הסעות עובדים

יותר ויותר חברות במשק מבינות ששירות הסעות עובדים היא ללא ספק אחת ההטבות הטובות ביותר עבור העובדים שלהם. אבל לא רק להם. למתן תחבורה לעובדים שלכם ישנם יתרונות רבים שיעניקו לעסק שלכם תועלת ורווח גדול. כאן תוכלו לקרוא את כל המידע מדוע כדאי לכם לשכור שירותי הסעות לעובדים שלכם, ומה ייצא לכם ולעסק שלכם מזה.

היתרונות של הסעות עובדים

כולם מבינים מדוע העובד מרוויח ממתן שירותי הסעות  שמספק לו המעסיק, אך רבים לא מבינים מדוע זה משתלם למעסיק. לכן ריכזנו עבורכם כמה יתרונות משמעותיים שהסעות עובדים מעניקות לכם ולעובדים שלכם, שעליכם לדעת לפני שאתם מחליטים האם כדאי או לא?

בטיחות

קיום מערכת תחבורה בטוחה ואמינה מבטיחה לכם ולעובדים שלכם הגעה לעבודה וחזרה הביתה בשלום. במיוחד כשמדובר בתחום בו העובדים והעובדות עובדים במתכונת של משמרות לילה.

הסעות עובדים לתפוקת עובדים טובה יותר

כאשר העובדים שלכם נאצלים לנסוע בתחבורה ציבורית או ברכב הפרטי שלהם. הם מבזבזים המון זמן ואנרגיה עד שהם מגיעים למשרד. הזמן הזה הופך להיות יעיל יותר כאשר העובד לא עסוק בנהיגה או בהחלפת אוטובוסים, והוא מסדר את היום שלו במהלכה.

איך הסעות עובדים יגדילו את התפוקה בעסק שלך?

אין ספק בכך בכלל, ככל שרווחיות ונוחיות העובדים יהיו טובות יותר, כך העובדים יניבו תפוקה גבוהה יותר. כשמדברים על נוחות העובדים, אוטומטית חייבים לדבר על הדרכים שלהם להגיע לעבודה. שירותי הסעות לעובדים עם חברת גמבורג הסעות מקבוצת RENT A BUS, הנה כל המידע שלכם: 

כל עוד אתם מעוניינים להגדיל את התפוקה בבית העסק, צריך לדאוג לתגמולים נכונים לעובדים. בזמן שחלק מהמעסיקים מתגמלים את העובדים באמצעות תגמול כספי, חלקם האחר מתגמלים בעזרת מתנות, שי לחג, קופונים למסעדות ועוד. בין אם אתם מעסיקים עובדים בתחום כזה או אחר, יחד עם הנ”ל צריך גם לדאוג לשירותי הסעות לעובדים.

עובדים רעננים שמגיעים עם אמביציה לעבוד – זו לא אגדה

לעובדים נוח להגיע לעבודה? העובדים לא צריכים להתעסק עם פקקים בכביש איילון ב-8 בבוקר? אם לא, אז הרווחתם עובדים שמגיעים למקום העבודה רעננים יותר ובעלי אמביציה. בסופו של דבר, ככל שעובד יגיע רענן יותר לבית העסק, ככה הוא יוכל להניב תפוקה נאותה. 

אם אתם צריכים הסעות עובדים, חברת הסעות גמבורג מקבוצת RENT A BUS ממליצה על השוואת מחירים בין חברות הסעה שונות. רק כשאתם עושים את זה, חשוב להבחין ולהבדיל בין חברות ההסעה השונות. ישנן חברות הסעות אשר יציעו לכם מחירים מאוד נמוכים על שירותי הסעות לעובדים. 

שמירה על הסביבה

הגעה משותפת של כל העובדים שלך יחד לעבודה, ברכב אחד במקום במספר רב של רכבים, בהחלט מפחיתה משמעותית את זיהום האוויר. לטווח הארוך נשמור ונגן על הסביבה, בכך שנפחית משמעותית את השימוש ברכב הפרטי.

שימור עובדים

עובדים שיש להם פתרונות תחבורה לעבודה יישארו בה זמן רב יותר, ויהיו נאמנים יותר. כל תהליך ההגעה והחזרה מהעבודה הופך לפשוט יותר, ולהם אין שום סיבה לעזוב או לאכזב.

שיפור תדמית החברה שלך

לשילובם של שימור העובדים ותפוקה טובה יותר, תהיה השפעה חיובית לתדמית החברה שכם. כמו גם עובדים מאושרים נוטים להיות פרודוקטיבים יותר, וזה מביא לאיכות עבודה טובה יותר ובהמשך כל הארגון מרוויח.

הסעות עובדים

הסעות לעובדים בקורונה – לכל מקום בארץ

עקב הקורונה גדל הביקוש לשירות הסעות עובדים, שאנחנו נאלצים להתרגל ולקבל אותם מדי יום. יותר ויותר אנשים מבינים כי הפתרון של הסעות עובדים פרטיות הינו הפתרון הטוב והסטרילי ביותר עבורם. חברת ההסעות שלנו מספקת לכם שירותי הסעות לעובדים בתקופת הקורונה. וכל זאת תוך שמירה על כל ההנחיות המחמירות ביותר.

להסעות עובדים יתרונות רבים ומגוונים בכלל, ובקורונה בפרט. אנחנו בגמבורג הסעות RENT A BUS מבצעים חיטוי לרכבים לפני העלייה של הנוסעים. הנהגים שלנו נבדקים לפני כל משמרת ועוטים מסכה לאורך כל הנסיעה. בנוסף לכך, אנחנו מפקידים על שמירת מרחק בין המושבים. לעולם תופסים מקומות ישיבה בתפוסה מלאה. כל זאת למען שמירה על בריאות הנוסעים והנהגים שלנו.

צי הרכבים המרשים של החברה כולל בתוכו רכבי הסעות מכל הסוגים, החל מאוטובוסים ל60 נוסעים, דרך מידיבוסים ,הסעות ל-30 נוסעים, מיניבוסים ל-18 נוסעים, ועד מוניות גדולות או הסעות לעשרה אנשים, רכבי הסעות לנכים ורכבים עם פרטיות מלאה VIP. תוכלו למצוא אצלנו את הרכב המתאים ביותר עבורכם לכל מטרה.

הסעות למפעלים

הסעות למפעלים הינו מצרך מבוקש מכיוון שעובדים רבים נכנסים ויוצאים מהמפעל מדי יום. המפעל הוא למעשה מפעל תעשייתי, ויש הרבה אנשים שעובדים בו. עבודת מפעל היא עבודה הדורשת עובדים ועובדים שונים. מרמת עובדים פשוטה לרמת מנהל, כל עובד במפעל חייב להגיע ולחזור מהמפעל בצורה אחת בכל יום. שיטה נוחה ופשוטה. בנוסף, יש לציין גם כי מרבית המפעלים הגדולים המעסיקים מספר רב של עובדים ממוקמים די רחוק מאזור המרכז, באזורי תעשייה או שטחים פתוחים למניעת זיהום אוויר וקידום אזורים שונים במדינה. חיבור כל הנתונים הללו מוביל למסקנה פשוטה-כל יום ללכת למפעל ולחזור מהמפעל הם אתגרים לא קטנים עבור העובדים עצמם והנהלת המפעל. אם אתה רוצה ליצור תוכנית עבודה איכותית במפעל שלך שאליו כולם מגיעים בזמן וכולם מסיימים את יום העבודה בזמן, אתה צריך למצוא פתרון להגיע ולחזור מהמפעל, ופתרון זה הוא בדרך כלל באמצעות איש מקצוע שירות ההסעות מגיע מחברת הסעות מקצועית.

הסעות עובדים לאירועי חברה

רוצים לצ׳פר את העובדים שלכם ביום כיף? רעיון טוב! ימי כיף ואירועי חברה מחזקים ומגבשים את העובדים. שפרו את המורל שלהם וזכו לשבחים מהבוס. האם סגרתם מדריכים, מסעדות ומסלולים? כל שנותר הוא להתקשר אלינו . חברת הסעות גמבורג מספקת שירותי הסעות לאירועי חברות . שירתים מאורגנים לפעילות החברה בכל זמן ובכל מקום עבור העובדים. כל שירותי ההיסעים שלנו מופעלים על ידי ציי רכבי הסעות מהשורה הראשונה . כל רכב שלו הינו מודרני ומפואר. ברשותנו רכבי הסעות בגדלים שונים, כולם ממוזגים ומצוידים בטלוויזיות פלזמה כדי להפוך את הנסיעה לאירוע חברה למהנה.

כדאי ללכת על הצעת מחיר נמוכה של שירותי הסעות עובדים? 

אם תיתקלו בכאלו הצעות מחיר נמוכות להפליא, יהיה חשוב לשאול את עצמכם מדוע ההצעה כה נמוכה. ייתכן שהמחיר הנמוך בא על חשבון איכות האוטובוסים, על חשבון המצב התחזוקתי שלהם ועוד. למשל, אם חברת הסעות משתמשת בכלי תחבורה מאוד ישנים, היא לפעמים תוכל להרשות לעצמה להציע הצעות מחיר נמוכות. 

וכמובן שאתם תעדיפו להסתייע בחברת הסעות אשר משתמשת בכלי תחבורה חדישים ובטוחים. גם אם זה אומר שתצטרכו להוסיף עוד כמה שקלים על חברת הסעות עובדים. בשורה התחתונה, לא כדאי להגיע למצב בו הזול יוצא יקר. 

איך מזמינים הסעות לעובדים?

תהליך ההזמנה מתבצע מול מוקד הלקוחות של החברה. כאשר אתם משתפים אותנו בצרכי העובדים שלכם וההסעה שלהם לעבודה. כמו שעות הגעה וחזרה, נקודות איסוף, כמות נוסעים וכו’. אנחנו נשקלל את כל המידע שלכם, ונמליץ לכם על הרכב המתאים. נמליץ על שעות הנסיעה האופטימליות וגם כמובן נספק לכם הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד.

מה לקחת בחשבון לפני שכירת שירותי הסעה לעובדים? 

תיקחו בחשבון, אתם בתור המעסיקים, אמורים לדאוג לרווחת העובדים שלכם. וברגע שאתם פועלים בגישה כזו, העובדים שלכם שמים לב לכך ומוקירים לכם תודה. זה לרוב עובד ככה, לא אנחנו המצאנו את הגלגל. אין דבר יותר מעייף מאשר להילחם עם פקקים בכבישים על הבוקר. 

אנחנו יכולים למנוע את התופעה הזו מהעובדים שלכם. אתם תרוויחו עובדים נאמנים שמעריכים את הפעולות שלכם. לפיכך, אתם תהיו עשויים להרגיש גדילה מסוימת ברמה העסקית. כמו כן, כמובן שגם חשוב לטפח את העסק ולהוביל להגדלתו במישורים אחרים. למשל, במישור החברתי. וכאן אנחנו נכנסים לתמונה עם שירות הסעות טיולים לעובדים, הסעות ימי גיבוש לעובדים ועוד. צרו עמנו קשר וקבלו הצעת מחיר מנצחת לשירותי הסעות איכותיים.

הסעות עובדים עם גמבורג – RENT A BUS

חברת גמבורג מספקת לכם תוכניות התניידות מותאמות שפותחו בשיתוף פעולה עם כל חברה, על מנת לענות על צרכיה המאוד ספציפיים. הצרכים יכולים להיות תכנון המסלול, לוחות זמנים, סוג רכבים וכמות הרכבים. הודות לניסיון הרב שלנו צברנו מומחיות ליישום פתרונות מותאמים המיועדים לענות על הצרכים של הפרט.

אנחנו מספקים הסעות ממקום העבודה ואל נקודת איסוף כמו תחנה מרכזית, הסעות עד הבית, והסעות לכל צורך שיש לחברה שלכם. רכבי ההסעות שלנו משודרגות, בחלקם מותקנות מערכות WIFI מתקדמות, לנוחות העובדים.

סמכו עלינו בכל הקשור בבניית תכנית הסעות  לוחות זמנים ומסלולי הגעה אופטימליים. אנחנו שמחים להעניק פתרונות תחבורה לעובדים, ולהתחיל איתם את היום בחיוך ונסיעה כיפית. לפרטים נוספים, שאלות ותיאום הסעות חייגו אלינו עכשיו למספר הטלפון 9074* . ונשמח להסיע אתכם בכל עת.

גלילה למעלה