הסעות בכרמיאל

העיר כרמיאל נחשבת לעיר חשובה במיוחד מבחינה תחבורתית, לכן אין פלא ששירותי הסעות בכרמיאל יהיו מאוד דרושים ע״י תושבים באיזור או אנשים מזדמנים . כרמיאל ר שוכנת סמוך לכביש עכו צפת – כביש 85. היא אף מסמנת את הגבול בין הגליל העליון לבין הגליל התחתון. כרמיאל נוסדה כבר בשנת 1964 אך הוכרזה כעיר רק בשנת 1986. יחד עם זאת, מיקומה בבקעת בית הכרם מספק שלל אטרקציות בסביבת העיר.

כמו כן, בעיר כרמיאל אזור תעשייה מפותח במיוחד הכולל בתי מלאכה ומפעלים רבים. התעשייה הענפה בעיר הופכת אותה ליעד מרכזי עבור נוסעים רבים, אשר הופך את הנסיעה אליה למורכבת. 

בעיר כרמיאל ניתן למצוא אתרים רבים המושכים אליהם מבקרים מכל רחבי הארץ. על אתרים אלה ניתן למנות את גן הפסלים “משואה לתקומה” ואת אנדרטת החיילים היהודים. האנדרטה מנציחה את הלוחמים היהודים אשר נלחמו בצבאות בעלות הברית ונפלו במלחמת העולם השנייה.

לא זו אף זו, ניתן למצוא בכרמיאל פארקים רבים אשר מתאימים במיוחד לבילוי קבוצתי. בין פארקים אלה ניתן למצוא את פארק רבין הכולל את אתר העתיקות “חורבת קב”. לצידו, פארק המשפחה הסמוך לבית העירייה. 

כרמיאל אינה עיר פשוטה לנהיגה – בשל מיקומה באזור הררי, כבישיה מפותלים וכוללים עליות וירידות תלולות יחסית. בנוסף לכך, כבישיה של כרמיאל פקוקים ועמוסים לאורך כל השבוע. לפיכך, אנו ממליצים להגיע לכרמיאל במסגרת של טיול בקבוצה, בליווי נהג מקצועי שמתמצא בכבישיה של העיר. 

במאמר זה, נפרט עבורכם את כל המידע שעליכם לדעת על חברת הסעות מתקדמת ומובילה – חברת גמבורג . חברה שכזו מספקת פתרון תחבורתי נוח וזול בכרמיאל ובכל רחבי הארץ. אנו מספקים שירותי הסעות באוטובוסים ובמיניבוסים מתקדמים ומפוארים בשלל גדלים. יש לנו ניסיון רב שנים בענף ההסעות, דור שלישי בתחום ) ונוכל להסיע אתכם לאירועים, לטיולים, לחתונות, ועוד, במחירים משתלמים במיוחד. בנוסף לכך, אנו מציעים שירותי הסעות לעובדים ולילדים.

חברת הסעות בכרמיאל

האם אתם מעוניינים להגיע לאחד ממפעליה של כרמיאל? או שאולי אתם מתכננים בילוי משפחתי בפסטיבל המחולות השנתי? אנו מאמינים שהפתרון ביותר עבורכם הוא היעזרות בשירות הסעה פרטית. אנו מספקים לכם שירות הסעות לכרמיאל וממנה, אשר יוכל לחסוך מכם התעסקויות טורדות מנוחה בחיפוש אחר חנייה ובניווט. השירות שלנו זמין עשרים וארבע שעות ביממה ושבעה ימים בשבוע, במחיר שווה לכל כיס.

אנו מודעים לכך שהסעת אנשים כרוכה באחריות גדולה, ולכן צוות הנהגים שלנו הוא המנוסה והאחראי ביותר שתוכלו למצוא. בנוסף, רכבינו מצוידים במערכות הבטיחות המתקדמות ביותר בשוק, כך שלכם נותר רק להתרווח במושבכם. 

נוסעים מכרמיאל לכל מקום

במידה שאתם שוהים בכרמיאל ומעוניינים לצאת מהעיר, אנו הכתובת הנכונה בשבילכם. אנו מספקים שירותי הסעה מכרמיאל לכל מקום, בכל שעה ביממה ובכל יום בשבוע. ניתן לסמוך על נהגינו שיובילו אתכם ליעדכם בבטחה וללא איחורים. בנוסף לכך, באמתחתנו צי הרכבים המתקדם ביותר בשוק, כך שנסיעתכם מכרמיאל תהיה נוחה ומפנקת במיוחד. 

הסעות לכרמיאל

האם אתם מעוניינים לפקוד את אחד האטרקציות שמנינו? האם אתם מתכננים יום כיף לכל המשפחה בכרמיאל? אתם יכולים לסמוך עלינו שנסיע אתכם לכרמיאל במהירות, ביעילות ובנוחות המירבית. אנו מכירים את כל כבישיה של כרמיאל ואת שלל הכניסות לעיר, כך שניתן לסמוך עלינו שנביא אתכם לכרמיאל בזריזות וללא בעיות. 

אנו מסיעים קבוצות בכל הגדלים. שימו לב: האם אתם מטיילים עם קבוצה גדולה אשר מונה מעל לעשרים וחמישה נוסעים? במצב כזה, מומלץ במיוחד לשכור אוטובוס מקצועי בליווי נהג פרטי. האוטובוסים שלנו מתקדמים, נוחים ואמינים במיוחד, ולצוות הנהגים שלנו ניסיון רב שנים בהסעת קבוצות גדולות. בנוסף, כוללים האוטובוסים שלנו שטח נרחב לאחסון, כך שמטענכם יהיה בטוח לאורך כל הנסיעה.

יתכן שאתם מטיילים עם קבוצה קטנה יותר המונה פחות מעשרים וחמישה נוסעים. במצב כזה מומלץ במיוחד להיעזר בשירות המיניבוסים שלנו. צי המיניבוסים שלנו הוא הטוב ביותר בשוק. אנו מספקים מיניבוסים מתקדמים ונוחים במיוחד, בליווי של נהגים מקצועיים ומנוסים. 

אילו שירותים אתם מספקים ?

אנו מספקים שירטתי הסעות במגוון רחב של תחומים . בהמשך המאמר נפרט את רובם.

אנו מאמינים שלכולם ישנה זכות ליהנות מהשירותים שלנו. לכן, אנו מציעים שירותי הסעות עבור נכים. באמצעות מחקר מעמיק ועבודה קשה, התאמנו את שירות ההסעות שלנו לצורכיהם של אנשים עם מוגבלויות.

אחד מהחסרונות הבולטים במרבית שירותי ההסעות טמון בעובדה שהם אינם פועלים 24/7. בניגוד אליהם, אנו מספקים שירותי הסעה בכל שעה ביממה ובכל יום בשבוע. לכן, אם אתם מתכננים לנסוע לחתונה או לאירוע אשר יסתיימו באמצע הלילה, אין לכם כל סיבה לחשש. 

הסעות בכרמיאל
הסעות בכרמיאל

הסעות ילדים בכרמיאל

כהורים, אין דבר אשר מעורר יותר חרדה מהפקדת הדבר החשוב לכם יותר מכל – ילדכם – לידיים זרות. חרדה זו מתעוררת ביתר שאת במידה שעליכם להפקיד את ילדיכם בידיים של נהג בכבישיה העמוסים של ישראל. למרבה המזל, איתנו ילדיכם יימצאו בידיים הטובות ביותר. 

הרכבים שלנו מתקדמים ובטיחותיים, ועומדים בסטנדרטים בטיחותיים נטולי פשרות. בזכות זאת, תוכלו לדעת שביטחונם ובריאותם של ילדיכם נשמרים היטב, ושהם יגיעו ליעדם בבטחה. כמו כן, צוות הנהגים המנוסה שלנו מתאפיין באדיבות וברגישות הבאות לידי ביטוי בהתייחסות לנוסעים הקטנטנים בכפפות של משי. 

לכן, אין לכם כל סיבה לדאגה: בין אם אתם מתכננים לשלוח את ילדיכם לטיול חווייתי בכרמיאל. וגם אם אתם מעוניינים לשלוח את ילדיכם לגן או לבית הספר, 

הסעות עובדים בכרמיאל

כידוע, בכרמיאל אזור תעשייה מפותח ועתיר במפעלים מתקדמים. אנו מציעים הסעות במיניבוסים, באוטובוסים וברכבי הסעות ברמה הגבוהה ביותר עבור הסעת עובדים באזור כרמיאל. שירות ההסעות שלנו מציע לחברות חיסכון בעלויות ויעילות כלכלית, ומאפשר לעובדים ליהנות מנסיעה נוחה ובטיחותית. 

היתרונות שבשירותנו הם הגעה בזמן וללא איחורים, שימוש בצי רכבים מתקדם וחדשני, ומתן מעטפת שירותים משמעותית. וכמובן – הבטחת בטיחות בסטנדרט הגבוה ביותר בדרכם של העובדים לעבודה ובחזרה לבתיהם. 

הסעות לאירועים בכרמיאל

האם אתם מתכננים להגיע לאירוע בכרמיאל? אנו פועלים עשרים וארבע שעות ביממה ושבעה ימים בשבוע, כך שתוכלו להגיע לאירוע בכל זמן. אנו מפעילים את שירותנו גם באמצע הלילה ובסופי שבוע. לכן, ניתן לסמוך עלינו שנספק לכם פתרון להסעה לאירוע בכרמיאל: גם אם הוא מסתיים בשעה מאוחרת או נערך בסופי שבוע. 

האם אתם עורכים אירוע? לא משנה איזה אירוע אתם עורכים, אנו נשמח לחגוג עמכם. אנו מציעים ללוות אתכם ואת אורחיכם לכל אירוע שהוא, בלילה או בשעות היום. אנו מציעים שירות הסעות לאירועים ברכבים מפוארים בשלל גדלים. 

הסעות לחתונה בכרמיאל

במידה ואתם מתכננים לנסוע לחתונה בכרמיאל, לנו יש את הפתרון המושלם בשבילכם. אנו מציעים שירותי הסעות לחתונות מסביב לשעון ובכל ימות השבוע. החתונה אליה אתם מוזמנים מתקיימת בשעות מאוחרות או בסוף השבוע? תוכלו לסמוך עלינו שנביא אתכם לאירוע בבטחה וללא איחורים לא נעימים. 

שירות הסעות בכרמיאל בזול – הסעה החל מ 90 ש״ח בלבד 😱

אנו מאמינים ששירות הסעות איכותי ואמין לא חייב לעלות הון תועפות. אנו מאפשרים לכם ליהנות משירות הסעות מקצועי ויוקרתי במחירים נוחים במיוחד. זאת, באמצעות הקפדה על יעילות גבוהה ועל צי רכבים חסכוני בדלק וידידותי לסביבה.

אם אתם מחפשים שירות הסעות לכרמיאל או מחוצה לה במחיר שווה לכל כיס, אנו הכתובת הנכונה עבורכם. אנחנו נסיע אתכם בשמחה לכל מקום אשר חפצה נפשכם להגיע אליו, בכל שעות היממה ולאורך כל ימות השבוע. 

שירותי הסעות בכרמיאל מחיר

אנו מציעים את המחירים הטובים ביותר בשוק. מחירינו משתנים באופן דיפרנציאלי, בהתאם לשירות שאותו אנו מציעים ללקוח. לשם המחשה, הסעה לכיוון אחד במיניבוס בכרמיאל עשויה לעלות כמאה וחמישים שקלים. במידה שאתם מעוניינים בהסעה לכיוון אחד באוטובוס בכרמיאל, יעלה מחיר ההסעה לשלוש מאות שקלים. 

מעוניינים להיעזר בשירותנו במשך יום נסיעות שלם בתוך כרמיאל באוטובוס? במקרה כזה יגיע מחיר ההסעה לאלפיים שקלים. כמובן שמחירי ההסעות אל כרמיאל ומחוץ לה יהיו תלויים אף הם בסוג כלי הרכב שאותו תזמינו. הם גם יהיו תלויים במרחק בין כרמיאל לבין נקודת המוצא או היעד. 

לסיכום :

הבנו אם כך את מהות השירותים שאנו מספקים . גמבורג הינה חברת הסעות אמיתית. נציגי השירות הינם עובדים שלנו. הנהגים הינם נהגים שאיתם אנו עובדים ומעסיקים באופן קבוע ( הם מקבלים מאיתנו שי לחג כמו בכל מקום עבודה) , מה שמעיד שאכן מדובר בעובדי החברה עם זיקה אליה. להבדיל מכל אתרי השוואות המחירים שרק מעניין אותם לגזור קופון ולתפוס שה תמים נוסף.

מחירון שירותי הסעות בכרמיאל לשנת 2021 – 2022 

ניתן לקבל הנחה נוספת בשיחה טלפונית או לחצו לפניה בוואטסאפ

מרחקעד 6 שעתעד 8 שעותיום עבודה עד 12 שעותהערות
עד 50 ק״מ1500 ש״ח 1800 ש״ח 2000 ש״חלא כולל שישי שבת
עד 100 ק״נ 1700 ש״ח 2000 ש״ח2300 ש״ח  לא כולל שישי שבת
עד 150 ק״מ1800 ש״ח   2000 ש״ח2500 ש״ח   לא כולל שישי שבת
עד 200 ק״:מ 2200 ש״ח2400 ש״ח 2700 ש״ח  לא כולל שישי שבת
עד 300 ק״מ 2600 ש״ח 2700 ש״ח 2980 ש״חלא כולל שישי שבת
עד 400 ק״מ 2800 ש״ח3200 ש״ח  3500 ש״ח לא כולל שישי שבת

הסעות באריאל מה המחיר ?

האותיות הקטנות : שאצלנו הן דווקא מאוד גדולות 😍

ט.ל.ח

  • המחירים הינם מחירים מומלצים בלבד ואינם מחייבים.
  • המחיר מתייחס לאוטובוס צמוד בימי חול . 
  • מחיר כל חריגה בשעות מחירה 150 ש״ח כולל מעמ
  • המחירים מתייחסים לאוטובוס 55 מקומות – בגין אוטובוס 60 מקומות מחיר – תהיה תוספת 20% . בגין הזמנת מידיבוס תהיה הפחתה של 2.5% למחיר
  • מיניבוס 20 מקומות – הפחתה 20% במחיר . מיניבוס 10 מקומות – הפחתה 25%. במחיר .
  • סך הקילומטר יחושב לסך כל הקילומטרז׳ אשר יבוצע באותו יום לפי נקודת המוצא וסיום בנקודת המוצא.
  • עבור הסעות ביום שבת  – ינתן בשיחה טלפונית

מתעניינים בשירותי הסעות בכרמיאל ?נציגי המכירות של חברת גמבורג הסעות מקבוצת Rent A bus Israel ישמחו לסייע לך בכל שאלה על שירות הסעות לחתונה? חייגו עכשיו *9074

שיתוף:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה