הסעות לקייטנות

החופש הגדול מתקרב ואתם מתחילים בתכנונים של הסעות לקייטנות . אתם מחפשים אטרקציות מיוחדות ומגניבות שהילדים ייהנו מהם. אתם חושבים על פעילויות חדשות, ימי כיף שונים ומנסים לייצר חוויה גדולה. 

בשלב הבא אתם מתחילים לחפש מדריכים לקייטנה. עורכים ראיונות, בודקים מועמדים ולבסוף מקבלים את הטובים ביותר. הזמנתם חולצות, תיאמתם מקום התכנסות ואתם מוכנים. 

נשאר לכם רק לפרסם את הקייטנה שלכם ולחכות שההורים ירשמו את ילדם. כיום מרבית ההורים רושמים את הילדים שלהם לאחת מהקייטנות הרבות שיש. החופש הגדול אורך כחודשיים וההורים רוצים למלא אותו בתוכן לילדים. הם מעדיפים מפגש חברתי וחוויתי על פני ישיבה ממושכת מול המחשב. 

שימו לב שישנו פקטור משמעותי ביותר שלא מקבל מספיק חשיבות – ההסעות. שירותי הסעות לקייטנות נדרשות גם על מנת להביא את הילדים אל מקום המפגש וגם בימי הטיול. 

ישנם מארגנים המותירים את תיאום ההסעות לבסוף ומעדיפים להתפשר על האיכות בשביל המחיר. הם נזכרים מאוחר מדי ונאלצים לתאם עם חברות המספקות שירות ירוד. 

הסעות לקייטנות

הסעות לקייטנות עם גמבורג – אנו מקפידים על הבטיחות של הילדים שלכם 

בשירותי ההסעה לקייטנה שלנו תוכלו להיות רגועים לביטחון ילדכם. שמירה על האוצרות הקטנים שלכם חשובה לנו ביותר. אנו נעשה הכל בשביל לאפשר להם לנסוע בבטחה. בזכותנו, תוכלו להיפרד מהם בבוקר ולצאת לעבודה ללא מחשבות ודאגות. 

סטנדרט הבטיחות שאנו דורשים מנהגינו בעת הנסיעה גבוה במיוחד. כלל הילדים יושבים בהסעה בכיסאות המותאמים אליהם ומאפשרים להם הגנה מרבית. הנהגים שלנו מקפידים שכלל הילדים חוגרים חגורת בטיחות ושומרים על כללי הזהירות.

בנוסף, אנו דורשים מהנהגים שלנו לנהוג בזהירות. אנו, וגם אתם, נעדיף נסיעה רגועה ובטוחה גם אם היא תימשך עוד דקה או שתיים. המשפט הידוע הוא שעדיף לאבד רגע בחיים מאשר חיים ברגע. 

בשוק ההסעות קיימות חברות שמתכננות לוז יומי עמוס מאוד לנהגים שלהם. אותם נהגים נאלצים לנסוע במהירות רבה, לבצע עקיפות מסוכנות, והכל בשביל לעמוד בזמנים. בנסיעות כאלה הם מסכנים את החיים שלהם ושל האחרים. אצלנו תדעו שלא כך הדבר. ואנו מתחייבים להקפיד על הבטיחות של הילדים שלכם.

חברת הסעות לקייטנות

חברת הסעות לקייטנות 

החברה שלנו מציעה לכם שירותי הסעות לקייטנות. כל קייטנה מוכרחה לקבל שירות מחברת הסעות ולכן ההיצע רב. המון חברות מציעות שירותי הסעות לקייטנות. בשל המבחר, אתם עלולים להיפגע ולתאם עם חברה חסרת ידע וניסיון. 

אנו מספקים שירותי הסעות לקייטנות לאורך שנים רבות. עבדנו עם המון קייטנות ואנו יודעים לספק לכם את השירות הטוב ביותר. הידע המקצועי שלנו יסייע לכם לתכנן את נסיעות הקייטנה כמו שצריך.

אתם מומחים בתיאום פעילויות ובלעשות שמח וכיף לילדים. אנו מקצועיים בתחום ההסעות. השילוב של הידע שלנו יביא אותנו לתוצאות הטובות ביותר. נסייע לכם לתכנון מסלול איסוף בבקרים לילדים, במידה ותהיו מעוניינים בכך. 

בחוכמה רבה נבנה מסלול חסכוני בזמן ובדלק שיגרום להורים לרצות להירשם אליו. בנוסף, נתכנן יחדיו את הנסיעות של הקייטנה לימי הכיף. נדע לומר לכם מהו זמן הנסיעה לכל יעד ויעד. כך, תוכלו לתכנן את לוז הקייטנה ללא הפתעות ואירועים בלתי צפויים. דאגה אחת יכולה לרדת לכם.

הסעות לחוגים ופעילויות

רוצים להעשיר את עולם התוכן של הילדים שלכם? מחפשים לרשום אותם לחוג מסוים? מעולה. פיתוח הילדים ורשימה לחוגים יכולה להיות משמעותית לבניית האישיות שלהם בעתיד ופיתוח הכישרונות שלהם.

ככל הנראה תשלחו את הילדים לאחד מהחוגים שמוצעים במתנ”ס השכונתי הקרוב לביתכם. בשביל לחסוך לכם זמני נסיעות נוספים, כאילו אתם נהגי מונית, תשאירו את הילדים קרוב. חלק מההורים יעדיפו שהילד ירשם לחוג פחות מומלץ רק בשל המרחק. 

היום אפשר אחרת. היום אתם יכולים להרשות לעצמכם לתת לילדכם את החופש המוחלט לבחור את החוג שלהם. הם יוכלו לבחור משהו שמעניין אותם, שכיף להם, ויוכלו להתמיד בו באמת. 

מה הדרך לעשות זאת אתם שואלים? להשתמש בשירותי ההסעות שלנו לחוגים ופעילויות. אנו מציעים לכם לקחת את הילדים שלכם מביתכם אל החוג או הפעילות שלו. 

אנו נחסוך לכם זמן מיותר בנסיעות של להביא ולהחזיר. הדבר יכול להיות לכם נוח במיוחד כאשר יש לכם מספר ילדים. לא תצטרכו לקחת אותם איתכם, או למצוא להם סידור אחר. 

אם הילדים שלכם רשומים לחוגים במקומות שונים, אנחנו כאן בשביל לאפשר את זה. 

שירותי הסעות לחוגים
שירותי הסעות לחוגים

על מה להקפיד מול ספקי הסעות

כאשר מזמינים הסעות לקייטנה ישנם מספר דברים שחשוב ומומלץ לבדוק מול ספקי ההסעות. אנו ממליצים לכם לא להזמין הסעה ממספר הטלפון הראשון שתראו בגוגל. כדאי לבדוק מספר דברים ולהקפיד עליהם בדרישותיכם. 

קודם כל כדאי לכם לבחור בחברה שאתם מכירים וסומכים עליה. אתם מפקידים את החיים של הילדים שלכם בידיה של חגרת ההסעות והנהגים שלה. השקט הנפשי שיהיה לכם עם חברה שאתם מאמינים בה הוא משמעותי. 

לא תצטרכו לדאוג במשך כל היום שהילדים בריאים ושהכול עובר בצורה חלקה. בנוסף, עליכם לדרוש מהם לעמוד בכלל תנאי התקן של החוק. תבדקו שיש לחברה את כל האישורים המתאימים ושהם עומדים בהנחיות הכי מחמירות. אל תקלו ראש בעניינים אלו, אחרת תצטערו בדיעבד. 

תדרשו מספקי ההסעות את כלי הרכב החדשים ביותר. תבטיחו לילדים שלכם נסיעה נוחה, בהסעה מותאמת אליהם. חסכו מהם את תחושת המחנק בנסיעה בהסעה ישנה. אל תתנו להם לשבת על כיסאות עם ריפוד קרוע ולא נוח. 

לבסוף, תקפידו שהחברה מספקת לכם נהג מקצועי. ישנן חברות המעסיקות נהגים בעלי עבר של עבירות תנועה. אל תיקחו את הסיכון עם נהגים אלו המועדים לפורענות. 

הסעות אוטובוסים לקייטנות

לקייטנות גדולות אנו מציעים שירותי נסיעה באוטובוס. עם כל אוטובוס תקבלו נהג צמוד שיסיע אתכם לכל יעד. האוטובוסים שלנו גדולים ויכולים להכיל מספר רב של נוסעים. כך תוכלו לחסוך כסף על הזמן עוד ועוד כלי רכב להסעת הילדים בקייטנה. בנוסף, תוכלו להתאגד ולהיות בבקרה על ילדי הקייטנה. פיזור רב שלהם להמון רכבים ונהגים עלול להקשות עליכם. 

הנסיעה באוטובוס יכולה להיות מהנה עבור הילדים. היא זמן מצוין לניצול בשביל לגבש את ילדי הקייטנה ואת הקבוצות השונות. 

תוכלו לארגן להם כל מיני משחקים מיוחדים שמתאימים לנסיעה באוטובוס. למשל, תוכלו לערוך תחרות בישיבה בין צד ימין ושמאל של האוטובוס. בנוסף, ניתן לנצל את הזמן ללמידה. תוכלו לשתף את הילדים לאן נוסעים ומה אנו רואים במהלך הנסיעה מהחלונות. 

הנסיעה יכולה להיזכר כחוויה טובה וכיף בשביל הילדים. תהפכו זמן מת לזמן מוצלח. 

מיניבוס הסעות לקייטנה

שירותי המיניבוס הסעות לקייטנה שלנו מתאימים להמון קבוצות. למשל קבוצות קטנות שלא רוצות לשלם לשווא על אוטובוס. קבוצות גדולות שמעוניינות לפצל את הילדים ולהבטיח שליטה גדולה יותר על הנעשה בהסעה. אולי קייטנה שרוצה לחלק את הילדים לנסיעה לפי הקבוצות שלהם. 

מכל מקום, המון קייטנות בוחרות דווקא בשירותי המיניבוס ואנו כאן בשביל להעניק לכם אותו. איתנו לא תחרטו על הבחירה שלכם. 

המיניבוסים שלנו נוחים במיוחד להסעת ילדים ומאפשרים חוויה אינטימית ומגבשת ביניהם. במהלך הנסיעה תשימו להם שירים שיעשו להם שמח. הם יוכלו לרקוד במושבים שלהם ולהנות יחד איתכם. 

הנהגים שלנו במיניבוס יעניקו לכם שירות אדיב ויסיעו את הילדים בשמחה. 

אצלנו לא תצטרכו לדאוג מעיכובים או בעיות בדרכים. תקבלו אצלנו נהגים מקצועיים ורכבי הסעות תקינים. כל אלה יספקו לכם שירות מעולה וכנראה תחזרו אלינו בעתיד.

מיניבוס לקייטנה
מיניבוס לקייטנה

כמה עולה הסעה לקייטנה ?

המחיר הממוצע 1000 – 1300 ש״ח.

רבים חושבים שהסעה לקייטנה חייבת להיות יקרה. בשל החשיבות שלה להתנהלות התקינה של הקייטנה, אתם חושבים שהחברות מעלות מחירים בכוונה. למעשה, אתם צודקים חלקית. 

ישנן חברות כאלה. קיימות חברות שמפקיעות מחירים בשירותי הסעה לקייטנה, רק בגלל המונופול האזורי שלהן. אולי בגלל שהן יודעות שמארגני הקייטנות או ההורים יהיו מוכנים לשלם. 

תופעה זו חמורה ואנו מגנים אותה כמובן. אצלנו המצב שונה לחלוטין. 

המחירים של ההסעות שלנו נקבעים לפי פרמטרים עניינים ולא בשרירותיות. לאחר בחינה של הפרמטרים ייקבע המחיר. אנו בטוחים שתידהמו לטובה מהעלות של ההסעה. המחירים אצלנו זולים ונוחים ויכולים להפוך את החלום של הקייטנה שלכם למציאות. עם מחירים כאלה תרצו רק להוסיף עוד אטרקציות. 

נבחן יחד את כמות הנוסעים שלכם, את המרחקים ממקום למקום ואת מספר העצירות. נתחשב כמובן בכלי הרכב בו אתם משתמשים – אוטובוס או מיניבוס – ובמספר הרכבים. נשתדל להתאים את השירות שלנו לצרכים המדויקים שלכם ולאפשר לכם לשלם מחיר הוגן. 

לא תשלחו מחיר נוסף ומיותר על רכבים שאתם לא צריכים ועל שירותים שאינם נדרשים. 

מתעניינים בהצעת מחיר לשירותי הסעות ? נציגי המכירות של חברת גמבורג הסעות מקבוצת Rent A bus Israel ישמחו לסייע לך בכל שאלה.

במייל sales@rentabus.co.il

שאלות נפוצות

שיתוף:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה