הסעות באופקים

העיר אופקים שוכנת 24 ק”מ מהעיר באר שבע ומכילה מעל ל – 20 אלף תושבים. כמו בכל עיר, גם באופקים יש צורך בשירותי הסעה ליעדים רבים ברחבי הארץ. העיר הדרומית מכילה משפחות, ילדים, סטודנטים ועובדים שכולם זקוקים, מדי יום וגם מפעם לפעם, בשירותי הסעה. אז כיצד בוחרים חברת הסעות בעיר אופקים ומתי נזדקק לה – הכל במאמר לפניכם. 

חברת הסעות באופקים  

נכון שבאופקים יש תחבורה ציבורית וודאי שרוב התושבים מחזיקים בכלי רכב פרטי משלהם, אולם שירות הסעות בעיר מהווה מענה אידאלי עבור צרכים רבים ומטרות רבות. הסעה בעיר תספק מענה למשפחה שמעוניינת להגיע לנתב”ג בשעות הערב המאוחרות או בשעות הבוקר המוקדמות, ומנסה לחסוך לעצמה נסיעה ברכב הפרטי, חניה בנמל ומעדיפה את השירות המהיר והנוח של חברת הסעה. כמו כן, חברת הסעות בעיר אופקים תעניק שירות לכל קבוצת אנשים שמעוניינת להגיע לאירוע ברחבי הארץ כמו חתונה או בר מצווה, כנס או פסטיבל. חברת ההסעות תדע להתאים את כלי הרכב לכמות הנוסעים ולאופי הנסיעה. 

הסעות אוטובוסים באופקים                                                                                         

הסעות אוטובוסים בעיר אופקים תעניק שירות נרחב ומצוין במקרה של תלמידים שצריכים להגיע למוסד החינוכי שלהם מחוץ לעיר. ההסעה תגיע מדי יום לנקודת האיסוף, תסיע את התלמידים למסגרת החינוכית ותחזיר אותם לנקודת האיסוף בתום יום הלימודים. כמו כן, קבוצות נוער לכדורגל שצריכות להגיע למשחקי חוץ תיעזרנה בשירות הסעות, גם עובדים שהעבודה שלהם היא מחוץ לעיר וצריכים להגיע מדי בוקר לעבודה ולשוב ממנה, יעשו שימוש תדיר בהסעות אוטובוסים וכו’.

השכרת אוטובוס בעיר                                                                                                  

אופקים שוכנת רחוק יחסית מערים רבות בארץ ונסיעה ממנה ואליה תארך לרוב מספר שעות. באופקים אמנם פועלת תחבורה ציבורית שמספקת מענה ואף ניתן להגיע ממנה באמצעות אוטובוס של תחבורה ציבורית ליעדים שונים, אך בשעות מוגבלות ולעיתים בצפיפות גבוהה. לכן הסעה מטעם חברת הסעות תדאג לכלי רכב מרווח שמעניק את כל התנאים האידיאליים לנסיעה ועומד בלוח זמנים – תנאים שהם מהותיים במקרה של נסיעות ארוכות. 

הסעות מיניבוס אופקים                                                                                                          

מיניבוס לעומת אוטובוס נחשב לרכב קטן יותר אולם בעל יתרונות רבים – היתרון העיקרי שלו הוא הנוחות והיעדר הצפיפות, מה שמספק אווירה הרבה פחות צפופה ורועשת. המיניבוס יתאים לנסיעה של מעל – 10 נוסעים ועד למספר המושבים המוקצים במיניבוס מאותו הדגם הספציפי, (שזה בדרך כלל לא יעלה מעל 25 נוסעים). מלבד היתרון של הנוחות והרוגע, רבים יעדיפו לנסוע במיניבוס מאחר שזה מתאים יותר למשפחות. נסיעה במיניבוס תאפשר לכל המשפחה המורחבת להגיע יחד ליעדים ולאתרים שונים ברחבי הארץ, לשדה התעופה, לאירועי שמחה ועוד. באמצעות הסעות מיניבוס באופקים ניתן יהיה להסיר את האחריות ואת החשש מפני תקלה לא צפויה ברכב הפרטי ולהשאיר את הנסיעה הארוכה בידיים מקצועיות.

אולי גם הסעות בבאר שבע יכול לעניין אותך ?

הסעות אופקים מחיר                                                                                                         

מחיר הסעות בעיר אופקים יחל ב250 ש״ח ועד 1800 ש״ח

לרוב המחירלא יהיה קבוע ויהיה מותנה בדרך כלל בכמה משתנים כמו גודל כלי הרכב, מרחק ויעד הנסיעה, זמן תקופת ההשכרה, עצירות בדרך, אופי וסוג אוכלוסיית הנוסעים וכו’. יחד עם זאת, חברות רבות מפרסמות את המחירון שלהן באתר הבית, כשמודבר לרוב בנסיעות ליעדים מבוקשים ביותר. גם המחיר הזה אינו מציג את המחיר הסופי אך כן מהווה אינדיקציה ונתון להשוואה ביחס למחירים של יתר החברות. בכל מקרה של שכירת הסעה באופקים, כדאי יהיה לבצע השוואת מחירים בין מספר חברות פוטנציאליות. והסיבה היא, ששירות הסעות נחשב לשירות סטנדרטי למדי שהתחרות בין כל ספק שמציע את השירות תתבסס לרוב על המחיר.

כך לדוג’, אם אתם תרים אחר אוטובוס לתיירים באופקים, סביר להניח שיש כמה חברות שעומדות בסטנדרט שאתם מכוונים אליו ועדיין בין החברות הללו תהיה תחרות על המחירים. השוואה בין מחירים תוכל לחסוך לכם לא פעם כמה מאות שקלים.

הסעות בזול   – איך אצליח להשיג?

מחיר זול במיוחד של הסעה בעיר אופקים אמורה לעורר בכם חשד, זאת מאחר שזה יכול להעיד על חברה שהיא לא מנוסה ואינה פועלת כחוק, משמע ללא ביטוחים ואישורים שמאשרים לה לעבוד בתחום ההסעות. לכן, חפשו את המחיר הממוצע והנוח אך לפני הכל תוודאו כי מדובר בחברה אמינה עם מוניטין וניסיון שמחזיקה בצוות נהגים מוכשר ותספק לכם בסופו של יום את הנסיעה הבטיחותית ביותר. 

מחירון הסעות באופקים לשנת 2021 – 2022 

ניתן לקבל הנחה נוספת בשיחה טלפונית או לחצו לפניה בוואטסאפ

מרחקעד 6 שעתעד 8 שעותיום עבודה עד 12 שעותהערות
עד 50 ק״מ1500 ש״ח 1800 ש״ח 2000 ש״חלא כולל שישי שבת
עד 100 ק״נ 1700 ש״ח 2000 ש״ח2300 ש״ח  לא כולל שישי שבת
עד 150 ק״מ1800 ש״ח   2000 ש״ח2500 ש״ח   לא כולל שישי שבת
עד 200 ק״:מ 2200 ש״ח2400 ש״ח 2700 ש״ח  לא כולל שישי שבת
עד 300 ק״מ 2600 ש״ח 2700 ש״ח 2980 ש״חלא כולל שישי שבת
עד 400 ק״מ 2800 ש״ח3200 ש״ח  3500 ש״ח לא כולל שישי שבת

 

תקנון :

ט.ל.ח

  • המחירים בגדר המלצה בלבד .
  • המחיר מתייחס לאוטובוס צמוד בימי חול . 
  • מחיר כל חריגה בשעות מחירה 150 ש״ח כולל מעמ
  • המחירים מתייחסים להסעות באוטובוס 55 מקומות – בגין אוטובוס 60 מקומות  – תהיה תוספת 20% . בגין השכרת מידיבוס תהיה הפחתה של 2.5% למחיר.
  • סך הק״מ מחושב לסך כל הק״מ אשר יבוצע באותו יום לפי נק׳ המוצא וסיום בנק׳ המוצא.
  • עבור הסעות בשבת מחיר – ינתן בשיחה טלפונית

מחפשים חברת הסעות מקצועית ומנוסה לאירועים? התקשרו עוד היום לrent a bus וקבלו הצעת מחיר.

זמינים 24/7 בטלפון – *9074

שיתוף:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה