אוטובוסים לתיירים

ישראל מושכת אליה תיירים מכל רחבי העולם, וכל שנה יש עליה משמעותית באחוזי התיירים הנכנסים לארץ. בשנת 2019 נפשו בישראל לא פחות מ-405 אלף תיירים מכל רחבי העולם. חברות אוטובוסים לתיירים מעניקה להם שירותי הסעות מתקדמים עם שירות אדיב ובמחירים הוגנים.

הסעות אוטובוסים לתיירים

המקומות הקדושים הנמצאים בישראל הפכו אותה ליעד פופולרי בקרב תיירים רבים מכל רחבי העולם, הסעות אוטובוסים לתיירים מעניקים להם את האפשרות להתנייד ולטייל ברחבי הארץ ללא בעיה.

התיירים מחפשים לבקר במקומות הקדושים בעיר הבירה ירושלים, בבית לחם, במנזרים וכנסיות, וגם אוהבים להיות בכנרת ולטייל ברחבי רמת הגולן. הסעות אוטובוסים לתיירים צריכים להיות עם השירות הטוב ביותר, ועם הדרכה שמעניקה להם ערך מוסף.

הסעות אוטובוסים לתיירים בכל הארץ

בין אם אתם רוצים לטייל בצפון הארץ במרכזה או בדרום הארץ, חברת ההסעות גמבורג מקבוצת – RENT A BUS מציעה לכם פתרונות תחבורה מתקדמים לכל רחבי הארץ. הנהגים המנוסים שלנו מכירים את כל השבילים, את מסלולי הטיולים, הפארקים הלאומיים, חניוני לילה ועוד. 

בנוסף לכך, אנחנו גם מספקים שירותי הסעות כוללים לינה, ומאפשרים לכם להנות מטיול בן כמה ימים. הנהגים שלנו מתודרכים ומקצועיים, וידאגו להגיע בכל בוקר רעננים וכשירים לנהיגה. זאת ועוד, הנהגים שלנו מנוסים בכל הקשור בעבודה עם קבוצות תיירים, והם מייצגים אותנו באדיבות ובתודעת שירות מגבוהה שתיתקלו בה.

הסעות מיניבוסים לתיירים למקומות הקדושים

החוויה של התיירים בישראל, וחוות דעת בסוף הטיול מושפעים בעיקר מחברת ההסעות שמסיעה אותם, והנהג שנוהג ברכב. לכן חשוב שחברת הסעות לתיירים והנהגים שלה יהיו עם תודעת שירות גבוהה, ויחס אדיב כלפי התיירים. חברת הסעות תספק לתיירים רכבים מכל הסוגים ולכל מטרה, אוטובוסים, הסעות מיניבוסים לתיירים, מוניות והסעות נכים.

כל המיניבוסים של חברת גמבורג הינם ממודל מתקדם, עד 3 שנים על הכביש , ומתוצרת מרצדס. 

המיניבוסים מכילים כ 12 ועד 20 מקומות ישיבה, והינם נוחים, ממוזגים ומפנקים.

הסעות אוטובוסים לתיירים לירושלים

בירת ישראל מקודשת כידוע לשלושת הדתות, והתיירים הנוצרים אוהבים אותה במיוחד. העיר העתיקה והכותל המערבי הם המקומות הראשונים שאליהם מגיעים התיירים. הסעות אוטובוסים  מסיעים אותם בין הכותל לכנסיית הקבר, ובסמטאות העיר העתיקה.

בנוסף עקב היותם תיירים , ניתן להיכנס עם האוטובוסים גם לרחובות בית לחם היפהפייה ולהינות מחנויות המזכרות.

הסעות אוטובוסים לתיירים לתל אביב

התיירים, כמו הישראלים אוהבים את חופי ישראל ותל אביב בעיקר. מלבש החופים המרהיבים שלה, תל אביב מושכת לבדה תיירים מכל רחבי העולם בזכות האופי המיוחד שלה, האנשים שגרים בה, ומקומות הבילוי הרבים בעיר. חברת הסעות אוטובוסים מסיעה אלפי תיירים בין החופים של תל אביב לבין המוזיאונים ואתרי התרבות המגוונים שהעיר מציעה.

אנו מתמחים בשירות הסעות בתל אביב מכיוון שהמשרד הראשיים של חברת גמבורג הסעות שוכנים בעיר.

חברת אוטובוסים לתיירים

חברת גמבורג הסעות מקבוצת  RENT A BUS מתמחה בתחום הסעות תיירים בישראל, והסעות מטיילים בכלל. החברה מספקת שירותי הסעות לכ-50,000 נוסעים מרוצים מדי יום. לקוחות החברה נהנים משירות לקוחות אדיב וזמין, כמו גם אוטובוסים מתוחזקים ומאובזרים בכל ציוד הבטיחות הנדרש.

החברה התקינה מערכות בטיחות וGPS בכל הרכבים על מנת להיות בבקרה בזמן אמת, לדעת תמיד את מיקום הרכבים ולתת מענה במקרה הצורך לבעיות שעלולות לצוץ. בנוסף על כך, החברה מתמחה במתן שירותי הסעות אל שדות התעופה מסביב לשעון, והיא מעסיקה קציני בטיחות ומקפידה על תקינות וניקיון הרכבים, תדרוך והכשרתם מספר פעמים בשנה.

איך מזמינים הסעות לתיירים?

עם חברת ההסעות RENT A BUS תהליך ההזמנה הוא מאוד פשוט, וכולל גם ייעוץ והכוונה במידת הצורך. להזמנות חייגו למספר הטלפון *9074 ספרו לנו מהם היעדים המועדפים, משך השהייה בישראל וכמות אנשים. אנחנו נאסוף את המידע ונכין לכם המלצה ללו”ז יעיל ומתאים לצרכים הייחודיים של חברי הקבוצה, והבטחה של עמידה בזמנים.

מתעניינים בהסעות תיירים? מיניבוסים לתיירים? נציגי המכירות של חברת גמבורג הסעות מקבוצת Rent A bus Israel ישמחו לסייע לך בכל שאלה.

גלילה למעלה