מידיבוס

לפני שניגע בשירות השכרת מידיבוס , ראשית עלינו להבין מה הוא מידיבוס? האם מדובר בשגיאת כתיב ומישהו כאן בכלל התכוון למיניבוס? ובכן, לא ממש. ישנם הבדלים בין אוטובוסים למיניבוסים והבדלים בין מניבוסים למידיבוס. צוות המומחים של חברת הסעות גמבורג RENT A BUS הכין עבורכם מדריך הסעות מידיבוס לאירועים, טיולים, הסעות עובדים במידיבוס ועוד. 

אם אתם צריכים חברת הסעות מידיבוס, אתם כנראה יודעים שמיניבוס לא יספיק לכם. בעוד שבאוטובוס יש כ-60 מקומנות ישיבה, במיניבוס יש אך ורק 20 מקומות ישיבה. וכמה מקומות יש במידיבוס? מידיבוס יכול להכיל בתוכו כ-40 מקומות ישיבה. וזה מה שהופך אותו לחוויה משופרת של שירוי הסעות. כיצד נאתר חברת הסעות מידיבוס מקצועית? הנה כל המידע לפניכם, בואו נתחיל מהמצב התחזוקתי של המידיבוס. 

בחירת חברת ההסעות המדויקת לצרכיכם 

רגע לפני שמדברים על המצב התחזוקתי של כלי ההסעות, אנחנו קודם כל רוצים לדבר על המערך הלוגיסטי של חברת הסעות. בין אם אתם מתעניינים בשירותיה של חברת הסעות כזו או אחרת, אתם צריכים לדעת שהמערך הלוגיסטי של אותה חברה, מקצועי. 

מערך לוגיסטי מקצועי ושלם הוא מערך שכולל בתוכו גם מידיבוס חירום, אוטובוס רזרבה וכדומה. אם למשל אתם שוכרים שירותי הסעות מיניבוס ונתקעים בצידי הדרך, זו בעיה. ואת הבעיה הזו אפשר לפתור אם חברת ההסעות מקצועית דיה. אם היא מקצועית דיה, יהיה לה מערך לוגיסטי של אוטובוסים חירום שניתן לשלוח בכל עת. 

השכרת מידיבוס לכלל המטרות ובכל הארץ 

השכרת מידיבוס מתומחרת על פי פרמטרים שונים, למשל לפי השירותים הנלווים שתקבלו. אם תצטרכו השכרת מידיבוס לטיולים, יש סיכוי שגם תרצו להוסיף בתשלום על מדריך טיולים. יחד עם זאת, ניתן בדרך כלל גם לקבל הנחה מסוימת על השכרה של מספר מידיבוסים. 

כשאתם ניגשים לבחור את שירותי ההסעות שלכם, תמיד יהיה חשוב לבדוק במקביל גם הצעות אחרות. אם השכרת מידיבוס היא אופציה אחת, הרי שבמקרים אחרים תוכלו גם לשכור אוטובוס או מיניבוס. תוכלו כמובן להתאים גודל כלי התחבורה למספר המוסעים בו. 

השכרת מידיבוס עם מולטימדיה 

כמו אוטובוס, גם מידיבוס יגיע לפעמים עם מערכות מולטימדיה, תאי שירותים ואפילו מערכות כריזה לטיולים. אם אתם צריכים את הפיצ'רים האלו, יהיה כדאי לבדוק מראש שאתם אכן מקבלים אותם כחלק בלתי נפרד מעסקת ההשכרה. 

בכדי לוודא שאתם מקבלים את מלוא שירותי ההסעות, אנחנו ממליצים לחתום על חוזה התקשרות מול חברת ההסעות. למעשה, חברת ההסעות מחויבת על פי החוק להחתים אתכם על חוזה מסוג זה. אם חברת הסעות מסוימת לא מוכנה להנפיק בפניכם את חוזה העבודה, כמובן שיש לעבור הלאה ולא לבחור בחברה הזו.

מתעניינים בהשכרת מידיבוס ?

חייגו עכשיו למומחים שלנו במספר 9074*, שתפו אותנו בצרכים שלכם – ואנחנו נתאים עבורכם את ההסעה המושלמת במחירים הטובים ביותר בארץ! 

או במייל sales@rentabus.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה