הסעות הוד השרון

הוד השרון היתה במקור מושבה קטנה, אך עם השנים היא גדלה והתפתחה. עם הזמן עברו אליה משפחות רבות, אשר רצו להישאר קרובות לאזור המרכז מבלי להתגורר בו, וכן ליהנות מאיכות חיים טובה. כאן הם מצאו את כל מה שהם חיפשו. עם הזמן, כתוצאה מגידול מספר התושבים בעיר, היה צורך גם להכניס שירותי הסעות אשר מותאמות לקהל היעד במקום.

הסעות בהוד השרון

כשמדברים על שירותי הסעות , הכוונה היא לשירותים המיועדים עבור אנשים שאין להם רכב פרטי. או אנשים שאינם יכולים להיעזר בתחבורה ציבורית רגילה. מדובר על שירותים הניתנים בתוך העיר. אף על פי שהיא לא גדולה מבחינת המימדים שלה. הרי שבמצבים מסוימים זה הכרחי. לכן מדובר על שירותים הניתנים לצורכי הסעות מהוד השרון אל מקומות אחרים בארץ.

הסעה הוד השרון

אנחנו מציעים ללקוחות שלנו קטלוג נרחב של שירותים. שירותים אשר מאפשרים לקבל הסעה מותאמת על פי הצרכים שלהם. הסעות כפי שאנחנו מספקים אותן, כוללות הסעות לאזורים שונים ברחבי הארץ, הסעות לעובדים, תלמידים וקהלים נוספים המתגוררים בעיר.

הסעות תלמידים הוד השרון

בדומה לערים אחרות ברחבי הארץ, אחד משירות הסעות הוד השרון הפופולאריות ביותר הם אלו אשר ניתנים לתלמידי הוד השרון. בין אם זה לבתי ספר, בין אם זה במסגרת טיולים. הסעות לאירועים תרבות, אירועי סוף שנה, ובין אם זה לצרכים אחרים, על פי החלטה בית הספר או החלטת ההורים.

מיניבוס הסעות הוד השרון

שירותי הסעות מתבצעים באמצעות סוגים שונים של כלי רכב. למשל, באמצעות מיניבוס הסעות. אפשר למצוא מיניבוסים עם 10,20,30 מקומות ישיבה, לפי הצורך, כל לקוח יכול לבחור איזה מיניבוס יתאים לנו על פי הצרכים שלו. המיניבוס מותאם עבור אנשים מבוגרים, תלמידים או כל קבוצה אחרת של נוסעים.

הסעות נכים הוד השרון

עוד דוגמא טובה לשירותי הסעות שאנחנו מספקים ונחשבים מאוד נפוצים בהוד השרון ובכלל. הם שירותי הסעות נכים. מדובר על שירותים שמיועדים עבור אנשים עם כסאות גלגלים. ולכן יש צורך שהרכב עצמו יהיה מותאם עבורם, בין אם זה מבחינת גודל, בין אם זה מבחינת אמצעי בטיחות וכן מבחינת מעלון שמאפשר להרים את הנוסעים עם כסא הגלגלים.

צריך להדגיש, שירותי הסעות נכים כמו במקומות אחרים, מיועדים הן למבוגרים והן לצעירים, בפרט לתלמידים שזקוקים לכך ואין להם דרך להגיע אל בית הספר עם כסא גלגלים באופן עצמאי. כמו כן, השירות מיועד לאנשים עם צרכים מיוחדים ומוגבלויות בתנועה.

שירות הסעות גדולות

שירות זה מיועד לקבוצות גדולות של אנשים. החל מקבוצות שיוצאות מטעם מקומות עבודה. קבוצות המתארגנות לטיולים או אירועים משותפים, וכן בני משפחה אשר מציינים אירוע כזה או אחר, בכל מקום ברחבי הארץ.

אנחנו נדאג לספק לכם את כל המידע ואת כל מה שנדרש לצורך שירותים אלו.

שיתוף:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה