הסעות בזיכרון יעקב

בחירה בחברת הסעות בזיכרון יעקב יכולה להיות מאוד לא פשוטה. בכל מקרה שכזה יש לבחור בחברה שהיא מקצועית ומהימנה ולצורך זה תידרש בדיקה קפדנית בטרם מחליטים עם איזו חברה להיקשר. חשוב שלחברה יהיה סטנדרט גבוה בכל הנוגע לתחזוקת הרכבים, ליחס של הנהגים ולסוגי הרכבים. חברת הסעות בזיכרון יעקב תספק מענה לכלל האוכלוסייה, החל מילדים שזקוקים להסעה יומיומית למסגרות החינוך ועד לקבוצות חברים או משפחה שצריכים להגיע באופן חד פעמי הסעה לאירוע שמתקיים מחוץ לעיר. 

הסעות אוטובוסים בזכרון יעקב

יש מנעד צרכים ומטרות בהם נבקש להסתייע בחברת הסעות אוטובוסים בזיכרון יעקב להלן שני יעדים אליהם לרוב ניעזר באוטובוסים –

הסעות לטיולים – הסעות מזיכרון באמצעות אוטובוסים לטיולים שונים ברחבי הארץ יהיה שירות הולם ונחוץ כשרוצים לעשות זאת במסגרת בית הספר עבור כיתה שלמה, במסגרת חוג או קורס רב משתתפים, טיול אליו יוצאת כל המשפחה המורחבת וכו’. כל טיול ברחבי הארץ יהווה הפסקה מהשגרה והזדמנות להרחיב את האופקים ולהוסיף חוויה נוספת לארסנל החוויות שלנו ולהכיר עוד מקומות בארץ. מכאן תהייה גם החשיבות לבחור ברכב שהוא מתאים, בטוח ונוח שינעים כל נסיעה באוטובוס. 

חברת הסעות זכרון יעקב – מתי השימושים שלה נדרשים ?

הסעות לעובדי חברה – גמבורג חברת הסעות מספקת אוטובוסים באזור זיכרון יעקב עובר העובדים של החברה. לא פעם מקום העבודה יהיה מרוחק מהבית בזיכרון יעקב, בעוד שאוטובוסים יהוו פתרון מושלם כשהם אוספים את העובדים מביתם מדי יום בציר נסיעה שהוגדר מראש. גם לא מעט מעסיקים רואים בכך יתרונות על ידי הגעה בזמן, צמצום של מקומות חניה וחסכון בעלויות של דלק.

הסעות מיניבוס זיכרון יעקב

לאחר שנקבע תאריך לחתונה, הזוג המרוגש מתחיל להתכונן ליום הגדול שלו. בין כל מיליון המטלות הוא יידרש גם לחשוב על כלי התחבורה שילווה אותו וגם את חלק מהאורחים שיגיעו לטקס החתונה. מיניבוס לחתן וכלה שמלווים במשפחה הקרובה תהיה בחירה מושלמת. גם עבור האורחים שמתקשים להגיע לאירוע בכוחות עצמם זאת תהיה בחירה מושכלת ונבונה. האורחים ישמחו לדעת שדאגו להם ושריינו להם הסעות לחתונה עם כלי רכב מפנק שיסיע אותם לאירוע. 

ניתן להגיע כאמור ברכב הפרטי למי שיש או בתחבורה ציבורית שהיא מוגבלת, אך כאמור כל בחירה שנעשה לא באמת תאפשר לנו את הנוחות המרבית כמו שנשיג באמצעות חברת הסעות מסודרת. מיניבוס לחתונה יוכל לקחת את כל האורחים מנקודת האיסוף עד למקום החתונה, להגיע בהתאם ללוח הזמנים שנקבע ובתום השמחה להשיב את כל האורחים בצורה הבטוחה ביותר לביתם.

הסעות בעיר מחיר

מחירי הסעות בעיר עשויים להפתיע אתכם והם יהיו בטווח של כמה מאות לכמה אלפי שקלים. כל חברת הסעות תתמחר את הנסיעות באופן שונה, אולם בכל זאת אפשר למצוא מספר פרמטרים משותפים שבעזרתם חברות ההסעה קובעות את מחירי השכרת האוטובוס –

מרחק הנסיעה – מרחק הנסיעה ישפיע בצורה ישירה על ההוצאות של הדלק ועל כן גם על העלות הסופית. חברות הסעות מנהלות מחירון שמופיע באתר שלהן שמשקף את המחירים של נסיעה ליעדים שונים בארץ. כמו כן, במידה ויתווספו עוד פרמטרים לנסיעה, המחיר לא יהיה סופי והוא יקבע בהתאם לכל פרמטר. 

מספר עצירות – במצבים מסוימים יהיה צורך בכמה עצירות בדרך אל היעד, במטרה לאסוף עוד נוסעים או במטרה לעצור במספר אתרים ואטרקציות שנמצאים על הדרך. חברות הסעה תאפשרנה גמישות, אך בהתאם לזאת הן גם תקבענה את המחיר. 

זמן השירות הכולל – חלק מחברות ההסעה בזיכרון יעקב מספקות השכרת הסעה לפי שעה, יום או כמות הימים. זמן השירות שכולל לא בהכרח יעיד על כמות הקילומטרים שההסעה תעשה, מאחר שיש מצבים שבהם הנהג יאלץ להמתין לנוסעים בזמן שהם יטיילו או יבקרו באתרים שונים. הצעת המחיר תושפע גם מזמן השירות הכולל, מאחר שזהו זמן שבו הנהג והאוטובוס עומדים לרשות הנוסעים בלבד.

הסעות זיכרון יעקב בזול

כולנו מחפשים את המחיר הזול ביותר ולעיתים זה יתכן, לרבות כשמדובר בהסעה בעונה שיש פחות ביקוש ואין בה הרבה אירועים. היום תוכלו למצוא חברת הסעות בזיכרון יעקב שתבטיח לכם הסעה אקסקלוסיבית עם כל התנאים המשודרגים, שמחויבת ללוח זמנים, עם צוות נהגים אדיב במיוחד וגם במחיר מפתיע!

מחירון הסעות בזכרון יעקב לשנת 2021 – 2022 – כמה עולה הסעה בזיכרון יעקב?

ניתן לקבל הנחה נוספת בשיחה טלפונית או לחצו לפניה בוואטסאפ

מרחקעד 6 שעתעד 8 שעותיום עבודה עד 12 שעותהערות
עד 50 ק״מ1500 ש״ח 1800 ש״ח 2000 ש״חלא כולל שישי שבת
עד 100 ק״נ 1700 ש״ח 2000 ש״ח2300 ש״ח  לא כולל שישי שבת
עד 150 ק״מ1800 ש״ח   2000 ש״ח2500 ש״ח   לא כולל שישי שבת
עד 200 ק״:מ 2200 ש״ח2400 ש״ח 2700 ש״ח  לא כולל שישי שבת
עד 300 ק״מ 2600 ש״ח 2700 ש״ח 2980 ש״חלא כולל שישי שבת
עד 400 ק״מ 2800 ש״ח3200 ש״ח  3500 ש״ח לא כולל שישי שבת
מה המחיר של הסעה בזיכרו יעקב

מחירון הסעות זיכרון יעקוב מדוייק ועדכני 

התניות :

ט.ל.ח

  • המחיר הינו מחיר מומלץ לצרכן ואינו מחייב בשום אופן את חברת הסעות גמבורג .
  • המחיר מתייחס לאוטובוס צמוד באמצע שבוע . 
  • מחיר כל שעה נוספת 150 ש״ח כולל מעמ
  • המחירים מתייחסים לאוטובוס 55 מקומות – בגין אוטובוס 60 מקומות מחיר – תהיה תוספת 20% . בגין השכרת מידיבוס תהיה הפחתה של 2.5% למחיר.
  • סך הק״מ מחושב לסך כל הק״מ אשר יבוצע באותו יום לפי נק׳ המוצא וסיום בנק׳ המוצא.
  • עבור הסעות בשבת מחיר – ינתן בשיחה טלפונית

חייגו עכשיו *9074

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה