מיניבוס 10 מקומות

הזמנה של מיניבוס 10 מקומות גדול זה לא עניין של מה בכך, מדובר על עניין חשוב מאין כמותו. בטח אם מדובר על מיניבוס 10 מקומות או אפילו יותר. כאשר תצטרכו להיות בטוחים כי מדובר על מיניבוס שייקח אתכם אל כל נקודה בארץ בקלות וביעילות. לפני שאתם מזמינים הסעות מיניבוס ל10 אנשים, אנו ממליצים לכם לקרוא את המאמר הבא שיאפשר לכם לעשות את ההחלטה החכמה.

כיצד משכירים מיניבוס גדול ל-10 אנשים? 

האמת שאתם לא צריכים ללכת לאיבוד ולהסתבך יתר על המידה. אצלנו בחברת הסעות גמבורג RENT A BUS מגוון רחב של רכבי הסעות. פירטנו במדריך של סוגי מיניבוסים את כולם – לחץ לקריאה.

בין היתר גם רכבי הסעות המיועדים לקבוצה של 10 אנשים.

אנו נקבל מכם את כל הפרטים בצורה מדויקת בכדי שנוכל לעמוד בכל הדרישות שלכם. משימתנו  היא לרצות את כל הנוסעים שבוחרים בנו, ואיתנו תוכלו למצוא מיניבוס להשכרה 10 מקומות בקלות.

לנסוע עם מיניבוס 10 מקומות בנוחות מקסימלית

העניין העיקרי שיעסיק אתכם כאשר תרצו לנסוע מנקודה אחת לנקודה אחרת זה עניין הנוחות.  בזכות הניסיון שלנו, אנו יודעים לבצע התאמה מלאה בין הצרכים שלכם לבין ההסעה המתאימה. כך שעם קצת אמונה, תוכלו למצוא את רכב ההסעות הטוב ביותר עבורכם. רכב הסעות שבאמצעותו תוכלו להגיע אל כל נקודה בארץ, וגם לחזור ממנו.

מהו מיניבוס 10 מקומות מחיר ממוצע?

המחיר נקבע על פי מגוון רחב של פרמטרים. וככל שתהיו יותר ספציפיים בדרישות שלכם – כך תקבלו הצעת מחיר רלוונטית. כמובן שגם מרחק הנסיעה הוא אחד מאותם אלמנטים שעשויים להשפיע על עלות הנסיעה. כאשר נסיעה קצרה תעלה פחות באופן טבעי. המחיר יכול להתחיל מעלות של 300 ₪ לנסיעה בתוך העיר, ויכולה גם לחצות את רף ה-1000 ₪ לנסיעה מחוץ לעיר.

הסעה ל-10 איש

שירותי הסעה ל-10 איש כוללים האיסוף בזמן ואת ההורדה של הלקוחות ביעדם בשלום. בהתאם ללוחות הזמנים הנקבעים ע”י הלקוחות, חברת הסעות מספקת שירותי הסעה לעובדים, הסעות לאירועים, לילדים, לציבור הנכה ועוד. הנה כמה טיפים לבחירת חברת הסעות לעשרה אנשים. 

אם אתם מחפשים אחר שירותי הסעות מיניבוסים, מיותר לציין כי עליכם לבחור בחברה המדויקת ביותר. התפקיד של חברת הסעות הוא הרבה מעבר להקפדה ושמירה על לוחות הזמנים של הלקוחות. התפקיד של חברת הסעה הוא לנייד את המוסעים בבטחה ולהורידם ביעדם בשלום. בבואכם לאתר את חברת ההסעות שלכם, אנו ממליצים תמיד לבדוק מול אילו גורמים חברת ההסעות עובדת. 

נסיעה פרטית בקבוצה של 10 אנשים

ככל הנראה עומדות על הפרק לא מעט אפשרויות כאשר אתם מחפשים מיניבוס ל10 אנשים. קחו בחשבון  שאצלנו תקבלו  שירות אישי ונסיעה פרטית במיניבוס המתאים. מדובר  במיניבוס מאובזר ומתקדם שמתאים  ל10 אנשים,  שתוכלו להוציא ממנו את המירב . אין שום סיבה שתיסעו  עם עוד אנשים, תוכלו לנסוע ורק עם החברים  ובני המשפחה. במקרה הזה אפילו המחיר עשוי להיות אטרקטיבי כאשר מחלקים אותו ב10 אנשים.

מול אילו גורמים חברת ההסעות עובדת?

האם חברת ההסעות מספקת שירותי הסעה בעיקר ללקוחות פרטיים? האם היא מספקת שירותי הסעה לחברות וארגונים? ככל שהמערך הלוגיסטי של חברת הסעות הוא נרחב ורציני יותר, ככה היא יכולה לספק שירותי הסעות מקצועיים יותר. 

המערך הלוגיסטי של  RENT A BUS כולל לא רק רכבי הסעה ל-10 איש. המערך הלוגיסטי של חברת הסעות גמבורג כולל גם רכבי חירום ואוטובוסים ומיניבוסים למקרי בלת”מ. החיים לעולם אינם צפויים, מה שמצריך מחברת הסעות מקצועית להיות תמיד מוכנה. 

חברת הסעות גמבורג – RENT A BUS הסעות לעשרה אנשים בכל הארץ 

חברת הסעות גמבורג RENT A BUS ערוכה ומוכנה להתנהל אל מול כל מקרה בלתי צפוי. לרוב זה לא קורה, כי אנו משתמשים במיניבוסים חדישים, אבל יש לנו מיניבוס חירום לכל תרחיש. אם חלילה רכב הסעות נתקע בשולי הדרך כתוצאה מכשל מכאני, אנו מיד מזניקים נהג בכוננות ורכב נוסף. 

כשאתם מחפשים אחר חברת הסעות עבור הסעה ל-10 איש, גם חשוב לבדוק את המחירים הממוצעים בשוק. חברת RENT A BUS ממליצה ומפצירה להתנהל נכון בבחינה הצרכנית. התנהלות צרכנית נבונה צריכה לכלול גם השווא מחירים בין חברות הסעה. 

כיצד מבצעים מחקר שוק לשירותי הסעות ל-10 איש?

תבדקו את חברות ההסעה השונות שפועלות בשוק, כמו גם את המחירים של שירותיהן. לבסוף, זה יוביל אתכם לסגור את העסקה האטרקטיבית ביותר. אבל אל תשכחו, שעל מקצוענות לפעמים צריך לשלם יותר. חברות הסעה חובבניות בדרך כלל יתמחרו עצמן נמוך למדי. אל תתפתו להסתייע בשירותיה של כל חברת הסעה. 

לרוב, יהיה מומלץ לשכור מיניבוס או מונית גדולה עבור 10 אנשים. אם אתם צריכים שירותי הסעה ל-10 איש, אתם יכולים גם לשכור מונית גדולה לימוזינה בחלק מהחברות. כך או כך, תוודאו כי אתם נהנים גם משירותיהם של נהגים מקצועיים. 

הנהגים של חברת הסעות גמבורג מבית RENT A BUS מכירים את כל הלוקיישנים המומלצים לביקור תיירים, טיולי פנסיונרים, טיולים לציבור הנכה, לדתיים ועוד. צרו עמנו קשר בטלפון  וקבלו את כל המידע הנדרש לכם. אפשר לכתוב לנו דרך אתר האינטרנט וגם לפנות טלפונית. 

מיניבוס 10 מקומות מחיר
מיניבוס 10 מקומות מחיר

למה כדאי לכם לנסוע עם חברת הסעות גמבורג מבית RENT A BUS?

הסיבה המרכזית שבגינה מוטב לכם לחפש מיניבוס להשכרה 10 מקומות אצלנו היא כי אנו כאן עבורכם. השירות של החברה נועד בכדי לספק לכם את הרצונות שלכם בצורה הכי טובה שיש. אנו עושים כל מאמץ בכדי שכל קבוצה של אנשים תקבל את ההסעה האידיאלית עבורם. אנו מציעים מגוון רחב של רכבי הסעות בהתאמה אישית, בין היתר גם מיניבוס 10 מקומות ואף יותר.

עדכון לתאריך4/9/2021

מיניבוס 10 מקומות מחיר –  כמה עולה הסעה ל 10 נוסעים?

לקבלת הצעת מחיר בוואטסאפ לחץ כאן >>>

מרחקכיוון 1יום שלם עד 12 שעותצמוד ליומיים – לקוח אחראי ללינההערות–
עד 50 ק״מ900 ש״ח1400 ש״ח2600 ש״ח
עד 100 ק״נ1450 ש״ח1600 ש״ח3200 ש״ח
עד 150 ק״מ1600 ש״ח1800 ש״ח3600 ש״ח
עד 200 ק״מ 1800 ש״ח2000  ש״ח4200 ש״ח
עד 300 ק״מ 2300 ש״ח 4400 ש״ח
עד 400 ק״מ 2700 ש״ח 5000 ש״ח

מחירון מיניבוס 10 איש

ט.ל.ח

המחירים בגדר המלצה בלבד ואינם מחייבים.

בהעברה חד כיוונית הק״מ מחושב לפי המרחק מנ׳ק המוצא אל מק׳ היעד.

בהצמדות הק״מ מחושב לסך כל הק״מ אשר יבוצע באותו יום לפי נק׳ המוצא וסיום בנק׳ המוצא.

המחירים מתייחסים לסוג רכב מיניבוס 10 מקומות.

מחיר מיניבוס 20 מקומות – תוספת 5%

מיניבוס 25 מקומות מחיר – תוספת 15%

מתעניינים במיניבוס ל 10 נוסעים ? נציגי המכירות של חברת גמבורג הסעות מקבוצת Rent A bus Israel ישמחו לסייע לך בכל שאלה.

 

לתיאום הסעה ושאלות נוספות חייגו למספר 9074* ונשמח להסיע אתכם בכל עת.

 

שאלות נפוצות

שיתוף:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה