הסעות אוטובוסים

ידוע שהכי כיף בעת הזמנת הסעות אוטובוסים להתרווח בכיסא  ולסמוך על נהג הסעות  מקצועי. הנהג המקצועי של חברת הסעות גמבורג  RENT A BUS יסיע אתכם בבטחה ליעדכם, וטיפ קטן מאיתנו, הוא גם מכיר נקודות עניין ואטרקציות בארץ.

הנה כל מה שצריך לדעת לגבי הסעות אוטובוסים לטיולים, לעובדים, לאירועים ועוד. 

חלק מהותי בעבודה של חברות אשר מספקות שירותי הסעות בישראל , מתבצע בעזרת אוטובוסים. כך חברות אשר מתעסקות בתחום זה מספקות שירותים עבור מוסדות חינוך, מוסדות בריאות, מפעלים, משרדים, בתי מלון, חברות תיירות, קבוצות ספורט וכל גורם אחר אשר מעוניין בשירות הסעות ממקום אחד לשני, כולל לקוחות פרטיים.

השירותים ניתנים הן באופן קבוע, בהתאם לחוזה עם הלקוח, והן באופן זמני או חד פעמי. ניתן למשל למצוא במקרים של משפחות, זוגות או חברים, אשר שוכרים שירות הסעות אוטובוסים לאירוע או לכל צורך אחר.

כיצד מתבצע שירות זה?

בעיקרון, שירות הסעות בעזרת אוטובוסים מתבצע בצורה מאוד פשוטה. הלקוח מאפיין את הצרכים של השירות לו הוא נזקק.  למשל לצורך הסעת תלמידים, עובדים, בני משפחה או כל קבוצה אחרת של אנשים. בודקים כמות אנשים ואז מחליטים  האם זקוקים לאוטובוס או מיניבוס, ואולי רכב הסעה אחר.

בהתאם, הוא פונה לחברת ההסעות והיא מארגנת עבורו רכב מתאים. במידה ויש צורך באוטובוס, החברה דואגת לספק לו רכב איכותי וטוב, בתנאים נוחים. חשוב להדגיש כאן, השירות כולל לא רק את הרכב כמובן, אלא גם נהג ואם יש צורך גם אבטחה ודברים נוספים הקשורים לאופי השירות ואופי הנסיעה, בהתאם ליעד ולכמות הנוסעים.

קיימות חברות הסעה המספקות שירותי הסעות מסוגים שונים.

חלק מחברות ההסעה מספקות הסעות אוטובוסים לעובדים בלבד. במקביל, חברות הסעה אחרות מספקות שירותי הסעות לאירועים, הסעות לילדים, הסעות נכים, הסעות לדתיים ועוד. בין חברות ההסעה מובילה את השוק חברת הסעות גמבורג RENT A BUS, שמספקת את כלל שירותי ההסעה במקום אחד. אנו שמחים להציג בפניכם את שירותי ההסעות שלנו שניתנים בפריסה ארצית, לרבות הסעות אוטובוסים לטיולים. 

ברחבי הרשת עשרות ביקורות חיוביות אודות רמת השירות חברת הסעות גמבורג. אנו באמת נותנים שירות מכל ה ❤️❤️❤️.

מתי נכון לשכור שירותי הסעות אוטובוסים ישראל?

הסעות אוטובוסים, כאמור, יכולות להתבצע באופן קבוע ויכולות להתבצע באופן זמני או חד פעמי. שירות באופן קבוע ניתן, למשל, כשיש צורך להסיע קבוצה של אנשים באופן יומיומי או באופן שבועי על בסיס קבוע. בדרך כלל הכוונה לעובדים, תלמידים, מתנדבים או כל קבוצה אחרת. שירות שניתן באופן זמני, הוא לתקופה מוגבלת, ושירות חד פעמי הוא לאירוע ספציפי.

נכון לשכור שירות זה, כאשר אין אופציה אחרת סבירה ונוחה להסעה, וכן כאשר ברור מבחינת כמות הנוסעים, זו האופציה הטובה ביותר העומדת בפנינו. אם תהיה זו קבוצה קטנה יותר, אז נוכל לשכור מיניבוס במקום אוטובוס.

כיצד נבחר לאיזו חברה שירותי הסעות אוטובוסים נפנה?

שאנחנו מעוניינים שירותי הסעות, למעשה עלינו לחפש חברה שיכולה לספק לנו גם אוטובוס מתאים. האוטובוס צריך להתאים מבחינת נוחות, איכות, בטיחות. ישנה חשיבות גם לצוות המשרד שיכול לספק לנו את השירות הטוב ביותר. החל מהצוות במשרד שמספק את השירות הראשוני ועוזר לנו לארגן את הנסיעה וכלה בנהג והצוות שמשתתף בהסעה עצמה. חשוב שאנחנו נרגיש בטוחים, ושהצוות מספק לנו את כל מה שאנחנו צריכים.

אם אתם מחפשים שירות הסעות אוטובוסים, זה הזמן לפנות אלינו לחברת ההסעות גמבורג RENT A BUS, ולקבל את כל המידע הרלוונטי בנושא. אנחנו נשמח לספק לכם גם הצעת מחיר אטרקטיבית. ניתן לפנות בכל עת לכל סוג של שירות, בין אם הוא קבוע, זמני או חד פעמי. נשמח לעבוד איתכם. 

גמבורג  מקבוצת – RENT A BUS מציעה לכם הסעות אוטובוסים עם אחריות ובבטחה 

עדכון לתאריך 17/8/2021

חברת הסעות גמבורג RENT A BUS היא אחת מחברות ההסעה הוותיקות בארץ, שמשרתת לקוחות פרטיים ועד חברות וארגונים.

ניסיון של שנים ומוניטין מקצועי נרחב, החברה  מספקת שירותי הסעות מגוונים.

בחברת הסעות גמבורג RENT A BUS תהנו משירות הסעות לטיולים באוטובוסים עם נהגים מקצועיים, מדריכי טיולים ועוד. 

אם אתם צריכים הסעות אוטובוסים לחלקה הזה או האחר של הארץ, נהגינו מכירים את הדרכים השונות להגיע ליעד.

אנחנו מקפידים לגייס לשורותינו נהגים מקצועיים בעלי ניסיון רב .  הנהגים אצלנו לעולם לא עובדים במשמרות כפולות ואינם צוברים עייפות מסוכנת. 

כל האוטובוסים של החברה ממודלים חדשים ונבדקים בתדירות גבוהה ע״י קצין בטיחות.

הסעות אוטובוסים – כיצד אני מאתר את חברת ההסעות שלי? 

מאחר שחברת גמבורג הסעות מקבוצת RENT A BUS מאמינה בצרכנות חכמה, אנחנו מזמינים אתכם לערוך השוואת מחירים בין חברות הסעה לפני שאתם מסתייעים בנו. באינטרנט תמצאו מגוון פורטלים שונים שבאמצעותם תערכו  מחקר שוק.

ישנם המון פורטלים שניתן לדרג את החברות, וכך תדעו שקיבלתם הצעה מחברה רצינית.

לאחר שקיבלתם  הצעות מחיר מחברות הסעה שונות,  נשמח שתפנו אלינו. חברת הסעות גמבורג – RENT A BUS תנסה להשוות בין הצעות המחיר השונות שקיבלתם . אבל כאן גם חשוב להסתייג, לעיתים אנחנו עשויים להיות יקרים  מהמתחרים . 

אנו מתחייבים ״ להילחם״ בכל הצעה , בתנאי שניתנה  ע״י חברת הסעות מורשית , ולא חאפר.

חברת אוטובוסים

בחר חברת אוטובוסים טובה רוצים להזמין טיול? האם הייתם שוכרים שירות מחברת אוטובוסים? חשוב להבין זאת לפני שמזמינים לפנות לחברה. כך תוכלו באמת ליהנות משירות מוצלח ויחס אדיב. כמובן-ממסע נוח ומהיר. צי אוטובוסים מודרני.

אוטובוסים מיושנים זה סיוט … לכן, חשוב להבין את צי האוטובוסים העומד לרשות החברה. בבעלותנו אוטובוסים מודרניים יוקרתיים של מותגים מובילים . גם אם הנסיעה אורכת מספר שעות, עליכם לנסוע באוטובוס נוח. חברת אוטובוסים מוממלצת מבטיחה כי הנהגים שלהן חייבים להיות אנשי מקצוע אמיתיים. אותם אוטובוסים הנוסעים היטב ומעבירים את כל הנוסעים ליעדם בבטחה ובמהירות. נהג מקצועי מכיר את הדרך והוא יוכל לקחת אותך ליעדך בהקדם האפשרי.

נימוס-הדבר החשוב הוא שלחברה תחושה של שירות. יחס כזה כלפיך יהיה ידידותי ומכבד. חשוב ליצור קשר עם החברה בצורה זו, וכך גם הנהג עצמו. אף אחד לא הסעות אוטובוסים עם נהג עצבני … עמידה בזמנים-הדרך עלולה לגרום להפתעות לא נעימות ולעיכובים יוצאי דופן. אך עדיין יש לפתור את הבעיה של עמידה בלוחות זמנים. חברות שעומדות בתאריך היעד יעשו כמיטב יכולתן להגיע לצידך בזמן ולהעביר אותך ליעדך בזמן. בטיחות-חייך יקרים, אנא צור קשר עם חברה לאוטובוסים הפועלת בצורה בטוחה. בחברה כזו, כלי רכב יעברו בדיקות בטיחות סדירות כנדרש, ונהגי החברה ינהגו בזהירות וינהגו בהתאם לחוק.

לאיזה צרכים מתאים השירות?

מתכננים טיול קבוצתי? האם יש לכם פעילויות באיזור מרוחק ? האם אני צריך לנסוע במכונית נסיעה רחוקה לבית הספר לילדים שלי ? אתה עומד להתחתן או רוצה לארגן טיול לאילת או לדרום. עם הסעות אוטובוס תוכל להגיע בקלות ובקלות לכל מקום בארץ עם בטיחות ונוחות מירבית. גמבורג הסעות אוטובוסים הוא הבחירה הטובה ביותר שלך. אלפי מוסדות חינוך, עיריות, מפעלים, חברות, עסקים ומרפאות משתמשים בשירותי הסעות אוטובוסים גמבורג כדי להסיע את תלמידיהם, עובדיהם או לקוחותיהם לאזורי היעד שלהם מדי יום. בנוסף, אלפי אנשים משתמשים בשירותי הסעות שונים ובהזמנת אוטובוסים לאירועים שונים: חתונות, ברים ומתנות לבגרות, ימי הולדת, אירועי חברה, קייטנות, מסיבות, ימי שמחה וכו ‘. שוק התחבורה מוצף בחברות הובלה והיסעים המספקות שירותי הובלה שונים ממיניוואנים לאוטובוסים גדולים, במטרה לספק שירותים איכותיים ולספק פתרונות לכל קבוצה שצריכה לנסוע ממקום למקום בצורה ריכוזית, נוחה ויעילה.

שירותי הסעות באוטובוסים לאירועים – מדוע זהו שירות שחובה להזמין?

למה להזמין אוטובוס לאירוע? מי שמזמין אוטובוסים עבור המוזמנים מרוויח מס׳ נקודות חשובות:

  1. וודאו כי אורחים מבוגרים שאינם יכולים לנהוג בלילה או אלה ללא רכב או רישיון נהיגה נהנים.
  2. הגדל את הסיכוי שכל המוזמנים יגיעו לאירוע, והתירוצים של האורחים שאין איך להגיע לא יעזרו.
  3. לאורחים תהיה נסיעה שלווה ללא פקקים, וגם לא להיתקל באירועים מטרידים במהלך נהיגה למרחקים ארוכים.
  4. כולם יכולים להירגע וליהנות מהחתונה או האירוע שהפקתם, לא צריך לפחד משתייה של אלכוהול או משקאות משכרים בגלל הצורך בנסיעה הביתה בשעת לילה מאוחרת וחשש ממחסומי משטרה.
  5. שירות הסעות אוטובוס לאירוע מאפשר למוזמנים להירגע בנסיעה באוטובוס נוח ומפנק, להישאר זמן רב יותר במהלך האירוע ולנמנם בדרך לאירוע ובדרך הביתה.
  6. כל האורחים חוזרים ליעדם בשלום ובשלווה. כל היתרונות של אוטובוס הפעילות מלווים בתודה של האורחים, ששמחים שיש להם חברים טובים שמטפלים בהם כדי לארגן הסעות לאירועים.

הסעות אוטובוסים בכל הארץ : רק עם גמבורג הסעות מקבוצת RENT A BUS 

בחברת גמבורג הסעות מקבוצת – RENT A BUS  גאים במתן שירות מקצועי ואדיב, מדויק וכזה שלעולם לא מפספס.

חברתנו עושה הכל כדי לא לפספס את זמני האיסוף וההורדה של לקוחותינו . אנו  מגיעים  בזמן, בין אם אתם צריכים הסעות אוטובוסים ביום או בלילה. 

אנו דורשים מהנהגים להתייצב 30 דקות לפני מועד ההזמנה , וזאת למניעת איחורים.

הסעות אוטובוסים בתל אביב

רוצה להזמין שירות הסעות אוטובוסים בתל אביב? על מנת לבצע את הבחירה הנכונה, עליך להבין מה מכיל וכולל השירות. הרי אתם לא רוצים להיקלע למצב לא נעים בו תקבלו תמורה שונה ממה שחשבתם או סיכמתם בהתחלה. לא מספיק למצוא הסעות אוטובוסים זולות בתל אביב, עליך למצוא חברה להסעות אוטובוסים שתוכל לספק לך את השירותים הדרושים לך. לכן, רגע לפני שאתם בוחרים כאן או כאן, ננסה לבצע עבורכם הזמנה. בהזמנה נכלול ונפרט את כל הדברים שסוכמו . כמובן שנסביר לך את התוכן הספציפי של השירות ומה הוא כלול. אם תחליט להזמין חברת אוטובוסים ותיקה ואמינה בתל אביב, חשוב לנו מאוד שתבין מה אתה יכול להשיג ולקבל מאיתנו. גמבורג מספקת הסעות בתל אביב המון שנים ואנו מתמחים במרכז הארץ במיוחד.

הסעות אוטובוסים במרכז

גם אם יש לכם רכב פרטי, זה לא אומר שאתם לא צריכים להזמין שירות הסעות במרכז. שירות ההסעות במרכז נפוץ מאוד בכל המצבים והמצבים. זו הסיבה שאנשים רבים מחפשים חברות אוטובוסים במרכז המספקות שירותי הסעות במרכז. אם תזמינו שירות אוטובוסים במרכז העיר בזמן ובמקום הנכונים, תוכלו לראות איך לרדת עם הידיים עליו. אז למה לפנות לחברת האוטובוסים במרכז העיר? סיפקנו לך כמה מקרים המחייבים אותך לשקול אפשרות זו באופן פעיל.

הסעות אוטובוסים – למה זה כדאי?

ישנן לא מעט סיבות אשר ישכנעו אתכם כי הסעות עם אוטובוסים זוהי הבחירה האידיאלית. הסיבה המרכזית חיסכון כספי, ושמירה על הסביבה.

 אפשר להגיד בפה מלא כי הסיבה המרכזית היא שניתן להסיע באוטובוס קבוצה גדולה של נוסעים. קבוצות גדולות של נוסעים יכולות לנסוע בעת ובעונה אחת באותו כלי רכב. זה יכול להיות מאוד יעיל במקרה של טיולים או כל נסיעה אחרת המצריכה לשנע קבוצה גדולה ממקום למקום. בנוסף כאשר ההגה נמצא בידיים של חברה מקצועית, תוכלו להוריד מעצמכם לא מעט עומס וגם אחריות מהכתפיים. 

 

הסעות אוטובוסים – רק לקבוצות גדולות?

אוטובוסים מתאימים בעיקר לקבוצות גדולות, מכיוון שהם מכילים מספיק מקומות ישיבה.  אולם ניתן למצוא גם אוטובוסים המתאימים לקבוצות קטנות ובינוניות.

במאמר סוגי אוטובוסים – כמה מקומות יש באוטובוס , תוכלו לקבל מידע אמין ומפורט אודות האוטובוס שמתאים עבורכם.

חברת אוטובוסים המציעה שירותי הסעה חייבת להציע מגוון אפשרויות הסעה , וכך נבחר את הרכב המתאים . יש כאלה שיעדיפו הסעות אוטובוס ולעומת זאת יהיו אחרים שיעדיפו הסעות מיניבוס או אפילו מידיבוס.

חברת הסעות אוטובסים בשבת

חברת הסעות גמבורג מספקת שירותי הסעות אוטובוסים 24/7 מסביב לשעון כולל שישי שבת. לא הרבה חברות מספקות שירות שכזה, וגם אם כן השירות מאוד יקר.

לעומת זאת אצלנו השירות מתומחר במחירים הוגנים וזולים, ובנוסף אנו מפעילים מוקד שירות אנושי 24/7 , כולל שבתות וחגים כל בעיה שלא תתעורר.

עדכון חשוב לתאריך 4/9/2021

בשורה משמחת ללקוחות , ובעיקר ללקוחות מתחום ההסעות לחתונות . עד לפני ימים ספורים הייתה הגבלה לגבי מספר הנוסעים באוטובוס . דבר שגרם להתייקרות השירות ללקוחות רבים, ובעיקר לציבור המתחתנים.

אולם כעת, אנו שמחים לבשר שההגבלות הוסרו, וכעת ניתן לנסוע באוטובוס בתפוסה מלאה, דהיינו 55 נוסעים באוטובוס סטנדרטי.

יחד עם זאת חברת הסעות גמבורג מקפידה על ניקיון תדיר וחיטוי האוטובוסים למען בריאותכם.

בכל מקרה – אנחנו מספקים שירות ביטול ללא דמי חיוב בגלל המצב הלא ברור

איזה עוד שירותים אתם מספקים?

אנו מספקים שירותי הסעות עובדים לנתב”ג 7\24, הסעות ילדים לבית ספר, הסעות לאירועים ולטיולים ועוד. אם אתם מעוניינים לצאת לנופש ברחבי הארץ, דרכנו תוכלו לצאת אל נופשים עם נהגים מקצועיים שמכירים כל נקודת עניין בארץ. צרו עמנו קשר בטלפון 9074* בכדי לקבל פרטים נוספים מחברת הסעות עם נהגים מקצועיים בכל הארץ.

מחירון הסעות אוטובוסים מעודכן ל – 4/9/2021

מרחק

כיוון 1

יום שלם עד 12 שעות

צמוד ליומיים – לקוח אחראי ללינה

הערות

עד 50 ק״מ

1400 ש״ח 2000 ש״ח 4000 ש״ח 

עד 100 ק״נ

1800 ש״ח2200 ש״ח 4500 ש״ח  

עד 150 ק״מ

2200 ש״ח2400 ש״ח5200 ש״ח 

עד 200 ק״מ

 2600 ש״ח2750  ש״ח5400 ש״ח 

עד 300 ק״מ

  3300 ש״ח 5800 ש״ח 

עד 400 ק״מ

  3700 ש״ח 6200 ש״ח 

ט.ל.ח

המחירים בגדר המלצה בלבד ואינם מחייבים.

בהעברה חד כיוונית הק״מ מחושב לפי המרחק מנ׳ק המוצא אל מק׳ היעד.

בהצמדות הק״מ מחושב לסך כל הק״מ אשר יבוצע באותו יום לפי נק׳ המוצא וסיום בנק׳ המוצא.

 

 

שיתוף:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה