טיול לחרמון בקיץ

טיול לחרמון בקיץ יכול אופציה מעולה , טוב נו אולי לא עכשיו שהחורף מידפק על דלתינו , אבל ביננו איזה חורף יש כאן. הקןרונה שהלוואי ותצא כבר מחיינו , פתחה לנו אפיקים על ארץ ישראל היפה שמעולם אלא הכרנו כי היינו עסוקים בבטן גב ברודוס וכרתים.

אז עכשיו שעדיין מזג האוויר נעים, וטרם יורד שלג בחרמון , ואז כל עם ישראךל ואחותו יפשוט על החרמון , זה הזמן לקחת את הילדים.

מעט עובדות על ההר הגבוה בישראל

שטח אזור החרמון כ 85 קילומטר והוא שוכן בין נחלי הצפון , שיא פסגת הר הינה דווקא אצל שכנתו סוריה. אצלנו שיא הפסגה הוא 2040 מטר.

בטיול קיץ לחקמון נוכל לראות גם המון חיות בר שבחורף ישנות.

אין כמו החרמון בקיץ

נעשה סיורים נראה את פריחת הצמחים ונריח את ריח הטבע הירוק והמשכר.

ניסע ברכבל אל ההר

אטרקציה בטיול בחרמון בקית הוא הרכבל, שבקיץ לא עמוס כמו בחורף ואז אחנחנו ממש רואים כמעט עד נתניה

גם טיול רגלי זה כיף

כבר באפריל, כאשר פורחים צמחים חד-שנתיים זעירים, ניתן לראות את ניצני הפרחים הייחודיים של החרמון. לאחר חודש מאי יימשכו הפרחים הצבעוניים עד סוף יולי. מדי שבוע מופיעים על הקרקע כתמים ורודים, סגולים, לבנים, אדומים, צהובים וכתום בצבעים אחרים. חלקם קמלו, חלקם הופיעו במקומם. הפריחה תשתנה בהתאם לשינויי מזג האוויר, אזורי הגובה השונים של החרמון ובעלי החיים הפעילים בהרים בחודשי הקיץ ומאביקים צמחים.

בין שלל הפרחים הפורחים תמצאו פרפרים ומיני פרחים מיוחדים שלא יפרחו בשום מקום אחר בארץ. ביניהם ניתן לראות את צבעוני החרמון, פנין סוראדו השוליים, ציפורני דמשק, שושנת השלג, הוורד הלבנוני, החרמון כהואן וכן הלאה.

בכל מקרה בחורף אנחנו מציעים שירותי הסעות וכניסה לחרמון – למעבר לעמוד לחצו כאן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה