הסעה לחתונה - אישור קיום ביטוחים

תכנון הסעה לחתונה הינו בין  אלפי דברים שיש לתכנן בראש ליום החתונה שלך. אך אחד החשובים ביותר הוא איך לדאוג לאורחים שלכם להגיע. אם אתם מתכננים לדאוג לאורחים שמגיעים מרחוק, או לצעירים שמתכננים לשתות העלויות הנלוות עלולות לעלות במהירות.

עדכון לתאריך 20/6/2021

כחלק מחווית השירות החלטנו להרים את הכפפה , ובתור ספק הסעות מומלץ בכל הפורטלים האמינים והאותנטיים. החל ממתחתנים ללמען מתחתנים וכלה בכלות אורבניות , החלטנו לגלות לכם את מאחורי הקלעים של עולם ההסעות המרתק.

הטיפים לתכנון הסעות לחתונה

הסעות לחתונה הוא פתרון מושלם עבור משפחות רבות, ההסעות פותרות את בעייה ההגעה לאנשים שהם לא ניידים, כמו גם לצעירים שרוצים להשתכר ולרקוד עד אור הבוקר. ריכזנו עבורכם מספר טיפים מנצחים שיסייעו לכם בחיסכון של עד אלפי שקלים בהוצאות ההסעות לחתונה. החלק הטוב הוא שתוכלו להשתמש בכסף שאתם חוסכים כדי לתכנן ירח דבש מהחלומות.

ריכזנו עבורכם ונמשיך לרכז לעוקבים האדוקים שלנו מידי שבוע טיפים חשובים – נתחיל עם האל תעשה או מאיזה טעיות להימנע והרשימה תתארך משבוע לשבוע .

חוק אל תעשה מספר 1 – לעולם אל תזמינו הסעה לחתונה מנהג הסעות פרטי 

טיפ שלנו לעולם , אבל לעולם אל תתעסקו עם נהג הסעות פרטי  !!! נכון אתם בטח אומרים לעצמכם יש לנו אינטרס כי אנחנו חברת הסעות גדולה. אז בואו נחשבו ביחד ( בתחתית צירפתי מאמר מעמיק אודות הנושא)

פעפ חשבתם לעצמכם, אם אותם נהגי הסעות פרטיים כל כך טובים, מדוע בתי ספר לא מזמינים מהם הסעות? פעם חשבתם מדוע עמותות ( שגם מחפשות מחיר זול ) מתרחקות מהם כמו מאש ?? מדוע צופים ותנועות נוער בוחרים לעבוד איתי ולא עם נהגים פרטיים??

מדוע רשתות בתי מלון יוקרתיות כמו פתאל או הילטון עובדות איתי ולא עם כל אותם נהגי הסעות פרטיים ?? 

הסיבה כי השירות שלנו ( החברות שמתמקצעות בהסעות לחתונה ) הרבה יותר טוב  !!!!

אותם נהגים פרטיים מספרים לכם שהם לוקחים חתונה אחת בלבד . מה היתרון בזה ??? בואו אגלה לכם טיפ קטן , אני והקולגה שלי חברת הסעות דורון , נחשבים למותגים הדומינטיים ביותר בתחום ההסעות לחתונה . 

אתם יודעים שאני במגעים עם בוקינג.קום לבצע עבורם מערך הסעות לנתב״ג ?  מדוע הם לא פונים לנהגים פרטיים ?

תארו לכם שאותו נהג אוטובוס פרטי נתקע אתכם באמצע הדרך ?  איך יעזור לכם ???? לחברת הסעות גמבורג ולחברת הסעות דורון יש מידי יום מעל 20 אוטובוסים לחתונה , כך שיוצא שאם מתעוררת תקלה בלילה , הזמינות והפיתרון שלנו הרבה יותר גבוה !!!!

בנוסף כמה מתנשא שזה נשמע, אנחנו חברות הסעות מבוססות ויציבות, אז יש לנו יותר גם ״ מאיפה להפסיד ״ , ושצריך אנחנו מפסידים באהבה. 

שאלתם פעם את אותם נהגים פרטיים מאיזה שנת ייצור האוטובוס שלהם ?? אם הייתם יודעים שמדובר באוטובוס מודל 2012 ( אנחנו בשנת 2021 ) – הייתם מוכנים לנסוע בכזה אוטובוס ישן לחתונה? טיפ שלי, תבקשו מאחראי הנסיעה לצלם לכם את הספידומטר של אותו נהג אוטובוס פרטי , ואתם תזדעזעו!!!

מוכנים לקבל את כל זה בשביל כמה בקבוקי מים?? זה מה שעושה לכם את זה ?? לא  עדיף שתסעו דרך חברת הסעות מתמחה בתחום החתונות עם אוטובוסים ונהגי אוטובוס , שנכון חלקם ואף רובם פרילנסרים שלנו ,( היי זה עובד בוולט, גט טקסי , הובר , בוקינג ועוד ) אבל אנחנו מכירים אותם היכרות יום יומית , אבל האוטובוסים חדשים מודל 2018 – 2021? לא עדיף לכם להעניק למוזמנים שלכם אוטובוס חדש ששווה כמה מאות אלפים יותר, בטיחותי יותר, עם סבירות פחות לתקלות ( שזה הדבר שאתם הכי לחוצים ממנו ) , ולקנות לעצמכם מים לבד ???? חומר למחשבה.

בשורה למטה יש קישור למאמר מנומק יותר.

לפעמים ישנה התלבטות האם להזמין חברת הסעות או נהג הסעות פרטי לחתונה –  חד וחלק חברת הסעות.

חוק אל תעשה מספר 2 – לעולם אל תזמינו מאתרי השוואות מחירים

לאחרונה יש אופנה של אתרי השוואות מחירים ( אתרי אפיליאציה – שיווק שותפים או Affiliate Marketing ) שכל מטרתם לא באמת לעזור לכם, קהל המתחתנים , אלא לעזור לעצמם. המודל שלהם הוא תשאירו פרטים ויחזרו אליכם 3 חברות הסעות עם הצעות מחיר. אז ככה המודל הכלכלי שלהם שהם מוכרים לאותם שלושת חברות את הליד שלכם במחיר של 15 ש״ח ועד 20 ש״ח, והמצער הוא שהם לא באמת חברות הסעה. כל אחד יכול לפרסם שם שהוא נהג או חברת הסעות , כן כן , אפילו אתם. תנסו להתקשר לטלפון למפרסמים ותראו שגם אתם תוכלו לפרסם. לא יבקשו מכם ביטוחים, רישיונות והיתרים – נאדה.

שימו לב שרוב המתקשרים אליכם יהיו נהגים ולא ממשרד.  

טיפ חשוב – איך מזהים שזה משרד הסעות מסודר ולא נהג פרטי חאפר ?

כדי להיות חברת הסעות מסודרת חייבים להיות תאגיד – חברה בע״מ. עוסק מורשה לעולם לא יכול להיות חברה מסודרת.

בקשו אישור קיום ביטוחים ( התמונה של פוסט זה ) – אישור פרטני שחברת הביטוח מוציאה לפי שם לקוח ( נתתי דוגמא לאישור שהוצאתי לא מזמן ללקוח מוסדי שלי . שימו לב שרשום שם הסעות נוסעים , ואף ביטוח על קבלני המשנה.

עדכון 24/7/21

חוק מספר3 – תסגרו מבעוד מה קורה במקרה של ביטול בגלל קורונה

לאחרונה, עקה האווירה שאולי הקורונה חוזרת. שואלים אותי זוגות מה יקרה אם חלילה יבוטל האירוע. או אפשרות אחרת שיהיו הגבלות ואז לא יצטרכו הסעה. אצלי אני מתחייב להחזיר מקדמות במלואן בחזרה. מציע שתבדקו סעיף זה.

10 כללי ברזל בעת הזמנת הסעה לחתונה:

עומדים להזמין מיניבוס מפואר לחתונה? יש מספר כללי ברזל חשובים שתהיו מוכרחים להכיר אותם על מנת שתוכלו לבצע בחירה נכונה בעת הזמנת הסעות לחתונה. הרי אם תתחילו לחפש רכב הסעות רלוונטי מבלי לסקור את כל האפשרויות השונות אתם עלולים ללכת לאיבוד. אנו ננסה לספק לכם 10 כללים חשובים שיכולים לעשות את ההבדל בין הצלחה מסחררת לבין כישלון צורם. אנו כמובן נשאף לכך שאתם תהיו בצד שיוכל לעשות את הבחירה המתאימה ביותר.

מה צריך להקפיד בהתנהלות מול חברת ההסעות?

  1. תבחרו אך ורק חברת הסעות לחתונה אמינה. חברת הסעות שתוכלו לסמוך עליה שהיא תגיע בזמן לקחת אתכם. הרי אם אתם סומכים על חברת הסעות מסוימת, חובה עליכם לדעת כי יש לכך סיבה.
  2. תקראו המלצות או ביקורות על חברת ההסעות שאותה תרצו להזמין. אם יש ביקורות שליליות על חברה מסוימת, זה כמובן אמור להרחיק אתכם ממנה. תזמינו רק חברת הסעות מומלצת, כזאת שתוכלו לסמוך על כל מילה שלה.
  3. אל תחכו יתר על המידה עם הזמנת חברת ההסעות הרצויה. הביקוש יכול להיות גבוה מאוד בתאריך שבו אתם תתחתנו. זוהי הסיבה שבגינה מוטב לכם לשריין את ההסעה מראש ולא תמצאו את עצמכם מופתעים מכיוון כזה או אחר.
  4. תוודאו מראש כמה נוסעים אמורים לנסוע בהסעה כך תוכלו לבחור את הגודל המתאים. מיניבוס מפואר לחתונה יכול להגיע בגדלים שונים,. לכן הבחירה נמצאת בידיים שלכם. 
  5. יש לכם סימני שאלה? מוטב כי תשאלו את כל השאלות לפני שאתם עושים הזמנה של הסעה לחתונה. מוטב כי לא תשאירו שאלות פתוחות ליום האירוע כי לא יהיה לכם את הזמן הדרוש לשאול אותן.
  6. אל תהיו מקובעים מראש על חברת הסעות לחתונה אמינה ספציפית. מוטב כי תבחנו את כל האפשרויות שנמצאות על השולחן על מנת שתוכלו לעשות בחירה אחת מדויקת ומתאימה.
  7. יש לא מעט חברות המציעות שירותי הסעות לחתונה. כדאי לכם לבחור חברה אשר מתמחה במתן שירותי הסעות לחתונות או לאירועים מיוחדים. אל תבחרו חברת הסעות שאין לה את הניסיון הדרוש בכך.
  8. תסגרו מראש את העלות של ההסעה עם חברת ההסעות. אל תביאו את עצמכם למצב שבו אינכם יודעים כמה בדיוק תצטרכו לשלם. במקרה הזה סימני השאלה עלולים לפעול לרעתכם ולגרום לכך שתשלמו ביוקר.
  9. גם אם לא מצאתם חברת הסעות מתאימה, אין טעם להרים ידיים. בעזרת חיפוש באדיקות אחר מיניבוס מפואר לחתונה. תוכלו למצוא את חברת ההסעות הרלוונטית. חברת הסעות שתספק לכם את השירות המבוקש.
  10. חברת הסעות לחתונה אמינה צריכה להיות כזאת המעסיקה נהגים אדיבים ומקצועיים. הנהג יהיה האדם שייצג את החברה ביום של החתונה עצמה. לכן אתם צריכים לדעת מראש מי הנהג שאמור לספק לכם שירותי הסעות.

הזמינו הסעה לחתונה מראש

הזמנת הסעה לחתונה מראש תעניק לכם מחיר זול יותר מאשר הזמנה ברגע האחרון. הרי את תאריך החתונה אתם יודעים מראש, אז למה לא לקבוע את ההסעה יחד עם האולם? כשמדובר ברכב הסעות מיוחד, ככל שתזמינו מראש ככה הסיכויים שהוא זמין לכם בתאריך יהיו גבוהים הרבה יותר.

שמרו על לוח זמנים – תכננו הסעה לחתונה כמו שצריך

לא בכוונה להלחיץ אתכם, אבל ככל שתקבעו את לוחות הזמנים הן של קבלת הפנים, של טקס החופה ושל המסיבה ככה תדעו את הזמנים שהאורחים אמורים להגיע, ולעזוב. ככה למעשה נחסוך בזמן ההמתנה של הנהג, וגם תהיו יותר ברורים מול האורחים שלכם – שיהיו ערוכים לזמנים בהתאם.

בדקו את מדיניות הסעות לחתונה מראש

כמו בכל שירות שתקבלו, גם בשירותי הסעות לחתונה אתם צריכים להבין את מדיניות החברה. ככל שתדעו יותר לגבי מדיניות החברה על ביטולים. בירור זמני המתנה, בעיות בלתי צפויות, עצירות לא מתוזמנות בדרך, ניקיון, כבישי אגרה וכו'. ככה תוכלו להיערך ככל האפשר מבעוד מועד.

אל תדרשו יותר ממה שאתם צריכים עבור הסעה לחתונה

וודאו כי אתם יודעים ככל האפשר את מספר האורחים שמתכוונים להגיע או לחזור באמצעות ההסעה לחתונה.תחסכו המון כסף ככל שתכו מספר אורחים מדוייק.יותר, ככה למעשה תחסכו או לחילופין עגמת נפש מצד האורחים, במידה ולא יהיה להם מקום.

מחיר הסעות לחתונה

מחיר הסעות לחתונה הינו פרמטר חשוב במיוחד כשאתם מתכננים את היום הגדול שלכם אתם רוצים שכל פרט באירוע יהיה נכון. השמלה וחליפת החתן צריכות להיות תואמות. האולם או גן האירועים עליו להכיל ולהתאים לכמות האורחים שלכם. המוזיקה חייבת להיות שמחה וטובה והאוכל נחשב מרכז השמחה. לכן אתם בוודאי בוחרים אוכל ברמה גבוהה…אבל מה עם האורחים שלכם שצריכים להגיע לאירוע? האם כולם יכולים להגיע בקלות? ומה עושים כאשר החתונה במקום מרוחק כמו למשל בצפון הארץ או בדרום? 

שירות הסעות לחתונה יפתור לכם את כל נושא שינוע האורחים אל האירוע וחזור. לכן חשוב להבין במה מדובר וכמה זה יעלה לנו. 

אז מה חשוב לדעת על הסעות לחתונות? המומחים של חברת גמבורג הסעות מקבוצת  רנט א באס, מסבירים:

אירועים בישראל יכולים להתקיים במגוון מרחבים – סגורים או פתוחים – שנמצאים בצפון או בדרום, במרכז או במישור החוף. בכל מקרה, אירועים כמו חתונה יהיו משמחים וכדי שכולם יוכלו לבוא ולחגוג עמכם: כדאי לדאוג להסעה מתאימה. 

שירות הסעות לחתונה נועד כדי לאפשר נוחות לאורחים שמגיעים מרחוק או פתרון עבור אנשים שאין להם אמצעי הגעה כמו מכונית פרטית, כאשר השירות יאפשר למתחתנים לפגוש ביום הגדול שלהם את כל האנשים שהם רוצים שיגיעו לחגוג עמם. 

הסעות אוטובוסים גדולים או קטנים, וואנים, מיניבוס, ושאר רכבים נועדו עבור הסעות לחתונה והם מסופקים על ידי המומחים שלנו בהתאם לצרכים של האירוע ובהתאם לכמות המוזמנים שצריכים להגיע בהסעה.

למה יש לשים לב כשבוחרים הסעות לחתונה? 

הסעות כאלה חייבות להיות בטוחות ונוחות ולאפשר נקודות איסוף והחזרה המתאימות למרבית הנוסעים. המומחים של גמבורג הסעות יתאימו לכם את סוג הרכב הנכון ואת שעות האיסוף המומלצות. כמו גם יספקו את הנהגים הטובים ביותר שמכירים את האזור בו מתקיים האירוע. אנחנו גם מכירים את אזורי האיסוף וההורדה ובכך נספק חווית נהיגה מושלמת ובטוחה. 

בין היתר אנו נעזור לכם לתכנן ולהיערך באופן לוגיסטי להסעות, זאת בעיקר בשל הניסיון הרב שיש לנו בהסעות לאירועים. אנו נדאג לרכבים חדישים נעימים ונוחים כדי שהאורחים שלכם יגיעו לחתונה כשהם שמחים ורעננים.

כמה עולה הסעה לחתונה ?

המחירים משתנים. בדרך כך עבור נסיעה מתל אביב לקיסריה נשלם בסביבות 1600 ש״ח עבור אוטובוס . למאמר מפורט יותר אודות מחיר הסעות לחתונה , ניתן להיכנס למאמר המפורט שחיברנו.

הזמנת אוטובוס לחתונה בצפון הרחוק יכול לעלות כבר באיזור 2200 ש״ח ועד 2800 ש״ח .

עבור הסעות לחתונה בדרום נשלם מחיר שינוע בין 1600 ש״ח ועד 2800 ש״ח.

כמובן שנשמח לסייע ולענות בכל שאלה.

בחרו חברות הסעות לחתונה מומלצות

כשאתם בוחרים את חברת ההסעות שתסיע את האורחים שלכם לחתונה, עליכם לוודא כי החברה אמינה ומומלצת. אתם לא רוצים בעיות בלתי צפויות ביום הגדול שלכם. אני משוכנע ובטוח שהדבר האחרון שאמור לעניין אתכם הוא ההסעות לחתונה.

חברה הסעות מומלצת כמו RENT A BUS תאפשר לכם להנות מהיום שלכם בראש שקט. איתנו תדעו שהאורחים שלכם יגיעו ויחזרו הביתה בשלום ובזמן. בנוסך לכך, חברה מומלצת ואחראית תספק לכם הסעה עם נהג מקצוען, בעל הרישיונות הרלוונטיים. נהג הסעות אשר עומד בלוחות הזמנים שנקבעו מראש.

מחפשים הסעה לחתונה שלכם? חברת הסעות גמבורג – RENT A BUS תאפשר לכם ולאורחים שלכם להנות משירותי הסעות בחברה המובילה בישראל. אנחנו מעסיקים רק נהגים אדיבים ומקצועיים. נהגים שעומדים בלוחות זמנים, ונוהגים באחריות. בנוסף לכך תהנו ממחירים הוגנים ושירות לקוחות אדיב וזמין לכל בעיה. ליצירת קשר ותיאום הסעה לחץ כאן.

מחירון מומלץ עבור הסעה לחתונה. מעודכן ל – 24/7/2021 – המחירים כוללים מע״מ – בשיחה טלפונית ניתן לקבל הנחה נוספת

מרחקמונית גדולהמיניבוסאוטובוסהערות– הנחה
נוספת בטלפון
עד 50 ק״מ1200 ש״ח1500 ש״ח2000 ש״ח
עד 100 ק״נ1400 ש״ח1600 ש״ח2200 ש״ח
עד 150 ק״מ1500 ש״ח1600 ש״ח2300 ש״ח
עד 200 ק״מ1600 ש״ח1850 ש״ח2200 ש״ח
עד 300 ק״מ1900 ש״ח 2200 ש״ח 2900 ש״ח
עד 400 ק״מ2300 ש״ח 2500 ש״ח 3800 ש״ח
כמה עולה הסעה לחתונה?

ט.ל.ח

המחירים בגדר המלצה בלבד ואינם מחייבים.

המחירים מתייחסים ליציאה חזרה עד 02:00 בלילה

גלילה למעלה