הסעות לאשקלון

תושבי אשקלון משתמשים לא פעם בשירותי הסעות פרטיות לצרכים שונים. יש להם אפשרות אומנם להשתמש בשירותי תחבורה ציבורית, כמו בכל מקום אחר, אך כפי שאנחנו יודעים, שירותים אלו לא פועלים בכל מקום, לא פועלים בכל זמן, וכן יש מצבים ותנאים בהם נדרש להשתמש בשירותי הסעות פרטיות.

חברת הסעות באשקלון

שירות הסעות באשקלון מיועד עבור קהלים שונים, הן עבור קבוצות ספציפיות אשר מאופיינות על פי פרמטרים מסוימים ובין אם מדובר בקבוצות מאורגנות, למשל ממקומות עבודה, מוסדות חינוך, מוסדות ציבור, משפחות ועוד.

הסעות בשבת באשקלון

אחת הסיבות בגללן תושבים רבים באשקלון נעזרים בשירותי הסעות פרטיות, היא בגלל העובדה שהם נדרשים לסוג כזה של שירות ביום שבת. מאחר ואין תחבורה ציבורית, אז האופציה הטובה ביותר, היא להיעזר בשירות הסעות פרטיות.

שירות זה מיועד עבור אנשים שרוצים לטייל באזורים שונים בארץ ואין להם רכב פרטי, שירות אשר לתיירים או קבוצות אחרות שנמצאות באשקלון בסופשבוע ורוצים לצאת ממנה, או לצרכים אחרים. דרך שירות הסעות באשקלון, אפשר לשכור אוטובוס או מיניבוס ולהגיע לכל יעד בצורה פשוטה, גם ביום שבת.

הסעות מיניבוס אשקלון

שירותי הסעות באשקלון ניתנים בדרכים שונות, בין אם בעזרת אוטובוס רגיל ובין אם זה באמצעות מיניבוס שמאפשר הסעה של 10, 20 אנשים. מדובר על מיניבוס עם מושבים נוחים, ואפשרות לאכלס במקום ציוד ופריטים שונים על פי הצורך.

בעזרת הסעות מיניבוסים אשקלון, אפשר להגיע אל יעדים שונים ברחבי הארץ. השירות מאוד פופולארי בקרב מי שרוצה לצאת לטיולים ליעדים שונים, אירועים פרטים, אירועים עסקיים או כל מקום אחר שמחייב הסעה משותפת.

היתרון בשירות זה, הוא מאוד נוח, זמין, חוסך זמן וחוסך טרחה מיותרת עבור כל מי שאמור להשתמש בשירות זה. מה עוד שבעזרתו אפשר שכל האנשים אשר אמורים להיות נוכחים באירוע או בטיול, יגיעו ביחד ולא בנפרד. זה יאפשר לתהליך להתבצע בצורה הרבה יותר מסודרת ומאורגנת.

הסעות ילדים אשקלון

כמו בערים רבות אחרות בישראל, גם באשקלון מאוד נפוץ להשתמש בשירותי הסעות בקרב ילדים. בין אם זה בבתי ספר, בין אם זה בתנועות נוער, חוגים, קבוצות ספורט וכן באופן פרטי, למשל כאשר משפחה מארגנת אירוע לאחד מילדי הביתה והיא מעוניינת לארגן הסעה לכל החברים שלו מהכיתה.

אנחנו מספקים שירות הסעות ילדים באשקלון, בדומה לשירותי הסעות אחרים, בעזרת אוטובוסים ומיניבוסים מתאימים. אנחנו דואגים לספק למארגני הסעה, את כל המידע הרלוונטי וכן הצעת מחיר אטרקטיבית ומשתלמת.

חשוב מאוד לקבוע מראש את מועד ההסעה, זאת על מנת שיהיה ניתן לארגן את השירות בצורה הטובה ביותר ולשביעות רצונכם המלא. אנחנו נדאג לספק לכם את כל המידע הרלוונטי, וביחד איתכם, נתכנן את השירות שילדיכם יקבלו, כך שתוכלו להיות רגועים שהם יצאו בשלום ויחזרו בשלום.

מתעניינים בהצעת מחיר לשירותי הסעות באשקלון? נציגי המכירות של חברת גמבורג הסעות מקבוצת Rent A bus Israel ישמחו לסייע לך בכל שאלה

מה המחיר של הסעה באשקלון ? מחירון הסעות לשנת 2021 – 2022

ניתן לקבל הנחה נוספת בשיחה טלפונית או לחצו לפניה בוואטסאפ

מרחק עד 6 שעת עד 8 שעות יום עבודה עד 12 שעות הערות
עד 50 ק״מ 1500 ש״ח  1800 ש״ח  2000 ש״ח לא כולל שישי שבת
עד 100 ק״נ  1700 ש״ח  2000 ש״ח 2300 ש״ח לא כולל שישי שבת
עד 150 ק״מ 1800 ש״ח  2000 ש״ח 2500 ש״ח  לא כולל שישי שבת
עד 200 ק״מ  2200 ש״ח 2400 ש״ח 2700 ש״ח  לא כולל שישי שבת
עד 300 ק״מ  2600 ש״ח  2700 ש״ח  2980 ש״ח לא כולל שישי שבת
עד 400 ק״מ  2800 ש״ח 3200 ש״ח  3500 ש״ח  לא כולל שישי שבת

הערות חשובות -שחובה לשים אליהן ❤️ :

ט.ל.ח

  • המחיר הינו מחיר מומלץ לצרכן ואינו מחייב בשום אופן את חברת הסעות גמבורג .
  • המחיר מתייחס לאוטובוס צמוד באמצע שבוע .
  • מחיר כל שעה נוספת 150 ש״ח כולל מעמ
  • המחירים מתייחסים לאוטובוס 55 מקומות – בגין אוטובוס 60 נוסעים – תהיה תוספת 20% . בגין  מידיבוס תהיה הפחתה של 2.5% למחיר.
  • סך הק״מ מחושב לסך כל הק״מ אשר יבוצע באותו יום לפי נק׳ המוצא וסיום בנק׳ המוצא.
  • עבור הסעות בשבת מחיר – ינתן בשיחה טלפונית

חייגו עכשיו *9074

שיתוף:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה