מידיבוס

לפני שניגע בשירות השכרת מידיבוס , ראשית עלינו להבין מה הוא מידיבוס? האם מדובר בשגיאת כתיב ומישהו כאן בכלל התכוון למיניבוס? ובכן, לא ממש. ישנם הבדלים בין אוטובוסים למיניבוסים והבדלים בין מניבוסים למידיבוס. צוות המומחים של חברת הסעות גמבורג RENT A BUS הכין עבורכם מדריך הסעות מידיבוס לאירועים, טיולים, הסעות עובדים במידיבוס ועוד. 

כמה מקומות יש במידיבוס ?

אם אתם צריכים חברת הסעות מידיבוס, אתם כנראה יודעים שמיניבוס לא יספיק לכם. בעוד שבאוטובוס יש כ-60 מקומנות ישיבה, במיניבוס יש אך ורק 20 מקומות ישיבה. וכמה מקומות יש במידיבוס? מידיבוס יכול להכיל בתוכו כ-40 מקומות ישיבה. וזה מה שהופך אותו לחוויה משופרת של שירוי הסעות. כיצד נאתר חברת הסעות מידיבוס מקצועית? הנה כל המידע לפניכם, בואו נתחיל מהמצב התחזוקתי של המידיבוס.

מה זה מידיבוס?

שירות הסעות מידיבוס הוא שונה מאשר שירות הסעות רגיל, במובן הזה שמדובר בכלי הסעות הרבה יותר איכותי ואטרקטיבי. הוא כולל בין היתר מושבים מאוד נוחים, הרבה יותר מקום לרגליים בכל מושב, במקרים רבים הוא גם כולל מערכות מולטימדיה ועוד. המידיבוס מאפשר לכם להנות מחווית נסיעה של אוטובוס עבור קבוצות קטנות יותר, ובמחירים זולים יותר.

יחד עם זאת, מדובר בשירות שמאפשר הסעות לקבוצות קטנות יותר מאשר שירות הסעות באוטובוס אך מיועד לקבוצות גדולות יותר מאשר מה שמיניבוס יכול להכיל. צריך להדגיש, הרבה פעמים נהוג להשתמש בשירות הסעות מסוג זה, כאשר מדובר על קבוצות תיירים שמגיעים לישראל, משלחות בינלאומיות או מטיילים מקומיים.

כיצד בוחרים חברה לשירות מידיבוס?

על מנת לבחור חברה לשירותי הסעות מידיבוס, יש לוודא שאכן החברה יכול לספק את הרכב המיועד בתנאים הטובים ביותר, זאת על מנת שהנוסעים ייהנו מחוויה ייחודית ויוצאת דופן בזמן הנסיעה. כמו כן, חשוב לוודא שצוות החברה הוא מקצועי ומנוסה ויכול לספק שירות ברמה הגבוהה ביותר על פי הצורך.

השכרת מידיבוס צריכה להתבצע על פי סוג ויעד הנסיעה. ישנם מקרים בהם, פחות ישתלם ולא בהכרח יהיה ניתן ליהנות מסוג כזה של שירות. מצד שני, ישנם מקרים בהם זה הכרחי לבחור שירות מסוג זה, שכן כלי רכב אחרים להסעות, יהיה פחות משתלם.

בחירת חברת ההסעות המדויקת לצרכיכם 

רגע לפני שמדברים על המצב התחזוקתי של כלי ההסעות, אנחנו קודם כל רוצים לדבר על המערך הלוגיסטי של חברת הסעות. בין אם אתם מתעניינים בשירותיה של חברת הסעות כזו או אחרת, אתם צריכים לדעת שהמערך הלוגיסטי של אותה חברה, מקצועי. 

מערך לוגיסטי מקצועי ושלם הוא מערך שכולל בתוכו גם מידיבוס חירום, אוטובוס רזרבה וכדומה. אם למשל אתם שוכרים שירותי הסעות מיניבוס ונתקעים בצידי הדרך, זו בעיה. ואת הבעיה הזו אפשר לפתור אם חברת ההסעות מקצועית דיה. אם היא מקצועית דיה, יהיה לה מערך לוגיסטי של אוטובוסים חירום שניתן לשלוח בכל עת.

באילו מקרים נעדיף לשכור שירות זה?

אמור, מידיבוס יכול להתאים לקבוצות בסדר גודל בינוני, למשל 30-40 נוסעים. נוכל ונרצה לשכור שירות זה, אם וכאשר אנחנו מארגנים טיול, אירוע, נופש וכן במקרים של הסעות קבועות, כמו למשל, במקרים של תלמידים, עובדים או קבוצות אחרות.

אם מדובר בנסיעה ארוכה, ייתכן מאוד שנעדיף לשכור רכב הסעות כזה, מאחר והוא הרבה יותר נוח, הרבה יותר נעים. כך הנוסעים ייהנו יותר מהנסיעה מאשר בכלי רכב אחרים. זה יאפשר להם לעבור את הנסיעה בצורה שלווה מתחילתה ועד סופה, על פי התוכניות שלנו.

מהם היתרונות של הסעות מידיבוס?

עוד לפני שנדבר על עלות הסעות מידיבוס, אתם בוודאי רוצים להבין מהם היתרונות. היתרון הראשון הוא שמדובר על כלי רכב להסעות בגודל אידיאלי עבור לא מעט קבוצות. הוא מתאים לכאלה שלא רוצים להשכיר אוטובוס, אך מיניבוס אינו מספיק להם בגודל. בנוסף מחיר הסעות מידיבוס הוא נוח יותר בהשוואה ללא מעט אפשרויות אחרות. כך שאתם תוכלו לקבל מחיר שיהיה לכם מאוד משתלם. כל זאת בהשוואה לכל האפשרויות האחרות שנמצאות על הפרק.

 

השכרת מידיבוס לכלל המטרות ובכל הארץ 

השכרת מידיבוס מתומחרת על פי פרמטרים שונים, למשל לפי השירותים הנלווים שתקבלו. אם תצטרכו השכרת מידיבוס לטיולים, יש סיכוי שגם תרצו להוסיף בתשלום על מדריך טיולים. יחד עם זאת, ניתן בדרך כלל גם לקבל הנחה מסוימת על השכרה של מספר מידיבוסים. 

כשאתם ניגשים לבחור את שירותי ההסעות שלכם, תמיד יהיה חשוב לבדוק במקביל גם הצעות אחרות. אם השכרת מידיבוס היא אופציה אחת, הרי שבמקרים אחרים תוכלו גם לשכור אוטובוס או מיניבוס. תוכלו כמובן להתאים גודל כלי התחבורה למספר המוסעים בו.

הסעות מידיבוס – מתי נבחר להשתמש בשירות זה?

הסעות מידיבוס מיועדות כל מי שזקוק להסעה ממקום אחד לשני, יודע שיש לו אפשרות להשתמש בתחבורה ציבורית, רכבת או אוטובוס, וכן הוא יכול להשתמש בשירות של תחנת מוניות. זאת כמובן בהנחה ואין לו אפשרות או רצון להשתמש ברכב פרטי.

מעבר לשירותים אלו, הרי כל אחד בהתאם לצורך ולתנאים, יכול להשתמש בשירות הסעות מאורגן. מדובר על שירות אשר ניתן על ידי חברות הסעות  שעומד לרשותן צי רכבי הסעות ונהגים מקצועיים שיכולים לספק את השירות על פי הצורך של הלקוח. בין היתר, השירות ניתן באמצעות מידיבוס.

השכרת מידיבוס עם מולטימדיה 

כמו אוטובוס, גם מידיבוס יגיע לפעמים עם מערכות מולטימדיה, תאי שירותים ואפילו מערכות כריזה לטיולים. אם אתם צריכים את הפיצ'רים האלו, יהיה כדאי לבדוק מראש שאתם אכן מקבלים אותם כחלק בלתי נפרד מעסקת ההשכרה. 

בכדי לוודא שאתם מקבלים את מלוא שירותי ההסעות, אנחנו ממליצים לחתום על חוזה התקשרות מול חברת ההסעות. למעשה, חברת ההסעות מחויבת על פי החוק להחתים אתכם על חוזה מסוג זה. אם חברת הסעות מסוימת לא מוכנה להנפיק בפניכם את חוזה העבודה, כמובן שיש לעבור הלאה ולא לבחור בחברה הזו.

מחיר הסעות מידיבוס: כמה עולה הסעות מידיבוס?

יש כאלה שלא מכירים את המידיבוס. מדובר על אחד מרכבי ההסעות הכי פופולריים בשנים האחרונות. מידיבוס נועד על מנת להסיע קבוצות גדולות או בינוניות למקומות שונים. מבחינת הגודל הוא נמצא בין מיניבוס לבין אוטובוס, כך שהוא יכול להיות מאוד יעיל. אך לפני שמשכירים מידיבוס לנסיעה כזאת או אחרת, אתם בוודאי רוצים להבין כמה עולה הסעות מידיבוס. החלטנו להרים את הכפפה על מנת להסביר לכם בדיוק את כל היתרונות השונים.

מה חשוב לדעת לפני שבודקים מחיר הסעות מידיבוס?

לפני שאתם מתחילים לבחון עלות הסעות מידיבוס, יש כמה טיפים חשובים שמוטב כי תנצלו אותם. בכל זאת לא בכל יום אתם מוצאים את עצמכם במצב שבו אתם עומדים להשכיר מידיבוס לצורך כזה או אחר.

  • אל תשכחו לבצע השוואת מחירים! יש לא מעט חברות הסעות שונות המציעות שירותי הסעות עם מידיבוס. הכוח נמצא בידיים שלכם, ברגע שתשוו את המחירים תוכלו לקבל הצעות מחיר אטרקטיביות במיוחד.
  • אל תתפשרו על הצרכים שלכם! לפני שאתם בוחנים מחיר הסעות מידיבוס, מוטב כי תדעו מה בדיוק אתם צריכים. כך תוכלו לקבל הצעת מחיר הסעות מידיבוס שלא משתמעת לשתי פנים – הצעת מחיר שמתאימה לכם.
  • אל תהיו נעולים על חברה אחת! יש לא מעט חברות המציעות שירותי הסעות ברחבי הארץ. עלות הסעות מידיבוס תוכלו לקבל על ידי בחינת כל החברות השונות. כך תקבלו הצעת מחיר שהכי רלוונטית עבורכם.

מה העלות של הסעות מידיבוס?

שנעה בין 500 ₪ לנסיעות קצרות עד 2500-3000 ₪ לנסיעות שהן ארוכות יותר. את העלות הסופית תוכלו לקבל במחירון מטה , אוכאשר תבצעו את ההזמנה של המידיבוס דרך החברה. אנו רק יכולים להבטיח לכם כי האפשרות הזאת תהיה זולה בהרבה מהצעות מחיר שונות שקיבלתם. לעיתים דווקא המידיבוס הוא הפתרון הכי אידיאלי, פתרון שאמור להתאים ללא מעט קבוצות כמו כפפה ליד.

 

מחירון השכרת / הזמנת / הסעות  מידיבוס  מעודכן ל – 24/7/2021 – המחירים כוללים מע״מ 

מרחק

כיוון 1

יום שלם עד 12 שעות

צמוד ליומיים – לקוח אחראי ללינה

הערות

עד 50 ק״מ

1300 ש״ח  2900 ש״ח  3900 ש״ח  

עד 100 ק״נ

1700 ש״ח 2000 ש״ח  4000 ש״ח   

עד 150 ק״מ

2000 ש״ח 2300 ש״ח 5000 ש״ח  

עד 200 ק״מ

 2500 ש״ח 2450  ש״ח 5200 ש״ח  

עד 300 ק״מ

   3200 ש״ח  5600 ש״ח  

עד 400 ק״מ

   3500 ש״ח  6000 ש״ח  

ט.ל.ח

המחירים בגדר המלצה בלבד ואינם מחייבים.

בהעברה חד כיוונית הק״מ מחושב לפי המרחק מנקודת המוצא אל מק׳ היעד.

בהצמדות הק״מ מחושב לסך כל הק״מ אשר יבוצע באותו יום לפי נק׳ המוצא וסיום בנק׳ המוצא.

מחיר הסעות אוטובוסים יהיה יקר יותר בערך ב – 10%

מתעניינים בהשכרת מידיבוס ?

 

חייגו עכשיו למומחים שלנו במספר 9074*, שתפו אותנו בצרכים שלכם – ואנחנו נתאים עבורכם את ההסעה המושלמת במחירים הטובים ביותר בארץ! 

או במייל sales@rentabus.co.il

 

שיתוף:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה