הסעות נכים

אחד מהשירותים החשובים ביותר שחברת ההסעות שלנו מספקת, בין אם זה למקומות עבודה, מוסדות חינוך, מוסדות ציבור, מוסדות בריאות או עבור אנשים פרטיים, הוא שירות הסעות עבור אנשים עם כסאות גלגלים ואנשים נכים באופן כללי.

מדובר בשירות מאוד שכיח, מאחר ואין הרבה דרכים אחרות לספק שירות זה אלא דרך רכבי הסעות של חברות אשר עוסקות בתחום ויכולות לספק אותו. באופן עקרוני, לא תמיד ניתן לספק את השירות דרך רכב פרטי וכן לא דרך אוטובוסים או תחבורה ציבורית. זהו שירות בעל חשיבות עצומה, לא רק לגורם שנהנה ממנו אלא בכלל לחברה.

מדוע שירות זה הוא שכיח מאוד?

שירות הסעות נכים הוא מאוד שכיח בתחום ההסעות באופן כללי, מאחר וישנם לא מעט אנשים שנדרשים לו ואין להם דרך אחרת ליהנות ממנו. כפי שציינו, לא ניתן לספק את השירות באמצעות רכב פרטי או תחבורה ציבורית זמינה.

חשוב להדגיש, בחלק מהמקומות שציינו, בין אם זה מוסדות חינוך, מוסדות ציבור או כל מקום אחר, ישנם אנשים נכים שעובדים והם חלק בלתי נפרד מהמקום, וישנם אנשים שמקבלים שירות מאותם מקומות. הדרך היחידה מבחינתן להגיע אל המקום, היא באמצעות רכב הסעות מסודר ומותאם.

מדוע שירות זה חשוב?

שירות הסעות נכים הוא בעל חשיבות עצומה, לא רק לאדם שמקבל אותו אלא לכלל החברה. הרי אנחנו לא רוצים לחיות בחברה, אשר איננה מאפשרת לאנשים עם מוגבלויות ובפרט אנשים שמשתמשים בכיסא גלגלים, חופש תנועה ואפשרות להגיע לכל מקום בצורה פשוטה ובטוחה.

בין אם מדובר בשירות שניתן על מנת שיוכלו לקבל שירות כזה או אחר, ובין אם מדובר בשירות שהוא איננו הכרחי, אך הוא חשוב מבחינתם וחשוב לחברה עצמה. בין אם זה שירות בתחום החינוך, שעות פנאי, פעילות ספורטיבית או כל פעילות אחרת.

כיצד מספקים שירות הסעות לנכים?

על מנת לספק שירות מותאם עבור אנשים עם כסאות גלגלים או עבור אנשים עם בעיות של ניידות, אזי שיש צורך ברכבי הסעות מותאמים לשם כך. רכבים אשר כוללים מעלונים מיוחדים, בעזרתם אפשר לעלות את כיסא הגלגלים אל הרכב, ביחד עם מי שיושב עליו. כמו כן, יש צורך שהרכב יהיה מספיק מרווח, על מנת שיהיה ניתן להעמיד את הכסא והנוסע בצורה בטוחה ונוחה.

צריך להדגיש, הרכב אמור לכלול את כל אמצעי הבטיחות הנדרשים עבור שירותי הסעות לאנשים עם כסאות גלגלים או אמצעים אחרים, אשר עונים על הגדרה של הסעות לנכים. מדובר על אמצעים כמו מעקים או אמצעים אחרים.

אם אתם מעוניינים בשירות הסעות מותאם לנכים, זה הזמן ליצור איתנו קשר ואנחנו נשמח להציג בפניכם את השירותים המתקדמים שלנו. נשמח לעבוד איתכם באופן קבוע או לכל צורך כפי שאתם מעוניינים. לפרטים נוספים חייגו עכשיו למומחים של RENT A BUS בטלפון 9074*.

גלילה למעלה