חברת הסעות ילדים

כשאנחנו נפרדים לשלום מהילדים שלנו: בעת הזמנת הסעות ילדים  אנחנו רוצים לראות אותם בריאים ושלמים כשהם חוזרים הבייתה. אנחנו לא רוצים לקבל שיחות טלפון שתספר על מכות עם ילדים אחרים בהסעה, או על ילד שנשכח מאחור ובטח שלא על תאונה חלילה או פציעה! 

כיום מרבית הילדים נוסעים עם הסעה לבית הספר לכן חשוב שנדע לבחור חברת הסעות לילדים שתביא אותם בבוקר למוסד הלימוד ותחזיר אותם הבייתה בבטחה. עם זאת לעיתים לא אנו שבוחרים את שירות ההסעות אבל אנו כהורים כן יכולים לשים לב לכמה כללי בטיחות ודגשים שחשוב שיהיו בהסעה. 

אז למה יש לשים לב בכול הנוגע להסעה של הילדים? 

בתחילה חשוב לבדוק איזה חברת הסעות מספקות את השירות החל מעבור בית הספר היסודי עד לתיכון. בדקו כי מדובר בחברה אמינה שיש לה ניסיון בהתאמת כלי רכב להסעות תלמידים והתאמת נהג מיומן ומקצועי לביצוע הנסיעה. 

חשוב לשים לב כי סוג האוטובוס מתאים לילדים כמו מיניבוס או מידיבוס. בהסעת קבוצות קטנות ניתן לבחור מונית גדולה או רכב הסעות מתאים. לעיתים יהיו אירועים גדולים לילדים בהם יש לבחור אוטובוס הסעות וגם כאן יש לשים לב כי הוא מתאים לכמות הילדים מבחינת המושבים ולוודא כי הוא מכיל את כל אמצעי הבטיחות הנדרשים החל מחגורת בטיחות עד למושבים נוחים, ידיות אחיזה ומשענות יד, חלונות בטוחים שנפתחים בקלות בעת הצורך. 

וודאו כי יש ציוד כיבוי אש באוטובוס פטיש לשבירת חלונות בשעת חירום וכולי. כל הציוד הזה דרוש במיוחד בהסעת ילדים כדי שאם חלילה תתרחש תאונה או טלטול של הרכב – הילדים יהיו בטוחים. 

הסעות ילדים : מה יש לבדוק לפני שהילד עולה להסעה? 

כשהילד או הילדה שלכם עולים בבוקר להסעה או חוזרים עמה בצהריים- חשוב לוודא כי יש להם מקום נוח בהסעה, כי המושב שלהם בטיחותי וכי הם יכולים לחגור חגורת בטיחות ולהתמקם בקלות ברכב. 

וודאו כי הנהג מקצועי ואיכותי והוא מסייע לילדים בכל קושי שעלול לקרות בזמן הנסיעה – החל מבחילות בדרך עד לחלילה פציעה או מקרים של התנכלות של ילדים אחרים בזמן הנסיעה או חוסר יכולת למצוא מקום ישיבה נוח. 

חשוב לבדוק כי הנהג יסודי ומיומן ומבצע את כל הבדיקות לפני ואחרי נסיעה – כמו בדיקות תקינות צמיגים ואפילו בדיקות כי לא נותרו ילדים ברכב לאחר הנסיעה והגעה ליעד. 

חשוב לשים לב שהילדים נוסעים בצורה בטוחה במסלולים בטוחים וקצרים. 

באמצעות מתן תשומת לב לכל הדגשים בתוספת פתרון בעיות שעלולות לצוץ בתוך הסעות תלמידים: תוכלו לבחור חברת הסעות טובה או להמליץ על אחת כזאת למוסד הלימודים בו הילדים שלכם נמצאים.

מתעניינים בשירותי הסעות ילדים ?נציגי המכירות של חברת גמבורג הסעות מקבוצת Rent A bus Israel ישמחו לסייע לך בכל שאלה על שירות הסעות לחתונה? חייגו עכשיו *9074

שיתוף:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה