הסעות תלמידים – כל מה שחובה לדעת

המחיר לרכב הלוך ושוב לפי השעות שהוזמנו (הרכב לא ממתין וואינו צמוד)
כיוון 1. העברה ישירה מנקודה לנקודה
רכב צמוד לפי שעות - במקרה של חריגה בשעות יגבו שעות נוספות
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת יציאה חזרה
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.
שעת התייצבות

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
שעת התייצבות
נא להזין תאריך ושעת התייצבות
שעת שחרור
נא להזין שעת התייצבות ו/או תאריך סיום

בחר סוג לקוח

אם תדחה ל 8:30 תזכה בהנחה של 100.00 ש״ח
הזמנת הסעה לתקופה של יותר מ-24 שעות יש לבצע הזמנה לכל כיוון בנפרד או רכב צמוד.

אחד השירותים המועילים והטובים ביותר שמספקת לכם חברת ההסעות RENT A BUS הינו הסעות תלמידים בבתי ספר ותיכונים. השירות מתאים לתלמידים בכל שכבות גיל, על פי הצורך. ישנם מקרים בהם יש צורך בשירות קבוע, יומיומי, וישנם מקרים בהם מדובר על שירות ספציפי, נקודתי, על פי צורך מסוים.

שירות זה ניתן על ידי חברות הסעות המתמחות בנושא זה, בין אם זה על פי הסכמים עם בתי הספר או הסכמים עם מועצה או רשות מקומית. צריך לציין, שהשירות ניתן בהתאם לכללים ולתנאים של הסעת ילדים בשכבות גיל שונות.

מתי מומלץ לשכור שירותי הסעות תלמידים?

שירות הסעות תלמידים ניתן באופן קבוע, כאשר מדוע על בתי ספר אזוריים או מרוחקים ממקום מגורים, אז על פי חוק יש לדאוג להסעה מאורגנת ומסודרת מטעם בית הספר או המועצה המקומית, על יד חברת הסעות.

לעומת זאת, ישנם מקרים בהם השירות ניתן באופן נקודתי, ספציפי. זה יכול להיות פעם בשבוע, כאשר יש צורך לקחת את התלמידים למקום מסוים מחוץ לבית ספר (למשל חווה חקלאית או מקום אחר) וכן במקרים בהם בית הספר מארגן טיולים שנתיים, הופעות ואירועים אחרים עבור התלמידים.

חשוב לציין, ישנם מקרים מסוימים בהם זה הכרחי לספק שירות הסעות, כמו למשל, במקרה של הסעות תלמידים חינוך מיוחד. בניגוד למערכת החינוך הרגילה, כאן חובה על המערכת לספק שירות הסעות, שכן במקרים רבים ההורים מנועים מסיבות שונות לספק את השירות בעצמם לילדים שלהם.

מדוע חשוב לספק שירות הסעות לתלמידים?

הרעיון של שירות הסעות לתלמידים מבוסס על שתי סיבות עיקריות. סיבה ראשונה, לאפשר לכל תלמיד לקבל חינוך, גם אם בית הספר נמצא הרחק ממקום מגוריו. אם המערכת לא תוכל לספק לו שירות הסעות, אז ייתכן מאוד שתמנע ממנו האפשרות לקבל חינוך כפי שהמדינה מחויבת לו לספק על פי חוק.

סיבה שנייה, על מנת לספק לתלמידים אפשרות ליהנות משירות הסעות בטוח. כך התלמידים לא יצטרכו להגיע בכוחות עצמם או בעזרת תחבורה ציבורית. בעזרת שירות הסעות מהבית או ממקום מוסכם, ההורים יכולים להיות בטוחים שהילדים יוצאים בשלום מהבית, עולים על ההסעה ומגיעים בשלום לבית הספר.

איך מתכננים הסעות תלמידים זה בצורה נכונה?

על מנת לספק שירות זה בצורה בטוחה ונוחה, יש ליצור קשר עם חברה שמספקת שירות הסעות תלמידים טלפון או דרך אתר אינטרנט. ניתן לקבוע באיזה אופן יסופק השירות, כלומר באיזה רכב הסעות, באילו שעות וימים, ומהיכן יאספו את התלמידים. יש לבחון כמובן גם את השאלה של עלויות הסעות תלמידים מחיר בין אם זה באופן קבוע או באופן ספציפי.

אם אתם מעוניינים לקבל עוד מידע בנושא, זה הזמן לפנות למומחים של RENT A BUS בטלפון שמספרו 9074* ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל עניין.

Scroll to Top