הסעות לצפת

הסעות לצפת, בירת הגליל העליון ואחת מ-"ארבע ערי הקודש", היא עיר השוכנת באזור הררי בחלקו המזרחי של הגליל העליון. אחד ממאפייניה העיקריים של צפת הוא הגידול המהיר באוכלוסייתה. לפי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה גרים כיום בצפת כ-32,000 תושבים. מאפיין נוסף של העיר הוא מצבה הסוציו האקונומי הנמוך, הנובע מהשקעה ירודה של המדינה בעיר.

חוסר ההשקעה בעיר מצד המדינה מתבטא במצב הירוד של התחבורה הציבורית בעיר. לא זו בלבד שהעיר ממקוממת באזור הררי, המקשה על הגישה אליה, אלא שההשקעה הנמוכה מצד הרשויות גורמת לחברות האוטובוסים לספק מספר מועט של קווי אוטובוס שמגיעים לעיר.

למרות זאת, העיר צפת היא אחת הערים המיוחדות במדינת ישראל. הנופים ההרריים של צפון המדינה, ההיסטוריה של העיר, והאנרגיה הבלתי ניתנת להסבר שמקיפה אותה, הופכות את העיר צפת לאחד היעדים המעניינים ביותר במדינת ישראל. העיר כל כך מיוחדת שיש הטוענים שהאנרגיה המקיפה אותה עשויה אף לרפא.  

הפתרון היעיל ביותר להגעה לעיר

בעקבות התחבורה הציבורית הירודה והביקוש הרב להגיע לעיר, החלו חברות הסעות מאורגנות לספק הסעות לצפת לפי הזמנה מותאמת אישית. הסעות אלו מפצות על החוסר בקווי אוטובוס המגיעים לעיר. במקום להחליף קווים רבים, לחכות שעות רבות, להתמודד עם תנאי מזג אוויר קשים (בעיקר בחורף), ניתן להגיע לצפת נסיעה מאורגנת, ישירה ונוחה.

חשוב לציין, הדרך לצפת אינה פשוטה. על הנהג להיות מקצועי ובעל ניסיון. חברות הסעות רבות אינן עומדות בסטנדרט הבטיחותי הנדרש על מנת להגיע לצפת ללא סיכונים מיותרים. כתוצאה מכך, החלה חברת RENT A BUS להוציא הסעות מאורגנות לצפת.

להגיע עם הסעות  לצפת עם גמבורג  RENT A BUS

חברת הסעות גמבורג RENT A BUS היא חברה פורצת דרך. אם בעבר הרחוק תחום ההסעות המאורגנות היה חובבני ולא מאורגן דיו, מאז הקמתה של RENT A BUS, התחום השתנה באופן מהותי. החברה מעסיקה את הנהגים המיומנים והמקצועיים ביותר. היא בוחרת רק נהגים בעלי ניסיון רב, שעברו הכשרות מקצועיות רבות.

בנוסף, נהגיה עוברים ריענונים מקצועיים על בסיס קבוע. כל זאת, על מנת להבטיח לנוסעים את הנסיעה הבטוחה ביותר לעיר צפת. 

צי הרכבים מגוון

החברה מחזיקה צי רכבים המתאים לכל כמות אנשים. ניתן להזמין הסעות מיניבוסים ואוטובוסים לפי הצורך. היתרון הוא משמעותי, תוכלו להתאים את מספר האנשים שרוצים להגיע לעיר לסוג כלי הרכב. כנגזרת מכך, תוכלו להתחלק בתשלום הנסיעה בצורה המיטבית.

בנוסף, שירות הלקוחות של החברה יעזור לכם בהתאמת מסלול הנסיעה לצרכים הרלוונטיים שלכם וימצא עבורכם את הפתרון המשתלם ביותר. אתם לא צריכים לדאוג לדבר – כלי הרכב של החברה עוברים ניקיון ותחזוקה באופן תדיר, הנהג שלכם יהיה מקצועי ושירותי, וכל שיידרש עליכם לעשות הוא להיכנס לרכב ולהנות מחוויית נסיעה יוצאת דופן. גם אתם מחפשים הסעה לצפת? חייגו עכשיו ל*9074

שיתוף:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה