הסעות לקבר רחל

המחיר לרכב הלוך ושוב לפי השעות שהוזמנו (הרכב לא ממתין וואינו צמוד)
כיוון 1. העברה ישירה מנקודה לנקודה
רכב צמוד לפי שעות - במקרה של חריגה בשעות יגבו שעות נוספות
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת יציאה חזרה
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
שעת התייצבות

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת שחרור
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
הסעות לקבר רחל

מחפשים שירות הסעות לקבר רחל ? איזה כיף לכם שהגעתם אלינו !!!במבואות הצפוניים של בית לחם, מדרום ירושלים, שוכן לו מקום הקדוש ליהודים, נוצרים ומוסלמים. על פי המסורת העתיקה, במקום זה נמצא קברה של רחל אימנו, המושך אליו מבקרים רבים. חרדים, דתיים, מסורתיים וחילונים מגיעים אל קבר רחל בהמוניהם מדי יום. כולם, רק בשביל לחוות את תחושת הקדושה המיוחדת שנמצאת במקום.  

קבר רחל כיום נמצא בשטח מגודר ומבוצר מאוד, אשר עלול להזכיר לחלקכם אזור צבאי. הוא שוכן באזור רגיש מאוד מבחינה ביטחונית ועל כן האבטחה במקום גבוהה ורצינית. שוטרי מג”ב וחיילי צה”ל מסתובבים באזור על מנת להבטיח את ביטחונכם. 

אנו מציעים לכם שירותי הסעות לקבר רחל אמנו מכל חלקי הארץ השונים. יחד איתנו, תוכלו להגיע בנוחות ובקלות לקבר רחל אמנו ולהתחבר לשורשים היהודיים שלנו. הנהגים שלנו יסיעו אתכם עד לפתח הכניסה למערת הקבר ויחסכו לכם הליכה ועיכובים מיותרים בביקור. 

צרו עימנו קשר, ויחד נצא למסע רוחני ומופלא בעקבותיה של רחל אמנו. אנו נבטיח לכם חוויה שלא תשכחו במהירות.

שירות הסעות לקבר רחל
שירות הסעות לקבר רחל

 

למה עדיף להגיע בהסעה מאורגנת עם גמבורג ?

בשל הרגישות הביטחונית ששורה במקום, עדיף לכם להגיע בהסעה מאורגנת אל קבר רחל אימנו. אנו נסיע אתכם מביתכם, או מנקודה מסוימת שאותה תבחרו. נביא אתכם ישירות אל קבר רחל – בלי עיקופים מיותרים ומסוכנים – ונספק לכם ביטחון מרבי. בסיום התפילה והביקור במקום, נסיע אתכם חזרה למקום מבטחים. 

ההסעות שלנו מותאמות עם שירותי האבטחה בקבר רחל. על כן, רכבי ההסעות שלנו יכולים להגיע עד לפתח הכניסה בלי בעיות בדרך. בהסעות שלנו לא תאלצו להמתין זמן רב לאישורי כניסה, לעמוד בפקקים בכניסה למקום וכדומה. אנו נבטיח לכם ביקור מאורגן ומסודר, שיגרום לכם לרצות לחזור למקום קדוש זה. 

הסעה מאורגנת תבטיח לכל הקבוצה שלכם שיהיה להם מקום נוח להגיע ולחזור. האוטובוסים לקבר רחל יכולים להיות עמוסים, להתעכב ולאחר. הם נוסעים במסלולים ארוכים ומתישים. בשביל שתוכלו להיות רגועים שכל הקבוצה נוסעת יחדיו, שתוכלו לפקח ולראות את כולם בעיניים. בשביל כל זה – אתם חייבים להגיע בהסעה מאורגנת דרכנו לקבר רחל. 

יתרונות הסעה מאורגנת עם גמבורג

לא ניתן להגיע לקבר רחל ברכב פרטי, אלא רק בשירותי הסעות. או בהסעה מאורגנת, או בהסעה שמוזמנת על ידי קבר רחל עצמם. מה הבעיה אתם שואלים? מדוע שלא תיסעו בהסעה של קבר רחל? אנו כאן בשביל להסביר לכם מדוע הסעה מאורגנת דרכנו היא הפתרון הטוב ביותר שלכם. 

 בזכות שירותי ההסעות שלנו, אתם יכולים לקבוע את זמן הביקור שלכם בקבר. אתם יכולים לקבוע שנגיע מאוחר, או מוקדם. שנשאר זמן רב או שנצא מהר. הכל תלוי בכם. לעומת זאת, במידה ותהיו תלויים בהסעות המקום, לוז הביקור שלכם יהיה בעייתי. 

ההסעות למקום יוצאות מספר מועט מאוד של פעמים ביום. כך, הסיכוי שהן יתאימו ללוח הזמנים שלכם פוחת משמעותית. אתם תאלצו לתכנן הכל בהתבסס על זמנים אלו. במידה ותאחרו – הלך הביקור. כמו כן, ההסעות משרתות אנשים רבים. לכן, עלול להיווצר מצב בו חלק מהקבוצה שלכם יישארו ללא מקום ולא יוכלו להגיע לביקור. 

הזמינו מאיתנו הסעה מאורגנת לקבר רחל ותהיו רגועים ובטוחים. 

מאמרים קשורים :

הסעות לקברי צדיקים

הסעה לקבר רחל מהמרכז

אנו מספקים שירותי הסעות לקבר רחל לקבוצות שמעוניינות להגיע לביקור מאזור המרכז. אנו נאסוף אתכם וניסע לקבר רחל. בדרך, נוכל לבצע עצירות נוספות ולהפוך את הביקור בקבר לחוויה מיוחדת. נוכל לעבור לתפלה ברחבת הכותל, או בקברי צדיקים נוספים. 

הנהגים שלנו מסיעים כבר שנים קבוצות לקברי צדיקים וסיורים דתיים באזור ירושלים ובעיקר לקבר רחל. יחד איתם, תוכלו להיות רגועים שהנסיעה תעבור בשלום ותתבצע כפי שתוכנן. כמו כן, בשל ניסיונם, הנהגים שלנו ידעו להסיע אתכם למקומות מיוחדים ויעשירו את הטיול שלכם. 

ההסעות לקבר רחל מהמרכז מתאימים לקבוצות רבות שפונות אלינו. תלמידי ישיבות בבתי ספר או בכוללים, תלמידות באולפנות, סמינרים או מוסדות אחרים. קבוצות צעירים ונוער שמעוניינים להגיע לביקור, או קבוצות של תיירים שהגיעו לארץ. 

כמו כן, אנו מסיעים קבוצות של נשים וגברים, עם אופציה להפרדה מלאה לפי בקשתכם. גמלאים ופנסיונרים אף הם בוחרים לנסוע איתנו מהמרכז אל קבר רחל. 

הרימו אלינו טלפון וקבלו את כלל הפרטים אודות הנסיעה לקבר רחל מהמרכז. 

מאמרים קשורים:

הסעות במרכז

שירות הסעות לקבר רחל מירושלים

אנו מציעים לכם שירות הסעות לקבר רחל מירושלים. מכל רחבי העיר, אנו כאן בשביל להסיע אתכם בנוחות מרבית. למרות הקרבה של ירושלים לקבר רחל אמנו, אנו ממליצים לכם בחום להזמין דרכנו שירותי הסעות. היתרונות הגלומים בנסיעה בהסעות המאורגנות שלנו עולים על כל דרך הגעה אחרת. 

אנו נסיע אתכם אל קבר רחל אימנו ונאפשר לכם להגיע בנוחות, במהירות ובטיחות. קבוצות רבות שמגיעות לירושלים, כחלק מטיול יום או טיול ארוך, מעוניינות להגיע לקבר רחל אימנו. עם זאת, חלקם חוששים מהדרך אל הקבר או שהם מעדיפים לנסוע בלי כאבי ראש. אנחנו מספקים זאת. 

גם לקבוצות שמוצאן הוא מירושלים פונות אלינו. למשל, תלמידי ישיבות, תלמידות סמינרים וקבוצות נוספות שמגיעות מירושלים מזמינות את שירותי ההסעות שלנו. 

אנחנו כאן במיוחד בשבילכם. ההסעות שלנו מתאימות לקבוצות בדיוק כמוכם. אל תתלבטו ואל תהססו, הזמינו מאיתנו הסעה לקבר רחל מירושלים. אנו בעלי ניסיון רב שנים בהסעות אלו, ולפיכך נבטיח לכם נסיעה מוצלחת כפי שרציתם. 

מאמרים קשורים :

הסעות בירושלים

הסעות לקבר רחל כל הארץ

שירותי ההסעות שלנו לקבר רחל הינם מכל רחבי הארץ. מהצפון ומהדרום, מהמרכז ומירושלים, אנו כאן על מנת להסיע אתכם לקבר רחל. שירות ההסעות שלנו נפרס בכל רחבי הארץ ומאפשר לכם נוחות מרבית. לא משנה היכן אתם גרים או מהיכן אתם יוצאים, אנו נשמח לעמוד לשירותכם. 

רכבי ההסעות שלנו מפוארים, נוחים ומרווחים. הנוסעים אצלנו מקבלים מושבים מרופדים ונוחים, ואינם נדרשים לשבת בצפיפות. כמו כן, רכבי ההסעות שלנו יספקו להם חווית נסיעה יוקרתית בדרככם. בזכותנו, תוכלו להגיע לקבר רחל עם הכוחות הדרושים לכם. אם זה לתפילות הרבות שמתרחשות בקבר, ובין אם זה בשעות הלילה המאוחרות. 

שירותי ההסעות שלנו לקבר רחל ידועים בכל הציבור החרדי והדתי בכל רחבי הארץ. אנו מסיעים באופן קבוע קבוצות משכונות וערים חרדיות אל קבר רחל. כמו כן, השירות שלנו מתאימים לכל סוג של קבוצה ומכל גודל. הרגישו בנוח ובנעימות לפנות אלינו ולקבל את השירות המותאם אליכם. המקצועיות והידע שלנו מאפשרים לנו לדאוג לכל קבוצה באופן אישי ומיוחד. 

הסעה לקבר רחל מכל הארץ
הסעה לקבר רחל מכל הארץ

כמה עולה הסעה לקבר רחל ? החל מ 80 ש״ח

העלות של ההסעה לקבר רחל איננה קבועה מראש או שרירותית. כל הסעה שמוזמנות דרכנו מערבת פרמטרים שונים המשפיעים מאוד על עלות ההסעה. לפיכך, על מנת שמוע את העלות הספציפית לנסיעתכם, צרו עימנו קשר. הנציגים שלנו יספקו לכם מענה אדיב ומקצועי ויסייעו לכם בנדון. 

בשיחה עם הנציגים, נבחן מספר פרמטרים כדוגמת כמות הנוסעים שלכם. למשל, שירותי אוטובוס הסעות אחד הינו זול יותר מכמה אוטובוסים. בדומה, מרחק הנסיעה שלכם משפיע על העלות. נסיעה מאזור תל אביב לקבר רחל ייתכן ותעלה פחות מנסיעה מרמת הגולן. עלויות הדלק הנוספות וזמני הנסיעה על הכביש בעלי השפעה על העלות. 

לאחר שייבחנו גורמים אלו ונוספים, תקבלו את המחיר שמותאם אליכם. חברות הסעה שיציעו לכם מחיר כללי וקבוע ככל הנראה יגבו מכם מחיר גבוה יותר. אל תזמינו שירותים מחברות אלו, חבל על הכסף שלכם. 

אנו מציעים לכם שירותי הסעות במחירים הזולים ביותר שתמצאו. המחיר שאנו מציעים לנסיעה לקבר רחל הינו אטרקטיבי ונוח. 

קבר רחל שעות פתיחה 

ימים ראשון עד רביעי : סגור בין 22:30-00:30

יום חמישי : פתוח רצוף

יום שישי : נסגר בשעה 14:00

מוצאי שבת : סגור בין 22:30-24:30

לידיעת המבקרים :

קבר רחל נפתח כ 60 דקות לאחר צאת שבת . 

בשעון חורף נסגר בין 22:30-00:30.

סגור בשבתות וחגים.

שאלות נפוצות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Scroll to Top