מונית גדולה לנתבג

המחיר לרכב הלוך ושוב לפי השעות שהוזמנו (הרכב לא ממתין וואינו צמוד)
כיוון 1. העברה ישירה מנקודה לנקודה
רכב צמוד לפי שעות - במקרה של חריגה בשעות יגבו שעות נוספות
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת יציאה חזרה
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
שעת התייצבות

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת שחרור
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
מונית גדולה לנתבג

מונית גדולה לנתבג  הינו שירות שלרוב מוזמן ע״ משפחה או קבוצת חברים שרוצים הסעה לנתב״ג ואינם מעוניינים להתפצל לכמה מוניות קטנות וזאת כדי לשמור על ההגמוניה המשפחתית.

שימו לב !!! הזמנת מונית גדולה לנתב״ג מתבצעת דרך מחשבון הסעות בלבד בקישור הבא :

>> לחצו כאן למעבר למחשבון הסעות <<

אין טעם להתקשר ולחכות לנציג !!! – על המחיר במחשבון יש כרגע 33% הנחה – להשיב במייל חוזר את קוד הקופון BG33.

  • מבצע ללקוחות פרטיים בלבד
  • מותנה בהשארת מקדמה והשאר משולם לנהג ישירות.
  • החברה רשאית לשנות את המבצע בכל עת.
  • עד גמר המלאי

מונית גדולה לנתב״ג מונעת את היום  ההוא בו מיהרתם לטיסה ופתאום המזוודה לא נכנסה למונית? אם אתם לא זוכרים אותו כנראה שעד עכשיו ניצלתם בנס מהאירוע המביך – בכל מקרה בטח תשמחו לגלות שמוניות גדולות עשויות לפתור את הבעיה.

מוניות גדולות הן הדרך הנוחה ביותר להגיע לשדה התעופה וגם בחזרה ממנו לביתכם. הן מספקת לא רק מקום ישיבה נוסף, אלא גם שטח אחסון משמעותי שיאפשר לכם לקחת לחופשה את כל הבגדים שזנחתם לטובת השגרה. בקטע הבא תוכלו ללמוד עוד על המוניות הגדולות ומגוון אפשרויות ההזמנה שכוללות.

מבצע עכשיו 33% הנחה מהמחירון בהזמנת מונית גדולה לנתבג !!!

קבלו הצעה באמצעות המחירון – קבלו הצעה למייל והשיבו לנו במייל חוזר BG33

נציג החברה יחזור אליכם להשלמת ההזמנה

אל תדאגו – בחודש הקרוב גם תהיה סליקה דרך האתר – אנחנו על זה

תכננו מראש הזמנת מונית גדולה לנתבג

שמתכננים חופשה חשוב לעקוב אחר כל העלויות השונות. החל מעלויות הטיסה והמלון  ועד למחירה של מונית גדולה לנתבג – שכן מדובר באמצעי התניידות אידיאלי עבור מרבית האוכלוסיה.

חשוב לדעת שזהו גם הזמן המושלם לתכנון החזרה מהשדה ובמהלכו רצוי להזמין גם מונית גדולה מנתב”ג שתיקח אתכם הביתה בבטחה. 

תוכלו לפתוח את תהליך ההזמנה בחיפוש אינטרנטי פשוט ולהקליד את השורות: מונית גדולה לנתב”ג.

או לחילופין מונית גדולה לנתב”ג מחיר. מוניות גדולות לנתב”ג מוצעות על ידי חברות הסעה שונות. והחיפוש עשוי לסייע לכם באיתור חברות אמינות ואף בקבלת הצעות מחיר מהירות. 

בשלב התכנון הנ”ל כבר מומלץ שתכינו מידע מדויק אודות כמות הנוסעים. לציין גם יעדי האיסוף, וכן אם אתם ממש מצטיינים בתכנון, גם אודות מספר המזוודות הכולל. כל אלו ייסעו לחברת ההסעות לשריין עבורכם את המונית המושלמת.

כמובן שלעיתים רחוקות אף להציע חלופות אם אתם מספר רב של אנשים או ציוד. 

מהם היתרונות בהזמנת מונית גדולה לנתב”ג?

כפי שרמזנו קודם לכן, כאשר מדובר בחופשה נושא המחיר הופך להיות מרכיב מרכזי בכל הקשור לתכנון עתידי. לכן, שימו לב שלעיתים קרובות מאוד הזמנת מונית גדולה היא פעולה אשר מוזילה את מחיר הנסיעה ליעד.

מכיוון שבמונית גדולה נוסעים לרוב 6 נוסעים ומעלה, עלות ההזמנה מתחלקת בין מספר אנשים או משפחות. במידה ותשוו את המחיר המחולק למחירי הדלק והחניה אשר דורשת נסיעה עם מספר רכבים פרטיים תגלו כי מדובר בחיסכון לא קטן.

יתרה על כך, מונית גדולה תאפשר לכם הגעה מסודרת עד לפתח השדה. על כן תחסוך מכם הליכה לא נעימה עם ציוד כבד מאזור החניה.

בנוסף לכל אלו, מונית גדולה מאפשרת נסיעה מרווחת לכל יושביה. בניגוד לצפיפות שכולנו מכירים מהטיולים המשפחתיים ברכב הפרטי, המונית הגדולה מיועדת בדיוק לנסיעות מסוג זה. המונית מציעה שטח איחסון רחב אשר לא פוגע במקומות הישיבה.

( למעט החסרת 4 מקומות) ונהגיה המיומנים בסידור הציוד בחלל מאפשרים ריווח נוסף.

הזמנת מונית גדולה מנתב״ג לכל נקודה בארץ 24/7

אנו מעמידים גם לרשות קהל הנוחתים בשדה התעופה בן גוריון , שירות הסעות במונית גדולה מנתב״ג לכל יישוב בארץ ישראל.

שירותת זה מסופק על ידנו מסביב לשעון 24/7.

כל מה שצריך לעשות הוא לתאם לפחות 4 שעות מראש בימי חול , ו – 12 שעות מראש בשבתות בחגים .

כאשר תנחתו בנתב״ג המונית הגדולה כבר תחכה לכם. אין לכם מה לדאוג אם חלילה יהיה עיכוב בטיסה , צוות התמיכה שלנו הפעיל 24/7 נמצא בקשר רציף ותדיר עם כל נמלי התעופה בישראל.

איך מזמינים הסעה חזור מנתב״ג עם מונית גדולה ?

תהליך ההזמנה מאוד פשוט .

אפשר דרך מערכת ההזמנת באתר און ליין .

אפשרות שניה היא דרך הצ׳ט באתר או דרך הוואטסאפ בנייד.

בגמבורג לא מקפחים את הלא טכנולוגיים שביננו או את האוכלוסיה המבוגרת, ועדיין אוחזים מוקד הזמנות מאוייש בעובדי החברה ( עובדים שכירים של גמבורג ולא מוקד הודעות ) 24/7 אשר יבצעו עבורכם הזמנה טלפונית.

מונית גדולה לשדה התעופה – כל היתרונות

מונית גדולה לשדה התעופה מן הסתם נזמין כאשר אנחנו רוצים לשחרר את הראש ואת הרגשות ולשכוח מהכול הדבר הכי טבעי שאנחנו יכולים לעשות זה לצאת לחופשה בחוץ לארץ.

אם אנחנו רוצים לנסוע לחופשה עם החברים הכי טובים או עם המשפחה המורחבת שלנו אנחנו צריכים להזמין מונית גדולה לשדה התעופה. חשוב מאוד שנגיע מגובשים לטיול שלנו כך שהטיול שלנו בחוץ לארץ יהיה מהנה וייחודי יותר. חשוב שלא נשכח לארוז שום דבר חיוני ושנבוא לטיול באווירה חיובית וטובה.

מוניות גדולות לשדה תעופה – לנסוע ביחד כל המשפחה

מוניות גדולות  יכולות לאפשר לנו לנסוע ביחד על המשפחה לכל יעד שנבחר. אם אנחנו למשל רוצים לעזוב את הארץ עד שתעבור הקורונה אנחנו יכולים לטוס כל המשפחה הגרעינית ביחד לאיי סיישל לכמה חודשים וליהנות שם מחופשה ארוכה מאוד גם מהקורונה וגם מכל שאר הדברים המעצבנים שקורים עכשיו בארץ שלנו.

טיול של כל המשפחה בחוץ לארץ יכול להיות ההזדמנות שלנו להתחבר מחדש לחברים ולבני המשפחה שלנו. כאשר אנחנו יוצאים לטיול עם חברים ובני משפחה לחוץ לארץ אנחנו צריכים לנסוע ליעד שאין בו קורונה. חשוב מאוד שהטיול שלנו יהיה מהנה מאוד וחופשי והוא בהחלט יכול להתחיל בנסיעה משותפת של כולנו ביחד במונית גדולה  באופן בטוח וייחודי.

מונית גדולה לשדה התעופה
מונית גדולה לשדה התעופה

מונית גדולה הסעה לשדה תעופה מחיר – לקבוצות

המחיר ממרכז הארץ 250 ש״ח בלבד

מונית גדולה בשדה תעופה מחיר יכולה להתאים מאוד לקבוצות והיא יכולה לאפשר לנו לחסוך הרבה מאוד כסף. כאשר אנחנו שוכרים  ביחד עם עוד אנשים אז אנחנו מוזילים את המחיר של המונית לכל אחד מהנוסעים ולעצמנו.

חשוב מאוד לבחור לנסוע עם אנשים שאנחנו מכירים וסומכים עליהם. חשוב לוודא אם נהג המונית מה המחיר לפני שאנחנו עולים למונית והאם הוא מפעיל מונה לפי חוק או לא.

מונית גדולה לנתבג בשבת – לטיולים מאורגנים

מונית גדולה בשדה תעופה לשבת יכולה להתאים מאוד לקבוצות של טיולים מאורגנים. כאשר אנחנו יוצאים לטיולים מאורגנים אנחנו יכולים להתחיל את הגיבוש עם הקבוצה שלנו כבר בנסיעה .

חשוב שהנסיעה שלנו תהיה מגבשת ומגובשת. אם כל החברים לטיול ייסעו ביחד לשדה התעופה אז ההנאה שלנו מהטיול המאורגן תהיה מהנה וייחודית יותר.

הזמנה של מונית גדולה ביום שבת לשדה תעופה יכולה לאפשר לנו להגיע בזמן לטיסה שלנו וליהנות מטיסה ייחודית ונעימה הרבה יותר בלי לחץ וחרדה.

מונית גדולה  יכולה לאפשר לנו לשדרג את חווית הטיול שלנו בחוץ לארץ. כאשר אנחנו לוקחים מונית גדולה אנחנו יכולים ליהנות מהרבה מאוד מרחב מחייה וספייס. חשוב מאוד לשכור מונית שתוכל להביא אותנו מתי שנרצה לשדה תעופה. כדאי לשכור דרך חברת הסעות מוכרת ואמינה. כך נוכל להיות בטוחים שנהג שלוקח אותנו הוא אמין ומקצועי.

היכן מומלץ להזמין מונית גדולה לנתבג ?

חברת הסעות גמבורג – Rent a Bus היא אחת החברות המצטיינות בסידור הסעות לנתב”ג.

החברה פועלת שנים רבות ומעסיקה רק את הנהגים הזהירים ביותר, והנעימים ביותר בשוק. החברה מעמידה את לקוחותיה בראש סדרי העדיפויות. ועל־כן מציעה לכל המתעניינים מחירים אטרקטיבים לכל נסיעה – כן, גם לנסיעה לנתבג.

כמה עולה מונית גדולה לנתב”ג?

מחיר השירות יכול לנוע בין 100 ועד 1400 ש״ח

מנסים לברר כמה עולה מונית גדולה לנתב״ג ? רוצים לטוס בראש שקט? על מנת שזה יקרה יהיה עליכם לתכנן את כל הפרטים השונים.

בין שלל הפרטים שתצטרכו לדאוג להם, יהיה עליכם לוודא כי תוכלו להגיע לשדה התעופה. ההגעה לנתבג עלולה להיות בחלק מהמקרים העניין הכי מורכב בכל הטיול עצמו. לא מעט אנשים מעדיפים להגיע לנתבג עם מונית גדולה ולא להגיע עם הרכב הפרטי. כמה יעלה לכם להזמין מונית גדולה לנתב”ג? ומדוע זה כדאי לכם? יש לנו את כל התשובות עבורכם. 

מונית גדולה לשדה התעופה – תהליך ההזמנה

שירות מונית גדולה לנתב״ג תוכלו לקבל כמעט מכל חברת הסעות שאליה תפנו. מדובר על שירות שכיח מאוד שלא מעט נוסעים לשדה התעופה בוחרים בו. אך מבחינתכם אין מקום לפשרות, עליכם לוודא כי החברה שתבחרו היא החברה הכי מנוסה שיש. חברת הסעות שתיקח אתכם אל שדה התעופה בבטחה, ותדאג כי גם תוכלו לחזור בשלום. האחריות שמוטלת על הכתפיים של חברת ההסעות היא אחריות גבוהה. מראש תבחרו חברה המתמחה במתן שירותי מונית גדולה לשדה התעופה.

מוניות מירושלים לנתבג

השירות של מונית מירושלים לנתבג ניתן ע״י גם במסםר וריאציות ומספר סוגי רכבים. החל ממוניות ספיישל סטנדרטיות עם 4 מושבים , ןעד המונית הגדולות בנות 10 מושבים, השירות ניתן 24/7

מחיר שירות הסעות מוניות ירושלים נתבג

סוג הסעהמחיר מרחק בק״מ וזמן נסיעה מוערך
מונית ספיישל 4 מושבים ירושלים לנתבג 190 – 250 ₪52 ק״מ וזמן נסיעה 40 – 50 דקות
הסעה של 6 נוסעים לנתבג ( מונית 6 )250 – 300 ₪52 ק״מ וזמן נסיעה 40 – 50 דקות
מונית גדולה מירושלים לנתבג400 – 600 ₪52 ק״מ – זמן נסיעה משוער 45 דקות עד שעה.

מחיר מומלץ

לפני שאתם בוחרים באפשרות של מונית גדולה לנתב״ג או אל שדה התעופה, ככל הנראה תרצו לדעת כמה יהיה עליכם לשלם. העלות של הנסיעה עם מונית גדולה משתנה בהתאם למספר רב של קריטריונים. הצעת המחיר שאתם תקבלו תהיה שונה מאשר הצעת המחיר שאנשים אחרים יקבלו. לרוב העלות עשויה לנוע בין 1500-2500 ₪, אך מוטב כי תקבלו הצעת מחיר ספציפית על פי הצרכים השונים שלכם.

למה להזמין שירות מונית גדולה לנתבג?

מתלבטים האם כדאי להם להזמין מונית גדולה לנתב״ג ? יש כל מיני סיבות שיביאו אתכם למסקנה כי מדובר על הבחירה הנכונה. הרי לא סתם רוב האנשים מעדיפים להגיע אל שדה התעופה עם מונית ולא באופן עצמאי. אז מדוע שווה לכם להשכיר מראש מונית גדולה שתיקח אתכם ישירות אל נתבג?

  • עם מונית גדולה לנתב״ג תוכלו לנסוע קבוצה גדולה של אנשים בעת ובעונה אחת. המשמעות היא שגם אם יש קבוצה מאורגנת שרוצה לנסוע לחו”ל תוכלו לדאוג כי כולם יגיעו ביחד אל נתבג.
  • נסיעה עם מונית גדולה אל שדה התעופה תאפשר לכם להגיע לטיסה בזמן. לא מעט אנשים מאחרים להגיע לטיסה רק בגלל שהם מחליטים לנסוע אל שדה התעופה עם הרכב הפרטי.
  • מונית גדולה לנמל בן גוריון תאפשר לכם לקחת מספר רב של מזוודות ללא אף הגבלה. ברכב הפרטי קשה מאוד להכניס כמות גדולה של מזוודות – ואין סיבה שתוותרו על המזוודות הרצויות.

שירות חדש – החל מ6/6/2021 – הזמנת מונית גדולה לנתב״ג און ליין  !!!

שירות חדש ובלעדי, יחיד בישראל אשר קיים רק אצל גמבורג הסעות !!! הזמנת הסעה לנתב״ג במונית גדולה, או ליין , בזריזות ובמהירות, ללא המתנה לנציג , אתם מזמינים בזמן שלכם, דרך מערכת ההזמנות המאובטחת שלנו, שם תוכלו לראות סטטוס הזמנה, מיקום הנהג, שם הנהג כולל תמונת הרכב , ואפילו מה התחביבים של הנהג בדומה לשירות של גט טקסי.

מתעניינים בהצעת מחיר לשירותי הסעות לנתב״ג  ? נציגי המכירות של חברת גמבורג הסעות מקבוצת Rent A bus Israel ישמחו לסייע לך בכל שאלה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Scroll to Top