הסעות עובדים

יותר ויותר חברות במשק מבינות ששירות הסעות עובדים היא ללא ספק אחת ההטבות הטובות ביותר עבור העובדים שלהם, אבל לא רק להם. למתן תחבורה לעובדים שלכם ישנם יתרונות רבים שיעניקו לעסק שלכם תועלת ורווח גדול. כאן תוכלו לקרוא את כל המידע מדוע כדאי לכם לשכור שירותי הסעות לעובדים שלכם, ומה ייצא לכם ולעסק שלכם מזה.

היתרונות של הסעות עובדים

כולם מבינים מדוע העובד מרוויח משירותי הסעות  שמספק לו המעסיק, אך רבים לא מבינים מדוע זה משתלם למעסיק. לכן ריכזנו עבורכם כמה יתרונות משמעותיים שהסעות עובדים מעניקות לכם ולעובדים שלכם, שעליכם לדעת לפני שאתם מחליטים האם כדאי או לא?

בטיחות

קיום מערכת תחבורה בטוחה ואמינה מבטיחה לכם ולעובדים שלכם הגעה לעבודה וחזרה הביתה בשלום. במיוחד כשמדובר בתחום בו העובדים והעובדות עובדים במתכונת של משמרות לילה.

הסעות עובדים לתפוקת עובדים טובה יותר

כאשר העובדים שלכם נאצלים לנסוע בתחבורה ציבורית או ברכב הפרטי שלהם. הם מבזבזים המון זמן ואנרגיה עד שהם מגיעים למשרד. הזמן הזה הופך להיות יעיל יותר כאשר העובד לא עסוק בנהיגה או בהחלפת אוטובוסים, והוא מסדר את היום שלו במהלכה.

שמירה על הסביבה

הגעה משותפת של כל העובדים שלך יחד לעבודה, ברכב אחד במקום במספר רב של רכבים, בהחלט מפחיתה משמעותית את זיהום האוויר. לטווח הארוך נשמור ונגן על הסביבה, בכך שנפחית משמעותית את השימוש ברכב הפרטי.

שימור עובדים

עובדים שיש להם פתרונות תחבורה לעבודה יישארו בה זמן רב יותר, ויהיו נאמנים יותר. כל תהליך ההגעה והחזרה מהעבודה הופך לפשוט יותר, ולהם אין שום סיבה לעזוב או לאכזב.

שיפור תדמית החברה שלך

לשילובם של שימור העובדים ותפוקה טובה יותר, תהיה השפעה חיובית לתדמית החברה שכם. כמו גם עובדים מאושרים נוטים להיות פרודוקטיבים יותר, וזה מביא לאיכות עבודה טובה יותר ובהמשך כל הארגון מרוויח.

הסעות עובדים

הסעות לעובדים בקורונה – לכל מקום בארץ

עקב הקורונה גדל הביקוש לשירות הסעות עובדים, שאנחנו נאלצים להתרגל ולקבל אותם מדי יום. יותר ויותר אנשים מבינים כי הפתרון של הסעות עובדים פרטיות הינו הפתרון הטוב והסטרילי ביותר עבורם. חברת ההסעות שלנו מספקת לכם שירותי הסעות לעובדים בתקופת הקורונה. וכל זאת תוך שמירה על כל ההנחיות המחמירות ביותר.

להסעות עובדים יתרונות רבים ומגוונים בכלל, ובקורונה בפרט. אנחנו בגמבורג הסעות RENT A BUS מבצעים חיטוי לרכבים לפני העלייה של הנוסעים. הנהגים שלנו נבדקים לפני כל משמרת ועוטים מסכה לאורך כל הנסיעה. בנוסף לכך, אנחנו מפקידים על שמירת מרחק בין המושבים. לעולם תופסים מקומות ישיבה בתפוסה מלאה. כל זאת למען שמירה על בריאות הנוסעים והנהגים שלנו.

צי הרכבים המרשים של החברה כולל בתוכו רכבי הסעות מכל הסוגים, החל מאוטובוסים ל60 נוסעים, דרך מידיבוסים ,הסעות ל-30 נוסעים, מיניבוסים ל-18 נוסעים, ועד מוניות גדולות או הסעות לעשרה אנשים, רכבי הסעות לנכים ורכבים עם פרטיות מלאה VIP. תוכלו למצוא אצלנו את הרכב המתאים ביותר עבורכם לכל מטרה.

איך מזמינים הסעות לעובדים?

תהליך ההזמנה מתבצע מול מוקד הלקוחות של החברה. כאשר אתם משתפים אותנו בצרכי העובדים שלכם וההסעה שלהם לעבודה. כמו שעות הגעה וחזרה, נקודות איסוף, כמות נוסעים וכו'. אנחנו נשקלל את כל המידע שלכם, ונמליץ לכם על הרכב המתאים. נמליץ על שעות הנסיעה האופטימליות וגם כמובן נספק לכם הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד.

הסעות עובדים עם RENT A BUS

חברת גמבורג מספקת לכם תוכניות התניידות מותאמות שפותחו בשיתוף פעולה עם כל חברה, על מנת לענות על צרכיה המאוד ספציפיים. הצרכים יכולים להיות תכנון המסלול, לוחות זמנים, סוג רכבים וכמות הרכבים. הודות לניסיון הרב שלנו צברנו מומחיות ליישום פתרונות מותאמים המיועדים לענות על הצרכים של הפרט.

אנחנו מספקים הסעות ממקום העבודה ואל נקודת איסוף כמו תחנה מרכזית, הסעות עד הבית, והסעות לכל צורך שיש לחברה שלכם. רכבי ההסעות שלנו משודרגות, בחלקם מותקנות מערכות WIFI מתקדמות, לנוחות העובדים.

סמכו עלינו בכל הקשור בבניית תכנית הסעות  לוחות זמנים ומסלולי הגעה אופטימליים. אנחנו שמחים להעניק פתרונות תחבורה לעובדים, ולהתחיל איתם את היום בחיוך ונסיעה כיפית. לפרטים נוספים, שאלות ותיאום הסעות חייגו אלינו עכשיו למספר הטלפון 9074* . ונשמח להסיע אתכם בכל עת.

גלילה למעלה