הסעות לבר מצווה בכותל

אם הגעתם לכאן סימן שהילד הגיע למצוות , והנכם זקוקים לשירות הסעות לבר מצווה בכותל.

טקס בר המצווה הוא אירוע מכונן ונקודת ציון משמעותית בחייו של נער מתבגרו משפחתו. על פי היהדות, טקס בר המצווה מציין את המעבר מילדות לבגרות.

אנחנו בטוחים שאתם עושים את מירב המאמצים על מנת לתכנן את האירוע הכי מרגש וטוב עבור הילד שלכם. זכרו! אירוע מוצלח מתקיים כאשר יש הסעה לבר מצווה. הסעה שמביאה את כל האורחים יחד ובזמן.

חברת הסעות לבר מצווה בכותל

כשאתם בוחרים את חברת הסעות לבר המצווה של הילד שלכם, עליכם לוודא כי מדובר בחברה אמינה ואחראית. בכל זאת, מדובר על רכב ונהג שיסיעו את האנשים הכי קרובים אליכם. עליכם להיות בטוחים שהם יגיעו אל בר המצווה בבטחה. חברת הסעות גמבורג מקבוצת  RENT A BUS הינה אחת החברות המובילות בישראל בתחום פתרונות התחבורה, והיא מסיעה למעלה מ-50,000 נוסעים מרוצים מדי יום.

הסעות לבר מצווה בכותל

הכותל המערבי בירושלים הוא המקום הנפוץ ביותר לאירוע בר מצווה ואירועים אחרים. אין דבר מרגש יותר מלראות את בנכם עולה לתורה שברקע הכותל המרהיב והמרגש. וכמובן כל זה בשילוב  עוצמת המקום והאנרגיה הייחודית שלו. אם החלטתםם לקיים את האירוע בכותל, אתם צריכים לדעת כי תוכלו להעניק לאורחים שלכם ערך מוסף ולשלב סיורים כמו מנהרות הכותל, הרובע היהודי, סיורים בעיר דוד ועוד.

איזה מסלולים אוכל לבחור ?

תוכלו להכניס את כל המסלולים ליום אחד חוויתי ומעצים, שיעניק לאורחים שלכם חוויה ייחודית. זאת תעשו באמצעות השכרת שירותי הסעות לבר מצווה בכותל. החברה המספקת שירותי הסעות תייעץ לכם ותבחר ביחד איתכם את המסלולים ודרכי ההגעה הטובים ביותר, את לוחות הזמנים וכיצד תעמדו בהם ועוד.

הסעות לבר מצווה באוטובוס או מיניבוס

את סוג הרכב שיסיע אתכם ואת האורחים שלכם אתם תבחרו על פי כמות הנוסעים. אוטובוס יכול להכיל עד 60 מקומות, ומיניבוס יכול להכיל עד 20 נוסעים. ככל שתדעו באופן מדויק יותר את כמות הנוסעים העומדים להשתמש בהסעה, תדעו טוב יותר איזה סוג רכב אתם צריכים. בחירה מושכלת תחסוך לכם הרבה כסף.

אוטובוס לבר מצווה בירושלים 

אנו משכירים אוטובוסים לאירועים של בר מצווה בירושלים. גמבורג בעלת ניסיון עתיר שנים בתחום . בדרך כלל האוטובוס מושכר ע״י המשפחה של העולה למצוות. קובעים נקודה התייצבות של האוטובוס. לרוב גם עוצרים בדרך לארוחת בוקר בלטרון או בן שמן . לאחר מכן ניסע אל הכותל לחגוג בר מצווה . לרוב נוסעים לאחר מכן למסעדה לאכול צהריים , ולאחר מכן שבעים אך מרוצים נוסעים לכיוון נקודת המוצא.

מיניבוס הסעות לבר מצווה בירושלים

גמבורג הסעות מספקים גם שירותי הסעות מיניבוס לאירוע מסוג זה.  לרוב כלי רכב זה פחות פופולרי ורוב החוגגים מזמינים אוטובוס. התהליך וההתנהלות זהה במדויק לסעיף הקודם. ההבדל היחיד כמובן שמדובר בהסעה קטנה יותר.

הסעות לבר מצווה בכותל מחיר

מחיר הסעות לבר מצווה תלוי בכמה מרכיבים, האיזור שבו יתרחש המאורע ואליו האורחים יגיעו, כמות עצירות  בדרך, וכמות הנוסעים בהסעה וכמובן סוג הרכב שתשכירו. אוטובוס יעלה פחות מאשר מידיבוס או מיניבוס כמובן. עליכם לדעת כי השכרת שירותי הסעות לבר מצווה חסכונית יותר ומייעלת את האירוע, כיוון שהאורחים שלכם ואתם לא תצטרכו לדאוג לעומסי התנועה או למציאת חנייה במקום – שעולה  כסף.

כמה עולה הסעה לבר מצווה בכותל ? מחירון מדוייק לחודש ספטמבר 2021

סוג הרכבתל אביב והמרכזנתניה והשרון חיפה והקריות אשדוד / אשקלון איזור השפלה באר שבע / אופקים
אוטובוס 55 מקומות1900 ש״ח2200 ש״ח2800 ש״ח1900 ש״ח1800 ש״ח2150 ש״ח
מיניבוס 20 מקומות1400 ש״ח1500 ש״ח1800 ש״ח 1400 ש״ח1400 ש״ח1500 ש״ח
מחיר הסעה לבר מצווה בכותל

ט.ל.ח

הערות ודגשים :

  • המחירים הינם מחירים מומלצים ואינם מחייבים את חברת גמבורג.
  • גמבורג רשאית לשנות את המחירים בכל עת לא הודעה מוקדמת.
  • המחיר מתייחס להתייצבות משעה 08:30 בבוקר ואילך. דרישה להתייצבות מוקדמת יותר יתכן וידרש תשלום נוסף ( באיזור 200 ש״ח לאוטובוס ו 100 ש״ח למיניבוס .
  • כל המחירים כוללים מע״מ, רכבים צמודים ועד 10 שעות.
  • אוטובוס 60 מקומות – תוספת של 15% למחיר של האוטובוס במחירון.
  • מידיבוס – הפחתה של 3% ממחיר האוטובוס במחירון ( לא כלכלי ).
  • מיניבוס 30 מקומות מחיר – זהה למחיר המידיבוס מסעיף קודם.
  • מיניבוס 23 מקומות – תוספת 15% למחיר של מיניבוס 20 נוסעים במחירון .

לסיכום

מחפשים הסעות לבר מצווה בכותל ? בשעה טובה!! הגעתם בדיוק למקום הנכון. חברת הסעות גמבורג RENT A BUS תסיע אתכם לכותל, לאירוע המיוחל או לכל מקום אחר שרק תבחרו. לתיאום הסעה ושאלות נוספות חייגו אלינו עכשיו למספר הטלפון 9074* ונשמח להסיע אתכם.

גלילה למעלה