הסעות למירון

אחד המקומות שמושכים אליהם הכי הרבה אנשים. בפרט בלג בעומר. הוא הר מירון, להר מגיעים לרוב בעזרת הסעות למירון ,שם קבור רבי שמעון בר יוחאי. מקום זה נחשב קדוש בעיני לא מעט אנשים מאמינים, ושם נערכת הילולה גדולה בכל שנה במועד זה.

אל המקום מגיעים מאמינים וחסידים מכל רחבי הארץ. חלקם מגיעים ברכבים פרטיים אחרים מגיעים בעזרת הסעות מאורגנות. הסעות למירון בל”ג בעומר מאורגנות על ידי ישיבות וארגונים דתיים שונים. ארגונים אלו עוזרים לתלמידים או לאנשים להגיע אל המקום בצורה נוחה ומסודרת.

הר מירון הוא ההר הגבוה ביותר בישראל, והוא ממוקם בצפון הארץ בין צפת למעלות תרשיחא. בל״ג בעומר ובימים הסמוכים לו, נערכת בהר מירון הילולה רבת משתתפים. שיאה של ההילולה מתרחש בערב ל״ג בעומר, במעמד הדלקת המדורה המסורתית על גג קברו של רבי שמעון בר יוחאי. 

לאחר הדלקת המדורה, מתחילים ריקודי שמחה המוניים. מלבד הדלקת הדורה והריקודים, מנהגי ההילולה בהר מירון כוללים גם בין היתר הדלקת נרות, הדלקת אבוקות, קריאות בקול, השלכת נרות שמן וחפצים יקרים לאש, תפילות אישיות ובקשות מהצדיק. לבסוף, למחרת ערב הדלקת המדורה, מתקיימים גם טקסי ה-״חלאקה״ המסורתיים, בהם מעניקים תספורת ראשונה לילדים שהגיעו לגיל שלוש.

אולם, בשל מיקומו הצפוני של הר מירון, ההגעה אליו אינה קצרה עבור רבים מן החוגגים ודורשת תכנון מוקד

השתתפות בהילולה ובחגיגות, ללא דאגות – רק עם גמבורג הסעות

חברת ״Rent A Bus״ מפעילה שירותי הסעות למירון בל״ג בעומר ממקומות שונים ומגוונים ברחבי הארץ –  הסעות למירון מירושלים, הסעות למירון מבני ברק וכמו כן גם הסעות למירון מנתניה. כאמור, האירוע השנתי בהר מירון הוא אחד האירועים הגדולים וההמוניים ביותר בישראל. ההילולה התקיימה בכל שנה ברציפות מאז קום המדינה, למעט קיום אירועים מצומצמים בשנת 1967 בעקבות ההמתנה למלחמת ששת הימים, ובשנת 2020 בעקבות התפרצות מגפת הקורונה. 

הכמות הגדולה של החוגגים מחייבת התארגנות והיערכות לקראת הגעתם. לכן, על כל מי שחפץ להגיע ולהשתתף לתכנן את הגעתו בקפידה ולוודא שהוא מגיע בזמן. אחרת הוא עלול להיתקל בקשיים. הסיבה לכך שכן בשעות השיא של האירוע נחסמים לתנועה כל הכבישים באזור. ואז הכניסה אליהם לא מתאפשרת.  

בשנים האחרונות, כדי להקל על החוגגים ולעודד את הגעתם בקבוצות גדולות ולא כיחידים, נעשה שימוש בחניונים סמוכים לאזור כחניוני אוטובוסים, חניונים אלה מיועדים במיוחד להילולה השנתית בל״ג בעומר ולא נעשה בהם שימוש ביתר ימות השנה. באמצעותם, מתאפשרת הגעה בקבוצות גדולות וכמות הרכבים הפרטיים מצטמצמת משמעותית.

חברת ״Rent A Bus״ לוקחת בחשבון את השיקולים הללו ומתכננת את הנסיעה כך שהחוגגים יוכלו להגיע במהרה ובבטחה למחוז חפצם, מבלי שיצטרכו לדאוג משיקולי נסיעה וחנייה באירוע ההמוני הגדול ביותר שמתקיים בשנה. כך, תוכלו להתחיל את החגיגות בראש שקט ונטול דאגות טכניות המתקשרות לדרכי הגעה ודרכי חזרה מן האירוע. 

חברת ״Rent A Bus״ מודעת לכך שהציבור החרדי מהווה מרכיב עיקרי באירוע ההילולה השנתי, ודואגת להתאים את שירותיה אל צרכיו, תוך סיפוק תכנית נסיעה מותאמת אישית הכוללת תכנון נקודות איסוף ופיזור, תכנון לוחות זמנים קפדני, בחירת סוג הרכבים וכמות הרכבים הנדרשים, במטרה שכולם יוכלו להצטרף לחגיגה השנתית.

מאמרים קשורים :

הסעות לקבר רחל

כיצד מארגנים הסעה למירון

על מנת לארגן הסעה למירון ממקומות שונים בארץ, יש לבחון תחילה כמה אנשים אמורים לצאת אל המקום, כך יהיה ניתן לדעת כמה אוטובוסים או מיניבוסים יש להוציא אל המקום. במידה ומדובר במשפחות, אז אפשר אולי להסתפק ברכב הסעה אחד. לעומת זאת, ישיבות, בתי ספר ומקומות אחרים, יצטרכו בוודאי להשתמש במספר אוטובוסים.

כמו כן, יש לבדוק מהיכן נערכות ההסעות. בגלל המיקום של המירון  בצפון הארץ, יש הבדל בין הסעות למירון מירושלים לבין הסעות למירון מבני ברק. ההבדל מתייחס הן לזמן הנסיעה והן למסלול בו היא תיערך. אנחנו מעדיפים תיאום מראש. אנחנו מתעקשים על כך על מנת שתוכלו להגיע אל היעד כמה שיותר מוקדם וכך יוכלו להשתתף בהילולה מהתחלה.

אנו נדאג לכל שקשור לנושא של הסעות למירון. צריך להתבצע על ידי אנשים שמכירים את התחום. מכירים את האזור, את אופי המגזר המשתתף בחגיגות. אחרת יהיה מאוד קשה לבצע את התהליך בצורה נכונה ומשביעות רצון מצידם.

הסעות למירון
הסעות למירון

מתי נכון לשכור שירות הסעות למירון ?

בעיקרון, תמיד עדיף לשכור רכב הסעות, מיניבוס או אוטובוס ולא להגיע בהכרח ברכב פרטי. יש לכך מספר סיבות. ראשית, זה הרבה יותר חסכוני. בצורה כזו מתחלקים בהוצאות בצורה הרבה יותר טובה, מאשר אם משתמשים ברכב פרטי. אנחנו מבטיחים להוזיל עלויות.

שנית, זה חוסך הרבה מאוד זמן. במקום שכל אחד יגיע ממקום אחר ברכב פרטי. הרי שכולם יכולים להגיע ביחד באמצעות הסעה מסודרת. לכן, אם מדובר בישיבה, מועצה דתית או כל גוף אחר, ישתלם יותר לארגן רכב הסעות שייקח את כולם. אנחנו נתאים רכב נוח ומשתלם.

שלישית, מבחינת מסלול הנסיעה, בין אם זה במהלך היום ובין אם זה בסיום האירוע. עדיף שנהג מנוסה יהיה אחראי על ההסעה ולא מי שאיננו מכיר בהכרח את האזור, לא מכיר את הכביש ועלול גם להיות עייף בשביל לנהוג אחרי האירוע. אפשר כמובן להישאר לישון במקום. אנחנו דואגים לכך בשלב מוקדם יותר.

אם אתם מחפשים שירות הסעות למירון. זה הזמן לפנות למוקד שירות הלקוחות שלו במספר הטלפון 9074*. אנחנו יכולים לספק לכם נהגים מנוסים עם חברת הסעות אוטובוסים ומיניבוסים ברמה גבוהה. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולקבל את כל הפרטים הרלוונטיים עבורכם. נשמח לעזור לכם לארגן הסעה מאורגנת בצורה נוחה ויעילה.

אנחנו נייעץ איך הכי מתשלם לנסוע. איתנו תחסכו המון כסף בנסיעה למירון .

שאלות נפוצות

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה