הסעות בלוד

אנו מספקים שירותי הסעות בלוד מכיוון שהעיר לוד היא עיר במחוז המרכז. לוד נחשבת לאחת הערים העתיקות בישראל. יש לה אזור תעשייתי ענק. העיר נמצאת בסמוך לשדה התעופה הגדול ביותר של ישראל – בן גוריון. אזור התעשייה וגם שדה התעופה כאמור נהנים מקרבה לצירי תחבורה מרכזיים. יתרון נוסף שהעיר שוכנת סמוך לתוואי כביש חוצה ישראל.

חברת הסעות בלוד – מתי נזדקק לה ?

לא פעם נזדקק לחברת הסעות בלוד שתסיע אותנו אליה וממנה, למטרות שונות וליעדים שונים. גמבורג חברת הסעות בעיר לוד תספק לנו את כל הנוחיות. פרילווילגיה מה שלא תמיד נוכל לקבל על ידי תחבורה ציבורית (רכבת או אוטובוס). לרבות אם אנחנו תלויים בלוח זמנים צפוף וצריכים להספיק להגיע לעבודה או לטיסה. עוד מקרים שנזקק לעזרת חברות הסעות במרכז בעיר לוד הוא מצב של הסעות לאירועים. בלוד יש לא מעט אולמות אירועים כאשא המפורסם שבהם הוא אולם אוויניו בקרית שדה התעופה.

הסעות אוטובוסים בלוד

כל מי שאולי עשוי להתנגד להסעה באמצעות הסעות אוטובוסים מחיר, יטען כי נסיעה ברכב פרטי היא עדיפה על פני כל הסעה אחרת. אז נכון יהיה לומר שהרכב הפרטי לרוב משתלם ועשוי להיות נוח יותר. אולם ישנם לא מעט מצבים שעבורם תתאים יותר נסיעה באמצעות אוטובוס מרווח מהעיר לוד ליעדים שונים ברחבי הארץ. באילו מצבים?  

לדוג’ נסיעה ברכב פרטי לאירוע שמחה כמו בר מצווה או הסעות לחתונה בצפון , אז יאלץ הנהג לא לשתות במהלך האירוע ולחזור מוקדם לפני שירגיש עייף מדי לנסיעה חזור. מסיבות קצת שונות, נסיעה שמיועדת לקבוצה של עובדים או משפחה מורחבת שנוסעת יחד לטיול בחרמון ומעוניינת לצאת בשעה – 4 לפנות בוקר. מצב כזה יתאפשר בעיקר באמצעות אוטובוס שמגיע לעיר לוד ואוסף את כל הנוסעים מנקודת המפגש לעבר יום הרפתקני במיוחד בחרמון.

השכרת אוטובוס לוד

עוד יתרון בשירות השכרת אוטובוס גדול בעיר לוד הינו, שמדובר בנסיעה שתמיד תעמוד בלוח הזמנים. שכן רכב ציבורי ורכבי הסעות מורשים לנסוע בנתיב משלהם וכך גם לעקוף כל פקק בדרך ליעד ולהיעזר בדרכים חלופיות, שלא תמיד זמינות לכלי רכב פרטיים. בנוסף, היעזרות בהסעה בעיר לוד תחסוך זמן רב באיתור אחר חנייה ותאפשר לכל לקוח לשלוט בזמני ההגעה של כל הנוסעים ובכך תסייע בתכנון קפדני במסגרת כל אירוע, טיול וכולי.

הסעות מיניבוס לוד

מיניבוס הוא רכב קטן יותר. רכב שמתאים להסעה של קבוצה קטנה של אנשים שלא עולה מעל 25 נוסעים.כיוןם יש מיניבוסים חדישים שיש להם את כל הטכנולוגיה המתקדמת עם האבזור החדיש ביותר והם מעצימים את חווית את הנסיעה לכל נוסע. הסעה באמצעות מיניבוס בעיר לוד תספק לכל אחד – 

– עמידה בלוח זמנים. 

–   חלל אינטימי ומרווח.

– תרומה לסביבה ירוקה בהיעדר נסיעה ברכב פרטי שמזהם את האוויר.

– יכולות תמרון גבוהים יותר מאוטובוס גדול.

– נתיב נסיעה משלו.

– אינו מצריך אזור חנייה גדול.

– בזמן המתנה המיניבוס לא יחסום את התנועה. 

הסעות בתוך העיר מה המחיר?

אנחנו מתמחרים הסעה החל מ 150 ש״ח ועד 2000 ש״ח . אוחם מחירים של חברת הסעות בלוד יקבעו בהתאם לכמה גורמים . למשל גודל של הרכב. מרחק הנסיעה, כמות של הנוסעים, עצירות בדרך וכו’. 

גודל הרכב – גודל הרכב נחשב לגורם משמעותי בכל הנוגע לעלות הנסיעה. ככל שהרכב מכיל יותר מקומות ישיבה, כך הוא גם יצרוך יותר דלק. 

מרחק הנסיעה – גם במקרה של מרחק. ככל שהיעד מרוחק כך גם הזמן של הנסיעה יתארך. במצב כזה תעלה גם צריכת הדלק תהיה גבוהה מפני שמן הסתם נסענו יותר.

כמות הנוסעים – הכמות של הנוסעים היא זו שתקבע איזה סוג רכב מומלץ יהיה לשכור ובהתאם לזאת יקבע המחיר.

עצירות בדרך – עצירה בדרך תאריך את הנסיעה ואת זמן השהות של הנהג.

שהות – הסעה בלוד יכולה להיות ליום או שלושה ימים או לשבוע, כל יום הינו תעריף אחר ולכן רק לאחר שכלול של כל הפרמטרים ניתן יהיה לקבוע את המחיר הסופי. 

הסעות לוד בזול

אנחנו מבינים את הכמיהה למחירים זולים. אולם אנחנו בגמבורג הסעות מייעצים לכם לא להסתכל רק על זה.

בשל התחרות הגדולה בשוק ההסעות ועם זאת הביקוש שרק גדל כל הזמן, אפשר יהיה תמיד לאתר חברת הסעות במחיר זול יותר. אולם, מרבית החברות מפרסמות מחירון משלהן באתר וכדאי לצפות במחירון ולהתרשם ממנו. מחיר זול לא תמיד יעיד על חברה איכותית והנכון. הוא לבחור בחברה ממומלצת שתבטיח לכם הסעה בטיחות ומהימנה. עם זאת, כדי להצליח להוזיל את המחיר, תוכלו לעשות את זה באמצעות נסיעה של כמה נוסעים יחד. כך המחיר יתחלק בין כולם.

אנחנו מבינים צורך זה ןמוכנים להתחרות בכל הצעה.

הסעות ברמלה יכולות גם לעניין אותך ?

מחירון הסעות בלוד לשנת 2021 – 2022 – כמה עולה הסעה בעיר לוד ?

ניתן לקבל הנחה נוספת בשיחה טלפונית או לחצו לפניה בוואטסאפ

מרחקעד 6 שעתעד 8 שעותיום עבודה עד 12 שעותהערות
עד 50 ק״מ1500 ש״ח 1800 ש״ח 2000 ש״חלא כולל שישי שבת
עד 100 ק״נ 1700 ש״ח 2000 ש״ח2300 ש״ח  לא כולל שישי שבת
עד 150 ק״מ1800 ש״ח   2000 ש״ח2500 ש״ח   לא כולל שישי שבת
עד 200 ק״:מ 2200 ש״ח2400 ש״ח 2700 ש״ח  לא כולל שישי שבת
עד 300 ק״מ 2600 ש״ח 2700 ש״ח 2980 ש״חלא כולל שישי שבת
עד 400 ק״מ 2800 ש״ח3200 ש״ח  3500 ש״ח לא כולל שישי שבת
הסעה בלוד מחיר

מחיר של הסעות בלוד

מחירון הסעות לוד מדוייק ועדכני

 

האותיות הגדולות:

ט.ל.ח

  • המחירים בגדר המלצה בלבד .
  • המחיר מתייחס לאוטובוס צמוד בימי חול . 
  • מחיר כל חריגה בשעות מחירה 150 ש״ח כולל מעמ
  • המחירים מתייחסים לאוטובוס 55 מקומות – בגין אוטובוס 60 מקומות מחיר – תהיה תוספת 20% . בגין השכרת מידיבוס תהיה הפחתה של 2.5% למחיר.
  • סך הק״מ מחושב לסך כל הק״מ אשר יבוצע באותו יום לפי נק׳ המוצא וסיום בנק׳ המוצא.
  • עבור הסעות בשבת מחיר – ינתן בשיחה טלפונית

מחפשים חברת הסעות מקצועית ומנוסה לאירועים? התקשרו עוד היום לrent a bus וקבלו הצעת מחיר.

זמינים 24/7 בטלפון – *9074

אולי יעניין אותך גם – הסעות בשוהם

שיתוף:
גלילה למעלה