מידיבוס

לפני שניגע בשירות השכרת מידיבוס , ראשית עלינו להבין מה הוא מידיבוס? האם מדובר בשגיאת כתיב ומישהו כאן בכלל התכוון למיניבוס? ובכן, לא ממש. ישנם הבדלים בין אוטובוסים למיניבוסים והבדלים בין מניבוסים למידיבוס. צוות המומחים של חברת הסעות גמבורג RENT A BUS הכין עבורכם מדריך הסעות מידיבוס לאירועים, טיולים, הסעות עובדים במידיבוס ועוד. 

תוכן העניינים

כמה מקומות יש במידיבוס ?

אם אתם צריכים חברת הסעות מידיבוס, אתם כנראה יודעים שמיניבוס לא יספיק לכם. בעוד שבאוטובוס יש כ-60 מקומנות ישיבה, במיניבוס יש אך ורק 20 מקומות ישיבה. וכמה מקומות יש במידיבוס? מידיבוס יכול להכיל בתוכו כ-40 מקומות ישיבה. וזה מה שהופך אותו לחוויה משופרת של שירוי הסעות. כיצד נאתר חברת הסעות מידיבוס מקצועית? הנה כל המידע לפניכם, בואו נתחיל מהמצב התחזוקתי של המידיבוס.

כמה מושבים יש במידיבוס ? 

רכב זה מכיל בדרך כלל עד 40 מושבים והוא מציע נפח מנוע חזק של בין 2000 עד 3500 סמ”ק. ספק הכוח של המנוע הוא 150 עד 250 כוחות סוס והמנוע מורכב מבין ארבעה עד שישה צילינדרים. כל האלמנטים האלה הופכים את הרכב לחזק ובעל יכולת להסיע כמות גדולה יותר של נוסעים גדולה יותר מכל רכב אחר שאינו נחשב אוטובוס. למעשה מידיבוס הוא רכב הסעות לכל דבר וניתן לראות אותו על הכבישים בכול שעה ורגע ביום נתון.

אם תרצו להסיע כמויות גדולות יותר של אנשים חשוב שתפנו אל חברות המציעות גם רכבים שבהם יש 23 מושבים וגם כאלה אשר יכולות לספק לכם כזה גדול יותר אשר מציע גם 35 מושבים ואפילו 40 מושבים ויכול להכיל כמות גדולה יותר של נוסעים. הכול כמובן תלוי בצורך ובמספר הנוסעים שצריך להסיע.

מה זה מידיבוס?

שירות הסעות מידיבוס הוא שונה מאשר שירות הסעות רגיל, במובן הזה שמדובר בכלי הסעות הרבה יותר איכותי ואטרקטיבי. הוא כולל בין היתר מושבים מאוד נוחים, הרבה יותר מקום לרגליים בכל מושב, במקרים רבים הוא גם כולל מערכות מולטימדיה ועוד. המידיבוס מאפשר לכם להנות מחווית נסיעה של אוטובוס עבור קבוצות קטנות יותר, ובמחירים זולים יותר.

יחד עם זאת, מדובר בשירות שמאפשר הסעות לקבוצות קטנות יותר מאשר שירות הסעות באוטובוס אך מיועד לקבוצות גדולות יותר מאשר מה שמיניבוס יכול להכיל. צריך להדגיש, הרבה פעמים נהוג להשתמש בשירות הסעות מסוג זה, כאשר מדובר על קבוצות תיירים שמגיעים לישראל, משלחות בינלאומיות או מטיילים מקומיים.

אבל מה זה בכלל מידיבוס?

מידיבוס הוא כלי רכב אשר מתאים בעיקר להסעת תלמידים אל בתי ספר, גנים, טיולים, קייטנות וכולי. בין היתר מדובר בכלי רכב שמתאים למגוון אירועים החל מטיולים או חופשות עד להסעת אורחים ממקום למקום בעת הגעתם לארץ או למקום זר. מידי בוס מתאים גם להסעת קבוצות עובדים ולכל מטרה שבה צריך להסיע עד 40 נוסעים ויותר.

כיצד בוחרים חברת הסעות טובה לצורך הזמנת מידיבוס?

כדי לבחור חברת הסעות מומלצת חשוב לחפש המלצות בין חברים ועמיתים לעבודה בני משפחה או ברשתות החברתיות. לאחר קבלת המלצות או חיפוש אחר חברת הסעות מתאימה – חשוב לוודא כי לחברה יש את הרכבים המתאימים לצרכים שלכם משמע: למספר הנוסעים הנתון. 

מלבד זאת יש לוודא כי הרכבים של החברה בטוחים לנסיעה . אנחנו נוודא כי הנהגים מנוסים וכבר נמצאים זמן רב במקצוע ויודעים כיצד להסיע את הנוסעים שלכם בדרכים הבטוחות ביותר תוך אספקת שירות טוב ונוח.

יום אפשר למצוא מידיבוסים מפנקים עם מושבים נוחים תאורה אישית שקעים להטענת ניידים, טלוויזיות, מיזוג אוויר, מוזיקה נעימה ושאר תוספות מפנקות. באמצעות בחירה בחברת הסעות טובה – רבים יכולים להנות מנסיעה חלקה ונעימה לכל יעד ולהגיע בשלום אל מגוון יעדים באופן בטיחותי. אז זה הזמן לבחור חברת הסעות שתלווה אתכם עם שירות טוב ובטוח בכל פעם שתזדקקו לו.

מידיבוס

הזמנת מידיבוס

מה זה הזמנת  מידיבוס? למה זה מתאים? וכיצד בוחרים חברת הסעות שתספק את הרכב המתאים ביותר לצרכים שלכם? כיום יותר ויותר אנשים בוחרים שירותי הסעות עבור מגוון רחב של סיטואציות ומצבים. מידיבוס הוא רכב שנחשב מבוקש עבור הסעות של תלמידים, אורחים מחו”ל או משלחות, כמו גם שזהו רכב שמתאים גם להסעת מוזמנים לאירועים המספק מכלול רחב של פתרונות.

כיצד בוחרים חברה לשירות השכרת מידיבוס?

על מנת לבחור חברה לשירותי הסעות מידיבוס, יש לוודא שאכן החברה יכול לספק את הרכב המיועד בתנאים הטובים ביותר, זאת על מנת שהנוסעים ייהנו מחוויה ייחודית ויוצאת דופן בזמן הנסיעה. כמו כן, חשוב לוודא שצוות החברה הוא מקצועי ומנוסה ויכול לספק שירות ברמה הגבוהה ביותר על פי הצורך.

השכרת מידיבוס צריכה להתבצע על פי סוג ויעד הנסיעה. ישנם מקרים בהם, פחות ישתלם ולא בהכרח יהיה ניתן ליהנות מסוג כזה של שירות. מצד שני, ישנם מקרים בהם זה הכרחי לבחור שירות מסוג זה, שכן כלי רכב אחרים להסעות, יהיה פחות משתלם.

השכרת מידיבוס – בחירת חברת ההסעות המדויקת לצרכיכם 

רגע לפני שמדברים על המצב התחזוקתי של כלי ההסעות, אנחנו קודם כל רוצים לדבר על המערך הלוגיסטי של חברת הסעות. בין אם אתם מתעניינים בשירותיה של חברת הסעות כזו או אחרת, אתם צריכים לדעת שהמערך הלוגיסטי של אותה חברה, מקצועי. 

מערך לוגיסטי מקצועי ושלם הוא מערך שכולל בתוכו גם מידיבוס חירום, אוטובוס רזרבה וכדומה. אם למשל אתם שוכרים שירותי הסעות מיניבוס ונתקעים בצידי הדרך, זו בעיה. ואת הבעיה הזו אפשר לפתור אם חברת ההסעות מקצועית דיה. אם היא מקצועית דיה, יהיה לה מערך לוגיסטי של אוטובוסים חירום שניתן לשלוח בכל עת.

באילו מקרים נעדיף לשכור שירות זה?

אמור, מידיבוס יכול להתאים לקבוצות בסדר גודל בינוני, למשל 30-40 נוסעים. נוכל ונרצה לשכור שירות זה, אם וכאשר אנחנו מארגנים טיול, אירוע, נופש וכן במקרים של הסעות קבועות, כמו למשל, במקרים של תלמידים, עובדים או קבוצות אחרות.

אם מדובר בנסיעה ארוכה, ייתכן מאוד שנעדיף לשכור רכב הסעות כזה, מאחר והוא הרבה יותר נוח, הרבה יותר נעים. כך הנוסעים ייהנו יותר מהנסיעה מאשר בכלי רכב אחרים. זה יאפשר להם לעבור את הנסיעה בצורה שלווה מתחילתה ועד סופה, על פי התוכניות שלנו.

מהם היתרונות של הסעות מידיבוס?

עוד לפני שנדבר על עלות הסעות מידיבוס, אתם בוודאי רוצים להבין מהם היתרונות. היתרון הראשון הוא שמדובר על כלי רכב להסעות בגודל אידיאלי עבור לא מעט קבוצות. הוא מתאים לכאלה שלא רוצים להשכיר אוטובוס, אך מיניבוס אינו מספיק להם בגודל. בנוסף מחיר הסעות מידיבוס הוא נוח יותר בהשוואה ללא מעט אפשרויות אחרות. כך שאתם תוכלו לקבל מחיר שיהיה לכם מאוד משתלם. כל זאת בהשוואה לכל האפשרויות האחרות שנמצאות על הפרק.

מידיבוס

השכרת מידיבוס לכלל המטרות ובכל הארץ 

השכרת מידיבוס מתומחרת על פי פרמטרים שונים, למשל לפי השירותים הנלווים שתקבלו. אם תצטרכו השכרת מידיבוס לטיולים, יש סיכוי שגם תרצו להוסיף בתשלום על מדריך טיולים. יחד עם זאת, ניתן בדרך כלל גם לקבל הנחה מסוימת על השכרה של מספר מידיבוסים. 

כשאתם ניגשים לבחור את שירותי ההסעות שלכם, תמיד יהיה חשוב לבדוק במקביל גם הצעות אחרות. אם השכרת מידיבוס היא אופציה אחת, הרי שבמקרים אחרים תוכלו גם לשכור אוטובוס או מיניבוס. תוכלו כמובן להתאים גודל כלי התחבורה למספר המוסעים בו.

הסעות מידיבוס – מתי נבחר להשתמש בשירות זה?

הסעות מידיבוס מיועדות כל מי שזקוק להסעה ממקום אחד לשני, יודע שיש לו אפשרות להשתמש בתחבורה ציבורית, רכבת או אוטובוס, וכן הוא יכול להשתמש בשירות של תחנת מוניות. זאת כמובן בהנחה ואין לו אפשרות או רצון להשתמש ברכב פרטי.

מעבר לשירותים אלו, הרי כל אחד בהתאם לצורך ולתנאים, יכול להשתמש בשירות הסעות מאורגן. מדובר על שירות אשר ניתן על ידי חברות הסעות  שעומד לרשותן צי רכבי הסעות ונהגים מקצועיים שיכולים לספק את השירות על פי הצורך של הלקוח. בין היתר, השירות ניתן באמצעות מידיבוס.

הזמנת מידיבוס לטיולים 

מוסדות לימודים, תנועות נוער, חברות, גופים וקבוצות יוצאים בתדירות גבוהה לטיולים מאורגנים. ימי כיף, טיול שנתי או מחנה קיץ ארוך. 

המארגנים של כולם אולם טיולים תמיד מתכננים הכל עד לפרט הקטן ביותר. בוחרים יעד אטרקטיבי שקהל היעד שלהם טרם היה בו, מארגנים פעילויות מיוחדות. מוסיפים שפע של עצירות מיוחדות עם אטרקציות מהנות. 

המטרה שלכם היא שכולם ייהנו בטיול ויזכרו אותו כחוויה חיובית. למרות ההשקעה, לעיתים כשמגיעים לבחירת חברת הסעות, ההתמקדות נוגעת רק למחיר. חשוב לזכור שהנסיעה הלוך וחזור בבטחה חשובה יותר מהעלות. 

אנו נסייע לכם בהזמנת מידיבוס לטיול שלכם ונחסוך לכם כסף. המידיבוסים שלנו בעלי גודל ביניים בין אוטובוס למיניבוס. הם מותאמים במיוחד לקבוצה בגודל שלכם והעלות שלהם מותאמת אליכם. 

בעזרת הזמנת מידיבוס, תוכלו להנות משני העולמות. גם מחיר מעולה וגם חברת הסעות מקצועית ואמינה. כלל הרכבים שלנו מתוחזקים בצורה שוטפת ואנו עורכים להם בדיקות הרבה מעל לנדרש. אצלנו תקבלו את הנהגים המקצועיים והמנוסים שיבטיחו נסיעה בטוחה. 

הסעות מידיבוס בתל אביב

תל אביב היא אחת הערים היותר תוססות בישראל. לא סתם היא מכונה עיר ללא הפסקה. תל אביב מלאה במקומות עבודה, מקומות בילוי, מרכזי עסקים ואתרים תיירותיים. היא מתאימה לכלל הגילאים, ותושבים מהארץ ומחו״ל נהנים מהאטרקציות שלה.

למרות זאת, נראה שאת בעיית התחבורה בתל אביב לא ניתן לפתור. המחשבה הראשונה שעולה לכם בראש היא בוודאי עומסי תנועה, מחסור חמור במקומות חניה, דוחות רבים. בנוסף, הכבישים בעיר מגדירים נתיבים רבים לתחבורה ציבורית. אז בגדול – מדובר על כאב ראש ובלאגן. 

מי שמעדיף לוותר על זה, יכול לקחת את שירותי הסעות המידיבוס שלנו בתל אביב. זה פתרון נפלא למי שאין בבעלותו רכב פרטי או רישיון נהיגה. הוא מעולה גם למי שחושש לנהוג בתל אביב ובכבישיה המסובכים. 

המידיבוס יכול לנוע בחופשיות בתל אביב בזכות גודלו. הוא קומפקטי ונוח ויכול לעבור בכל סמטה צרה. מתחת לגשרים, בין הנתיבים וברחובות העומסים – עם המידיבוס אין בעיה. המידיבוס הוא כלי התחבורה האידיאלי עבור הסעות בתל אביב

הסעות מידיבוס במרכז

כמעט כל החברות הגדולות במשק מחפשות חברת הסעות אמינה לעובדיהם באזור המרכז. לרוב, הן נתקלות בבעיה משמעותית במציאת כלי הרכב המתאים. החברות מציעות השכרת אוטובוסים גדולים או רכבים מוגדלים המתאימים לעשרה נוסעים בלבד. 

כלי הרכב שהחברה מציעה להם או קטן מדי או גדול מדי. רכב קטן מדי לא עונה על צרכי ההסעות שלהם. רכב גדול מדי מצריך תכנון נסיעה מותאם במרכז. אוטובוסים עלולים להתקשות לנהוג בחופשיות בכבישי המרכז העמוסים והצפופים. 

הסעות המידיבוס שלנו הן הפתרון הטוב ביותר שלכם ויענה בדיוק לצרכים שלכם. המידיבוס שלנו מכיל את מספר המקומות המדויק – לא גדול מדי ולא קטן מדי. 

הגודל שלו מאפשר לו לעבור בחופשיות ובקלילות בסמטאות צפופות. הוא גם יכול לעבור בין נתיבים ולנוע בדרכים עמוסות. הנסיעה באזור המרכז עם המידיבוס הופכת לחוויה נעימה ונוחה. 

המידיבוס מותאם לקבוצות רבות הנדרשות להסעה במרכז. אחד היתרונות הנוספים שלו הוא שהמידיבוס מאפשר זמן לגיבוש הנוסעים. ניתן לדבר אחד עם השני, להאזין לפלייליסט המועדף עליכם או פשוט להירגע. 

מידיבוס בצפון

קבוצות גדולות, אך לא מאוד, שמעוניינות לנסוע לצפון לבילוי וטיול ימצאו אצלנו בדיוק מה שהן מחפשות. בעזרת שיחת טלפון קצרה לנציגים שלנו תקבלו את כלל הפרטים הקשורים לנסיעתכם. נסביר לכם מדוע שירותי המידיבוסים שלנו בצפון יפתרו לכם את בעיית ההסעה. 

אנו נשמח להסיע אתכם לטיול חלומי באזור הצפון. נעבור בין הנופים המיוחדים של האזור, החל מאזור הכרמל ועד לחרמון. נופים הררים, מעיינות ונחלים, חופי הים והכינרת והמון אטרקציות. 

הנהגים שלנו כבר מכירים את כל המקומות הקסומים של הצפון וישמחו להכיר לכם אותם. תוכלו לראות מקומות שתיירים ומבקרים באזור לא מכירים. מבטיחים שתהיה לכם חוויה מיוחדת. 

שירותי המידיבוסים שלנו בצפון מתאימים להמון קבוצות. סיורי מעיינות ונופים המותאמים למשפחות וצעירים. או סיורים בקברי צדיקים בצפון – אזור הגליל, טבריה, הר המירון. בזכות המידיבוס נוכל להוריד אתכם בכניסה ליעדכם ולא במרחק. 

בנוסף, אנחנו כאן לקחת אתכם לאירועים בצפון. השירות שלנו גם מותאם לתושבי הצפון. צי המידיבוסים שלנו זמין לשרת אתכם בכל עת.

מידיבוס בדרום

אזור הדרום מושך אליו הרבה מבקרים מהארץ ומחו״ל. המרחבים האין סופיים, הרי המדבר המיוחדים הנחלים הנסתרים והשמש החמה. האטרקציות השונות באזור כמו קבר בן גוריון ומכתש רמון. כולם מביאים לאזור את המוני המבקרים. 

המידיבוס שלנו הם בדיוק מה שאתם צריכים לנסיעה לדרום. הוא מותאם לטיולים, סיורים, ימי כיף ולכל מטרה. המידיבוסים האלו מרווחים מאוד ומספקים חווית נסיעה נוחה ברמה הגבוהה ביותר. גם אם תמלאו את המידיבוס עד אפס מקום לא תרגישו בכך. המרחב הקיים בו מאפשר לכל אחד להרגיש בנוחות מרבית.

נשמח כמובן לקחת אתכם לאירועים החשובים שלכם בדרום או להסיע אתכם לעבודה. 

נסיעה בדרום לעיתים מרתיעה. חוסר ההיכרות עם הכבישים, כבישים חשוכים וארוכים או מסיבה אחרת. דעו לכם כי כמוכם קיימים נוסעים רבים שמעדיפים לוותר על הנסיעה. אבל היום, בזכות המידיבוסים שלנו, לא תאלצו לוותר על ההגעה שלכם לדרום. 

הנהגים המקצועיים ביותר ייקחו אתכם לדרום. תוכלו לנסוע ברוגע ולדעת שתגיעו ליעדכם בשלום. יחד נגיע בבטיחות ובמהרה לדרום.

מידיבוס לחתונה

החתן, הכלה, או אחד מבני משפחותיהם הם אלו שדואגים לארגון ההסעה לחתונה. בעלי השמחה מכירים את המוזמנים שלהם בצורה הטובה ביותר ויודעים מי יצטרך הסעה. 

הם יודעים מי גר איפה, ומי מעדיף הסעה או רכב פרטי. לכן, הם ידעו לומר לנו לאן לנסוע בשביל להביא את האורחים לחתונה. אבל, ככל הנראה הם לא יודעים לתכנן לוז נסיעה הגיוני וחכם. כאן אנחנו נכנסים לתמונה. 

אנו בעלי ניסיון וידע מקצועי רב בהסעות מידיבוס לחתונה. אנו נוכל לספק לכם את הייעוץ וההדרכה שאתם צריכים. יחד נתכנן לאורחים שלכם את הדרך הטובה ביותר לנסוע לחתונה איתנו. נקודות האיסוף לחתונה יקבעו בחוכמה ויאפשרן למוזמנים נוחות מרבית וחיסכון בזמן. 

אנו נדאג לאנשים שיקרים לליבכם, המוזמנים לחתונה. נספק לכם את המידיבוס החדיש ביותר, ואת הנהגים המקצועיים ביותר. הנהגים שלנו יביאו את האורחים שלכם בשלום לחתונה. ישנן חברות שמנסות לחסוך בעלויות ושולחות את הנהגים להמון נסיעות רצופות. אצלנו תהיו בטוחים שהנהגים מגיעים ערניים וכשירים לנסיעה שלכם. 

מידיבוס לאירועים

המידיבוס הוא פתרון מעולה להסעות לאירועים. בשל גודלו הוא מתאים להכיל בדיוק קבוצות שצריכות נסיעה לאירוע. הוא לא גדול מדי ולא קטן מדי ועונה בדיוק על הצרכים שלכם.

הפקדת דרך ההגעה של האורחים שלכם לאירוע בידינו, תבטיח לכם רוגע ונחת באירוע. אנו נוודא ששעת ההגעה של האורחים שלכם מתרחשת כמתוכנן. איחורים ועיכובים של האורחים, בשל תכנון זמן שגוי או פקקים, יחסכו מכם. 

ההסעה מאפשרת הגעה נוחה ומסודרת של האורחים שלכם לאירוע. בסוף, אתם חולמים שהאירוע יצא לפועל בצורה הכי טובה שאפשר. אנחנו כאן לסייע לזה להתגשם. 

אם אתם מתכננים אירוע כלשהו, הרימו אלינו טלפון. העיקרון שלנו פשוט – לא צריך להסתבך בהגעה. אנו נאסוף את האורחים ממקום הקרוב לביתם, כפי שתאמרו לנו. נביא אותם יישר אליכם ברחבת הריקודים או בכל סוג אירוע. 

ישר בסיומו, נמתין להם ונחזיר אותם למקום האיסוף. נחסוך מהם המתנות מיותרות והיסחבות מעייפת בשעות הלילה המאוחרות. האורחים ינוחו במהלך הנסיעה חזור ולא יצטרכו לנהוג אותה כשהם עייפים. 

השכרת מידיבוס עם מולטימדיה 

כמו אוטובוס, גם מידיבוס יגיע לפעמים עם מערכות מולטימדיה, תאי שירותים ואפילו מערכות כריזה לטיולים. אם אתם צריכים את הפיצ’רים האלו, יהיה כדאי לבדוק מראש שאתם אכן מקבלים אותם כחלק בלתי נפרד מעסקת ההשכרה. 

בכדי לוודא שאתם מקבלים את מלוא שירותי ההסעות, אנחנו ממליצים לחתום על חוזה התקשרות מול חברת ההסעות. למעשה, חברת ההסעות מחויבת על פי החוק להחתים אתכם על חוזה מסוג זה. אם חברת הסעות מסוימת לא מוכנה להנפיק בפניכם את חוזה העבודה, כמובן שיש לעבור הלאה ולא לבחור בחברה הזו.

מחיר הסעות מידיבוס: כמה עולה הסעות מידיבוס?

יש כאלה שלא מכירים את המידיבוס. מדובר על אחד מרכבי ההסעות הכי פופולריים בשנים האחרונות. מידיבוס נועד על מנת להסיע קבוצות גדולות או בינוניות למקומות שונים. מבחינת הגודל הוא נמצא בין מיניבוס לבין אוטובוס, כך שהוא יכול להיות מאוד יעיל. אך לפני שמשכירים מידיבוס לנסיעה כזאת או אחרת, אתם בוודאי רוצים להבין כמה עולה הסעות מידיבוס. החלטנו להרים את הכפפה על מנת להסביר לכם בדיוק את כל היתרונות השונים.

מה חשוב לדעת לפני שבודקים מחיר הסעות מידיבוס?

לפני שאתם מתחילים לבחון עלות הסעות מידיבוס, יש כמה טיפים חשובים שמוטב כי תנצלו אותם. בכל זאת לא בכל יום אתם מוצאים את עצמכם במצב שבו אתם עומדים להשכיר מידיבוס לצורך כזה או אחר.

  • אל תשכחו לבצע השוואת מחירים! יש לא מעט חברות הסעות שונות המציעות שירותי הסעות עם מידיבוס. הכוח נמצא בידיים שלנו. ברגע שנשווה את המחירים תוכלו לקבל הצעות מחיר אטרקטיביות במיוחד.
  • אל תתפשרו על הצרכים שלכם! לפני שאתם בוחנים מחיר הסעות מידיבוס, מוטב כי תדעו מה בדיוק אתם צריכים. כך תוכלו לקבל הצעת מחיר הסעות מידיבוס שלא משתמעת לשתי פנים – הצעת מחיר שמתאימה לכם.
  • אל תהיו נעולים על חברה אחת! יש לא מעט חברות המציעות שירותי הסעות ברחבי הארץ. עלות הסעות מידיבוס תוכלו לקבל על ידי בחינת כל החברות השונות. כך תקבלו הצעת מחיר שהכי רלוונטית עבורכם.

מה העלות של הסעות מידיבוס? מה המחיר של השכרת מידיבוס ?

שנעה בין 500 ₪ לנסיעות קצרות עד 2500-3000 ₪ לנסיעות שהן ארוכות יותר. את העלות הסופית תוכלו לקבל במחירון מטה , אוכאשר תבצעו את ההזמנה של המידיבוס דרך החברה. אנו רק יכולים להבטיח לכם כי האפשרות הזאת תהיה זולה בהרבה מהצעות מחיר שונות שקיבלתם. לעיתים דווקא המידיבוס הוא הפתרון הכי אידיאלי, פתרון שאמור להתאים ללא מעט קבוצות כמו כפפה ליד.

למה מחיר מידיבוס נורא קרוב למחיר הסעה באוטובוס?

לא בטוחים איזה רכב הסעות הכי מתאים לנסיעה הקרובה שלכם? יש כל מיני רכבי הסעות שונים כאשר לכל אחד מהם יש יתרונות שונים ומגוונים. אך כל מי שמתלבט בין מידיבוס לבין אוטובוס רואה כי העלויות לא רחוקות האחת מן השנייה. מדוע מחיר מידיבוס נורא קרוב למחר הסעה באוטובוס? יצאנו לבדוק את הנושא הזה עבורכם, על מנת שתוכלו לעשות בחירה נכונה. בסוך כל בחירה שתעשו לכאן או לכאן עשויה להשפיע על המחיר הסופי שאותו תשלמו.

הגודל של מידיבוס דומה לגודל של אוטובוס

אולי ממבט ראשון נראה כי מידיבוס קטן באופן משמעותי מאשר אוטובוס. אך מבחינת מקומות נסיעה הגודל דומה. לכן בסוף אתם תמצאו את עצמכם במצב שבו תוכלו להסיע כמות דומה מאוד של נוסעים. מבחינתכם מה שאמור להעסיק אתכם זה כמות הנוסעים שאותה תוכלו להסיע בהסעה. ככל שתוכלו להסיע יותר נוסעים, כך תמצאו את עצמכם במצב שבו העלות תתחלק בין כל הנוסעים. לכן זה הפרמטר שאמור להניע אתכם כאשר אתם עושים בחירה לכאן או לכאן.

כמות הציוד שנכנס ברכבי ההסעות

אם שאלתם את עצמכם כמה ציוד נכנס במידיבוס 40 מקומות? מוטב כי תדעו שנכנס לתוכו לא מעט ציוד. זוהי עוד סיבה שבגינה העלויות עשויות להיות מאוד דומות. בנוסף לכך שניתן להכניס כמות דומה מאוד של נוסעים, ניתן להכניס גם לא מעט ציוד. לא משנה אם שאלתם את עצמכם כמה ציוד נכנס במידיבוס 35 מקומות או 40 מקומות. תמיד תקבלו תשובה מאוד דומה לציוד שנכנס בתוך אוטובוס.

נסיעה במידיבוס היא מאוד נוחה

עוד סיבה שיכולה להביא לכך שהעלות במידיבוס תהיה יקרה ודומה מאוד לנסיעה באוטובוס זוהי הנוחות. כל אחד שמזמין שירותי הסעה ירצה לנסוע בצורה נוחה מנקודה אחת לנקודה אחרת. המידיבוסים בהשוואה להסעות אוטובוסים הם מאוד נוחים ומפנקים, פרמטר שיכול לשדרג את הנסיעה. פתאום נוסעים מבינים כי שווה להם להשקיע על מידיבוס ולא לשלם סכום דומה על אוטובוס כי איכות הנסיעה עשויה להיפגע.

מידיבוס רלוונטי גם לקבוצות קטנות

סקרנים לדעת איך מתמחרים הסעות? תוכלו לקרוא על כך לא מעט מאמרים שונים. אחד מהפרמטרים הכי משמעותיים שעל פיהם מתחרים את ההסעה הוא כמובן כמות הנוסעים. היתרון של השרת מידיבוס הוא שניתן להסיע ביחד איתו קבוצות גדולות וגם קבוצות קטנות של נוסעים. זה מה שמייחד אותו בהשוואה לאוטובוס שאליו מגיעות רק קבוצות גדולות ברוב המקרים. מידיבוס הוא פחות שכיח בנוף הישראלי, ולכן העלות תהיה בהתאם

מחירון השכרת / הזמנת / הסעות  מידיבוס  מעודכן ל – 24/7/2021 – המחירים כוללים מע״מ 

מרחק

כיוון 1

יום שלם עד 12 שעות

צמוד ליומיים – לקוח אחראי ללינה

הערות

עד 50 ק״מ

1300 ש״ח  2900 ש״ח  3900 ש״ח  

עד 100 ק״נ

1700 ש״ח 2000 ש״ח  4000 ש״ח   

עד 150 ק״מ

2000 ש״ח 2300 ש״ח 5000 ש״ח  

עד 200 ק״מ

 2500 ש״ח 2450  ש״ח 5200 ש״ח  

עד 300 ק״מ

   3200 ש״ח  5600 ש״ח  

עד 400 ק״מ

   3500 ש״ח  6000 ש״ח  

ט.ל.ח

המחירים בגדר המלצה בלבד ואינם מחייבים.

בהעברה חד כיוונית הק״מ מחושב לפי המרחק מנקודת המוצא אל מק׳ היעד.

בהצמדות הק״מ מחושב לסך כל הק״מ אשר יבוצע באותו יום לפי נק׳ המוצא וסיום בנק׳ המוצא.

מחיר הסעות אוטובוסים יהיה יקר יותר בערך ב – 10%

מתעניינים בהשכרת מידיבוס ?

 

חייגו עכשיו למומחים שלנו במספר 9074*, שתפו אותנו בצרכים שלכם – ואנחנו נתאים עבורכם את ההסעה המושלמת במחירים הטובים ביותר בארץ! 

או במייל sales@rentabus.co.il

 

שיתוף:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה