מונית ל-8 אנשים

מונית ל8 אנשים או נוסעים תתאים לכם בבמידה ואתם מתכננים נסיעה לנתב"ג או לחילופין רוצים לארגן לחבר'ה יציאה משותפת לעיר, כנראה שאתם זקוקים למונית גדולה. מונית עם מקומות ל-8 אנשים למשל, יכולה להיות האופציה האידיאלית שתאפשר לכם לכלול בתוכניות את כל המעגל החברתי הקרוב. 

אז רגע לפני שאתם רצים לבצע את ההזמנה, שימו לב שיש מספר דברים אשר מומלץ לדעת על המונית הגדולה טרם ביצוע ההזמנה. על כל אלו ועוד תוכלו לקרוא בקטע הבא.

כמה מושבים יש במונית גדולה?

מונית ל-8 אנשים נקראת לרוב מונית גדולה. מונית גדולה הוא שמה הכללי של מונית המכילה 6 מקומות או יותר. למה? כי מספר המקומות במונית רגילה הוא 5 כולל נהג (זה בסדר אם אתם לא מופתעים).

במוניות גדולות קיימים לרוב בין 6 ל-10 מושבים. אולם, הן עשויות להיבדל במימדיהן הכוללים, ביחס בין שטח האחסון לאזור הישיבה, ולעיתים אף באבזור הנוסף. כמו כן המוניות הגדולות לרוב לא דורשות רישיון נהיגה מיוחד, אך בשל גודלן המסיבי אשר שונה באופן מובהק מזה של רכבים משפחתיים סטנדרטים, מומלץ מאוד להיעזר גם בשירותיו של נהג.  

טיפים להזמנת המונית

במידה ואתם אכן זקוקים לשירות הסעות, שימו לב כי קיימים גם סיפורים לא נעימים הקשורים להסעות מאורגנת. על כן מומלץ מאוד שתערכו תחקיר קצר על החברה דרכה אתם מעוניינים להזמין את ההסעה. כמו כן וודאו כי נהגיה לא היו מעורבים בתאונות דרכים קשות וכי אין עדויות לגניבת כספים מלקוחות למשל. 

בנוסף מומלץ כי במהלך שיחת ההזמנה תשאלו את הנציגים גם שאלות הנוגעות לאופי תחזוקת רכבי החברה. דבר זה חשוב במיוחד כאשר מדובר בהזמנה של מוניות גדולות – בניגוד לאוטובוסים לדוגמה, הן אינן מושכות תשומת לב רבה על הכביש ואנשים רעים עשויים לנצל את המצב לעיגול פינות בתחזוקתן.

טיפ חשוב נוסף, הוא להגיע לשיחת ההזמנה כאשר מספר הנוסעים המדויק ידוע לכם. מכיוון שמוניות גדולות לרוב מכילות עד 10 מקומות, ומוניות רגילות עד 5, כל שינוי קטן ברשימת הנוסעים עלול לגרור שינוי ברכב ההסעה הנבחר. יתרה על כך ייתכן כי דווקא תופתעו מהמחיר לטובה ותחליטו להגדיל את החגיגה עם מוזמנים נוספים ושדרוג טיב ההסעה בהתאם.

לסיום נזכיר גם מספר שדרוגים אשר קיימים בסוגים שונים של הסעות לקבוצות בינוניות: רכבים רבים כוללים מערכות סאונד ותאורה מתקדמות אשר הופכות גם את הדרך לאירוע או לבילוי לחלק דומיננטי בחוויה.

אולם, מכיוון שלא כל הרכבים מגיעים עם אותן המערכות, מומלץ לשאול על אלו במהלך שיחת ההזמנה. במידה ואתם אכן מארגנים הסעה לאירוע שמח במיוחד, נציגים רבים יוכלו לעזור לכם ולתאם עבורכם רכב משודרג. אז בעצם למה אתם מחכים? חברת הסעות גמבורג Rent a Bus זמינה לתיאום ההסעה שלכם כבר עכשיו בטלפון 9074*. תבלו!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה