הסעות בגולן – להנות מהנופים הקסומים

המחיר לרכב הלוך ושוב לפי השעות שהוזמנו (הרכב לא ממתין וואינו צמוד)
כיוון 1. העברה ישירה מנקודה לנקודה
רכב צמוד לפי שעות - במקרה של חריגה בשעות יגבו שעות נוספות
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת יציאה חזרה
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
שעת התייצבות

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת שחרור
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
חברת הסעות ברמת הגולן

כל מי שיצא לו לבקר באזור הצפון יכול לספר עד כמה כיף לטייל שם. בעיקר באזור הגולן שהוא רלוונטי לטיולים בכל ימות השנה. זוהי הסיבה כי לא מעט אנשים מעדיפים להשאיר את הרכב בבית, ולבחור חברת הסעות בגולן. חברה מקצועית אשר תדאג לקחת את כל הקבוצה לכל נקודה שאליה הם ירצו להגיע. אם אתם עדיין מתלבטים האם כדאי לכם להזמין שירותי הסעות בגולן – המאמר הבא נועד במיוחד עבורכם. כאן תוכלו להבין את היתרונות השונים של הסעות בגולן עם חברה מנוסה ומקצועית.

חברת הסעות ברמת הגולןאיך בוחרים חברת הסעות ברמת הגולן?

חברת הסעות ברמת הגולן, תוכלו לבחור לאחר שתבחנו רכיבים שונים המאפיינים את חברת ההסעות. את הרכיבים הנ”ל נציג בפניכם בצורה מפורטת, על מנת שתקבלו את חוויות הנסיעה הטובה ביותר.

מוניטין החברה

אחד השלבים הבסיסיים ביותר בעת הזמנת חברת ההסעות, הוא בדיקת מוניטין החברה. בעידן האינטרנט, לכל חברת הסעות שמכבדת את עצמה ישנו אתר אינטרנט בו תוכלו לבחון את הביקורות על החברה, רשמי הלקוחות ומידת המקצועיות של נהגי החברה.

סוגי הרכבים

עבור כל הזמנה של הסעה ממקום למקום ברמת הגולן, יהיה עליכם להסביר לנציגי חברת ההסעות מהי כמות האנשים אותם תרצו לשנע ממקום למקום, מהו היעד אליו אתם מעוניינים להגיע ומאיזו נקודת מוצא תצאו. מומחי ההסעות שלנו יענו לכם על השאלה כמה מקומות יש בכל אוטובוס .

תקציב

בדקו היטב כמה כסף אתם מעוניינים להשקיע בנסיעה , על מנת שתוכלו להעריך את סוגי וכמות הרכבים להם תזדקקו.

הסעות אוטובוסים ברמת הגולן

תחבורה באוטובוסים היא דבר שצריך לתכנן מראש. ברוב המקרים המארגן אחראי על שירות ההסעות. עם זאת, ישנם גם מצבים בהם המקומיים לפעמים זקוקים לשירותי הסעות באוטובוסים. בעידן האינטרנט, לרוב חברות ההסעות יש אתר אינטרנט המכיל מידע מפורט אודות החברה, צי האוטובוסים והרכבים שבבעלותה, שירותי ההסעות שמספקת חברת האוטובוסים ועוד …

קיים הבדל משמעותי בקנה מידה בין שירות ההסעות של כלי רכב קטנים. אנו מתכוונים למשל הזמנת רכבים כגון הסעות מיניבוסים או הסעות אוטובוסים לבין שירותי חברות האוטובוסים הרגילות. לנסוע באוטובוס יש יתרונות גדולים בהרבה מובנים. יתרון ראשון הוא מספר המקומות – הוא מכיל כ -55 נוסעים, ומכיוון שהוא חוסך את מספר הרכבים הפולטים ערפיח מזהם, עומסי התנועה והסביבה מצטמצמים מאוד. השכרת אוטובוס יכולה להיות יקרה יותר מהשכרת מיניבוס, וחלוקת המחיר ביניהם תגרום בסופו של דבר למחירים זולים וחסכוניים יותר. יש לתכנן טיולים כאלה מראש, רצוי מוקדם ככל האפשר. בדרך כלל אנו ממליצים להזמין שירות הסעות גדול לאוטובוסים (15 או יותר אוטובוסים) לפחות כשבועיים – עד חודש לפני מועד הנסיעה.

השכרת אוטובוס בגולן

מדובר בשירות השכרת אוטובוס מטעם חברת הסעות בצפון . השירות מוצע לקהל הרחב על מנת לצמצם את מספר כלי הרכב שעל הכביש ולחסוך לציבור הנוסעים נסיעה ברכבם הפרטי. בנוסף, השירות מציע אירוח של תיירים או נוסעים והם לא יצטרכו לנסוע בתחבורה ציבורית שהיא מצומצמת יותר ופחות מאפשרת. שירות זה אמנם עולה מעט יותר מתחבורה ציבורית אך הוא חוסך לנו זמן, עוזר לנו לשלוט על לוח הזמנים ונותן לנו נוחות ופרטיות בצורה הטובה ביותר.

מה עליי לוודא שיש באוטובוס?

על מנת שתהיו כמה שיותר מרוצים מהשירות עליכם לבדוק מול החברה אילו דברים יש באוטובוס. האם קיימת נגישות לקשישים\לבעלי מוגבלויות? האם האוטובוס מותאם לאוכלוסיות השונות? וכמובן שכאשר מדובר בנסיעה ארוכה צריך לבדוק האם יש באוטובוס מיקרופון, מערכת כריזה ועוד.

אילו אישורים עליי לבדוק?

כאשר מזמינים שירות של אוטובוסים חשוב לבדוק שהאוטובוס עבר את כל הבדיקות המקיפות, שלנהג יש אישורים המותירים לו להסיע כמות גדולה של נוסעים\של ילדים וכמובן שלשירות עצמו חייב להיות אישור מטעם משרד התחבורה.

השכרת אוטובוס בגולן בשבת

תושבי הגולן ישמחו לשמוע שאין שום סיבה להישאר בבית ביום שבת, ישנו שירות של הסעות בשבת העונה על כל הצרכים. יתרה מזאת, תוכלו להשאיר את רכבכם הפרטי בבית ולהנות מזמן משפחתי בלי להתרכז בכבישים.

השכרת אוטובוס ברמת גולן מחיר

מחיר שירות זה יחל ב500 ש״ח , אולם המחיר הממוצע באיזור 2000 ש״ח כולל מעמ.

החברה תנסה תמיד להתחשב בסוג הנסיעה ותדאג להביא את כלי הרכב המתאים ביותר. המחיר יקבע בהתאם לסוג הנסיעה, כמות נוסעים, יעד הנסיעה וכמות עצירות בדרך. החברה תנסה להתאים את המחיר הכי טוב ללקוחותיה ואף תצ’פר אותם.

הסעות לאירועים ברמת הגולן


כמו בכל דבר, נחפש גם את שירות ההסעות לאירועים ברמת הגולן הזול ביותר. אבל במקרה זה, זכור כי זול יכול להיות גם יקר מאוד. כל מה שקשור לכבישים ונהיגה דורש בטיחות מלאה, וחשוב מכך, המחיר הזול ביותר. אל תשכחו שאיזור רמת הגולן נחשב כנקודה צפונית. גם הכבישים מאוד מסוכנים ברמת הגולן. כך שמחיר השירות הזה הוא כמו הסעה לפעילויות בצפון. כלי הרכב שמספקים החברות להסעות לצורך תחזוקה חשובים. רכב שעונה על כל הצרכים שלך, נהג מוסמך, במיוחד ההרגשה שלך בידיים אמינות-זה מסופק על ידי גמבורג מקבוצת האוטובוסים המובילה במדינה. חברתנו בעלת מוניטין וניסיון עשיר בתחום, ותהיה אחראית לספק לכם הצעת מחיר משתלמת והוגנת עבור הסעה לאירוע שמתקיים ברמת הגולן .

הסעות לחתונה ברמת הגולן – יבטיח 100% נוכחות של המוזמנים

הסעה לחתונה ברמת הגולן עם גמבורג. כשאנו בוחנים הסעות לחתונה בצפון, במרכז, בדרום, או אפילו הסעות בשפלה, בין אם אתם שוקלים מיניבוס או אוטובוס חתונה, כדאי לפנות לחברה מקצועית המתמחה בהסעות לאירועים באיזור הגולן. חברה כזו לא רק תביא את האורחים שלכם לאירוע. היא גם תחכה עד סוף האירוע ותהיה אחראית להחזרת האורחים הביתה. עם חברה כזו אתם תוכלו לבלות את ליל הכלולות סמוכים ובטוחים שכל האורחים בידיים אמינות ובטחות. לבחירת צי האוטובוסים העשיר, שכרו מיניבוס חתונה או אוטובוס עם נהג מנוסה ואחראי. כך שהאורחים יוכלו לשתות ולשמוח. בחתונה תהיה אווירה נפלאה ואף תאפשר לאורחים להישאר מאוחר בחתונה. לאחר ריקודים, שתייה, אכילה וסיבולת, האורחים יהיו מותשים, ואוטובוס הסעות מסודר יאסוף אותם וייתן להם לנוח לאורך הדרך. הפרטים הקטנים והדאגה ליקיריכם הופכים את אירוע הנישואין שלכם לבלתי נשכח!

נסיעות לגולן מכל עיר בארץ

רוצים לנסוע לגולן? אם תזמינו מראש חברה המציעה הסעה בגולן, תוכלו לעלות להסעה מכל עיר בארץ. לא משנה היכן אתם גרים, תוכלו להנות משירותי הסעות מתקדמים. בין אם אתם גרים באחת מהערים בצפון הארץ או בכל עיר אחרת בישראל. ההסעה תגיע עד אליכם לבית, ותיקח אתכם ביחד עם קבוצה שלמה של אנשים לכל מקום שתרצו לראות. הרי באזור הגולן תוכלו לבקר בלא מעט מקומות קסומים – כאלה שחובה לראות אותם.

הסעות בגולן בהתאמה אישית

יוצאים ביחד עם קבוצה גדולה או ביחד עם קבוצה קטנה? אין שום בעיה! ביחד עם חברה המציעה שירותי הסעות בגולן תוכלו לקבל שירות הסעות בהתאמה אישית. המשמעות היא שהרכב שיסיע אתכם לטיול יהיה כזה שמתאים לכם כמו כפפה ליד. לקבוצה גדולה של אנשים ישנם אוטובוסים גדולים שמסוגלים להכיל עשרות רבות של נוסעים. מצד שני לקבוצות קטנות ניתן להתאים מוניות או אפילו הסעות מיניבוסים בגודל שרלוונטי בהתאם לכמות הנוסעים.

תהנו מהנופים הקסומים של הגולן

האם יצא לכם לראות בפעם האחרונה שנסעתם לגולן את הנופים הקסומים? אם נהגתם בעצמכם, ככל הנראה שפספסתם לא מעט. עם חברת הסעות בגולן תוכלו סוף כל סוף לדעת כי גם אתם יכולים להנות מהנופים הקסומים. החברה היא זאת שתדאג לקחת אתכם עם מיניבוס או השכרת אוטובוס לכל נקודה באזור הגולן. כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק להנות מהנופים הקסומים שיש בדרך. הרי בגולן יש עשרות רבות של אזורים עם נופים עוצרי נשימה.

הסעות בגולן – תחסכו לעצמכם דאגות מיותרות

הסעות בגולן עם חברה מנוסה הן אידיאליות מכיוון שהן יחסכו לכם דאגות מיותרות. הרי כל מי שמצפה לו נסיעה ארוכה לאזור הצפון יכול מעט לחשוש מהמכשולים השונים בדרך. ברוב המקרים מדובר על נסיעה של מספר שעות, בטח אם מדובר על נסיעה למספר אטרקציות שונות. עם הסעה בגולן תוכלו לדעת כי אינכם צריכים לדאוג, יש מי שלוקח ומי שמחזיר אתכם.

ההזמנה – איך היא מתבצעת ?

ההזמנה תיעשה בצורה פשוטה, על ידי יצירת קשר עם נציגי החברה והזמנת השירות למקום המתאים ברמת הגולן.

רוצים לנסוע לגולן לטיול בלתי נשכח? חברת הסעות גמבורג מקבוצת RENT A BUS ISRAEL תוכלו לדעת כי אתם יכולים לסמוך על נהגים מנוסים שיהיו זמינים עבורכם לכל נסיעה בכל אזור בארץ.

אולי יעניין אותך לקרוא אודות?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Scroll to Top