הסעות לאשקלון

תושבי אשקלון משתמשים לא פעם בשירותי הסעות פרטיות לצרכים שונים. יש להם אפשרות אומנם להשתמש בשירותי תחבורה ציבורית, כמו בכל מקום אחר, אך כפי שאנחנו יודעים, שירותים אלו לא פועלים בכל מקום, לא פועלים בכל זמן, וכן יש מצבים ותנאים בהם נדרש להשתמש בשירותי הסעות פרטיות.

חברת הסעות באשקלון

שירות הסעות באשקלון מיועד עבור קהלים שונים, הן עבור קבוצות ספציפיות אשר מאופיינות על פי פרמטרים מסוימים ובין אם מדובר בקבוצות מאורגנות, למשל ממקומות עבודה, מוסדות חינוך, מוסדות ציבור, משפחות ועוד.

הסעות בשבת באשקלון

אחת הסיבות בגללן תושבים רבים באשקלון נעזרים בשירותי הסעות פרטיות, היא בגלל העובדה שהם נדרשים לסוג כזה של שירות ביום שבת. מאחר ואין תחבורה ציבורית, אז האופציה הטובה ביותר, היא להיעזר בשירות הסעות פרטיות.

שירות זה מיועד עבור אנשים שרוצים לטייל באזורים שונים בארץ ואין להם רכב פרטי, שירות אשר לתיירים או קבוצות אחרות שנמצאות באשקלון בסופשבוע ורוצים לצאת ממנה, או לצרכים אחרים. דרך שירות הסעות באשקלון, אפשר לשכור אוטובוס או מיניבוס ולהגיע לכל יעד בצורה פשוטה, גם ביום שבת.

הסעות בשבת באשקלון
הסעות בשבת באשקלון

השכרת אוטובוס באשקלון

אנחנו מציעים שירותי השכרת אוטובוס באשקלון. בשירות זה תוכלו לשכור את אחד, או יותר, מהאוטובוסים היוקרתיים והמפוארים שלנו, עם נהג צמוד. השכרת אוטובוס זאת הדרך הטובה ביותר בשבילכם לנסוע בדרכים באשקלון והאזור. 

האוטובוסים שלנו גדולים ורווחים. כך, הם מאפשרים לכל נוסע לשבת בנוחות בכיסאו, בלי צפיפות. אצלנו לא תרגישו תחושה של דוחק, ותוכלו לשבת לכל אורך הנסיעה כמו שצריך. במידה ואתם נוסעים לנסיעה ארוכה מאשקלון, מדובר על נדבך משמעותי ביותר לנסיעה. רק תדמיינו בראשכם נסיעה בכיסא לא נוח, או במושב קרוע ובלוי. אצלנו זה לא ככה – כי על איכות אנחנו לא מתפשרים. 

בנוסף, האוטובוסים שלנו מספקים לכם שטח אחסון גדול. תאי המטען של האוטובוס מאפשרים לכם להגיע עם מזוודות רבות ולשנע ציוד רב. אצלנו לא תאלצו לשבת בנסיעה כשלידכם מזוודות ענקיות שמפריעות לחוויית הדרך. כלל הציוד יכנס בתאי המטען ויהיו מוגנים שם. 

אל תתנו לזיכרונות הילדות שלכם מנסיעה באוטובוס להשפיע עליכם. השכירו מאיתנו אוטובוס ותבינו על מה אנו מדברים.

מאמרים קשורים :

חברת אוטובוסים

הסעות מיניבוס אשקלון

שירותי הסעות מיניבוס באשקלון ניתנים בדרכים שונות, בין אם בעזרת אוטובוס רגיל ובין אם זה באמצעות מיניבוס שמאפשר הסעה של 10, 20 אנשים. מדובר על מיניבוס עם מושבים נוחים, ואפשרות לאכלס במקום ציוד ופריטים שונים על פי הצורך.

בעזרת הסעות מיניבוסים אשקלון, אפשר להגיע אל יעדים שונים ברחבי הארץ. השירות מאוד פופולארי בקרב מי שרוצה לצאת לטיולים ליעדים שונים, אירועים פרטים, אירועים עסקיים או כל מקום אחר שמחייב הסעה משותפת.

היתרון בשירות זה, הוא מאוד נוח, זמין, חוסך זמן וחוסך טרחה מיותרת עבור כל מי שאמור להשתמש בשירות זה. מה עוד שבעזרתו אפשר שכל האנשים אשר אמורים להיות נוכחים באירוע או בטיול, יגיעו ביחד ולא בנפרד. זה יאפשר לתהליך להתבצע בצורה הרבה יותר מסודרת ומאורגנת.

הסעות ילדים אשקלון

כמו בערים רבות אחרות בישראל, גם באשקלון מאוד נפוץ להשתמש בשירותי הסעות בקרב ילדים. בין אם זה בבתי ספר, בין אם זה בתנועות נוער, חוגים, קבוצות ספורט וכן באופן פרטי, למשל כאשר משפחה מארגנת אירוע לאחד מילדי הביתה והיא מעוניינת לארגן הסעה לכל החברים שלו מהכיתה.

אנחנו מספקים שירות הסעות ילדים באשקלון, בדומה לשירותי הסעות אחרים, בעזרת אוטובוסים ומיניבוסים מתאימים. אנחנו דואגים לספק למארגני הסעה, את כל המידע הרלוונטי וכן הצעת מחיר אטרקטיבית ומשתלמת.

חשוב מאוד לקבוע מראש את מועד ההסעה, זאת על מנת שיהיה ניתן לארגן את השירות בצורה הטובה ביותר ולשביעות רצונכם המלא. אנחנו נדאג לספק לכם את כל המידע הרלוונטי, וביחד איתכם, נתכנן את השירות שילדיכם יקבלו, כך שתוכלו להיות רגועים שהם יצאו בשלום ויחזרו בשלום.

הסעות תלמידים באשקלון
הסעות תלמידים באשקלון

הסעות לחתונה באשקלון

אתם מתחתנים באשקלון? איזה כיף! שירותי ההסעות שלנו לחתונה באשקלון יאפשרו לכם להנות ובגדול. מדוע? אנו נדאג שהאורחים שלכם יגיעו מלאי אדרנלין, עם אווירה חגיגית ונעימה ומוכנים למסיבה. ההסעות שלנו יאפשרו להם להתרענן בדרכם לחתונה באשקלון והם יגיעו אליכם לרחבת הריקודים במיטבם. 

אם האורחים שלכם מגיעים מרחוק, או מהעיר אשקלון עצמה, נשמח לעמוד לשירותכם. ההסעות שלנו זמינות בכל רחבי הארץ ומאפשרות לכם להזמין כל אדם. גם את הדודה המבוגרת שגרה רחוק מאוד. פריסה רחבה זו, מאפשרת לכם להזמין דרכנו את כל ההסעות הדרושות לכם. לא תאלצו להיות בקשר עם כמה חברות הסעה, אלא רק איתנו. 

יתרון נוסף בשירותי ההסעות שלנו לחתונה באשקלון הינו הניסון שלנו בתחום החתונות. דעו כי לא כל חברה תדע לענות על הצרכים שלכם ושל האורחים שלכם. לאחר שנים רבות שאנו מסיעים לחתונות באשקלון, הנהגים שלנו ידאגו לאורחים שלכם מא’ ועד ת’. 

תנו למסיבה להתחיל מהדרך ואפשרו לאורחים לחגוג כמו שצריך. הזמינו מאיתנו שירותי הסעה. 

שירותי הסעות לאירועים באשקלון

כאשר מתכננים אירוע, יותר ויותר אנשים מבינים כי קיים צורך משמעותי לספק שירותי הסעות לאורחים. לחלקם אין רישיון נהיגה, חלקם מעדיפים להימנע מנסיעה ארוכה, ואחרים מעוניינים לשתות אלכוהול ולא לנהוג. לכן, אנו ממליצים לכם להזמין מראש שירותי הסעות לאירועים באשקלון ולאפשר לאורחים שלכם להגיע בנוחות.

שירותי ההסעות לאירועים שלנו באשקלון הן המומלצות והטובות ביותר באזור. לאחר שנים שאנו מסיעים אורחים לאירועים באשקלון אתם יכולים לסמוך עלינו בעניין זה. אנו נדאג לכם החל מהרמת הטלפון אלינו ועד לסיום האירוע. 

שירותי ההסעות שלנו לאירועים באשקלון כולל ליווי אישי עם נציגינו המקצועיים אשר יהיו זמינים לכם. לכל שאלה או בעיה שמתעוררת, תוכלו להרגיש בנוח להרים אליהם טלפון. הנציגים שלנו יתכננו יחד איתכם את מסלול הנסיעה, זמניה, סוג ההסעה המתאימה לכם. בדרך זו תוכלו לדעת שתקבלו את ההסעה הטובה ביותר לאורחים שלכם. 

תנו לניסיון שלנו ולמקצועיות שלנו לעמוד לזכותכם. הרימו אלינו טלפון בהקדם ותוכלו להיות רגועים שהאורחים יגיעו לאירוע שלכם כפי שרציתם. 

הסעות עובדים באשקלון

במאה ה-21 חברות רבות מנהלות ציי רכבים לעובדים שלהם. למרות זאת, במצבים רבים חברות מעדיפות להזמין שירותי הסעות לעובדים במקום. זה מאפשר למנוע איחורים לעבודה, חסכוני מבחינה כלכלית, תורם לגיבוש העובדים ושומר על הסביבה. 

אנו מסיעים לכם שירותי הסעות עובדים באשקלון. אשקלון מלאה במקומות עבודה, מרכזי בילוי ופנאי, מפעלים ומקומות תעסוקה. כל אלה נדרשים לשירותי הסעות לעובדיהם. התחבורה הציבורית איננה עונה על צורך זה – בשל תדירות נמוכה של הקווים. או מסלולים ארוכים ומתישים שמסרבלים את הדרך. בנוסף, חברות שרוצות לדאוג ולפנק את עובדיהם ירצו למנוע מהם נסיעה בתחבורה ציבורית. 

ההסעות שלנו באשקלון מתאימות לחברות שמחפשות שירותי הסעות לעובדים באופן קבוע. בנוסף, הן מתאימות לנסיעות חד פעמיות של חברות. לעיתים חברות מארגנות לעובדים ימי כיף או כנסים ואירועים והן נדרשות לשירותי הסעות. ההסעות שלנו מתאימות גם לכם. 

אנו מציעים לכם להזמין דרכנו את ההסעה שמתאימה לכם. רכבי ההסעות שלנו מגוונים מאוד ומאפשרים לכל חברה לקבל בדיוק את מה שהיא צריכה. 

הסעת עובדים לאשקלון
הסעת עובדים לאשקלון

טיפים לבחירה בחברה הנכונה

לפני שאתם בוחרים בחברת הסעות ושוכרים את שירותה, כדאי שתקבלו מאיתנו כמה טיפים. כך, תוכלו לדעת שבחרתם בחברה הנכונה. תקבלו מאיתנו ספוילר – אתם תבחרו בנו. אבל נשאיר את הבחירה בידיים שלכם. 

למרות שזה נשמע לכם קל לבחור בחברת הסעות, דעו שצריך להשקיע בזה זמן ולבחור בחברה טובה, אמינה, אשר תציע לכם מחיר זול ונוח. אז מה עליכם לעשות? 

בחרו בחברה אמינה. הסתכלו בהמלצות של החברה באתר האינטרנט ובביקורות שמופנים כלפיה. בדרך זו תוכלו לדעת כיצד החברה פועלת בשטח. אם היא מאחרת או מבריזה, מה מצבם של כלי הרכב, כיצד הנהגים נוסעים ואיך המחיר. המלצות ושיחה עם לקוחות קודמים יספקו לכם תמונת מצב מלאה ואמיתית. 

בנוסף, עליכם להשוות את המחירים שמציעים לכם. וודאו שאינכם משלמים יותר מדי כסף לשווא. חבל לכם לבזבז את כספכם על חברת הסעה יקרה. בדקו את העלות המדויקת של הנסיעה והשוו אותה בין כמה חברות. דעו כי מחיר טוב יכול להעיד על אמינות החברה ועל דאגתה ללקוחותיה.

מאמרים קשורים:

חברת הסעות מומלצת

מתעניינים בהצעת מחיר לשירותי הסעות באשקלון? נציגי המכירות של חברת גמבורג הסעות מקבוצת Rent A bus Israel ישמחו לסייע לך בכל שאלה

מה המחיר של הסעה באשקלון ? מחירון הסעות לשנת 2021 – 2022

ניתן לקבל הנחה נוספת בשיחה טלפונית או לחצו לפניה בוואטסאפ

מרחק עד 6 שעת עד 8 שעות יום עבודה עד 12 שעות הערות
עד 50 ק״מ 1500 ש״ח  1800 ש״ח  2000 ש״ח לא כולל שישי שבת
עד 100 ק״נ  1700 ש״ח  2000 ש״ח 2300 ש״ח לא כולל שישי שבת
עד 150 ק״מ 1800 ש״ח  2000 ש״ח 2500 ש״ח  לא כולל שישי שבת
עד 200 ק״מ  2200 ש״ח 2400 ש״ח 2700 ש״ח  לא כולל שישי שבת
עד 300 ק״מ  2600 ש״ח  2700 ש״ח  2980 ש״ח לא כולל שישי שבת
עד 400 ק״מ  2800 ש״ח 3200 ש״ח  3500 ש״ח  לא כולל שישי שבת

הערות חשובות -שחובה לשים אליהן ❤️ :

ט.ל.ח

  • המחיר הינו מחיר מומלץ לצרכן ואינו מחייב בשום אופן את חברת הסעות גמבורג .
  • המחיר מתייחס לאוטובוס צמוד באמצע שבוע .
  • מחיר כל שעה נוספת 150 ש״ח כולל מעמ
  • המחירים מתייחסים לאוטובוס 55 מקומות – בגין אוטובוס 60 נוסעים – תהיה תוספת 20% . בגין  מידיבוס תהיה הפחתה של 2.5% למחיר.
  • סך הק״מ מחושב לסך כל הק״מ אשר יבוצע באותו יום לפי נק׳ המוצא וסיום בנק׳ המוצא.
  • עבור הסעות בשבת מחיר – ינתן בשיחה טלפונית

חייגו עכשיו *9074

שאלות נפוצות

 

 
 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה