הסעות בשבת יאפשרו לכם, אם אתם רוצים להעניק לילדיכם, לעובדיכם או לעצמכם חוויה נעימה ומעשירה בסוף השבוע, כדאי לצאת לטיול בטבע. תוכלו להנות מהנוף המרהיב בכל רחבי הארץ, בצפון ובדרום, ללמוד על הטבע ועל ההיסטוריה; ולשלב פעילויות ומשחקים, שיגבשו את הקבוצה וירעננו אותה לקראת השבוע המתקרב.

אבל מה אפשר לעשות בשבת, אם אין לכם, או לשותפיכם לטיול, רכב פרטי, ואין תחבורה ציבורית?

כאשר מדובר בקבוצה גדולה של אנשים, יש צורך בארגון ובתיאום מדויק ומדוקדק. כולם צריכים להגיע בזמן לאותה נקודה. לחלק אין רכב פרטי, כאמור, חלק הולכים לאיבוד, הרבה מתעייפים בדרך, צריך לשלם על דלק ולחפש מקום חנייה. אותו דבר קורה גם בסוף הטיול, בדרך חזרה הביתה. 

התוצאה היא שהחוויה נפגעת. כולם עייפים במהלך הטיול ומותשים בסופו, במקום להנות ממנוחת השבת, ולטעון מצברים. 

הפתרון: חברת הסעות 

חברת הסעה מיומנת יכולה להעניק לכם שירות הסעות בשבת הכולל חווית נסיעה ברמה אחרת, בלי לוותר על מנוחת השבת. באמצעות חברת ההסעה כולם מגיעים ביחד למקום, באותו זמן, בלי כאב ראש מצד המארגנים או מצד המשתתפים. הנהג שמכיר את הדרך נוסע בקלות, מוצא את הדרך ואת מקום החנייה. ואפילו מחיר הנסיעה זול יותר, כיוון שהוא מתחלק בין כל המשתתפים. 

כל מה שנדרש מהמשתתפים הוא לשבת ולהנות ברכב הנוח ביחד עם חבריהם לעבודה או עם בני משפחתם. מבחינתם הטיול התחיל והם יכולים להנות מהנוף המתחלף או מפעילויות ומשחקים שתכננתם עבורם.

גם במהלך הטיול, הנהג המנוסה מוכן מראש, מעביר אתכם מנקודה לנקודה, בזמן שנקבע, בלי איחורים ובלי עיכובים מיותרים. 

מעבר לחוויה, חשוב גם לשים לב לאיכות הסביבה. פחות רכבים על הכביש, אומר פחות זיהום סביבתי. 

הסעות בשבת רק בחברת הסעות גמבורג RENT A BUS

כאחת מחברות ההסעות הגדולות במדינה, חברת הסעות גמבורג RENT A BUS מעניקה לכם חווית נסיעה יוצאת דופן מא' ועד ת'. אנחנו מגיעים לכל רחבי הארץ ברכבים חדישים, נוחים ביותר ומאובזרים בטכנולוגיות מתקדמות, כמו מערכות מולטימדיה ושקעי מטענים. בנוסף, צוות מנוסה ואדיב עובד בשבילכם ללא הפסקה, ומסייע לכם לתכנן ולהוציא לפועל את הטיול שאתם רוצים. 

חברת הסעות גמבורג  RENT A BUS מעניקה שירות אישי ומיוחד לכולם. בין אם מדובר על כמה משפחות שרוצות לצאת ביחד בשבת לטיול, ובין אם מדובר על גופים ארגוניים גדולים: אנחנו מתחייבים לתת שירות אישי ומקצועי, המתאים לכם. 

דרך החברה תוכלו להשיג את הרכב המתאים לכם: גם מיניבוסים ואוטובוסים, וגם רכבים קטנים יותר. כל רכב עומד בסטנדרט תחבורתי גבוה, כך שאנחנו מתחייבים לשמור על איכות תחזוקת הכלי, איכות הסביבה ומקצועיות הנהגים. 

באמצעות חברת גמבורג RENT A BUS תוכלו ליהנות בשבת מהאוויר הפתוח, להכיר את הארץ, לערוך פעילויות גיבוש, או פיקניק בחיק הטבע. וכל זה בלי רעש מיותר, כך שתוכלו לחזור רעננים ומלאי מרץ ביום ראשון. 

שיתוף:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה