הסעות מיניבוסים

אחד השירותים הבולטים והחשובים ביותר שחברות הסעות יכולות לספק לנו, הוא שירות הסעות בעזרת מיניבוסים מפוארים. מדובר על רכב הסעות קטן שמספק מקום ל-20-30 נוסעים, ומתאים לנסיעות קצרות וארוכות, על פי הצורך.

בדרך כלל, שירות הסעות מיניבוסים מפוארים מתאים למקומות עבודה, מוסדות חינוך, מוסדות ציבור, בריאות וכן לצרכים פרטיים, כמו למשל טיולים, אירועים ועוד. נהוג לשכור שירות זה, כאשר רוצים להסיע קבוצה שלמה ביחד ולחסוך מהם את הצורך להשתמש בתחבורה ציבורית או רכב פרטי. כמו כן, נהוג להשתמש בשירות זה, כאשר אין צורך לשכור אוטובוס לשם כך ואפשר להסתפק במיניבוס מפואר.

כיצד מחליטים מתי לשכור מיניבוס מפואר?

בעיקרון, הסעות מיניבוסים מפוארים מתבצעות כאשר מדובר בקבוצה קטנה, מצומצמת של אנשים אשר יש צורך להסיע אותם אל מקום מסוים ביחד. על מנת שכל חברה הקבוצה יוכלו להגיע ביחד ולחסוך מהם את הצורך להגיע בעצמם. כאמור, לפי גודל הקבוצה ייקבע סוג רכב ההסעות בו יעשה שימוש.

הרבה פעמים לקוחות פרטיים שוכרים מיניבוס לצורך הסעות שונות, בין אם זה הסעת אורחים לאירועים או טיולים, הסעת קבוצות של עובדים אל מקום עבודה ועוד. ישנם מקרים בהם עסקים בוחרים לשכור מספר מיניבוסים, שכל אחד מהם אוסף ומסיע עובדים ממקומות שונים. כך חוסכים זמן ומאפשרים לכל קבוצת עבודה מכל אזור, להגיע בהסעה מאורגנת אל מקום העבודה ובזמן.

כמה זה יכול לעלות לנו?

מיניבוס מפואר מתומחר לרוב לפי יום עבודה כך שהמחיר הינו בדרך כלל 1600 ש״ח ועד 2000 ש״ח ליום עבודה. מעבר לכך יש מיניבוס עוד יותר מפואר אשר מכונה מיניבוס לימוזינה שמחירו מתחיל ב1700  ש״ח לעד 5 שעות.

מחירון הסעות מיניבוסים 

כשאנחנו בוחנים שירותי הסעות מיניבוסים מחירון, עלינו לקחת בחשבון המחירים משתנים בהתאם לסוג השירות ולמרחק שאמור הנהג לעבור. אם מדובר על נסיעות ארוכות, למשל נסיעות של מספר שעות, סביר להניח שהמחיר יהיה הרבה יותר משמעותי מאשר אם מדובר בנסיעה בתוך העיר. יש להתחשב גם בשאלה, האם מדובר בנסיעה של יום אחד או יותר, שירות קבוע או זמני ועוד.

חשוב שאנחנו נבדוק מחירים של שירותים שונים וכן מחירים של חברות וספקי שירותים שונים, על מנת שנוכל להחליט איזה שירות רלוונטי מבחינתנו, לפחות בכל הקשור למחיר. יחד עם זאת, אנחנו צריכים גם להתייחס להיבטים אחרים בשירות שיכולים להשפיע על ההחלטה שלנו.

כיצד בוחרים חברת הסעות בצורה נכונה?

לשמחתנו, אנחנו יכולים למצוא היום את כל המידע הרלוונטי עבורנו, הן אודות שירות הסעות והן אודות החברות שמספקות שירות זה. לדוגמא, אם אנחנו מחפשים שירות הסעות מיניבוסים טלפון ופרטי התקשרות עומדים לרשותך בכל עת, ויש לנו אפשרות להשתמש בהם בשביל לוודא איזה שירות נוכל לקבל ובאילו תנאים.

אם אתם מעוניינים בשירות הסעות מיניבוסים, מוזמנים לפנות אלינו ולקבל את כל המידע הרלוונטי בנושא. בין אם מדובר בשירות לעבודה, שירות למוסד חינוכי או שירות לצרכים פרטיים. נשמח לעמוד לרשותכם בחברת הסעות גמבורג RENT A  BUS ולעזור לכם בארגון ההסעה ולספק לכם את כל מה שאתם צריכים.

חייגו עכשיו למומחים שלנו במספר 9074*, שתפו אותנו בצרכים שלכם – ואנחנו נתאים עבורכם את ההסעה המושלמת במחירים הטובים ביותר בארץ!

או במייל sales@rentabus.co.il

גלילה למעלה