אוטובוס 60 מקומות

אוטובוס 60 מקומות אפשר להגיד הוא הפיתרון הכלכלי ביותר להסעת קבוצות גודלות

 הסעות אוטובוסים או אוטובוס 60 מקומות הם כבר לא הדימוי בו רבים מאיתנו אוחזים של אוטובוסים לא נוחים בדרך לטיול שנתי עם כל בני הכיתה. העולם לא עצר מלכת לאורך השנים האחרונות, בשום תחום, וודאי שלא בתחום ההסעות. היום ניתן למצוא הסעה ל60 נוסעים, נוחה, נעימה, גדולה, כזו בה יש לכולם מקום לשבת ברווחה.

אמנם הסעה ל60 נוסעים צריכה להתבצע באוטובוס 60 מקומות, נשמעת כמו כלי רכב גדול באופן מיוחד, אבל האמת היא כי מדובר על שירות אולטימטיבי  כאשר אנו רוצים להביא קבוצה גדולה של אנשים לנקודה זו או אחרת. הסעה ל60 נוסעים היא אופציה מצוינת. שכן הסעה לשישים מקומות מאפשרת לנו להביא את כל בני הקבוצה ביחד ולא לפצל אותם לכמה רכבים אחרים.

אנחנו, בתחום ההסעות, רואים בהסעה את ההזדמנות האולטימטיבית לחבר בין כל חברי הקבוצה בצורה ההדוקה ביותר. אנחנו מאמינים כי על ידי כך אנחנו יכולים לייצר מרקם חברתי נעים, קרוב יותר ומחבר יותר. כך שההמלצה שלנו היא תמיד לשאוף לכך שכל בני הקבוצה יהיו ביחד, עבור חוויה מושלמת.

העלות מתחלקת בין יותר נוסעים

חברת הסעות מסתכלת על כמות הנוסעים שאותם היא צריכה להסיע. ככל שיש יותר נוסעים ברכב, כך הנסיעה הופכת להיות הרבה יותר מורכבת. מהסיבה הזאת אוטובוס 50 מקומות יקר משמעותית מאוטובוס 55 מקומות. גם מבחינתכם העלות הסופית אמורה להתחלק בין הנוסעים. כך שאולי אפילו תשלמו פחות למרות שהמחיר הסופי נראה גבוה באופן משמעותי. עליכם להסתכל כמה כל אחד מהנוסעים אמור לשלם על הנסיעה עצמה

הסעה ל60 נוסעים מחיר?

כמובן שהמחיר יקר הסעה ל60 נוסעים באוטובוס תהיה יקרה יותר מהסעה רגילה, בערך ב300 ש״ח יקר יותר, מכיוון שרכב אוטובוס 60 מקומות יקר יותר לתחזוקה, אולם המחיר משתנה בהתאם למספר הימים עבורם אתם מעוניינים בשירות כמו גם לאור אורך הנסיעה אותה על הנהג יש לבצע. כאשר אנחנו מדברים על שירות של הסעה ל60 נוסעים, בדרך כלל אנחנו פשוט נדבר על שירות בו אתם מקבלים הצעת מחיר לפי ימים. כך שתוכלו לקבל מחיר גלובאלי ולא לעמוד עם שעון ולספור כמה קילומטרים נסעתם בכל פעם מחדש.

למה אוטובוס 60 מקומות יקר משמעותית מאוטובוס 55 מקומות?

התשובה לכך היא שאוטובוס 60 מקומות הינו נדיר יותר וגם יקר יותר לתחזוקה מאוטובוס 55 מקומות .

רוצים להזמין אוטובוס לצורך נסיעה מנקודה אחת לנקודה אחרת? יהיה עליכם לבחון את הכדאיות הכספית של המהלך. לא מעט אנשים בוחרים להשכיר רכבי הסעות על מנת לחסוך בעלויות, וכדי להשאיר את הרכב הפרטי בבית. אך לא מעט אנשים תוהים למה אוטובוס 60 מקומות יקר משמעותית מאוטובוס 55 מקומות? יכולות להיות לכך מספר רב של סיבות, ואנו ננסה להציג אותן בפניכם. כך תוכלו לסגור מראש טיול עם אוטובוס 60 מקומות או 50 מקומות בהתאם לצרכים שלכם.

אוטובוס 60 מקומות נדיר יותר

הזמינות של אוטובוס זה נמוכה בהרבה בהשוואה לזמינות של אוטובוס 55 מקומות. זוהי הסיבה לכך שהמחיר של אוטובוס שכזה תהיה גבוהה יותר בהשוואה לכל אוטובוס אחר. לא כל החברות המספקות שירותי הסעות אוטובוסים מחזיקות באוטובוס עם 60 מקומות ישיבה. לכן לפני שאתם בוחרים חברת הסעות כזאת או אחרת, מוטב כי תוודאו שיש לה בצי הרכבים שלה אוטובוסים מתאימים. כי כמות הנוסעים שנכנסת באוטובוס עם ל 60 נוסעים היא שונה בהרבה בהשוואה לאוטובוס עם 55 מקומות.

איך בוחרים חברת אוטובוסים במרכז בעלת אוטובוס שמתאים ל – 60 נוסעים?

הדרך לבחור בה , מתייחסים לכמה אלמנטים חשובים. בראש ובראשונה, חשוב לזכור כי חברת אוטובוסים טובה היא זו שמראה לכם בכתובים כי היא העבירה את הרכבים שלה טסט כנדרש . חברה אחראית תראה לכם בנוסף על כל הטיפולים אותם זו עושה באופן שוטף.

שימו לב כי מדובר על היתרונות של חברת הסעות אוטובוסים במרכז המחזיקה בנהגים מקצועיים בעלי רישיונות, אלו המורשים להסיע מבוגרים ותלמידים כאחד.

אין כל סיבה שלא תרגישו מוגנים לאורך כל הדרך. בדרך כלל, לחברות המקצועיות, בנוסף על השירותים השונים ישנם רכבי חילוץ במידה ויש צורך. רכב חילוץ יוכל להוציא את הנוסעים משום שנוצרה תקלה כזו או אחרת בכלי הרכב.

כמה ציוד נכנס באוטובוס ל – 60 נוסעים?

רוצים לבצע נסיעה עם הרבה ציוד? מוטב כי תהיו בטוחים בכך שהציוד יכול להיכנס באוטובוס שאותו תבחרו. זוהי הסיבה שבגינה לא מעט אנשים מוכנים לשלם יותר על אוטובוס שמתאים ל – 60 אנשים. באוטובוס הזה ניתן להכניס לא מעט ציוד, כמויות גדולות במיוחד. כך שלעיתים האפשרות הזאת תהיה האפשרות היחידה שעומדת לרשותכם. אפשרות שתאפשר לכם לדעת כי אתם לא נדרשים להשאיר ציוד מאחור.

נעים ונוח יותר לטייל עם אוטובוס מסוג זה

אחרי שהבנתם כמה ציוד נכנס באוטובוס 60 מקומות, כעת ניתן גם להגיד כי הרבה יותר נוח לנסוע עם אוטובוס גדול. לא משנה לאן אתם רוצים להגיע, תוכלו לנסוע בצורה נוחה ואידיאלית לכל מקום שתבחרו. יש הבדל משמעותי מבחינת נוחות הנסיעה. במיוחד כאשר משווים בין אוטובוס עם 60 מקומות לבין אוטובוס עם 55 מקומות. על נוחות הנסיעה אתם לא יכולים להתפשר או לוותר מראש.

חברת אוטובוסים מומלצת במרכז עם אוטובוס 60 מקומות

לאחר שבדקנו את נושא הבטיחות, צריך לרשום בגוגל : ״ חברת הסעות המלצות ״. זה הזמן לחשוב על כל מה שמרכיב נסיעה מוצלחת. החל מהאופן בו נוהג הנהג וכלה בנוחות של המושבים ובמערכות השמע של הרכב. אנחנו יכולים להעיד כי אצלנו תקבלו שירות מעולה. בחברת גמבורג הסעות מקפידים על כך שיהיה לכם נוח, נעים וטוב לאורך כל הנסיעה.

נסיעה היא חוויה בפני עצמה. כשהיא מושלמת, הטיול כולו הופך למושלם.

אוטובוס 60 מקומות מחיר?

כאמור, המחיר משתנה מפעם לפעם. המחיר של אוטובוס 60 מקומות יקר יותר ב20% מאוטובוס 55 מקומות. אם מעניין אתכם מדוע תשובות לכך תמצאו בפוסט הזה ההמלצה שלנו היא לשאול את נציגי השירות שלנו כבר היום מה הם מציעים לכם. תופתעו לגלות כי הכנו עבורכם חבילות שירות משתלמות במיוחד.

מחירון אוטובוס 60 מקומות : השכרת אוטובוס 60 נוסעים ליום מחיר – מעודכן לשנת 2021 – 2022

ניתן לקבל הנחה נוספת בשיחה טלפונית או פניה בוואטסאפ

מרחקעד 6 שעתעד 8 שעותיום עבודה עד 12 שעותהערות
עד 50 ק״מ1800 ש״ח 2160 ש״ח 2400 ש״חלא כולל שישי שבת
עד 100 ק״נ 2040 ש״ח 2400 ש״ח2760 ש״ח  לא כולל שישי שבת
עד 150 ק״מ2160 ש״ח   2400 ש״ח3000 ש״ח   לא כולל שישי שבת
עד 200 ק״מ 2640 ש״ח2880 ש״ח 3240 ש״ח  לא כולל שישי שבת
עד 300 ק״מ 3120 ש״ח 3240 ש״ח 3570 ש״חלא כולל שישי שבת
עד 400 ק״מ 3360 ש״ח3840 ש״ח  4200 ש״ח לא כולל שישי שבת
מחיר השכרת אוטובוס 60 מקומות

מחירון מדוייק ועדכני

האותיות הקטנות : שאצלנו הן דווקא מאוד גדולות 😍

ט.ל.ח

  • המחירים בגדר המלצה בלבד ואינם מחייבים.
  • המחיר מתייחס לאוטובוס צמוד בימי חול . 
  • מחיר כל חריגה בשעות מחירה 150 ש״ח כולל מעמ
  • המחירים מתייחסים לאוטובוס 60 מקומות  – השכרת אוטובוס מחיר – 18% פחות . בגין השכרת מידיבוס תהיה הפחתה של 8% למחיר.
  • סך הק״מ מחושב לסך כל הק״מ אשר יבוצע באותו יום לפי נק׳ המוצא וסיום בנק׳ המוצא.
  • עבור הסעות בשבת – המחיר נתן בשיחה טלפונית

לאחר מכן כל שנותר לכם לעשות הוא ליצור איתנו קשר באמצעות שירות הלקוחות האדיב שלנו, במספר הטלפון 9074*. אנחנו נשמח מאוד לעמוד לרשותכם ולספק לכם את כל המידע על השירות שלנו, ולתאם נסיעה מותאמת בדיוק לצרכים שלכם. 

רוצים להזמין הסעה ל 60 נוסעים? חברת הסעות גמבורג מקבוצת RENT A BUS ISRAEL מציעה צי רכבים מגוון במיוחד, צי רכבי הסעות מתקדם שיאפשר לכם להסיע קבוצות גדולות או קטנות של נוסעים.

ניתן להתקשר 24/7 לטלפון *9074 או במייל sales@rentabus.co.il

שיתוף:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה