל.ח

  • המחירים מומלצים ואינם מחייבים את גמבורג הסעות .
  • מחיר כל חריגה בשעות מחירה 150 ש״ח כולל מעמ
  • המחירים מתייחסים לאוטובוס 55 מקומות – בגין אוטובוס 60 מקומות מחיר – תהיה תוספת 20% . בגין השכרת מידיבוס תהיה הפחתה של 2.5% למחיר.
  • מיניבוס 10 מקומות – 25% פחות במחיר
  • סך הק״מ מחושב לסך כל הק״מ אשר יבוצע באותו יום לפי נק׳ המוצא וסיום בנק׳ המוצא.
  • עבור הסעות בשבת מחיר – ינתן בשיחה טלפונית

מחפשים חברת הסעות מקצועית ומנוסה ? התקשרו עוד היום לrent a bus וקבלו הצעת מחיר

זמינים 24/7 בטלפון – *9074

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Scroll to Top